RATUJCIE - ELECOM UZYTY 2 RAZY - wysyp krostek jak tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-17, 19:10   #1
Shantaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8

RATUJCIE - ELECOM UZYTY 2 RAZY - wysyp krostek jak tradzik


Witam. Mam poważny problem. Otóż wszystko zaczęło się od momentu kiedy moja mama zaproponowała mi uzycie Elecomu na twarz. Mówiła że lekarka przepisuje mlodzieży na trądzik. Skorzystałem z tego kremu nieczytając ulotki którą mama wyrzuciła... Wysmarowałem sobie raz nos na drugi dzień był przebarwiony na biało ale to nic... Użyłem krem jeden dzien pozniej na noc znowu... W piątek zauważyłem że zaczyna się dziać coś nie tak zaczeły mi sie pojawiac małe czerwone kropki które zatakowaly cały nos wygladją jak tradzik bo sa biale ale jest ich pelno... Dokładnie w miejscu w którym smarowałem.

Czytałem że ludzie po korzystaniu z Elecomu maja tradzik sterydowy tylko ja uzylem go 2 razy a nie przez rok.

Prosze pomozcie mi wygladam tragicznie nie wiem co mam robic wizyte mam we Wtorek u Dermatologa ale chcialbym juz od jutra cos z tym zrobic?

Błagalnym głoseeem proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Shantaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:29   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: RATUJCIE - ELECOM UZYTY 2 RAZY - wysyp krostek jak tradzik

Elocomu absolutnie nie powinno się stosować na twarz! Z tego co pamiętam, to chyba najsilniejszy steryd, z którym trzeba bardzo uważać.
Odstaw go natychmiast, ja na Twoim miejscu albo dałabym skórze odpocząć i nie smarowała niczym, albo czymś lekkim i neutralnym, łagodzącym.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:39   #3
Shantaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: RATUJCIE - ELOCOM UZYTY 2 RAZY - wysyp krostek jak tradzik

Teraz to wiem. Czytajac wypowiedzi na temat tego kremu zalamalem sie. Nie uzywam juz Elocomu mimo to wypryski na twarzy powiekszaja się wygladaja jak grudki male.

Wyczytalem ze uzywa sie na to Metranidazolum ale boje sie cokolwiek sam kupowac.

Wizyte mam dopiero we Wtorek ale chcialbym sie juz zaczac ratowac.

Pomozcie moze ktos walczyl z tym i wie co zastosowac!

Pozdrawiam.
Shantaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.