NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 22:24   #3121
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje za opis i ciekawa jestem czy faktycznie odcien Deep jest chlodny
chlodniutki piekny czysty braz jednak jak sie go nalozy malo to prawie go wogole nie widac ma niby zlote drobinki ale wogole ich nie widac, ani w sloncu ani w sztucznym swietle kusi mnie tez gold ale mi w cieplych odcieniach delikatnie piszac zle deep jest cudny z wszystkich brazerow ktore mialam/mam to jest najladniejszy braz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 22:34   #3122
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ma niby zlote drobinki ale wogole ich nie widac, ani w sloncu ani w sztucznym swietle
Zgadzam sie w 100%Jak zobaczylam ten brazerek po raz piewszy bylam przerazona tymi drobinkami,ale okazalo sie,ze ich praktycznie nie widac.Cera wyglada promiennie i super gladko


Na stonie Elizabeth Arden ten brazerek jest tylko w odcieniu Gold,mam nadzieje,ze nie wycofali z produkcji Deep,bo z opisow DIMITI wynika,ze to piekny odcien...w sam raz dla mnie na lato
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 22:37   #3123
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%Jak zobaczylam ten brazerek po raz piewszy bylam przerazona tymi drobinkami,ale okazalo sie,ze ich praktycznie nie widac.Cera wyglada promiennie i super gladko


Na stonie Elizabeth Arden ten brazerek jest tylko w odcieniu Gold,mam nadzieje,ze nie wycofali z produkcji Deep,bo z opisow DIMITI wynika,ze to piekny odcien...w sam raz dla mnie na lato
na truskawce ja kupilam za cos chyba ok 50zl oba odcienie byly deep jest typowo chlodny dlatego wzielam jak sie raz miznie prawie go nie widac a jak nalozy wiecej to juz u lala na lato ideal!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 22:40   #3124
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Dobrze wiedziec,trzeba zajrzec na Truskawe
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 22:43   #3125
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec,trzeba zajrzec na Truskawe
na pewno na ebayu sa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 23:06   #3126
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Jest za co

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chlodniutki piekny czysty braz jednak jak sie go nalozy malo to prawie go wogole nie widac ma niby zlote drobinki ale wogole ich nie widac, ani w sloncu ani w sztucznym swietle kusi mnie tez gold ale mi w cieplych odcieniach delikatnie piszac zle deep jest cudny z wszystkich brazerow ktore mialam/mam to jest najladniejszy braz
Trzeba bylo tak od razu bo przeprowadzilam dochodzenie a okazalo sie,ze u samego zrodla moglam miec info
Dimiti dziekuje za szczegolowy opis,biore

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%Jak zobaczylam ten brazerek po raz piewszy bylam przerazona tymi drobinkami,ale okazalo sie,ze ich praktycznie nie widac.Cera wyglada promiennie i super gladko


Na stonie Elizabeth Arden ten brazerek jest tylko w odcieniu Gold,mam nadzieje,ze nie wycofali z produkcji Deep,bo z opisow DIMITI wynika,ze to piekny odcien...w sam raz dla mnie na lato
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na truskawce ja kupilam za cos chyba ok 50zl oba odcienie byly deep jest typowo chlodny dlatego wzielam jak sie raz miznie prawie go nie widac a jak nalozy wiecej to juz u lala na lato ideal!
Po takich opisach tymbardziej mam ochote na ten brazer
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 23:10   #3127
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Bierz,bierz i sie nawet minutki nie zastanawiaj,bo ten puderek wg mnie jest naprawde rewelacyjny!
Jakis czas temu kupilam Rimmela,oczywiscie najpierw naczytalam sie recenzji na KWC i wydawac sie moglo,ze ten puder to strzal w dziesiatke-dobra jakosc za niewielkie pieniadze.Porownujac jednak z E.Arden....eeee....nie ma nawet porownania
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 23:25   #3128
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Bierz,bierz i sie nawet minutki nie zastanawiaj,bo ten puderek wg mnie jest naprawde rewelacyjny!
Jakis czas temu kupilam Rimmela,oczywiscie najpierw naczytalam sie recenzji na KWC i wydawac sie moglo,ze ten puder to strzal w dziesiatke-dobra jakosc za niewielkie pieniadze.Porownujac jednak z E.Arden....eeee....nie ma nawet porownania

Wiesz ja mam problem ogolnie z brazerami bo wiekszosc na mnie wychodzi pomaranczowa i do tej pory bylam najbardziej zadowolona z pudru brazujego EL byla kiedys taka edycja w pedzlu-piekny bursztynowy jasny braz ale skonczyl sie pozniej trafilam na Nivea Stay Real Terra Powder Sunset Gold -jednak jeszcze troche i zakonczy swoj zywot a nie mam juz ochoty szukac i szperac za nastpnym.
Fajna tez jest limitwanka Yrii z YR z zeszlego roku ale marzyl mi sie nowy brazer i tak sobie pomyslalam,ze to cieniowanie w postaci paskow bedzie tym,co mi potrzeba
Na pewno zdam relacje bo wzielam sobie przy okazji eyeliner w zelu Ardenki i fioletowa maskare Joey New York - Super Duper Lash,zobaczymy jaki efekt.

Musze sie tez zabrac za aktualizacje ale wole poczekac az sama zostane w domui nie bedzie swiadkow sesji zbioru....

Dziekuje jeszcze raz za pomoc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 23:37   #3129
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Hexxana znam ten bol
Ja rowniez mam zawsze problem ze znalezienim dobrego brazera,ktory nie zrobi z mojej twarzy marchewki.Jest mi tymbardziej trudno,bo mam jasna cere,ktora bez ozywienia jej czymkolwiek wyglada jakos tak...niezdrowo.Wszystkie brazery jakie kiedykolwiek mialam dla jasnej karnacji niestety dawaly pomaranczowy odcien,ktory ze zlotym odcieniem nie mialy nic wpolnego.Brazer E.Arden daje to czego zawsze szukalam-piekna,zlota,jakby musnieta sloncem skoreIdealny dla jasnych cer,a ja jestem bladziochem.Zdaj koniecznie relacje z odcienia Deep,mysle,ze to super odcien na lato
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 01:30   #3130
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chlodniutki piekny czysty braz jednak jak sie go nalozy malo to prawie go wogole nie widac ma niby zlote drobinki ale wogole ich nie widac, ani w sloncu ani w sztucznym swietle kusi mnie tez gold ale mi w cieplych odcieniach delikatnie piszac zle deep jest cudny z wszystkich brazerow ktore mialam/mam to jest najladniejszy braz
Kobieto z nieba mi spadlas! Czytam i czytam ten Wizaz i patrze na bronzery i patrze i nic znalesc dla siebie nie moge.. A ze ja bledzioch jestem ( jak ukryja swa czerwona podrazniona facjate.. ) to prawie kazdy bronzer na mnie jak marchewka wyglada. Kliknelam sobie ten na ebay'u bo na zdjeciu wyglada piknie, i bede testowac jak przyjdzie..

Swoja droga dziewczeta, poleccie mi jakis jasny, neutralny podklad dobrze kryjacy. Naczytalam sie watkow 'Jak podkreslic jasna cere', ale nic nie znalazlam. Kazdy podklad jaki mam robi sie rdzawy na mojej twarzy bo ma czerwien przeswituje. Mam podklad MaxFactor Miracle Touch Warm Almond 45 ale jest teraz za ciemny gdy mam taka blada szyje i probki Clinique Superbalanced w kolorze 03 Ivory, ale tez za ciemny i nie kryje odpowiednio dobrze ;/ A moze jakas dobra baza maskujaca zaczerwienienia ? Mam zielona z Boots'a i z Bourjois i nie daja rady... Narazie patent mam korektorem w pisaku z No7 ( cos jak Touche Eclat ) ( odcien 01, baaardzo jasny ) po calej buzi i na to podklad, ale na dluzsza tak nie da rady..

PS. Cere mam mieszana, tlusta tylko na brodzie, w sumie bez niespodzianek, ale dosyc nierowna, wiecznie zaczerwieniona..
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 02:21   #3131
TurkusLena
Raczkowanie
 
Avatar TurkusLena
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

TurkusLena - tak daje mocno naturlany efekt...
Choć dla mnie najważniejsze jest to, że nie uczula..[/QUOTE]

werka dzięki za odpowiedź, tusz kupowałaś w aptece, czy poprzez internet? Pozdrawiam .
TurkusLena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 09:03   #3132
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Tusz był kupowany w aptece (był prezentem dla mamy, ja go też używam - mama ma ten sam problem co ja).
87 zł, chyba kosztował, ale warto w niego zainwestować.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:41   #3133
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wiesz ja mam problem ogolnie z brazerami bo wiekszosc na mnie wychodzi pomaranczowa i do tej pory bylam najbardziej zadowolona z pudru brazujego EL byla kiedys taka edycja w pedzlu-piekny bursztynowy jasny braz ale skonczyl sie pozniej trafilam na Nivea Stay Real Terra Powder Sunset Gold -jednak jeszcze troche i zakonczy swoj zywot a nie mam juz ochoty szukac i szperac za nastpnym.
Fajna tez jest limitwanka Yrii z YR z zeszlego roku ale marzyl mi sie nowy brazer i tak sobie pomyslalam,ze to cieniowanie w postaci paskow bedzie tym,co mi potrzeba
Na pewno zdam relacje bo wzielam sobie przy okazji eyeliner w zelu Ardenki i fioletowa maskare Joey New York - Super Duper Lash,zobaczymy jaki efekt.

Musze sie tez zabrac za aktualizacje ale wole poczekac az sama zostane w domui nie bedzie swiadkow sesji zbioru....

Dziekuje jeszcze raz za pomoc
Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Hexxana znam ten bol
Ja rowniez mam zawsze problem ze znalezienim dobrego brazera,ktory nie zrobi z mojej twarzy marchewki.Jest mi tymbardziej trudno,bo mam jasna cere,ktora bez ozywienia jej czymkolwiek wyglada jakos tak...niezdrowo.Wszystkie brazery jakie kiedykolwiek mialam dla jasnej karnacji niestety dawaly pomaranczowy odcien,ktory ze zlotym odcieniem nie mialy nic wpolnego.Brazer E.Arden daje to czego zawsze szukalam-piekna,zlota,jakby musnieta sloncem skoreIdealny dla jasnych cer,a ja jestem bladziochem.Zdaj koniecznie relacje z odcienia Deep,mysle,ze to super odcien na lato
spróbujcie mozaiki Sephory KLIK
Daje piękny, delikatny brąz - bez pomarańczu [Bambus] i drobin [Sunkissed Clinique]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:25   #3134
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
spróbujcie mozaiki Sephory KLIK
Daje piękny, delikatny brąz - bez pomarańczu [Bambus] i drobin [Sunkissed Clinique]

Arrachnee dziekuje
Zainteresuja sie nia jak bede miala mozliwosc a poki co bede czekac na paseczki Ardenki.
Moglabys zrobic zblizenia tej mozaiki i wrzucic tutaj? Bede wdzieczna
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:36   #3135
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jest za co



Trzeba bylo tak od razu bo przeprowadzilam dochodzenie a okazalo sie,ze u samego zrodla moglam miec info
Dimiti dziekuje za szczegolowy opis,biore


Po takich opisach tymbardziej mam ochote na ten brazer
no widzisz wiadomo ze ja ciagle siedze na wizazu i tru wiec co sie pojawia ciekawego to klikam majac pustk w portfelu ciesze sie ze pomoglam

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Kobieto z nieba mi spadlas! Czytam i czytam ten Wizaz i patrze na bronzery i patrze i nic znalesc dla siebie nie moge.. A ze ja bledzioch jestem ( jak ukryja swa czerwona podrazniona facjate.. ) to prawie kazdy bronzer na mnie jak marchewka wyglada. Kliknelam sobie ten na ebay'u bo na zdjeciu wyglada piknie, i bede testowac jak przyjdzie..

Swoja droga dziewczeta, poleccie mi jakis jasny, neutralny podklad dobrze kryjacy. Naczytalam sie watkow 'Jak podkreslic jasna cere', ale nic nie znalazlam. Kazdy podklad jaki mam robi sie rdzawy na mojej twarzy bo ma czerwien przeswituje. Mam podklad MaxFactor Miracle Touch Warm Almond 45 ale jest teraz za ciemny gdy mam taka blada szyje i probki Clinique Superbalanced w kolorze 03 Ivory, ale tez za ciemny i nie kryje odpowiednio dobrze ;/ A moze jakas dobra baza maskujaca zaczerwienienia ? Mam zielona z Boots'a i z Bourjois i nie daja rady... Narazie patent mam korektorem w pisaku z No7 ( cos jak Touche Eclat ) ( odcien 01, baaardzo jasny ) po calej buzi i na to podklad, ale na dluzsza tak nie da rady..

PS. Cere mam mieszana, tlusta tylko na brodzie, w sumie bez niespodzianek, ale dosyc nierowna, wiecznie zaczerwieniona..
a probowalas revlona colorstaya? lasting performance max factora tez super kryje i ma dosc ladne odcienie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:00   #3136
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Ja rowniez mam buraka na polikach i ColorStay choc ladnie kryje,nie daje rady w 100% z zaczerwienieniem,c hoc do tej pory nie znalazlam lepszego podkladu kryjacego w srednim przedziale cenowym
Uzywam odcienia Buff,jest to ladny jasniutki bez,nie ciemnieje na twarzy tak jak w przypadku podkladow Maybelline.Jasniejszy jest napewno Ivory,ale czytalam na ktoryms z watkow,ze ten odcien wpada w roz...wiec dla czerwonolicych odpada.
Bardzo fajne krycie ma PanStick Max Factora,najjasniejszy w ofercie odcien jest deczko dla mnie za jasny.
W mojm przypadku zielone bazy rowniez nie spelniaja zadania.Uzywam Eurecin i rozjasnia wszystko dookola tylko nie zaczerwienienie,ktore chce ukryc.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 15:09   #3137
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Dziewczyny wiecie gdzie moge dostac zwykly NIE DROGI blyszczyk o smakowitym smaku ladnym kolorze (najlepiej beż) ktory nawilza i jest w zwyklym pudeleczku?Bez jakis pedzelkow itd
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 15:21   #3138
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie gdzie moge dostac zwykly NIE DROGI blyszczyk o smakowitym smaku ladnym kolorze (najlepiej beż) ktory nawilza i jest w zwyklym pudeleczku?Bez jakis pedzelkow itd
a może coś z rossmana firmy wibo? poniżej 10zlotych,różne warianty opakowań.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 15:37   #3139
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

heh ciekawi mnie jaki kolor daja osobno fioletowe kulki APC
fioletowy
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1200338807
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 16:02   #3140
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no widzisz wiadomo ze ja ciagle siedze na wizazu i tru wiec co sie pojawia ciekawego to klikam majac pustk w portfelu ciesze sie ze pomoglam


a probowalas revlona colorstaya? lasting performance max factora tez super kryje i ma dosc ladne odcienie
Pomoglas, pomoglas Ty to taki wizazowy krolik doswiadczalny jestes, co ? :P

ColorStay jest na mojej liscie do wyprobowania, w przyszlym tygodniu wybieram sie na zakupy i napewno go sprawdze. Tu w Anglii z tego co zauwazylam wiekszosc podkladow ma wiecej odcieni, szczegolnie tych jasniejszych. To pewnie ze wzgledu na braki slonca tu heheh Wpadne tez do Bootsa i bede chodzila od stoiska do stoiska i prosila o probki jasnych podkladow marek selektywnych Tu raczej z probkami problemow nie robia

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ja rowniez mam buraka na polikach i ColorStay choc ladnie kryje,nie daje rady w 100% z zaczerwienieniem,c hoc do tej pory nie znalazlam lepszego podkladu kryjacego w srednim przedziale cenowym
Uzywam odcienia Buff,jest to ladny jasniutki bez,nie ciemnieje na twarzy tak jak w przypadku podkladow Maybelline.Jasniejszy jest napewno Ivory,ale czytalam na ktoryms z watkow,ze ten odcien wpada w roz...wiec dla czerwonolicych odpada.
Bardzo fajne krycie ma PanStick Max Factora,najjasniejszy w ofercie odcien jest deczko dla mnie za jasny.
W mojm przypadku zielone bazy rowniez nie spelniaja zadania.Uzywam Eurecin i rozjasnia wszystko dookola tylko nie zaczerwienienie,ktore chce ukryc.
Ojj, jesli wpada w roz to nie dla nas, nie dla nas Dzieki za naprowadzenie, bede wiedziala za ktory pierwszy lapac
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 16:07   #3141
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
maa aktualizacja..mam nadzieję, że ostatnia..bo zabnkrutuję
O żesz zazdroszce też chce to cudo
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 17:35   #3142
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
O żesz zazdroszce też chce to cudo
polecam, cudo warte grzechu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 17:38   #3143
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
dziekuje w takim razie musze sie mu przyjrzec blizej
moniczko mam prosbe Widze, ze stosujesz/posiadasz Revlon ColorStay w odcieniu Buff, ktory bylby chyba najodpowiedniejszym dla mnie, moglabys zatem podac odcienie podkladow Lancome, Estee Lauder i Diora ktorych uzywasz ? Wtedy bede wiedziala o jakie probki pytac
Edit:
Oraz czy moglabys zdradzic ile kosztuje baza Lancome ( w funtach ) bo na stronie producenta znalezc nie moge
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2008-12-29 o 17:41
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 19:55   #3144
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Zagladam na ten watek systematycznie i jestem pod ogromnym wrazeniem Waszych zbiorowPieeeekne kosmetyki,ktore chetnie bym sobie przywlaszczylaU mnie skromnie,bez gornopolkowych rarytaskow.Pozdrawiam

Cudaaa wszystko chce oddaj
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:12   #3145
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

widzialyscie ta paletke wlasnie sie na nia czaje...HR wanted eyes 01 mystery brown ,nowosc od heleny ale mam dylemat czy nie wybrac paletki z diora(orientujecie sie po ile mozna kupic w drogeri) bo hR az 180zl:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HR_es_brown.jpg (76,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HR_es_brown1.jpg (86,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhjg.jpg (33,1 KB, 79 załadowań)
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:17   #3146
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
widzialyscie ta paletke wlasnie sie na nia czaje...HR wanted eyes 01 mystery brown ,nowosc od heleny ale mam dylemat czy nie wybrac paletki z diora(orientujecie sie po ile mozna kupic w drogeri) bo hR az 180zl:/
5ki diora ?
205 zł -ostatnio nabyłam iridescent leather , planuje sky glow , a te ze zdj moonlight tez sa cudne
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:26   #3147
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Wiem, że niktóre dziwczyny mają rewelacyjne, wielkie paletki ale ja chciałabym pokazać swój prezent gwiazdkowy
I królik przypozował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00971.jpg (77,0 KB, 303 załadowań)
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:40   #3148
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
5ki diora ?
205 zł -ostatnio nabyłam iridescent leather , planuje sky glow , a te ze zdj moonlight tez sa cudne
a jak z intensywnoscia?cieni?,c holerka a tak na marginesie skad ty bierzesz na to tyle kasy
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:42   #3149
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
widzialyscie ta paletke wlasnie sie na nia czaje...HR wanted eyes 01 mystery brown ,nowosc od heleny ale mam dylemat czy nie wybrac paletki z diora(orientujecie sie po ile mozna kupic w drogeri) bo hR az 180zl:/
bardzo ładne cienie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 20:42   #3150
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kaskaj24 Pokaż wiadomość
Wiem, że niktóre dziwczyny mają rewelacyjne, wielkie paletki ale ja chciałabym pokazać swój prezent gwiazdkowy
I królik przypozował

Bardzo ładne, gdzie kupione i po ile? zainteresowalam sie
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.