Dobry Fryzjer - Bytom - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 18:43   #91
dorunia89
Przyczajenie
 
Avatar dorunia89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Smile Salon euphoria bytom !!!???

Hej Kochane,


Na wstępie przepraszam jak w złym miejscu założyłam wątek - ten mój brak obycia na wizażu..


Mam pytanie czy ktoś miał przyjemność lub nieprzyjemność korzystać z usług salonu fryzjerskiego Euphoria w Bytomiu (ul. Wrocławska bodajże nr. 14)

Szukam dobrego fryzjera, nawet nie chodzi mi o cięcie a o koloryzacje chciałabym uzyskać fajny odcień...

Salon Euphoria ciekawi mnie od jakiegoś czasu, wiem że nie jest tam tanio, bałam się tam trochę wejść bo nie wiem jaka tam atmosfera panuje i jakie umiejętności posiadają fryzjerzy. Nie chciałabym zaliczyć kolejnej fryzjerskiej wtopy - mam do tego szczęście.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego salonu ??
__________________
,,Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"
dorunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:08   #92
equi_dream
Przyczajenie
 
Avatar equi_dream
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

kamelka jesteś już po wizycie ? Od niedawna mieszkam w Bytomiu i szukam fryzjera, ale niestety u mnie z tym ciężko, bo byłam kilka razy w życiu, dwa razy zrobili mi na głowie tragedie i boję się powtórki. Chce wyrównać kolor i zrobić jakąś fryzurę, nie awangardową, ale żeby coś się na tej głowie działo. Już mnie mój TŻ zaczął namawiać, to chyba jest źle
equi_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 08:55   #93
bez_nicku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

witam, jesli chodzi o fryzjerów w Bytomiu których poznałam:
- wspominana pani Sabina przez pierwsze kilka wizyt fajnie mnie obcinała, tak jak chciałam. Po jakimś czasie przestała słuchać moich próśb i trzykrotnie zniszczyła moją fryzurę - raz obcięła za krótko grzywkę która odstawała mi od czoła. Zapuszczałam ją kilka miesięcy, dramat!
Raz obcięła tak dziwnie końcówki że wyglądałam jakbym się w ogóle nie obcinała i na drugi dzień fryzura kompletnie się nie układała, a raz z moich długich włosów, prosząc o nieznaczne skrócenie zostawiła mi takie ledwo za ramiona. Ja nie polecam, chociaż kiedyś moja mama się u niej obcinała i była zadowolona. Teraz nie wiem gdzie pracuje bo nie ma już tego salonu na rynku.
Ostatnio obcinałam 2 razy grzywkę w stosunkowo nowym salonie na krakowskiej, nie matrix tylko pasja. Obcinała mnie pani Beata - bardzo miła osoba i dokładna w tym co robi, nie raz da byle obciąć tylko poświęciła mi kawałek czasu, potrafi doradzić. Z tego wnioskuję że końcówkami też porządnie by się zajęła.
Polecam też panią Justnę i pana Tomka z salonu Top Stylista na rogu ul. Matejki i Szkolnej. Zawsze obcinam się u Justyny, jest dokładna i zawsze obcina mnie tak jak chcę, mama chodzi do Tomka i też bardzo zadowolona, nie raz obserwowałam jakie ładne fryzury robił innym klientkom które wychodziły z uśmiechem. Ceny też nie są najgorsze.

I teraz moje pytanie do Was odnośnie cen - macie jakis sprawdzony zakład w którym nie zapłacę 300 zł za farbowanie, obcięcie i modelowanie? Mam długie gęste włosy i fryzjerzy łapią się za głowę ile farby musieliby zużyć na moje włosy, w tych lepszych salonach typu np. Kleopatra wołają 200 zł a w top stylista płaciłam 100 zł.
bez_nicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:19   #94
equi_dream
Przyczajenie
 
Avatar equi_dream
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 28
Dot.: Salon euphoria bytom !!!???

Hej ! Wybrałaś się w końcu do Euphorii albo znalazłaś opinie ? Też się zastanawiam
equi_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:23   #95
bez_nicku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

hej nie byłam tam, znalazłam stronkę chyba w necie i odstraszyły mnie ceny. ciekawi mnie nowy fryzjer na gliwickiej, salon z zewnatrz prezentuje się bardzo elegancko.
za to bylam i nie polecam salonu na rogu zolnierza polskiego/zeromskiego chyba milano czy jakos tak. bylam na farbie i obcięciu, podcięcie końcówek nie dokładne a farba dramat, o ile kolor ładny to bardzo zniszczył mi włosy i skore głowy, nigdy nie miałam tak napiętej skory. dostałam po tej wizycie łupieżu. nie mowiac już o tym ze fryzjerka w ogóle mnie nie domyła, miałam czarna skore, szyje i do tego zafarbowany sweter, nigdy więcej! aha, prosiłam o farbę na całych włosach po czym pani stwierdziła ze nałoży tylko na odrost a pod koniec tylko przejedzie jakaś resztka farby po włosach bo wyszłoby ponoć za ciemno. zrobiła to podczas zmywania farby, może przez minute potrzymała tylko i spłukała w efekcie mam już odrost bardzo widoczny od skory głowy bo farba mocno chwyciła a włosy na długości są wyblakłe. a zapłaciłam jak za całość.

czy ktoś wie ile kosztuje obcięcie w kelopatrze albo w tym nowym salonie na gliwickiej?
bez_nicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 12:14   #96
Rudzielec1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Fryzjer - Bytom i okolice

Witam,
Potrzebuje kontakt do na prawdę dobrego fryzjera...nie chodzi mi tylko o obcięcie, ale również o kolor - Rudy ...
Jeżeli chodzi o lokalizację to jestem mobilna Bytom, Katowice, Ruda Śląska, Zabrze...
Rudzielec1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 20:57   #97
aleksandrapatrycja
Przyczajenie
 
Avatar aleksandrapatrycja
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cześć Dziewczyny!
Na dzień dzisiejszy znacie dobrego fryzjera w Bytomiu? Chciałabym zrobić ładną, krótką fryzurkę i boję się iść byle gdzie, żeby nie mieć sianka na głowie.

Zdecydowanie nie polecam salonu fryzjerskiego "Maja" na ulicy Rostka oraz salonu na ulicy Jagiellońskiej przy roku z Katowicką (nie pamiętam nazwy). I tu i tu byłam obcięta mega krzywo i niedbale.
aleksandrapatrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 19:21   #98
raj_wspomnien
Przyczajenie
 
Avatar raj_wspomnien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Hej

Szukam dobrego fryzjera dla ZAKRĘCONEJ! Możecie kogoś polecić?
Mile widziane przystępne ceny (dla studentki).
raj_wspomnien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:12   #99
swinka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dobry i Niedobry Fryzjer BYTOM. POMOCY !!!

Witajcie Dziewczyny,
przychodzę do Was z pytaniem dotyczącym dobrego, sprawdzonego i nie drogiego fryzjera w Bytomiu. Czytałam już wątek na ten temat, ale :/ niestety wiele nie doczytałam. Więc postanowiłam założyć nowy wątek, odświeżyć, bo być może pojawił się ktoś warty zainteresowania.
Interesuje mnie ścięcie włosów długich ( do połowy pleców) za ramiona + 5-10 cm oraz pasemka lub baleyage
Proszę o pomoc, gdyż do fryzjerów nie mam zaufania, a niedługo szykuje mi się impreza chrzciny oraz wesele nie moje Czasu coraz mniej a dalej nie wiem na kogo się zdecydować.
Ma któraś z Was jakieś doświadczenie ?
Prosiłabym o podanie namiarów bądź adres oraz kilka słów na temat fryzjerów, od których mam się trzymać z daleka.
Dziękuję i pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cokolwiek z włosami, prócz ścięcia, będę robić pierwszy raz w życiu, więc tym bardziej chciałabym aby poprawnie one wyglądały
swinka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 15:05   #100
Donika
Przyczajenie
 
Avatar Donika
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
Salon EUPHORIA, pani Małgosia

Dzisiaj w salonie wymienionym w tytule farbowałam i podcinałam włosy. Jestem zachwycona...! Wiele w Bytomiu mam już przetestowanych fryzjerów, ale już chyba nie muszę dłużej szukać. Miałam rozjaśnione włosy, 3 kolory praktycznie i udało nam się uzyskać śliczny, naturalny brąz, którego chciałam. Cięcie też super, ścinam włosy na prosto z delikatną, dłuższą grzywką. Pierwszy raz dostałam od fryzjera tego czego chciałam. Serdecznie polecam : )
Donika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:33   #101
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Lidia już nie pracuje w martes...czy ktoś wie gdzie jest teraz...? wcześniej pracowała w Retro na piekarskiej...i czy teraz na piekarskiej jest jakiś nowy zakład zamiast Retro? czesał się ktoś tam?
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 20:40   #102
Justi_sls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Dziewczyny!! POMOCY Czy któraś z Was wie, gdzie pracuje fryzjerka Aneta z salonu Kleopatra w Bytomiu?? Właśnie się dowiedziałam,że już tam nie pracuje...
Pozdrawiam
Justi_sls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 20:43   #103
Jakimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Uwaga! W Bytomiu zdecydowanie nie polecam salonu Euphoria! Po wyjściu nie będzie w Was ani trochę euforii! Fryzjerka Alina zupełnie nie zna się na koloryzacji. Żałuję, okropnie żałuję, że nie spojrzałam na to forum przed pójściem tam. Widzę, że nie ja jedna żałuję wizyty w tym salonie, a szef bezczelnie śmie twierdzić, że tam się reklamacje nie zdarzają. Fatalny salon. Moje włosy są suche i zmęczone a kolor beznadziejny.
Jakimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 07:20   #104
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez Jakimka Pokaż wiadomość
Uwaga! W Bytomiu zdecydowanie nie polecam salonu Euphoria! Po wyjściu nie będzie w Was ani trochę euforii! Fryzjerka Alina zupełnie nie zna się na koloryzacji. Żałuję, okropnie żałuję, że nie spojrzałam na to forum przed pójściem tam. Widzę, że nie ja jedna żałuję wizyty w tym salonie, a szef bezczelnie śmie twierdzić, że tam się reklamacje nie zdarzają. Fatalny salon. Moje włosy są suche i zmęczone a kolor beznadziejny.
Byłam w Euphori dwa razy u Pani Alicji. Za pierwszym razem wyszłam zadowolona, więc poszłam drugi raz i to niestety był błąd. Pani Alicja podcinała mi tylko końcowki, jak za pierwszym razem, ale za drugim robiła to w przerwie farbowania innej klientki i zrobiła to "na odwal się". Szybko, niestarannie i niechlujnie i zainkasowali 60 zł. Takie podejście do klienta jest nieprofesjonalne, bo jeżeli wie, że nie może mi poświęcić więcej czasu to niech umówi mnie na inny termin. Już tam więcej nie pójdę.
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 11:44   #105
raliltsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Dziewczyny pomóżcie !!!
Szukam fryzjerki o imieniu Tatiana, która pracowała kiedyś w salonie fryzjerskim Essanelle (teraz Lovely Look) w Bytomiu w centrum handlowym M1. Fryzjerka była prawdopodobnie ze Stolarzowic lub okolic.
Może któraś z Was wie, gdzie pracuje teraz ta Pani, może otwarła swój zakład?. Tak jak mnie obcinała ta fryzjerka, nie potrafi niestety żadna inna i szukam jej z uporem. Ma ok 37-40 lat, szczupła, niewysoka blondynka. W salonie mówiono do niej Tania. Pomóżcie mi ją znaleźć dziewczyny !!!!

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-16 o 19:45
raliltsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 15:42   #106
madzialenaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Dziewczyny, przeżyłam fryzjerski koszmar. Otóż odwiedziłam salon przy ulicy Gliwickiej (pomarańczowa kamienica) i dalej nie umiem uwierzyć co mnie tam spotkało. Umówiona byłam na rano. Pani, która miała mnie ciąć spóźniła się 10 min i zamiast natychmiast się mną zająć, to wolała rozmawiać z koleżankami i opowiadać o wakacjach. Kiedy w końcu zauważyła, że czekam, zaprosiła mnie na fotel fryzjerski, spytała czego sobie życzę (chciałam obciąć końcówki + grzywkę) Ucieszyłam się i pomyślałam - "O matko, w końcu jakiś fryzjer przed myciem skonsultuje ze mną moją fryzurę "na sucho", obejrzy włosy, spyta jak się układają itp, itd.". Na fotelu poczekałam sobie jeszcze z 5 min, bo pani musiała jeszcze pooglądać zdjęcia na telefonie innej klientki... Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy fryzjerka założyła mi fartuch, spryskała końcówki wodą i zaczęła ciąć moje poczochrane, nieumyte włosy! Padło tylko jedno pytanie - o ile cm skrócić włosy; żadnego innego o kształt, czy na prosto, czy w literę U, czy cieniować, NIC. Całe cięcie trwało może z 6 minut z zegarkiem w ręce. Pod koniec pani pomachała mi nad głową suszarką. Za "profesjonalne strzyżenie" zażyczyła sobie 40zł(!). Bez mycia. Bez modelowania. Bez konsultacji. Najgorsza wizyta fryzjerska w moim życiu. Jeszcze nigdy nie zostałam potraktowana w ten sposób, jak śmieć - byle szybciej, na odwal.
Nie polecam, a wręcz MOCNO ODRADZAM wizyty w salonie przy ulicy Gliwickiej.
madzialenaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 13:03   #107
BeataMal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Czytając na tym forum wypowiedzi niektórych Pań stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że potrzeba wizyty u psychiatry i to dobrego. Stwierdzenia typu "przeżyłam koszmar" czy podobne stwierdzenia, ( jak Pani powyżej napisała) są infantylne i śmieszne. Pani poczekała kilka minut i już z tego tragedia życia. Ciekawe, że u lekarza w poczekalni czeka ta sama osoba godzinę czy dwie i nie przeżywa tragedii życia. Drogie Panie przestańcie się ośmieszać wypisując takie brednie
BeataMal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:29   #108
madzialenaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Beatko... Widzę, że dla Ciebie przedstawienie własnej opinii i wyrażenie uczuć jest mocno niewłaściwe i z tego powodu należy udać się do psychiatry i to dobrego. Nie przesadzaj. I nie porównuj, proszę, wizyty u fryzjera z wizytą u lekarza, to dwie zupełnie inne sprawy, przecież wiesz o tym. Ja płacę za cięcie włosów, więc oczekuję profesjonalizmu; dla mnie spóźnianie się jest objawem braku szacunku -€“ kwestia dobrego wychowania. Skoro byłam umówiona na daną godzinę, to o tej godzinie fryzjerka powinna się mną zająć. Gdyby ktoś Ci remontował coś w domu, płaciłabyś za wykonanie usługi, a odwalono by fuszerkę, to machnęłabyś na to ręką i powiedziała "No trudno"€? Zastanów się, co piszesz, Beato I życzę Ci, żebyś też kiedyś dostała się w ręce takiej fryzjerki, jak ja Wtedy też będziesz mogła udać się do psychiatry

Edytowane przez madzialenaa_
Czas edycji: 2015-09-03 o 15:31
madzialenaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 07:22   #109
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez madzialenaa_ Pokaż wiadomość
Beatko... Widzę, że dla Ciebie przedstawienie własnej opinii i wyrażenie uczuć jest mocno niewłaściwe i z tego powodu należy udać się do psychiatry i to dobrego. Nie przesadzaj. I nie porównuj, proszę, wizyty u fryzjera z wizytą u lekarza, to dwie zupełnie inne sprawy, przecież wiesz o tym. Ja płacę za cięcie włosów, więc oczekuję profesjonalizmu; dla mnie spóźnianie się jest objawem braku szacunku -€“ kwestia dobrego wychowania. Skoro byłam umówiona na daną godzinę, to o tej godzinie fryzjerka powinna się mną zająć. Gdyby ktoś Ci remontował coś w domu, płaciłabyś za wykonanie usługi, a odwalono by fuszerkę, to machnęłabyś na to ręką i powiedziała "No trudno"€? Zastanów się, co piszesz, Beato I życzę Ci, żebyś też kiedyś dostała się w ręce takiej fryzjerki, jak ja Wtedy też będziesz mogła udać się do psychiatry
klask i:
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 14:47   #110
BeataMal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez symeonka Pokaż wiadomość
klask i:
Odpowiadając na powyższy post chciałabym zaznaczyć, że każdy ma prawo do własnego zdania , ale proszę pamiętać "SYMEONKO" ,że jest to zawsze subiektywna ocena. I jest to zawsze opinia , nie uczucia, bo uczucia tutaj nie mają racji bytu. Chyba zupełnie nie potrafisz zrozumieć tego co napisałam odnosząc się do Twojej opinii. Otóż bardzo podobało mi się zdanie jednej z koleżanek na tym forum, gdzie napisała ,że na dobrą opinię człowiek pracuje latami i to ciężko, a ktoś w ciągu paru minut potrafi ( tutaj dodaje), jednym głupim stwierdzeniem przekreślić dorobek człowieka. Dlatego "Symeonko" stwierdzenia typu "przeżyłam koszmar" itp, są infantylne i poprostu ośmieszają Cię. Najwidoczniej masz problemy ze sobą i to chyba dosyć poważne. Z Twojego opisu sytuacji i dokładnego określenia salonu , nawet z kolorem fasady budynku można jednoznacznie stwierdzić, że jesteś pełna nienawiści i zemsty. Apeluje tutaj do wszystkich użytkowników tego forum. WIĘCEJ ŻYCZLIWOŚCI I WZAJEMNEGO SZACUNKU DLA SIEBIE. PROSZĘ
BeataMal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 07:54   #111
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez BeataMal Pokaż wiadomość
Odpowiadając na powyższy post chciałabym zaznaczyć, że każdy ma prawo do własnego zdania , ale proszę pamiętać "SYMEONKO" ,że jest to zawsze subiektywna ocena. I jest to zawsze opinia , nie uczucia, bo uczucia tutaj nie mają racji bytu. Chyba zupełnie nie potrafisz zrozumieć tego co napisałam odnosząc się do Twojej opinii. Otóż bardzo podobało mi się zdanie jednej z koleżanek na tym forum, gdzie napisała ,że na dobrą opinię człowiek pracuje latami i to ciężko, a ktoś w ciągu paru minut potrafi ( tutaj dodaje), jednym głupim stwierdzeniem przekreślić dorobek człowieka. Dlatego "Symeonko" stwierdzenia typu "przeżyłam koszmar" itp, są infantylne i poprostu ośmieszają Cię. Najwidoczniej masz problemy ze sobą i to chyba dosyć poważne. Z Twojego opisu sytuacji i dokładnego określenia salonu , nawet z kolorem fasady budynku można jednoznacznie stwierdzić, że jesteś pełna nienawiści i zemsty. Apeluje tutaj do wszystkich użytkowników tego forum. WIĘCEJ ŻYCZLIWOŚCI I WZAJEMNEGO SZACUNKU DLA SIEBIE. PROSZĘ
no właśnie to ty nie przedstawiasz szacunku i życzliwości...na forum każdy ma prawo do wypowiedzi, więc się wypowiada...proponuje weź drabinę i idź szukać własnego ego bo gdzieś powędrowało za wysoko...powaliło mnie twoje stwierdzenie że moje wypowiedzi mnie ośmieszają i są infantylne, aha i jeszcze mam problemy ze sobą...jeżeli ty w taki sposób analizujesz nasze wypowiedzi na forum to radzę kontakt z psychologiem, bo albo masz rozdwojenie jaźni i schizofrenie, albo brakuje Ci faceta, albo jesteś niespełniona w zyciu i nie wiesz na kim się wyżyć...a najlepiej zrób to

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

i jeszcze jedno, tak bronisz salonu Euphoria, że albo tam pracujesz, albo jesteś koleżanką tych pożal się Boże fryzjerów...omijajcie salon z daleka i tyle...biorą kasę 60 zł za 15 minut zabawy z włosami, z której nic nie wynika...PORAŻKA
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 13:56   #112
BeataMal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Po pierwsze wypraszam sobie ,by ktoś taki jak ty bawił się w psychoanalityka odnośnie mojej osoby. Chyba puściły Ci hamulce i najprawdopodobniej zamiast dobrego psychologa będziesz musiała poszukać dobrego prawnika, bo czuję się urażona i sprawy tej nie zakończę na tym forum. Druga sprawa to nie bronię Salonu Euphoria tylko salonu ,który oszkalowałaś totalnie tutaj na forum. Po trzecie tak ogólnie to to forum niestety upada , brakuje tutaj merytoryczności , jeśli administrator linkuje takie wypowiedzi jak powyżej.
BeataMal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:47   #113
samandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez symeonka Pokaż wiadomość
Lidia już nie pracuje w martes...czy ktoś wie gdzie jest teraz...? wcześniej pracowała w Retro na piekarskiej...i czy teraz na piekarskiej jest jakiś nowy zakład zamiast Retro? czesał się ktoś tam?
pani Lidia z salonu retro która pracowała tez na rynku ; obecnie pracuje w salonie MATRIX ; Bytom ulica krakowska 22
samandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 12:54   #114
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez samandra Pokaż wiadomość
pani Lidia z salonu retro która pracowała tez na rynku ; obecnie pracuje w salonie MATRIX ; Bytom ulica krakowska 22
dzięki
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 19:59   #115
mikomikomiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Czy Pani Lidia jest od trudnych spraw?? Naprawi moja fryzurę?? Byłam w salonie RABENDA w Katowicach i jestem załamana!! Masakra! Zgłosiłam złe wykonana usługę właścicielowi to mnie obraził jeszcze. Omijajcie szerokim łukiem salon Rabenda!!!!
mikomikomiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:18   #116
symeonka
Przyczajenie
 
Avatar symeonka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Cytat:
Napisane przez mikomikomiko Pokaż wiadomość
Czy Pani Lidia jest od trudnych spraw?? Naprawi moja fryzurę?? Byłam w salonie RABENDA w Katowicach i jestem załamana!! Masakra! Zgłosiłam złe wykonana usługę właścicielowi to mnie obraził jeszcze. Omijajcie szerokim łukiem salon Rabenda!!!!
moje włosy uratował Stanisław, który pracował kiedyś w Retro na Piekarskiej, lecz nie wiem gdzie teraz jest....Lidia też jest świetna, ale nie wiem gdzie teraz pracuje....może ktoś wie?
__________________
symeonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 10:20   #117
czorno405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Witam. Poszukuje Pana Kamila z saloniku fryzjerskiego Maria Antonina . Widziałam ze wypowiadała się Pani na jego temat .Czy ma Pani jakieś namiary na niego? Bo oba telefony niestety nie aktywne(; bardzo proszę o info

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-04-16 o 19:35 Powód: Duble
czorno405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 16:38   #118
Arczii
Przyczajenie
 
Avatar Arczii
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

Hej
ten salonik Maria Antonina chyba padl? Ich telefony nie dzialaja a strona nie istnieje, co sie stalo?
Kogo teraz polecacie w Bytomiu do meskich dlugich wlosow
Arczii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 17:24   #119
Arczii
Przyczajenie
 
Avatar Arczii
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Bytom

zreszta to forum chyba tez
Arczii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 09:52   #120
czorno405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Szukam Fryzjera

Szukam fryzjera który kiedyś miał salon fryzjerski „Maria Antonina w Bytomiu. Czy ktoś wie jak go znaleść . Nr tel który posiadam nie aktywny.
czorno405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-07 15:19:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.