Co zrobić z włosami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 21:48   #1
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Question

Co zrobić z włosami?


Witam, kiedyś w któryms dziale wypowiadałam się, że zrobiłam jakieś dwa lata temu złą rzecz. Mianowicie z czerwieni zachciało mi sie zrobic blond. Skończyło się na tym, że to co mi zostało na głowie było okropnie zniszczone. Teraz od roku farbuję na czerwień znowu i staram się nie farbowac częściej niż raz na półtora miesiąca. Część zniszczonych włosów ścięłam jakies 3-4 miesiące temu. I teraz moje zapytanie: czy jeśli chciałabym uzyskac miedziany odcień rudości używając rozjaśniacza sama w domu nie dobiję sobie włosów w jakiś znowu koszmarny sposób? Czy Waszym zdaniem lepiej odpuścic sobie ? Jakie przewidujecie konsekwencje kolejnego rozjaśnienia?

Z góry dzieki za odpowiedzi i rady
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 14:08   #2
wikuuusss
Raczkowanie
 
Avatar wikuuusss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 63
Dot.: Co zrobić z włosami?

Ja bym sobie odpuściła. Myślę, że rozjaśnianie włosów to jedna z najgorszych rzeczy jakie można im zrobić. Chyba, że naprawdę bardzo ci na tym zależny to je do tego odpowiednio przygotuj, a po rozjaśnianiu aby włosy jako tako wyglądały musiałabyś przestawić się na odpowiednią pielęgnację.

Poza tym, nie lepiej zostawić je w spokoju i mieć naturalny kolor włosów?
wikuuusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 00:45   #3
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Co zrobić z włosami?

właśnie się zastanawiam, czy warto rozjasniać. Ale z drugiej strony marzę o typowym rudym koloorze .. Cóż... mam jeszcze troszkę czasu do namysłu...
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 15:22   #4
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: Co zrobić z włosami?

Ja to nie rozumiem tego, przecież włosy rosną, więc można je podcinać, obcinać, pielęgnować, dbać, i farbować. Na mojej głowie średnio co kwartał zachodzą diametralne zmiany, marzy mi się miodowy blond, no to już, ognista czerwień, już, granatowa czerń, nie ma problemu. Końcówki się niszczą, więc idę i je podcinam, od czasu do czasu zmieniam fryzurę, lubię wychodzić od fryzjera z czymś fajnym na łepku trzeba dbać, nakładać maski, odżywki i z kolorami można poszaleć. Ot co, moje zdanie.
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.