Kości policzkowe... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 14:22   #1
anonim7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6

Kości policzkowe...


Mam pytanie: czy można po boku zmniejszyć (przypiłować nie wiem jak to nazwać) kości policzkowe? Psuje mi to wygląd twarzy. Chodzi mi o coś takiego : http://screamingdeadballoons.files.w...hnny-depp1.jpg to co ma na wysokości oczu. Inni mają twarz prostą o tu wystają te kości i potem znów się zwęża. A drugie pytanie czy jest możliwość zmniejszenie ust i wycięcia kącików ust i ich rozszerzenia? Już mówię o co chodzi: mam duże i grube i wyglądają jak u buldoga. Dużo schudłem, bo byłem gruby i nie wiem czy skóra się tak mocno naciągnie. A chodzi mi o to czy da się zrobić z takich na takie jak ma http://www.maxizabava.cz/data/celebr...ac_efron_3.jpg ? prosze o odpowiedź. I w jakim wieku można to najszybciej zrobić 16 lat czy więcej?

Edytowane przez anonim7
Czas edycji: 2009-09-26 o 14:23
anonim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 16:53   #2
anonim7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kości policzkowe...

Proszę o pomoc, ponieważ jest to dla mnie ważne. Czy można spiłować kości policzkowe z boku i z przodu? Albo coś zrobić? Mam je bardzo szerokie i czy da się coś zrobić (wyrzeźbić) twarz? nie wiem jak to nazwać. Wszędzie pisze o implantach a nigdzie o pomniejszaniu. Proszę o pomoc.
anonim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 09:42   #3
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Kości policzkowe...

ja ci chyba nie pomogę... z tego co wiem to musisz wybrać się do chirurga bo innej rady nie ma operacje plastyczne wykonywane są chyba od 18 roku życia.Przypominam też,że są to ogromne koszty
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:05   #4
anonim7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kości policzkowe...

Ok. Powiedzmy, że ma się środki na operacje i 18 lat. Czy jest możliwość spiłowania kości albo zastąpienie ich implantami nie wiem jak to nazwać. Chodzi z boku na wysokości oczu i z przodu? ;D
anonim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:25   #5
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Kości policzkowe...

Wiesz - chirurgia plastyczna poszła do przodu, ale czy warto robić aż taki remont twarzy? Kości policzkowe można doskonale modelować np za pomocą Volumy lub wypełniaczy - świetny efekt bez konieczności interwencji chirurga. podobnie usta. Nie ma chyba potrzeby stosowania tak radykalnych metod, jeżeli wystarczy drobna korekta twarzy.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:54   #6
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Kości policzkowe...

anonimie7- ja Ci powiem tyle, ze na twoim miejscu cieszylabym sie z kosci policzkowych- to nadaje twarzy charakteru, wyglada na mniej rozmyta, mniej plaska.
Wielu ludzi robilo sobie operacje zeby wlasnie uwydatnic kosci policzkowe.

Moze to wyglada lepiej, niz myslisz?
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 09:25   #7
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kości policzkowe...

Anonim7 chcesz zmienić twarz w stylu Deppa na twarz w stylu Efrona ? o fuuuj.
Mój facet ma bardzo wyraźne kości policzkowe, dlatego tak mi się podoba i dlatego wyglada tak męsko, nie wyobrażam go sobie z okrągłymi policzkami.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 14:40   #8
anonim7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kości policzkowe...

nie zmienić twarz na nikogo ;p tylko Deppa znam który ma takie kości policzkowe ;D... może są ładne takie kości policzkowe ale ja byłem gruby i nie wiem czy mi się skóra naciągnie. Teraz to jak patrze w lutro z bliska to wydaje mi się za szeroka twarz. Nie wiem, czy ta skóra się naciągnie tak jak u tych wsyztskich chudych np: deppa ;D. I jak tak ile czasu to zajmie? I tak na marginesie to nie chcę się do kogoś upadabniać, bo bez sensu by było jak wszyscy by wyglądali tak samo ;D
anonim7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.