Pomocy! Operatorzy komorkowi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 21:07   #1
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose

Pomocy! Operatorzy komorkowi!


Laseczki! Potrzebuje pilnie rady w kwestii doboru operatora komórkowego, chodzi mi o najkorzystniejsze warunki umowy na Internet i laptopa. Oczywiście finansowe warunki :P To ważne dla moich rodzicow, obydwoje sa ponad 10 lat w Plusie i chcą korzystać z internetu. Czy powinni starac się o dogodna oferte w swojej sieci czy może podpisac umowę z zupełnie inna bez żalu??
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 17:59   #2
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Pomocy! Operatorzy komorkowi!

Wg mnie rodzice powinni pójść do plusa, powiedzieć że są stałymi klientami i jak przedstawia się ofertą dla nich. Ja korzystam z play 'a i nie narzekam. Zawierając umowe nie brałam laptopa. Myślę że najlepiej przejść się po punktach i potem sobie porównać.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 15:06   #3
Kentsfield
Przyczajenie
 
Avatar Kentsfield
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 15
Dot.: Pomocy! Operatorzy komorkowi!

Z tym, że przenosząc umowę np. do Play już na starcie jest się traktowanym jako stały klient, wiem bo przeszedłem do nich z T-mobile. Generalnie w Play można umowę bardzo sensownie dograć pod siebie, np. ja zrezygnowałem z nielimitowanych smsów (mam po 19gr za esa, a mało piszę) na rzecz większego pakietu internetowego i jestem bardzo zadowolony. No ale to tylko jeden taki przykład.

Nie radzę czegokolwiek próbować w T-mobile, chociaż jak już się odwiedzi ich salon i posłucha tego ich motania można dojść do wniosku, że mają dobrą ofertę. Ale sam miałem z nimi problemów od groma, a znam osoby, które również miały - zresztą wystarczy poczytać na temat tej sieci na jakimkolwiek forum, żeby dojść do wniosku, że to łajzy. Za ERY był to najlepszy operator w Polsce, dziś podziękuję.
Kentsfield jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-13 15:06:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.