powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-26, 09:38   #61
Megan75
Przyczajenie
 
Avatar Megan75
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja zapłaciłam 11.400 ale w mojej klinice kosztuje już 13.600
Megan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 13:29   #62
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

cześc Dziewczyny!!
Ja mam operację jutro u dr Niemkiewicza we wrocławiu, koszt całej operacji to 9700 zł, biustonosz po operacji trzeba kupić na własny koszt
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-26, 17:38   #63
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Andzia trzymam kciuki Jak tylko będziesz w stanie zdaj nam relację po operacji, koniecznie! Wielka buźka - super biustu życzę!
Jakie będziesz miała wkładki?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 11:28   #64
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziękuję bardzo . O 18-tej klade sie pod noż wiec to już za parę godzin ale sie denerwuję . Będę miała wkładki eurosilikon teksturowane 400 hp, mam nadzieję na ładne D. Jak tylko będe w stanie pisać to się odezwę
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-27, 17:06   #65
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Trzymam bardzo mocno kciuki. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia... I czekamy na relację Trzymaj się cieplutko
foxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-02, 08:38   #66
Jutka82
Przyczajenie
 
Avatar Jutka82
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a ja za 54 dni Ale chciałabym już!
Jutka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:22   #67
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Powiedzcie mi prosze te ktore juz jestescie po...z jakich rozmiarow jakie mozna maksymalne uzyskac ja szczerze miowiac zwlekam strasznie z operacja bo boje sie blizn poza tym na forum beauty naogladalam sie zrobionych piersi i szczerze mowiac tylko jeden wygladaly w miare naturalnie ale byly w staniku wiec nie wiem jak bez...ja jestem bardzo waziutka tzn pod biustem mam zaledwie 67 cm w biuscie coz roznie ok 85 mysle bedzie wiec przypuszczam ze implant dopiero sztucznie by wygladal ale nie wiem moze cos doradzicie...na razie zamierzam zastosowac maxi bust ale nie wierze ze cos to da choc ja nie chce duzej roznicy a chyba bez sensu ciac sie dla 2 cm prawda? doradzcie cos Zdaje sie na wasza wiedze
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 22:02   #68
BetiBell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Jestem 7 miesięcy po operacji. Wszystko super. Jestem bardzo zadowolona.
Mam wkładki okrągłe 300cc HP Mentora....wyszło mi z tego takie średnie D (pod biustem 75). Nie widzę u siebie żadnych blizn...i nie mogę się napatrzeć na nie wlustrze. Nigdy ani przez chwilę nie żałowałam tej decyzji , chociaż podjęłam ją, przyznaję bardzo pochopnie
BetiBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 17:14   #69
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Żmija Pokaż wiadomość
pod biustem mam zaledwie 67 cm w biuscie coz roznie ok 85
Cytat:
Napisane przez Żmija Pokaż wiadomość
choc ja nie chce duzej roznicy a chyba bez sensu ciac sie dla 2 cm prawda?
Nie krytykuję Cię, ale nie mogę zrozumieć, jak przy 18 cm różnicy między "pod biustem" a "w biuście" możesz myśleć o powiększaniu piersi.

Sama napisałaś, że chciałabyś miec tylko 2 cm więcej w biuście. To nie lepiej zaakceptować swój biust (który na pewno wygląda ładnie sądząc po wymiarach ) niż truć się jakimiś tabletkami czy poddawać się operacji, na które trzeba kupę kasy wydać?

A poza tym tych dodatkowych 2 cm nikt poza Tobą pewnie nie zauważy.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:14   #70
fabiella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

hej laseczka
Mam ten sam poroblem. mal biuscik i chce sobie go powiekszyc. Objezdzilam troche Polski. Waham sie miedzy 3 chirurgami- Sankowski Warszawa, Niemkiewicz Wroclaw, Kasprzyk Krakow. Bielsko omin z daleka. moj mail blondi@vip.interia.pl . Napisz do mnie. jestem z Bielska.

Jak dostaniesz jakies db info to daj znac.
Kazdy lekarz mi sugeruje co innego.. w maju mam terminy i nie wiem do kogo.
BUZKA
fabiella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:26   #71
fabiella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 5
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

zatrujesz? na wlasny koszt stanik? Moi meil blondi@vip.interia.pl napisz do mnie!
fabiella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 13:51   #72
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cześć Dziewczyny!!
ja jestem 3 tygodnie po operacji, operował mnie dr Niemkiewicz we Wrocławiu. Z rozmairu 70A zminiło sie na 70E , mam wkładki 400 ml HP. Czuje sie super i jak na razie wszystko goi się bardzo dobrze (odpukać w niemalowane).
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 08:39   #73
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

No to super!! Bardzo się cieszę, że wszystko jest ok Ciesz się swoim nowym biuścikiem Ja jeszcze będę musiała poczekać
foxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 10:23   #74
Kaja G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam
zastanawiam sie nad powiekszeniem piersi, na czesc pytan znalazlam juz dzieki Wam odpowiedz jednak mam jeszcze kilka..
Jak faceci reaguja na operowany biust? pytalam kilku co sadza o implantach i spotkalam sie glownie z ogolnym zdegustowaniem..:/ jednak tylko jeden mial sznase porownac "na zywo" i tez byl zdegustowany, podobno bardzo widac ze nienaturalne i widoczne sa blizny.. jak to jest? czy to zalezy od protez? czy rzeczywiscie jest taka roznica w dotyku? i jak z tymi bliznami? czy sa tak bardzo widoczne? ew. po jakim czasie znikaja i jaki sposob naciecia skory jest najlepszy dla ich zminimalizowania? aha i jeszcze jedno, jesli chodzi o powrot do aktywnosci, pewnie to zalezy od pracy jaka sie wykonuje, mam zamiar pracowac jako kelnerka w wakacje, a wiec sporo ruchu i nosi sie dosc ciezkie rzeczy.. tak wiec kiedy wraca sie do pelnej sprawnosci fizycznej?
Bardzo na Was licze, wiecie jak wazne jest podjecie slusznej decyzji z gory dziekuje i pozdrawiam!
Kaja G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 11:17   #75
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ja jestem 3 lata po zabiegu.Ciecie mialam pod pachami,blizna jest prawie niewidoczna,jakies 2-3 cm.Do pelnej swietnosci wrocilam po miesiacu.Ogolem efekt jest super.Gdybym nie mowila o tym,podejrzewam,ze nikt raczej by nie zauwazyl,ze mam protezy.Pzred zabiegiem mialam 75 aa,teraz 75 c.Naprawde,jak najbardziej normalne wymiary.Ludzie reaguja roznie....Niektorym nawet nie odwaze sie o tym powiedziec,bo wiem ze zrobia z tego afere..A to przeciez najnormalniejsza rzecz na swiecie.Tak uwazam.Nie zaluje ze to zrobilam.Juz nie moge sie lata doczekac,kiedy bede mogla zakladac bluzeczki z wielkimi dekoltami itp.
Natomiast moja siostra miala ciecie pod piersia.Odczuwa mniej bolu,moze normalnie poruszac rekami.(ja mialam z tym problem,nie moglam rak do gory unosic,sprawialo bol).Pozostaje jeszcze wybor lekarza oczywiscie...On napewno rozwieje twoje watpliwosci i odpowie na trapiace cie pytania.
Zycze powodzenia i trafnego wyboru.
Jesli chcialabys jeszcze czegos odemnie sie dowiedziec,pisz na tym forum.Pozdrowionka
vichy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 15:01   #76
Kaja G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

bardzo dziekuje
a jak reaguja mezczyzni? potrafia sie zorientowac ze nienaturalne? wiem, moze glupie te moje pytania, ale chcialaby wiedziec wszystko..
czy bol po zabiegu jest na tyle duzy ze nie mozna pracowac umyslowo? (tzn wiecej niz jakies 2 dni?) mam wazne dla mnie egzaminy w maju, wiec nie moge sobie pozwolic na tydzien wegetacji umyslowej, a w sumie odpowiadalo mi miec to jak najszybciej za soba (jesli sie zdecyduje), zeby po egzaminach moc jak najszybciej wyjechac wiec moze udaloby mi sie zdazyc np. w kwietniu.
pozdrawiam
Kaja G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 20:55   #77
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Kaja G sądzę, że to zależy od progu wytrzymałości na ból. Jeśli zawsze się "miałczy" jak się ledwo co zadrapie, to nie ma siły... taka ingerencja w organizm bedzie bardziej dokuczliwa, niż dla osoby, która potrafi znieśc ból...
Takie pytanie... chcesz powiększyć piersi dla siebie czy dla facetów?? Ja mam zamiar swoje powiększyć we wrześniu i robię to dla siebie... Nie interesuje mnie ocena innych. Badz co bądź to moje ciało. Nie warto rezygnować ze swoich pragnień, bo innym to nie odpowiada
foxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 08:32   #78
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Kaja G Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje
a jak reaguja mezczyzni? potrafia sie zorientowac ze nienaturalne? wiem, moze glupie te moje pytania, ale chcialaby wiedziec wszystko..
czy bol po zabiegu jest na tyle duzy ze nie mozna pracowac umyslowo? (tzn wiecej niz jakies 2 dni?) mam wazne dla mnie egzaminy w maju, wiec nie moge sobie pozwolic na tydzien wegetacji umyslowej, a w sumie odpowiadalo mi miec to jak najszybciej za soba (jesli sie zdecyduje), zeby po egzaminach moc jak najszybciej wyjechac wiec moze udaloby mi sie zdazyc np. w kwietniu.
pozdrawiam
Jak reaguja mezczyzni?No ja mam akurat stalego partnera,ktoremu to odpowiada.A pozatym nie interesuja mnie zdania innych.Jastem zadowolona,TZ rowniez.A tak na marginesie,to pewnie wszyscy inni umieraja z ciekawosci!!!!!No bo nie kazdemu dane jest miec kobiete z powiekszonym biustem.....
Zreszta tak jak juz pisalam ,u mnie tego wlasciwie nie widac.Rozmiar nie rzuca sie w oczy.Sa po prostu normalne.Jezeli chodzi o prace umyslowa,to z tego co sobie przypominam,nie potrafilam racjonalnie myslec.Nie tylko przez bol,ale tez przez szok,ze mam to juz za soba,jak inni zareaguja....itp.Wiele mysli tloczylo sie w mojej glowie.A najbardziej chcialam zeby bylo juz normalnie.Bez bolu,z pieknym biustonoszem,bez opuchlizny.....
vichy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 16:06   #79
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez andzia_i Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!
ja jestem 3 tygodnie po operacji, operował mnie dr Niemkiewicz we Wrocławiu. Z rozmairu 70A zminiło sie na 70E , mam wkładki 400 ml HP. Czuje sie super i jak na razie wszystko goi się bardzo dobrze (odpukać w niemalowane).
Andzi i - Gratuluje
Ja chcialam wstawic sobie 320 ale lekarz sie kategorycznie nie zgodzil i wstawil mi 270-albo mniejsze zbytnio nie pamietam.
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 14:22   #80
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dzieki angelap Boli mnie jeszcze pod pachami, nie moge za bardzo wyciagac rąk do góry.
Teraz każde wyjście po biustonosz to niesamowita przyjemność
Nie musze tez zwracac uwage przy kupowaniu wszelakich bluzek czy nie bedzie wystawał stanik.
Kocham moje nowe cycki
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 16:41   #81
Kaja G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a ja umowilam sie na wtorek na konsultacje u pani Dobrskiej.. ma ktos moze jakies uwagi/doswiadczenia z tym specjalista?
pozdrawiam
Kaja G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 17:22   #82
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a czym rożni się implant pod gruczoł, a implant pod mięsień? podobno po tym drugim dlużej dochodzi się do siebie, a jest jakaś róznica w wyglądzie?
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 17:45   #83
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez andzia_i Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!
ja jestem 3 tygodnie po operacji, operował mnie dr Niemkiewicz we Wrocławiu. Z rozmairu 70A zminiło sie na 70E , mam wkładki 400 ml HP. Czuje sie super i jak na razie wszystko goi się bardzo dobrze (odpukać w niemalowane).

Chyba musza byc ogromne,co?)
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 18:46   #84
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Kaja G Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje
a jak reaguja mezczyzni? potrafia sie zorientowac ze nienaturalne? wiem, moze glupie te moje pytania, ale chcialaby wiedziec wszystko..
czy bol po zabiegu jest na tyle duzy ze nie mozna pracowac umyslowo? (tzn wiecej niz jakies 2 dni?) mam wazne dla mnie egzaminy w maju, wiec nie moge sobie pozwolic na tydzien wegetacji umyslowej, a w sumie odpowiadalo mi miec to jak najszybciej za soba (jesli sie zdecyduje), zeby po egzaminach moc jak najszybciej wyjechac wiec moze udaloby mi sie zdazyc np. w kwietniu.
pozdrawiam
Kaju moj Mezczyzna zaragowal rewelacyjnie .Jest zachwycony moim nowym biustem Ciagle powtarza jakie ja mam piekne piersi .Mam proteze anatomiczna i moze dlatego.Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego biustu
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 18:51   #85
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziewczyny
Mam pytanie w zwiazku do blizn a praktycznie do stanika bo mialam zabieg prawie 3 miesiace temu i juz od jakiegos czasu zaczelam nosic normalna bielizne ale czasami uciskaja mnie druty i boje sie ze przez to moje blizny beda sie wolniej goic?A i jak dlugi sie stosuje masc na blizny?

Z gory Dziekuje za odpowiedz
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 19:48   #86
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

witam jestem włascicielką 75 b ale nie chcę powiększac [piersi, tylko chciałam napisac o przypadkach uszkodzenia implantu, jedna z wizażanek pytała w tym wątku..pare lat temu jedna z piosenkarek-Toni Brakston (chyba tak sie pisze jej nazwisko) pękł ten woreczek silikonowy i musiała go wymienic..Pameli Anderson strasznie się pofałdowały po locie samolotem..musiała tez się znów operować..
ostatnio oglądałam na jakimś kanale o operacjach, to kobiecie się porobiły zwłóknienia i podniosło jej nienaturalnie piersi do góry..inna miała koszmarne blizy wychodzące poza stanik..myśle że to kwestia dobrego lekarza i tolerancji organizmu.. Fajnie macie że tak bez żadnych powikłań.ja bym nie mogla się na operację zdecydować, poza tym że mój chlopak uwielbia moje piersi, to jednak bałabym ise bólu i wogóle..

Edytowane przez malutka 166
Czas edycji: 2007-03-31 o 19:50 Powód: dopisek
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 13:33   #87
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

a czy można płacić w ratach, czy jednorazowo całą sumę?
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 15:02   #88
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez malutka 166 Pokaż wiadomość
witam jestem włascicielką 75 b ale nie chcę powiększac [piersi, tylko chciałam napisac o przypadkach uszkodzenia implantu, jedna z wizażanek pytała w tym wątku..pare lat temu jedna z piosenkarek-Toni Brakston (chyba tak sie pisze jej nazwisko) pękł ten woreczek silikonowy i musiała go wymienic..Pameli Anderson strasznie się pofałdowały po locie samolotem..musiała tez się znów operować..
ostatnio oglądałam na jakimś kanale o operacjach, to kobiecie się porobiły zwłóknienia i podniosło jej nienaturalnie piersi do góry..inna miała koszmarne blizy wychodzące poza stanik..myśle że to kwestia dobrego lekarza i tolerancji organizmu.. Fajnie macie że tak bez żadnych powikłań.ja bym nie mogla się na operację zdecydować, poza tym że mój chlopak uwielbia moje piersi, to jednak bałabym ise bólu i wogóle..
Technologi idzie do gory i teraz sylikony sa lepsze Co do tej piosenkarki to wydarzenie mialo miejsce ok.5 lat temu-od tego czasu wiele sie zmienilo.Wiadomo zawsze jest ryzyko i nie tylko w tej operacji.Ja mialam usuwany zab chirurgicznie i przyznam sie ze to bylo owiele gorsze cierpienie niz powiekszenie piersi(narkoza bardzo dlugo dziala-nawet nie sa potrzebne leki przeciwbolowe) Co do facetow to kazdy swojej kobiecie powie ze ma piekne piersi-to normalne.Jezeli mialabym jeszcze raz poddac sie tej operacji to zrobilabym to bez wachania.Duzo moich kolezanek bylo przeciwne ale teraz jak zobaczyly moj piekny biuscik to same poddadza sie zabiegowi Byla to najlepsza decyzja w moim zyciu
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 15:03   #89
angelap
Raczkowanie
 
Avatar angelap
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia, Tipton
Wiadomości: 96
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez kasia135 Pokaż wiadomość
a czy można płacić w ratach, czy jednorazowo całą sumę?
Kasiu mozna placic w ratach
__________________
angelap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 09:09   #90
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez angelap Pokaż wiadomość
Technologi idzie do gory i teraz sylikony sa lepsze Co do tej piosenkarki to wydarzenie mialo miejsce ok.5 lat temu-od tego czasu wiele sie zmienilo.Wiadomo zawsze jest ryzyko i nie tylko w tej operacji.Ja mialam usuwany zab chirurgicznie i przyznam sie ze to bylo owiele gorsze cierpienie niz powiekszenie piersi(narkoza bardzo dlugo dziala-nawet nie sa potrzebne leki przeciwbolowe) Co do facetow to kazdy swojej kobiecie powie ze ma piekne piersi-to normalne.Jezeli mialabym jeszcze raz poddac sie tej operacji to zrobilabym to bez wachania.Duzo moich kolezanek bylo przeciwne ale teraz jak zobaczyly moj piekny biuscik to same poddadza sie zabiegowi Byla to najlepsza decyzja w moim zyciu
Ja rowniez uwazam,ze byla to moja najlepsza decyzja.Jestem strasznie szczesliwa,ze mam co do stanika wlozyc!!!!Nie wiadomo oczywiscie,jak dlugo bede mogla sie nimi cieszyc,czy nie bedzie za pare lat jakichs komplikacji....ale jak cos....to zrobie po raz kolejny.no i o 1 rozmiar wieksze !!!!
vichy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.