Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 14:28   #2851
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
i takie połączenie lekkiego migdała z witaminą c wzmacnia działanie jednego i drugiego? Mam jeszcze to serum z Bielendy i nawet dziś wypróbuję pod swoje serum z wit c ale czy mi gęby takie połączenie nie wypali
tak owszem wmacnia. Proponuję chociazby blogi Azjatek do poczytania jak łączą kwasy z witaminą C rano a wieczorem dają retinoidy uwaga na tę samą twarz. I nie nic im nie wypala. Albo poproszę o racjonalne uzasadnienie dlaczego nie należałoby tego robić
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 17:01   #2852
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
tak owszem wmacnia. Proponuję chociazby blogi Azjatek do poczytania jak łączą kwasy z witaminą C rano a wieczorem dają retinoidy uwaga na tę samą twarz. I nie nic im nie wypala. Albo poproszę o racjonalne uzasadnienie dlaczego nie należałoby tego robić
w tamtym roku po nocy z glikolowym(niskie stężenie ale kilka warstw dałam żeby zwiększyć) nałożyłam dla eksperymentu rano serum z witaminą c i się zaczęłam autentycznie bać o przyszłość swojej twarzy skóra najpierw zbielała, potem zburaczała o żrącym efekcie i bólu nie wspominając dochodziłam z nią tydzień do ładu smarując emolientami. Teraz nałożyłam to serum z Bielendy na samo czoło(na próbę) i na to serum wit c i jest ok kompletnie nic nie piecze(normalnie skóra mnie podszczypuje po tym super power mezo, tak samo jak po witaminie c stąd obawa żeby je jeszcze łączyć)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:29   #2853
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Sama łączyłam serum Bielendy z migdałem z witaminą C kilka miesięcy, potem tonik z tej samej linii z witaminą, teraz mam tonik z Bielendy z fioletowej linii. Cały czas jest ok, a ja z tych skórnie uwrażliwionych Z propozycji azjatyckich nie wszystko jest dla mnie, ale to połączenie polecam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:29   #2854
helienka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dla mnie bb to cos strasznego- cera tlusta blyszczaca- czasami chcialam na lato stosowac zamiast fluidu ale niestety sie nie da
helienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 21:50   #2855
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

hej, czy orientujecie się skąd ten nagły wzrost cen niektórych bb-cream? właśnie miałam ponowić moje zamówienie kremu bb orange skin79 u jednej z popularnych sprzedawczyń (cosmeticmarket2012) a tu nagle cena z kosmosu 99$ Przejrzałam aukcje pozostałych "znanych" i wszędzie podobnie. Sam podkład dostępny jest w cenie 18$ u innych nie znanych mi sprzedawców
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 22:23   #2856
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Aż weszłam na ebay sprawdzić z niedowierzania :P Faktycznie ceny masakryczne, ciekawe dlaczego tak się stało. Nie wszystkie aukcje takie są, ale sprawdzeni sprzedawcy tak, hmm. Podobno oficjalnym dystrybutorem na Polskę jest m.in. dystrybutor-sklep, ale nigdy nie kupowałam od nich kremów bb, z innymi rzeczami zawsze było wszystko ok. Ceny kojarzę były coś ok. 100zł.

Dziewczyny, czyli radzicie wypróbować tę witaminę c OST? Ona nie jest taka 'podrażniająca" jak flavo? Zależało mi na czymś co działałoby nawilżająco, ale to najwyżej nakładałabym na nią krem
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 05:32   #2857
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
hej, czy orientujecie się skąd ten nagły wzrost cen niektórych bb-cream? właśnie miałam ponowić moje zamówienie kremu bb orange skin79 u jednej z popularnych sprzedawczyń (cosmeticmarket2012) a tu nagle cena z kosmosu 99$ Przejrzałam aukcje pozostałych "znanych" i wszędzie podobnie. Sam podkład dostępny jest w cenie 18$ u innych nie znanych mi sprzedawców
Może chwilowy brak towaru mają i dowalili cenę, żeby zostawić aukcję? Już parę razy widziałam BB po 100$ z drugiej strony to trochę dziwne, że jest tak u kilku osób. Czyżby pomarańcz był trudno dostępny? To jedyny krem od tej firmy, który mi pasował
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 08:29   #2858
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Może chwilowy brak towaru mają i dowalili cenę, żeby zostawić aukcję? Już parę razy widziałam BB po 100$ z drugiej strony to trochę dziwne, że jest tak u kilku osób. Czyżby pomarańcz był trudno dostępny? To jedyny krem od tej firmy, który mi pasował
właśnie też go lubiłam, ale trochę boje się go zamówić w normalnej cenie u nieznanego mi sprzedawcy, eh.
A polecasz jakiś inny fajny zamiennik z innej firmy?
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 08:49   #2859
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ten temat był wałkowany tutaj z tysiąc razy - sprzedający nie mają produktu w magazynie i żeby nie zdejmować aukcji, podwyższają cenę. Potem powinna wrócić do "normalności"
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 10:06   #2860
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ten temat był wałkowany tutaj z tysiąc razy - sprzedający nie mają produktu w magazynie i żeby nie zdejmować aukcji, podwyższają cenę. Potem powinna wrócić do "normalności"
dziękuję! chociaż już miesiąc tak trzyma, mam nadzieję że go nie wycofają!
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 10:12   #2861
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
dziękuję! chociaż już miesiąc tak trzyma, mam nadzieję że go nie wycofają!
Sama mam taką nadzieję, to świetny BB.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 13:44   #2862
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej, wiecie może gdzie zdobędę próbkę CC Su:m37?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 14:34   #2863
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
hej, czy orientujecie się skąd ten nagły wzrost cen niektórych bb-cream? właśnie miałam ponowić moje zamówienie kremu bb orange skin79 u jednej z popularnych sprzedawczyń (cosmeticmarket2012) a tu nagle cena z kosmosu 99$ Przejrzałam aukcje pozostałych "znanych" i wszędzie podobnie. Sam podkład dostępny jest w cenie 18$ u innych nie znanych mi sprzedawców
chcialam zamówić próbki orange i tego fioletowego, ale ceny pełnych opakowań mnie przerazily.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 13:21   #2864
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Hej, wiecie może gdzie zdobędę próbkę CC Su:m37?

Na gmarket

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A będzie go można zamówić przy zbiorowym zamówieniu?

Zgłoś go w wątku do propozycji
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 14:54   #2865
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A coś w Polsce? Zamawianie jednej, dwóch próbek zza granicy to lekka ekstrawagancja.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 21:08   #2866
minima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a czy coś jeszcze byście poleciły dla cery po 30-tce? serum z wit.C świetne, hada labo miałam, jednak po kilku tygodniach pojawiły się krostki i zrezygnowałam z niego, su:m pod oczy jest ok, ale jednak wolę the history of whoo. miałam kiedyś taki krem chia seed cream z face shop i wg mnie rewelacja. mam też nawilżającego mizona MIZON Water Volume Aqua Gel Cream - mam go po raz pierwszy i wg mnie jes świetny, nawilżył genialnie - może dlatego taki efekt, bo miałam słabe nawilżacze do tej pory. w każdym razie byłabym bardzo wdzięczna za namiary na inne kosmetyki
minima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 22:43   #2867
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
A coś w Polsce? Zamawianie jednej, dwóch próbek zza granicy to lekka ekstrawagancja.

Niedługo będziemy robic zamowienie zbiorowe na wątku zakupowym to mozesz sie przyłączyć
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 13:20   #2868
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Hej, wiecie może gdzie zdobędę próbkę CC Su:m37?
Uprzedzam że niezły smalczyk z niego, na plus to duże krycie i odcień bardzo dobrze maskujący zaczerwienienia, na minus lepkość, tapetka i niezastyganie/nie utrwalenie produktu, cały dzień migruje po buzi i nawet krzemionka nie pomagała Wielbicielkom matowego i trwałego efektu nie polecam.
Może jakiś podkład/krem bb z Innisfree by się zamówiło? One chyba nie są takie smalcowate Znacie jakieś fajne bazy z filtrem o efekcie blur?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 16:48   #2869
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kiedyś już miałam, ale to dawno by było i nie jestem pewna, czy wciąż będzie mi pasować. Na pewno był dużo lepszy od Tony Molly.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 02:00   #2870
Neonka_
Raczkowanie
 
Avatar Neonka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Uprzedzam że niezły smalczyk z niego, na plus to duże krycie i odcień bardzo dobrze maskujący zaczerwienienia, na minus lepkość, tapetka i niezastyganie/nie utrwalenie produktu, cały dzień migruje po buzi i nawet krzemionka nie pomagała Wielbicielkom matowego i trwałego efektu nie polecam.
Może jakiś podkład/krem bb z Innisfree by się zamówiło? One chyba nie są takie smalcowate Znacie jakieś fajne bazy z filtrem o efekcie blur?
Co jak co ale ostatnie co mogę mu zarzucić to tapetę
Przetestowałam mnóstwo podkładów i jedynie co się u mnie sprawdza to właśnie ten krem cc. Wygląda naturalnie na twarzy jakbym nic nie nakładala

Wysłano z tel.
Neonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 14:36   #2871
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Neonka_ Pokaż wiadomość
Co jak co ale ostatnie co mogę mu zarzucić to tapetę
Przetestowałam mnóstwo podkładów i jedynie co się u mnie sprawdza to właśnie ten krem cc. Wygląda naturalnie na twarzy jakbym nic nie nakładala

Wysłano z tel.
żeby aż tak skrajne odczucia co niego były a na ile Wam jedna saszetka starczała? Może za dużo nakładam? Mi wystarczała na 10-14 dni i nakładam mniej jak ziarenko ryżu A krem cc z Hery był kiedyś rozbierany?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 18:59   #2872
Diffa
Przyczajenie
 
Avatar Diffa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Od jakiegos czasu mam krem BB, niby jestem zadowolona, ale mam wrażenie jakbym miała tłustą twarz i jakos nie zawsze dobrze się w nim czuję. Ostatnio jak jest cieplej to nawet zrezygnowałam z niego. Fakt faktem nie był jakis drogi zbliża mi sie koniec tubki, więc prosiłabym o poradę co nadaje się na lato, czy istnieje taki, którego bym nie "czuła" na sobie?
__________________
Szczęście jest kobietą!
Diffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:00   #2873
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Krem z cc z Hery kiedys zamawialysmy. Jak dla mnie słabizna, strasznie podkreślał suche skorki i bardzo tępy w nakładaniu.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:12   #2874
Diffa
Przyczajenie
 
Avatar Diffa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 28
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

no właśnie chciałabym jakiś, który dobrze się rozprowadza. zawsze mam problem, że na nosie robi mi się taka jakby skorupka, czy to kwestia nosa czy kosmetyku?
__________________
Szczęście jest kobietą!
Diffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:03   #2875
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Diffa Pokaż wiadomość
no właśnie chciałabym jakiś, który dobrze się rozprowadza. zawsze mam problem, że na nosie robi mi się taka jakby skorupka, czy to kwestia nosa czy kosmetyku?
Ja przypuszczam, że ani nosa, ani kosmetyku, tylko aplikacji.
Na jedną warstwę kremu bb powinno się użyć minimalnej ilości kosmetyku. Przez minimalną rozumiem tu małą kroplę - mi opakowanie kremu BB, używanego prawie codziennie, starcza nawet na pół roku.

Rozgrzewasz między palcami i wklepujesz, zaczynając od środka twarzy. Jeżeli krycie jest niewystarczające, musisz chwilę odczekać i procedurę powtórzyć.

A może masz też za suchą skórę. Używasz kremu nawilżającego parę minut przed aplikacją BB?

Od kiedy odkryłam, że kluczem do ładnej cery jest nie kosmetyk do makijażu, ale stan skóry przed jego nałożeniem, przestałam być miłośniczką mocnego krycia . Często mieszam krem BB z kremem nawilżającym, szczególnie, jeżeli maluję się w ostatniej chwili. Spróbuj, może u Ciebie to też zda egzamin.

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2015-05-29 o 12:06
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 18:13   #2876
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do udzielania się w wątku

Sama też bardzo lubię pielęgnację koreańską.
Jeśli chodzi o zachowywanie się podkładów/kremów bb czy czegokolwiek tego typu na twarzy to u mnie z tym była masakra ;( Sprawdziłam tonę podkładów, kremów bb i wszystko wyglądało masakrycznie. Na nosie robiła się własnie taka dziwna skorupka, wszystko, zawsze warzyło się na twarzy

I tak, niestety kluczem jest dobrze "utrzymana" cera i idealnie dobrany do naszych potrzeb produkt(moim zdaniem ). Ja się zakochałam od pierwszego użycia w podkładach w poduszce. W końcu jestem zadowolona z tego jak wygląda moja twarz w makijażu.

Właśnie leci do mnie kolejny podkład w poduszce. Tupię nogami ze zniecierpliwienia.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:59   #2877
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ogloszenia parafialne...


Nie mialam zamiaru tutaj o tym pisac, bo juz sie smialam z tego na FB.
Ale ostatnio dostaje po kilka maili z pytaniami odnosnie asortymentu sklepu www.japanstore.pl i z pytaniami jak sie ich ceny maja do tych u nas w sklepach na miejscu.

Niestety, nie jestem w stanie na te pytania odpowiedziec z tej prostej przyczyny, ze pan wlasciciel sklepu tak sie wstydzi pokazac swoje towary osobom mieszkajacym w Japonii, ze zablokowal dostep do strony sklepu dla nas, ktorzy tu mieszkaja.

Nie mam zamiaru bawic sie w proxy servers, wiec nie bede odpowiadac na takie maile. Ale nie chce, zeby ktos pomyslal, ze maile po prostu ignoruje.

A z powyzszego widac, ze sklepowi najwyrazniej na potencjalnych klientach albo nie zalezy, albo juz takie obroty maja, ze wiecej nie potrzebuja.

Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac im genialnego posuniecia i zyczyc powodzenia.
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 14:36   #2878
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy w wątku pojawi się info o grupowym zamówieniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 14:52   #2879
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny,
pytałam niedawno o witaminę c OST waham się czy zamówić ją na przebarwienia nieco starsze i nowsze ślady po wypryskach. Chciałam jeszcze się dowiedzieć czy ona ściąga cerę i pozostawia wysuszoną. Jak wspomniałam, miałam do tej pory tylko Flavo-C, które mnie podrażniło i większych efektów po niem nie widziałam (podobno ta OST jest delikatniejsza)

za wszystkie odpowiedzi z góry
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 15:46   #2880
zielona_papryczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Ogloszenia parafialne...


Nie mialam zamiaru tutaj o tym pisac, bo juz sie smialam z tego na FB.
Ale ostatnio dostaje po kilka maili z pytaniami odnosnie asortymentu sklepu www.japanstore.pl i z pytaniami jak sie ich ceny maja do tych u nas w sklepach na miejscu.

Niestety, nie jestem w stanie na te pytania odpowiedziec z tej prostej przyczyny, ze pan wlasciciel sklepu tak sie wstydzi pokazac swoje towary osobom mieszkajacym w Japonii, ze zablokowal dostep do strony sklepu dla nas, ktorzy tu mieszkaja.

Nie mam zamiaru bawic sie w proxy servers, wiec nie bede odpowiadac na takie maile. Ale nie chce, zeby ktos pomyslal, ze maile po prostu ignoruje.

A z powyzszego widac, ze sklepowi najwyrazniej na potencjalnych klientach albo nie zalezy, albo juz takie obroty maja, ze wiecej nie potrzebuja.

Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac im genialnego posuniecia i zyczyc powodzenia.
Kupowałam już dwa razy na japantore.pl i nie rozumiem tej nagonki na ten sklep. Miła i profesjonalna obsługa, dość duży asortyment, wysyłka na drugi dzień, trafiła mi się szybka dostawa bo w przeciągu 6 dni, bardzo dobrze zapakowane, numer do śledzenia paczki, wszystko oryginalne a ceny w większości produktów niższe niż u Agi. Wszędzie gdzie popatrzę to jakaś nagonka na japanstore, ja się już wkurzyłam na Agę i jej koleżanki, bo przez rok miała monopol, ceny wygórowane i teraz się wścieka i publicznie z koleżankami wylewa żale i tworzy jakieś spiski. Któż nie ma teraz konkurencji. Teraz pewni mi się oberwie bo głośno powiedziałam prawdę, ale nienawidzę obłudy!
zielona_papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.