Praca w policji za granicą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-21, 00:08   #1
xgabriellex86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 10
Wyślij wiadomość przez Yahoo do xgabriellex86
Post

Praca w policji za granicą?


Cześć, zastanawiam się czy ktoś będzie znał odpowiedzi na moje pytania, mianowicie zastanawiam się, czy po wyjeździe do Stanów możliwe jest załapanie się do policji? Wiem, że to bardzo ogólne pytanie, ale nie wiem od czego zacząć. Trzeba przecież przejść przez szkołę policyjną i zastanawiam się, jeśli to możliwe to czy szkołę tą wystarczy skończyć tutaj, czy trzeba Tam? A może do tego potrzebne jest obywatelstwo? Albo inna możliwość, można jakimś cudem pracować w policji w Polsce i zostać przeniesionym tam gdzie się chce (USA)? I tak właściwie to z zamiarem wyjazdu na stałe na zachód, czy zdanie międzynarodowej matury ułatwiłoby znalezienie pracy ? Wiem, mam za dużo pytań i za mało wiedzy ale obiecuję się poprawić. Po prostu nie wiem gdzie mam szukać odpowiedzi na milion przychodzących mi do głowy pytań
xgabriellex86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 06:51   #2
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: Praca w policji za granicą?

Pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że tam służby mundurowe funkcjonują zupełnie inaczej niż w Polsce.
Raczej nie ma możliwości iść do szkoły tutaj, a pracować tam.
Podejrzewam że musisz mieć obywatelstwo no i biegle znać język.
A dlaczego praca w Polsce nie wchodzi w grę? Teraz praktycznie co miesiąc, czy dwa są nowe nabory do Policji.
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 10:02   #3
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Praca w policji za granicą?

Nie wiem jak w USA, ale w większości krajów świata do pracy w służbach mundurowych trzeba mieć obywatelstwo danego kraju.
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 11:52   #4
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Praca w policji za granicą?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w USA, ale w większości krajów świata do pracy w służbach mundurowych trzeba mieć obywatelstwo danego kraju.
Tym bardziej w USA, a dlaczego tak bardzo chcesz iść do policji w USA? Nie może to być w polsce?
Chyba żę liczysz na przygody rodem z "akademii policyjnej"
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 16:15   #5
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w policji za granicą?

W krajach UE wymagany jest tylko biegly ojczysty jezyk danego kraju oraz nie karalnosc. W kazdym kraju jest inaczej, w niektorych musisz isc na specjalne studia, a w innych zas na kursy specjalistyczne.

Odnosnie pracy w policji w innych krajach tam sie szanuje ten zawod i zarobki sa o niebo lepsze.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 00:12   #6
xgabriellex86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 10
Wyślij wiadomość przez Yahoo do xgabriellex86
Dot.: Praca w policji za granicą?

Uparłam się na to USA, ale nic nie poradzę. Wyjazd tam, to nie moje marzenie, to cel życiowy. Więc chciałabym wiedzieć jakie mam perspektywy.
xgabriellex86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 16:38   #7
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Praca w policji za granicą?

Cytat:
Napisane przez xgabriellex86 Pokaż wiadomość
Uparłam się na to USA, ale nic nie poradzę. Wyjazd tam, to nie moje marzenie, to cel życiowy. Więc chciałabym wiedzieć jakie mam perspektywy.
Odnosnie USA to nie wiem, wiec Ci nie moge. Jednak jesli masz mozliwosc wyjazdu zagranice i tam studiowania oraz rozwoju kariery zawodowej na poziomie to wg mnie warto.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 06:07   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Praca w policji za granicą?

Cytat:
Napisane przez xgabriellex86 Pokaż wiadomość
Cześć, zastanawiam się czy ktoś będzie znał odpowiedzi na moje pytania, mianowicie zastanawiam się, czy po wyjeździe do Stanów możliwe jest załapanie się do policji? Wiem, że to bardzo ogólne pytanie, ale nie wiem od czego zacząć. Trzeba przecież przejść przez szkołę policyjną i zastanawiam się, jeśli to możliwe to czy szkołę tą wystarczy skończyć tutaj, czy trzeba Tam? A może do tego potrzebne jest obywatelstwo? Albo inna możliwość, można jakimś cudem pracować w policji w Polsce i zostać przeniesionym tam gdzie się chce (USA)? I tak właściwie to z zamiarem wyjazdu na stałe na zachód, czy zdanie międzynarodowej matury ułatwiłoby znalezienie pracy ? Wiem, mam za dużo pytań i za mało wiedzy ale obiecuję się poprawić. Po prostu nie wiem gdzie mam szukać odpowiedzi na milion przychodzących mi do głowy pytań
W Usa praca policjanta jest zupelnie inna niz w Polsce.Opiera sie glownie na obsludze klienta.Co do wyksztalcenia to patrza na kierunki takie jak psychologia,praca socjalna itp.Jednak najwazniejsze jest doswiadczenie w pracy z trudnym klientem i specjalistyczne kursy.Obywatelstwo przydaje sie.
Mysle ze najwieksze problemy beda z legalnym wyjazdem do Usa.Jezeli to masz juz zalatwione to reszta bedzie do wykonania.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.