Pozytywnie zakręcone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 12:01   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Pozytywnie zakręcone



Dobra wiadomość dla posiadaczek loków i fal ? to najmodniejsza fryzura w tym sezonie! Dlatego warto poświęcić czas na podkreślenie ich naturalnego skrętu.Loki najczęściej są przedmiotem pożądania wśród kobiet, natomiast posiadaczki włosów kręconych najczęściej chciałyby je wyprostować. Ten typ włosów wymaga regularnej pielęgnacji i stosowania środków wspomagających skręt.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 18:48   #2
marcelinacalko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1
Dot.: Pozytywnie zakręcone

Świetny artykuł, nareszcie ktoś przejął się problemem posiadaczek kręconych włosów
__________________
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
marcelinacalko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:14   #3
magdalennaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pozytywnie zakręcone

witam
Rowniez jestem posiadaczka kreconych wlosow.Uwielbiam je ale to nie znaczy ze nie mam z nimi problemow. Przetestowalam juz chyba wszystkie kosmetyki do wlosow kreconych. Duzo pomagalo na chwile, do paru myc a pozniej to samo. jest tylko jeden produkt ktory mi pomaga. to lottabody. co prawda trzeba rozcienczac ale naprawde warto. w koncu mozna go dostac w polsce na www.yemafrica.pl skad sama zamawialam. Z tego co wiem w tym sklepie sa kosmetyki dla murzynek ktore jak wiadomo slyna z bujnych kreconych czupryn wiec moze skusze sie na cos jeszcze. jak tylko przetestuje cos jeszcze to na pewno sie odezwe i podziele sie swoim skromnym zdaniem
magdalennaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 17:53   #4
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Pozytywnie zakręcone

Ja mam długie i kręcone włosy i wcale nie uważam,że trzeba je mocno cieniować,żeby się ładnie skręcały.Wręcz przeciwnie,to wszystko zależy od rodzaju skrętu.Polecam kosmetyki do włosów kręconych z serii loreal expert i serum alfaparf.Włosy kręcone,to najwygodniejsza fryzura-ja nawet nie używam grzebienia,tylko myję,odżywiam i czekam jak mi wyschną,rzadko używam suszarki z dyfuzorem.I wcale nie zamierzam ich prostować
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:31   #5
Cykoria_sama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pozytywnie zakręcone

Witam
Ja również mam naturalnie kręcone włosy, z czego jestem szalenie zadowolona, niestety w okresie zimowym jest to już dość uciążliwe, gdyż w przeciwieństwie do mojej poprzedniczki mam delikatne, dość słabe i cienkie włosy, które pod czapką deformują się, lok rozkręca się dość nieciekawie. Dlatego też na zimę lekko prostuję je szczotką, by wyglądać w miarę przyzwoicie .
W przypadku mych włosów rzeczywiście idealne jest mocne cieniowanie, oraz średnia długość włosów, gdyż dopiero wtedy układają się one na prawdę dobrze.

A teraz coś o odżywianiu ich: używam szamponu oraz odżywki Radical (Farmona), jest to jedyna odżywka, która nie obciąża moich włosów, stosuję ją po każdym myciu oczywiście bez spłukiwania (co jest ogromną zaletą), wykończeniem jest jedwab do włosów-wspaniale nawilża, włosy na prawdę w dotyku są przyjemne, widoczny efekt od pierwszego użycia
Cykoria_sama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 17:33   #6
agaSsss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pozytywnie zakręcone

Witam
Mam długie kręcone włosy, niestety są zniszczone i nie chcą się układać tak jakbym sobie tego życzyła. Dodatkowym problemem jest to, że szybko opadają. Chciałabym kupić sobie kosmetyki do pielęgnacji moich włosów, niestety nie wiem, którą markę mam wybrać. Proszę pomożcie mi wybrać
__________________
AgaSsss
agaSsss jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.