Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 18:30   #4321
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby o tabelkę
Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Ja też ładnie proszę o tą tabelkę.
To poproszę o maila na PV

EDIT: Dobra, szukałam 10 min w internecie i dokopałam się w końcu do tej tabelki w formie elektronicznej
LINK: http://docs.google.com/View?docid=dc...ion=_published

Edytowane przez aeronauta
Czas edycji: 2009-05-28 o 18:36
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:45   #4322
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
To poproszę o maila na PV

EDIT: Dobra, szukałam 10 min w internecie i dokopałam się w końcu do tej tabelki w formie elektronicznej
LINK: http://docs.google.com/View?docid=dc...ion=_published
super, dziękujemy bardzo
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:53   #4323
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy puder bambusowy z jedwabiem jest w stanie wyrównać koloryt cery? Gdzieś na wizażu przeczytałam, że czyni cuda - ale jeśli jest transparenty to chyba nie kryje? Z góry proszę o wyrozumiałość, dopiero co zaczynam przygodę z B.U.
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:16   #4324
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No nie BU zlikwidowało duże 200ml butelki z hydrolatami, a miałam wziąć zieloną herbatę Zamiast 100ml jest 130ml i co z tego?Tylko więcej plastiku w domu. Dobrze, że zrobiłam zapasy I przerzucę się na Mazidła, od razu pół litra wezmę, a co!
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:25   #4325
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
No nie BU zlikwidowało duże 200ml butelki z hydrolatami, a miałam wziąć zieloną herbatę Zamiast 100ml jest 130ml i co z tego?Tylko więcej plastiku w domu. Dobrze, że zrobiłam zapasy I przerzucę się na Mazidła, od razu pół litra wezmę, a co!
Już o tym pisałam.Możemy zwrócić się z prośba do BU o przywrocenie 200ml lub mozliwosc kupienia wiekszych opakowan...
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:29   #4326
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Czy puder bambusowy z jedwabiem jest w stanie wyrównać koloryt cery? Gdzieś na wizażu przeczytałam, że czyni cuda - ale jeśli jest transparenty to chyba nie kryje? Z góry proszę o wyrozumiałość, dopiero co zaczynam przygodę z B.U.
......
nie,ten puder jest zupełnie transparentny,ładnie matuje,ale zupełnie nie daje kolorku,ładnie też wygładza twarz.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:36   #4327
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
super, dziękujemy bardzo
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
nie,ten puder jest zupełnie transparentny,ładnie matuje,ale zupełnie nie daje kolorku,ładnie też wygładza twarz.
Jak dla mnie ten puder słabo matuje . A nałożony w dużych ilościach bieli (i to znacznie). Ale fakt ładnie wygładza twarz.

Coraz bardziej podoba mi się hydrolat rozmarynowy . Rumianka na razie nie przebił, ale chyba zacznie u mnie gościć częściej
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 19:53   #4328
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Już o tym pisałam.Możemy zwrócić się z prośba do BU o przywrocenie 200ml lub mozliwosc kupienia wiekszych opakowan...
Dokładnie.. takie duże butelki były bardzo przydatne, można było kupić mniejszą ilość na wypróbowanie albo większą gdy już coś polubiłyśmy, a teraz wszystko takie uśrednione.. Gdyby nie kocanka to już całkiem przeniosłabym się na Mazidła. .
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:01   #4329
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Dokładnie.. takie duże butelki były bardzo przydatne, można było kupić mniejszą ilość na wypróbowanie albo większą gdy już coś polubiłyśmy, a teraz wszystko takie uśrednione.. Gdyby nie kocanka to już całkiem przeniosłabym się na Mazidła. .
Jeśli znajdzie się więcej które też tak myślą mozemy napisac taka prosbe..próbować można
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:13   #4330
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Jeśli znajdzie się więcej które też tak myślą mozemy napisac taka prosbe..próbować można
zgłaszam się jako kolejna chętna do napisania do nich w sprawie tych butelek
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:33   #4331
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja również.
Moim marzeniem jest 500ml kocanki
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 20:45   #4332
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja dzisiaj napisałam do Mazideł w sprawie hydrolatu z kocanki i kilku innych produktów, bo szczerze mówiąc, jeżeli pojawią się one na Mazidlach, to z BU chyba nie kupię już nic...
Może mam wyjątkowego pecha, ale ostatnio na przesyłki od nich czekam najdłużej, a poza fantastycznym Monoi, kocanką i serum Lemon nie mają już nic, czym mogliby mnie skusić...
Mazidła i NP mnie rozpieszczają próbkami i blyskawiczną wysyłką ( i cenami hydrolatów ), więc jak tylko kocanka pojawi się w innym miejscu, to z BU się chyba pożegnam...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:47   #4333
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja dzisiaj napisałam do Mazideł w sprawie hydrolatu z kocanki i kilku innych produktów, bo szczerze mówiąc, jeżeli pojawią się one na Mazidlach, to z BU chyba nie kupię już nic...
Może mam wyjątkowego pecha, ale ostatnio na przesyłki od nich czekam najdłużej, a poza fantastycznym Monoi, kocanką i serum Lemon nie mają już nic, czym mogliby mnie skusić...
Mazidła i NP mnie rozpieszczają próbkami i blyskawiczną wysyłką ( i cenami hydrolatów ), więc jak tylko kocanka pojawi się w innym miejscu, to z BU się chyba pożegnam...
Jak będziesz miała odpowiedź odnośnie kocanki - napisz.
Też mnie na BU trzyma tylko kocanka... a jak coś zamawiam to żal brać samą kocankę.. i powoli bankrutuje.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 20:54   #4334
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mam tak samo Na BU wchodzę tylko po zapas kocanki, a że szkoda płacić tyle za wysyłkę kocanki, to zawsze zamawiam coś jeszcze (i nie mogę się oprzeć Monoi, choć drogi i niewydajny jak diabli).. A potem się dziwię, gdzie kasa
Jak tylko dostanę odpowiedź, to na pewno dam znać, czy są szanse na te produkty w najbliższym czasie (moja lista byla dosć długa, bo pytałam jeszcze o mother of pearl i olej herbaciany, macerat nagietkowy, monoi)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:02   #4335
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

aeronauta - dzięki, szukałam chyba przez godzinę, różne rzeczy znalazłam, ale nie taką ładną tabelk

biala - puder bambusowo-jedwabny wygładza twarz, nadając jedwabiste wykończenie. Można więc powiedzieć, że ujednolica koloryt i fakturę cery. Na pewno nie kryje. Nie wiem czy bieli, bo nie zauważyłam, i tak jestem blada. Wg mnie wyglądam z nim lepiej niż po innym pudrze sypkim. Coś w nim jest.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:29   #4336
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Jak będziesz miała odpowiedź odnośnie kocanki - napisz.
Też mnie na BU trzyma tylko kocanka... a jak coś zamawiam to żal brać samą kocankę.. i powoli bankrutuje.
Widać że kocanka jest ich mocną bronią.. ja też zamówienia robię praktycznie tylko dla niej i dla serum Amla dla mojej Mamy...bo teraz te wielkości hydrolatów zniechęcają..
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:17   #4337
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moim zdaniem zmiana pojemnosci hydrolatow to zupelnie bezsensowne postanowienie bo wiadomo,ze praktycznie kazdy woli wieksze ilosci tymbardziej jak dany produkt juz zna i odpowiada.
Moze warto monitowac w tej sprawie?

Widzialyscie olej(macerat) z kocanki?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...lichrysum.html

pewnie zapach bedzie zabojczy ale dam rade akurat planuje zakupy.

Przyznam,ze z zakupow na BU nie zrezygnuje bo z braku czasu lubie gotowce od nich i idac na latwizne wole to,co przystepne dla mnie samej jednak wcale to nie wyklucza zakupow na Mazidlach,ZSK czy Naturalisie i innych miejscach.Same wiecie,ze jak taka pielegnacja spasuje to ciezko jest pozniej kupowac inne kosmetyki.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-05-28 o 23:57
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:24   #4338
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Napisano na stronie, że zapach jest znacznie słabszy niż hydrolatu ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:41   #4339
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Napisano na stronie, że zapach jest znacznie słabszy niż hydrolatu ;]
Opis mnie nie przekonuje musze sama wyprobowac bo w kwestii zapachowej mam wyczulony nos
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 23:03   #4340
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na stronie BU w aktualnościach jest informacja "Odnośnie pojemności hydrolatów, uprzejmie informujemy, że opakowania 200 ml zostały wycofane, a ich miejsce wkrótce zastąpią opakowania o większej pojemności".
Także pozostaje czekać
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 23:59   #4341
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Na stronie BU w aktualnościach jest informacja "Odnośnie pojemności hydrolatów, uprzejmie informujemy, że opakowania 200 ml zostały wycofane, a ich miejsce wkrótce zastąpią opakowania o większej pojemności".
Także pozostaje czekać

Nie nadazam ze wszystkim wciaz mam tyly.....ale warto wiedziec,ze to przejsciowe
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 06:33   #4342
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Na stronie BU w aktualnościach jest informacja "Odnośnie pojemności hydrolatów, uprzejmie informujemy, że opakowania 200 ml zostały wycofane, a ich miejsce wkrótce zastąpią opakowania o większej pojemności".
Także pozostaje czekać
No fajnie by było
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:16   #4343
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Na stronie BU w aktualnościach jest informacja "Odnośnie pojemności hydrolatów, uprzejmie informujemy, że opakowania 200 ml zostały wycofane, a ich miejsce wkrótce zastąpią opakowania o większej pojemności".
Także pozostaje czekać
cenna informacja czekamy w takim razie
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:45   #4344
drunk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam mam pytanie czy te olejki myjące maja właściwości odkażające dezynfekujące chodzi mi o olejek pomarańczowy, to samo pytanie odnosnie hydrolatu oczarowego + czy ten hydrolat oczyszcza.
Jestem męzczyzną i o golenie myslałem zeby po goleniu uzyc olejku pomaranczowego a nawet golic sie używajac go zamiast pianki co o tym myslicie pozdrawiam

Edytowane przez drunk
Czas edycji: 2009-05-29 o 10:50
drunk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:11   #4345
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

miałam dać znać, gdy dostanę odpowiedź z mazideł odnośnie wprowadzenia hydrolatu z kocanki i innych produktów, ktorych nie mają
Przed chwilą dostalam maila z informacją, że od razu nie są w stanie wprowadzić wszystkiego (bo moja lista była spora ), ale postarają się rozszerzyć ofertę o zasugerowane przeze mnie produkty
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:40   #4346
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Ja również.
Moim marzeniem jest 500ml kocanki
ja nawet 1 litrową butlę bym z checią kupiła
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
biala - puder bambusowo-jedwabny wygładza twarz, nadając jedwabiste wykończenie. Można więc powiedzieć, że ujednolica koloryt i fakturę cery. Na pewno nie kryje. Nie wiem czy bieli, bo nie zauważyłam, i tak jestem blada. Wg mnie wyglądam z nim lepiej niż po innym pudrze sypkim. Coś w nim jest.
A masz może porównanie co do właściwości amtujących czy bambus lepiej matuje niż dry flo?
Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Na stronie BU w aktualnościach jest informacja "Odnośnie pojemności hydrolatów, uprzejmie informujemy, że opakowania 200 ml zostały wycofane, a ich miejsce wkrótce zastąpią opakowania o większej pojemności".
Także pozostaje czekać

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
miałam dać znać, gdy dostanę odpowiedź z mazideł odnośnie wprowadzenia hydrolatu z kocanki i innych produktów, ktorych nie mają
Przed chwilą dostalam maila z informacją, że od razu nie są w stanie wprowadzić wszystkiego (bo moja lista była spora ), ale postarają się rozszerzyć ofertę o zasugerowane przeze mnie produkty
Jesteś Wielka ;D zobaczymy ile im to zajmie
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:52   #4347
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
A masz może porównanie co do właściwości amtujących czy bambus lepiej matuje niż dry flo?
Ja mam oba pudry i moją skórę zdecydowanie lepiej matowi dry flo, wygładzenie jest podobne, ale mat po Dry Flo trwa dłużej
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:59   #4348
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Ja mam oba pudry i moją skórę zdecydowanie lepiej matowi dry flo, wygładzenie jest podobne, ale mat po Dry Flo trwa dłużej
dziekuje wiec bambus nie dla mnie bo dry flo "prawie" daje sobie u mnie rade z matem
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 16:41   #4349
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez drunk Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie czy te olejki myjące maja właściwości odkażające dezynfekujące chodzi mi o olejek pomarańczowy, to samo pytanie odnosnie hydrolatu oczarowego + czy ten hydrolat oczyszcza.
Jestem męzczyzną i o golenie myslałem zeby po goleniu uzyc olejku pomaranczowego a nawet golic sie używajac go zamiast pianki co o tym myslicie pozdrawiam
Olejki myjące służą do mycia i demakijażu twarzy, nie wyobrażam sobie żeby przy jego pomocy móc się ogolić (choć jestem kobietą), właściwości odkażające-nie, po goleniu-nie. Sam hydrolat nie oczyszcza w sensie umycia twarzy, służy do odświeżenia skóry, nawilżenia, stonizowania po wcześniejszym użyciu środka myjącego -po goleniu tak-zamiast wody po goleniu np. hydrolat oczarowy (podobno śmierdzi), ja polecam dla faceta geraniowy (zapach cytrynowo-ziołowy, odświeżający) lub z cytrynowego drzewa herbacianego (pachnie jak skóra z cytryny). Może być też miętowy i rozmarynowy - wszystkie działają przeciwzapalnie.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-05-29 o 16:43
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:03   #4350
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
np. hydrolat oczarowy (podobno śmierdzi), .
pachnie słodko jakby bez z jaśminem -> jak dla mnie
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.