Róż blush delice - problem z kolorami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 11:23   #1
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20

Róż blush delice - problem z kolorami


Otóż mam ochotę sprawić sobie nowy odcień Blush Delice od batabki z Allegro, no i tu mam problem, bo u batabki są całkiem inne odcienie i numery. Ja mam odcień nr 1 Pink Marshmallow. W internecie znalazłam takie kolory: http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012679;7010001.html

U batabki są takie:
http://www.allegro.pl/search.php?str...6970&country=1
Nazwy i numery całkiem inne, czy ktoś zna stronę, na której jest klasyfikacja róży batabki, bo ja się w tym już połapać nie mogę
Dziękuję za pomoc
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:45   #2
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Z tego co pamietam to jest 8 rózow. Na tej stronie http://dw.pedet.pl/x_C_I__P_7012679;7010001. html nie ma wszystkich numerków. A nazwy sa po polsku ( przetlumaczone)

Na allegro jak przetlumaczysz "candy cane" to wychodzi mi "slodycz oboz". Pani z allegro ma chyba tez te inne kolory które nie znajdziesz na tej stronie powyzej. Ona spisala originalne numery i nazwy. A na tej innej stronie internetowej maja mniej odcieni i przetlumaczone nazmy.

Radzilabym pójsc do skepu i poogladac kolory, wybrac cos i zapamietac numerek. potem mozesz zamawiac w necie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:50   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

znam takie:01rose guimauye-pink mashmallow,02rose bonnemine-rosy cheeks,04bois de rose-rosewood,07 abricot dore-golden apricot.Są to róże kupione w polskich sklepach-nazwy z opakowan.Możesz sprawdzić jeszcze na str.www.lorealparisusa.com/cosmetics szukaj face a potem blush i kliknij na zdjecie masz kolorki
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 11:50   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

W Polsce są 4 kolory, te pokazane na stronie pedetu. Więc ze sprawdzeniem pozostałych 4 będziesz miała niestety problem.W ogóle to trochę szkoda że tak jest, bo z tego co widzę, to te odcienie, których u nas nie ma są dużo ciekawsze, takie bardziej "życiowe".
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 12:00   #5
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Dziękuję za odzwe
Ja byłam w Sephorze i mają właśnie tylko 4 odcienie, wiec bidnie u nas trochę, dlatego wolę kupić przez Allegro
Batabka ma kilka różów z klasyfikacji pedetu i dwa poza :
-pink grapefruit
-fresh papaya
Kolory różnie wychodzą na zdjęciu, więc nie chcę kupić drugiego Pink Marshmallow pod inną nazwą Swoją drogą Rosewood jest bardzo ciekawy
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 12:57   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Na allegro pojawiają się te róże ze Stanów, a tam odcienie są trochę inne.
A co do odcienia Rosewood, to ja go posiadam i uwielbiam, cudny jest
Candy Cane też mam a moja siostra ma któryś z tych u nas niedostępnych, taki złocistobeżowy
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:09   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Smoczyco a mogłabyś opisać ten Rosewood? Ze zdjęcia niewiele można wywnioskowac, interesuje mnie czy jest neutralny, ciepły, zimny oraz czy daje intensywny odcień czy nie

Pozdrawiam

Może siostra ma tę Papayę, wygląda na złocistą
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 16:42   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Aniu - Rosewood mam z wymiany z Lisiczką (). Śliczny kolor - jasny moim zdaniem. Na początku wydawał mi się chłodny w odcieniu ale teraz stwierdzam że jest raczej neutralny - taki różowawy, ciepły w odcieniu jakby z kroplą ... nie wiem czego mojej siostrze kojarzy się z beżem, mi bardziej z jakimś owocem, może morelką? Bardzo fajny kolor, naprawdę, dobry dla bardzo jasnej karnacji, neutralny - ani za zimny ani za ciepły
Nie mam niestety aparatu, więc nie mogę tu pomóc...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:49   #9
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Dziękuję za opis
Będę obserwowała aukcje batabki, bo ma własnie odcienie u nas niedostępne, a potem sobie chyba z fusów wywróżę, który mam wziąć
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 16:54   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Wiesz co? Nie tak dawno doszłam do wniosku, że Blush Delice, to jedyny dostępny w ofercie róż, gdzie mogłabym uzywać wszystkich chyba odcieni - są naprawdę delikatne, wydaje mi się że wszystkie mi pasują, naprawdę! Sama uzywam dwóch odcieni, trzeci pożyczam od sisterki, czwartym malowałam się u koleżanki i choć naprawdę z różami jestem ostrożna (przeważnie są za ciemne, za twarde, źle się rozkładają itp), Blush Delice jest the best!

Pozdrówka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 17:03   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Ja polecam odcien Strawberry Tart(ze stanow)bardzo ladny jasny roz dajacy delikatny efekt(nie da sie nim przesadzic)
Wklejam zdjecie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-22, 17:06   #12
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Podpisuje sie pod Smoczycą,ja tez naleze do bladolicych.A rosewood juz mam 2 opakowanie jest naturalny a o nasyceniu mozesz sama decydowac.

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2005-05-22 o 17:17
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 17:08   #13
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Czarny elfie --> właśnie ten odcień mam, tylko u nas sie nazywa Pink marshmallow, ale doszłam do wniosku, że teraz gdy trochę słonko przygrzało już mi nie pasuje, więc poczeka troszkę w szufladzie
Smoczyco --> ja przeglądając różne odcienie też mam wrażenie, że sa bardzo uniwersalne i jeśli nie wybiorę za bardzo wpadającego w brąz to będzie ok
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 17:47   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

[QUOTE=ANKA20]Czarny elfie --> właśnie ten odcień mam, tylko u nas sie nazywa Pink marshmallow, ale doszłam do wniosku, że teraz gdy trochę słonko przygrzało już mi nie pasuje, więc poczeka troszkę w szufladzie


No ja tez juz sie szykuje na wyprobowanie nowego odcienia(mysle o ginger snap-w rzeczywistosci jest bardziej delikatniejszy niz na zdjeciu),tez roz sie naprawde udal firmie loreal

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-22 o 17:52
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:41   #15
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Ja też miałam kiedyś odcień Rosewood( dla mnie to kolor arbuzowy ), ale niestety nie byłam zadowolona z tego koloru. Moim zdaniem jest on chłodny, a ja jestem dziwny przypadek- jestem ciepłym typem, karnacja średnia, ani jasna, ani ciemna, ale przez naczynka twarz mam różowawą, chociaż odcień cery tak w ogóle to żółtawy. No i koniec końców ten róż u mnie nie wyglądał dobrze- przybierał na mojej twarzy kolor identyczny do moich zaróżowionych policzków i podkreślał naczynka. Już kiedyś o tym pisałam, więc przepraszam za to, że się teraz powtarzam, ale było z tym różem tak: jak tylko udało mi się wyrównać koloryt na twarzy i w końcu byłam w pożądany sposób żółtawa, to po nałożeniu różu wszystko wracało do punktu wyjścia- byłam znowu w identyczny sposób,co przed nałożeniem podkładu różowawa. Na pewno go nie "przedawkowywałam ", w jego przypadku to raczej niemożliwe.Po prostu schładzał mi koloryt cery i jakaś taka ziemista w nim byłam...Ale to moja wina, nie różu, bo róż sam w sobie rewelacja.Żaden inny mu nie podskoczy.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:30   #16
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Jeśli arbuzowy to już jest mój
Oczywiscie, jesli nadal jestem lato, mam nadzieję, że nikt mi nie powie nagle, że jestem inną porą roku, bo czekałaby mnie wymiana wszystkiego
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:44   #17
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Moim zdaniem - jeśli jesteś lato, to będzie bomba.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 20:34   #18
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Question Dot.: Róż blush delice - problem z kolorami

Podpinam sie z moim pytaniem pod ten wątek bo tez mam problem z kolorem. Tylko że troche innego rodzaju a mianowicie: nie wiecie co stało się z kolorem nr 02 strawberry tart/rose bonne mine-rosy cheeks? Nigdzie nie moge go znależc przeszukałam juz wszystkie wieksze perfumerie w moim mieście! Nigdzie go nie ma. Może go wycofują? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.