Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 20:28   #1231
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez SzeLowa Pokaż wiadomość
Ja znam jeszcze codzienne smarowanie paznokci naparem z kopru włoskiego, ale najlepiej ze skrzypu polnego.
A na zniszczone, popękane dłonie bardzo dobry jest wywar z siemienia lnianego (2 łyżki siemienia w 1 litrze wody ugotować, odstawić do ostygnięcia, następnie moczyć przez 20 minut.) Dłonie stają się gładziutkie.
Oj kusisz kusisz... W wakacje to ja chyba tylko będę pielęgnować/malować moje pazurki.
Na razie tylko metody "na szybko" czyli wcieranie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:42   #1232
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Unhappy Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

a mi się strasznie rozdwajają i łamią przede wszystkim, chciałam zachodować takie na długość jak małe tipsy ale zawsze mi się któryś połamie i nie będę miała ładnych a jakby mi urosły to bym poszła do kosmetyczki i by mi kształt wyrównała i bym miała śliczne. ale nie pójdę z połamanym
__________________
56

_____________
wakacyjnie ;D
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:48   #1233
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
a mi się strasznie rozdwajają i łamią przede wszystkim, chciałam zachodować takie na długość jak małe tipsy ale zawsze mi się któryś połamie i nie będę miała ładnych a jakby mi urosły to bym poszła do kosmetyczki i by mi kształt wyrównała i bym miała śliczne. ale nie pójdę z połamanym
No to trzeba zacząć dbać o nie, masz tyle stron na temat pielęgnacji paznokci domowymi sposobami.
Ja mialam tragedie (nie miałam kiedy się nimi zajmować), a teraz od niedawna smaruję je olejkiem rycynowym, mascią z wit. A+E, czasem moczę w oliwie z cytryną, co jakiś czas piłuję szklanym pilniczkiem i już widzę poprawę! Kusi mnie żeby je pomalować, ale na razie muszę zapuścić tak, zeby wszytskie były równe. (Mam straszny problem z kciukami, są to najsłabsze paznokcie, dlatego na razie jes piłowałam na półokrągło. )
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:51   #1234
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

A ja bardzo, abrdzo polecam tę taniutką odzywke Herba Studio (wiekszy sloiczek ok. 7 zł), do wcierania w paznokcie
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24256
Sama esencja zdrowia paznokci : wosk pszczeli, ekstrakt z kopru, skrzypu i ostropestu, olej rycynowy, oliwa, D-pantenol, aminokwasy keratyny, witamina C, witamina E, beta-karoten
Mi bardzo pomogła, stosowana codziennie przez 3 tygodnie Paznocie przestały sie lamac i rozdwajac, a mecze sie z tym od paru lat Warto sprobowac. Teraz uzywam okazyjnie po zmyciu paznokci i efekt sie utrzymuje
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:55   #1235
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

herba studio naturalnie ze bylo stosowane :P
chyba go kupie, bo jak przez meisiac nie bede nic robic to az strach co z nimi bedzsie
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:00   #1236
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;12713320]herba studio naturalnie ze bylo stosowane :P
chyba go kupie, bo jak przez meisiac nie bede nic robic to az strach co z nimi bedzsie[/QUOTE]

Dla mnie to niezbednik teraz . Jeszcze spreparowałam pomocnicza odzywke ze sloiczka z pedzelkiem po serum wibo i olejku rycynowego . stosuje tez zmywacz z algami paloma, taki o - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20613. W rossmanie jest. Pierwszy, ktory nie niszczy i nie matowi mi paznokci.
I ogolem taka pielegnacja pazurom sluzy
Jeszcze poszukuje jakiejs bazy pod lakier, ktoraby nie była sciema a naprawde jakos pielegnowała,a chociaz chroniła paznokcie.. ale tu jestem w kropce

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-06-11 o 17:32
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:26   #1237
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dla mnie to niezbednik teraz . Jeszcze spreparowałam pomocnicza odzywke ze sloiczka z pedzelkiem po serum wibo i olejku rycynowego . stosuje tez zmywacz z algami paloma, taki o - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20613. Pierwszy, ktory nie niszczy i nie matowi mi paznokci.
I ogolem taka pielegnacja pazurom sluzy
Jeszcze poszukuje jakiejs bazy pod lakier, ktoraby nie była sciema a naprawde jakos pielegnowała,a chociaz chroniła paznokcie.. ale tu jestem w kropce
Ja jako bazy lub zamiast bezbarwnego lakieru używałam odżywki z Max Factora różowej, która chyba ma funkcję "bazy'. Paznokcie były mocniejsze, mniej się łamały, rozdwajały.

A to Herba studio gdzie można dostać?
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 17:42   #1238
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

dzieki Antii89, rozejrze sie za nia . Zalezy mi bardzo zeby nie psuc efektu ktory osiagnełam odzywka herba studio, nieodpowiednimi lakierami teraz...
Odżywke można dostać w aptekach i sklepach zielarskich (ale jest trudno dostepna, trzeba troche za nia pochodzic) oraz na stronie producenta
http://www.herbastudio.pl/
Przesyłka 6 zł mi sie nie chcialo juz jej szukac, wiec kupiłam własnie z tj stronki
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:30   #1239
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
No to trzeba zacząć dbać o nie, masz tyle stron na temat pielęgnacji paznokci domowymi sposobami.
Ja mialam tragedie (nie miałam kiedy się nimi zajmować), a teraz od niedawna smaruję je olejkiem rycynowym, mascią z wit. A+E, czasem moczę w oliwie z cytryną, co jakiś czas piłuję szklanym pilniczkiem i już widzę poprawę! Kusi mnie żeby je pomalować, ale na razie muszę zapuścić tak, zeby wszytskie były równe. (Mam straszny problem z kciukami, są to najsłabsze paznokcie, dlatego na razie jes piłowałam na półokrągło. )
ojj dbam dbam, chronię je, kremuję, a paznokcie to piłuję, kąpiele, masaże itp. i różne kosmetyki, ale łamią się i tak. nawet brałam tabletki.....jak one się nazywały......... oprócz SkrzypoVity...SILICA!! no to głównie na wypadanie włosów brałam ale paznokcie też od tego się wzmacniały. tylko że u mnie takie kuracje długo strasznie trwają i w trakcie zawsze jakiś paznokieć się złamie.


a nie wiecie czemu wszystkie czerwone lakiery trudno zmyć i zostawiają po sobie czerwoną płytkę?
__________________
56

_____________
wakacyjnie ;D
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 19:34   #1240
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
ojj dbam dbam, chronię je, kremuję, a paznokcie to piłuję, kąpiele, masaże itp. i różne kosmetyki, ale łamią się i tak. nawet brałam tabletki.....jak one się nazywały......... oprócz SkrzypoVity...SILICA!! no to głównie na wypadanie włosów brałam ale paznokcie też od tego się wzmacniały. tylko że u mnie takie kuracje długo strasznie trwają i w trakcie zawsze jakiś paznokieć się złamie.


a nie wiecie czemu wszystkie czerwone lakiery trudno zmyć i zostawiają po sobie czerwoną płytkę?
Do paznokci trzeba mieć cierpliwość, od tabletek (które w większości mało co działają) ważniejsza jest odpowiednia dieta!!! Z tego co wiem cebulka jest dobra na włosy i paznokcie.

Co do zmywania, próbowałaś różnych zmywaczy/różnych lakierów?
Czasem też tak mam, ale z tego co zauważyłam to wina lakieru albo zmywacza.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 23:42   #1241
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Do paznokci trzeba mieć cierpliwość, od tabletek (które w większości mało co działają) ważniejsza jest odpowiednia dieta!!! Z tego co wiem cebulka jest dobra na włosy i paznokcie.

Co do zmywania, próbowałaś różnych zmywaczy/różnych lakierów?
Czasem też tak mam, ale z tego co zauważyłam to wina lakieru albo zmywacza.
o próbowałam, to mój już kolejny lakier. I najgorszy jest z Avonu (nailwear chyba). beznadziejny wręcz. po paru godzinach wyglądałam jakbym obgryzała paznokciez lakieru, a zmyć się nie dało i paznokcie czerwone :/ no ale teraz mam inny, ciężko się zmywa, trochę czerwonego jest, ale nie na długo. na szczęście!!!
spróbuję jeść więcej cebulki
__________________
56

_____________
wakacyjnie ;D
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 14:47   #1242
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Antii89 ma racje, duzo zalezy od zmywascza i lakieru... ja jestem bardzo zadowolona od kiedy uzywam tego zmywacza paloma, o ktorym pisałam i dawałam linka pare postow wyzej. Juz teraz nie patrze nawet na tzw. zmywacze za zlotowke Mozna sobie nimi paznokcie popsuc strasznie...
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:14   #1243
summershine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 68
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Oj dokładnie. Ja mam powtornie zniszczoną płytkę paznokcia po tanich zmywaczach
summershine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:17   #1244
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Antii89 ma racje, duzo zalezy od zmywascza i lakieru... ja jestem bardzo zadowolona od kiedy uzywam tego zmywacza paloma, o ktorym pisałam i dawałam linka pare postow wyzej. Juz teraz nie patrze nawet na tzw. zmywacze za zlotowke Mozna sobie nimi paznokcie popsuc strasznie...
Jak zacznę moją letnią sesję malowania paznokci, jak mnie chwyci to jestem w stanie robić codziennie nowy wzorek, to nabędę tą palomę.
Na razie mam duże opakowanie jakiegoś zmywacza z Biedronki, śmierdzi przeokropnie (ogólnie nie znoszę zapachu zmywaczy), ale zmywa całkiem ok.

Tak cała ja z jednej skrajności w 2.
Jak nie staniki to paznockie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:11   #1245
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Jak wzmocnić paznokcie?

odżywki z wapniem

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

potrzebne sa 2 miseczki...do jednej dajesz oliwy(z oliwek ) i ja podgrzewasz...do drugiej zimnej wody...i wkladasz raz do jednej miseczki raz do drugiej..w kazdej trzyma sie ok.5 minut...caly zabieg powtarza sie raz /dwa razy dziennie po godzince aa..po zabiegu nie nalezy wycierac paznokci..
regularne wcieranie do płytki paznokcia i otaczającej ja skóry soku cytrynowego, octu lub soku z żurawin.
co drugi-trzeci dzień zanurzać palce w ciepłym roztworze soli morskiej czy kuchennej.
działa również stosowanie „naparstka” z wosku pszczelego, który należy podgrzać na parze i zanurzyć w nim końce palców.
spożywanie produktów bogatych w witaminy A i D, białko, sole mineralne i żelatynę, którą można dodawać do wielu potraw a nawet do gorących zup.
jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:05   #1246
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Wybaczcie ze tak z innej beczki ale nigdzie nie moglam znalezc odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie czy olejek rycynowy i inne tego typu specyfiki beda dawaly rezultaty rownie dobre rowniez wcierane w pomalowane paznokcie? Jakos nie umiem sie rozstac z lakierem nawet bezbarwnym bo bez lakieru moje paznokcie traca ksztalt a olejek pozwala im rosnac zamiast od razu sie rozdwajac.
Prosze o pomoc i pozdrawiam
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:16   #1247
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Wybaczcie ze tak z innej beczki ale nigdzie nie moglam znalezc odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie czy olejek rycynowy i inne tego typu specyfiki beda dawaly rezultaty rownie dobre rowniez wcierane w pomalowane paznokcie? Jakos nie umiem sie rozstac z lakierem nawet bezbarwnym bo bez lakieru moje paznokcie traca ksztalt a olejek pozwala im rosnac zamiast od razu sie rozdwajac.
Prosze o pomoc i pozdrawiam
Myślę, że nie będzie rezultatu, bo lakier stanowi tak jakby warstwę ochronną i nic się do płytki paznockia nie przedostanie.
Jeśli nie możesz się rozstać to kup sobie odzywkę w postaci lakieru do paznokci np. Sally Hansen, ja miałam też różową Max Factora i dobrze się spisywała to chyba bardziej baza.
A kiedy będziesz zmywała paznokcie (kup polecany zmywacz Paloma ) zrób im "kąpiel" w oliwie z cytryną, powcieraj olejek rycynowy itp. Możesz też jak masz pomalowane pazury wpuszczać kropelkę oleju pod paznokieć (pod tą białą końcówkę).

A jak poświęcisz się z tydzień, dwa i nie będziesz ich malować tylko codziennie pielęgnować,co jakiś czas spiłujesz je szklanym pilniczkiem to na pewno będą pięknie wyglądały nawet bez lakieru. Możesz też raz na jakiś czas przejechać je polerką, ja zrobiłam sobie wczoraj nią pazury tak na szybko, byle jak i świecą się jak głupie! Po wmasowaniu w nie kremu A+E wygląda to jakbym miała lakier bezbarwny.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-06-14 o 14:23
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:54   #1248
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie będzie rezultatu, bo lakier stanowi tak jakby warstwę ochronną i nic się do płytki paznockia nie przedostanie.
Jeśli nie możesz się rozstać to kup sobie odzywkę w postaci lakieru do paznokci np. Sally Hansen, ja miałam też różową Max Factora i dobrze się spisywała to chyba bardziej baza.
A kiedy będziesz zmywała paznokcie (kup polecany zmywacz Paloma ) zrób im "kąpiel" w oliwie z cytryną, powcieraj olejek rycynowy itp. Możesz też jak masz pomalowane pazury wpuszczać kropelkę oleju pod paznokieć (pod tą białą końcówkę).

A jak poświęcisz się z tydzień, dwa i nie będziesz ich malować tylko codziennie pielęgnować,co jakiś czas spiłujesz je szklanym pilniczkiem to na pewno będą pięknie wyglądały nawet bez lakieru. Możesz też raz na jakiś czas przejechać je polerką, ja zrobiłam sobie wczoraj nią pazury tak na szybko, byle jak i świecą się jak głupie! Po wmasowaniu w nie kremu A+E wygląda to jakbym miała lakier bezbarwny.
Niestety takie odzywki mi nie pomagaja(od sally hansen do palomy), poluje jeszcze na herome i mavala ale duzo kosztuja wiec musze troche pozbierac. To nie chodzi o to ze nieestetycznie wyglada sama powierzchnia paznokci tylko ze mam cienkie paznokcie i bez lakieru one sie "prostuja" i powstaja sliczne lopaty Chyba zostaje pielegnowac je tylko po zmyciu lakieru.
Polerka tez chyba tylko szkodzi moim paznokciom.
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:18   #1249
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Co do tych zmywaczy.....Zakupiłam taki DROGI...Ale jak mnie wkurzy to ja nie wiem co zrobię, reklamacja chyba
__________________
56

_____________
wakacyjnie ;D
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 19:27   #1250
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Niestety takie odzywki mi nie pomagaja(od sally hansen do palomy), poluje jeszcze na herome i mavala ale duzo kosztuja wiec musze troche pozbierac. To nie chodzi o to ze nieestetycznie wyglada sama powierzchnia paznokci tylko ze mam cienkie paznokcie i bez lakieru one sie "prostuja" i powstaja sliczne lopaty Chyba zostaje pielegnowac je tylko po zmyciu lakieru.
Polerka tez chyba tylko szkodzi moim paznokciom.
No a jak je wypielęgnujesz nie zrobią się mocniejsze, twardsze, grubsze? Moje jak je zaniedbam są takie miękkie i okropne, a teraz dążę do twardych jak kamień.
Dziś pierwszy raz od stycznia nałożyłam beżowy lakier! Muszę nabyć jakieś kolory, bo nic nie mam.
Masakra tak mi sięone teraz podobają, że mogę patrzeć i patrzeć.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:20   #1251
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Nie ma co wydawać na najdroższe odżywki typu nail tek czy herome jeśli mamy full innych wydatków kremik herba studio za pare złotych narpawde daje swietne efekty. Dobra jest też masć z witamina A, oliwa z oliwek etc. Zachecam do poszukiwania wsrod tego typu sposobow .
Co do zmywacza palomy - kosztuje ok. 5zł - nie jest drogi, raptem odrobine drozszy niż takie zmywacze za grosik, a jest to swietna inwestycja

Antii89 jaki masz ten bezowy lakier? Bo ja ptorzebuje jakiegos do frencha, a moj jest taki malo widoczny- trzeba dac go z 3 warstwy
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:22   #1252
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Nie ma co wydawać na najdroższe odżywki typu nail tek czy herome jeśli mamy full innych wydatków kremik herba studio za pare złotych narpawde daje swietne efekty. Dobra jest też masć z witamina A, oliwa z oliwek etc. Zachecam do poszukiwania wsrod tego typu sposobow .
Co do zmywacza palomy - kosztuje ok. 5zł - nie jest drogi, raptem odrobine drozszy niż takie zmywacze za grosik, a jest to swietna inwestycja

Antii89 jaki masz ten bezowy lakier? Bo ja ptorzebuje jakiegos do frencha, a moj jest taki malo widoczny- trzeba dac go z 3 warstwy
A nawet nie wiem jakiś taki No Name, ale też ejst bardzo jaśniutki i właściwie pazury mają lekkei zabawienie mleczno beżowe + świecą się jak głupie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:00   #1253
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Kupiłam sobie dziś odżywkę Herba studio. Jest bardzo fajna, zapach, konsystencja, skład jak najabardziej na tak. Mam nadzieję, że efekty nadejdą szybko.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:21   #1254
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dziś odżywkę Herba studio. Jest bardzo fajna, zapach, konsystencja, skład jak najabardziej na tak. Mam nadzieję, że efekty nadejdą szybko.
oo moja ulubiona odżywka Juz sie jej nazachwalalam w watku o niej
(Odżywka Herba Studio). Obecnie uzywam tylko po zmyciu paznokci, ale najpierw trzeba jej dac czas troche podziałac... Ja sie powstrzymałam od malownaia paznokci na 3 tygodnie i ja stosowałam
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:30   #1255
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
oo moja ulubiona odżywka Juz sie jej nazachwalalam w watku o niej
(Odżywka Herba Studio). Obecnie uzywam tylko po zmyciu paznokci, ale najpierw trzeba jej dac czas troche podziałac... Ja sie powstrzymałam od malownaia paznokci na 3 tygodnie i ja stosowałam
Oj 3 tyg to ja nie wytrzymam. Ale i tak jestem w trakcie pielęgnacji, bo ciagle olejek rycynowy wcieram, maść z wit. A+E.
Zastanawiam sie tylko czy pomoże na moje końcówki, bo one są czasem prawie przezroczyste... I jakiś taki nierówny kolor mają.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:38   #1256
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Oj 3 tyg to ja nie wytrzymam. Ale i tak jestem w trakcie pielęgnacji, bo ciagle olejek rycynowy wcieram, maść z wit. A+E.
Zastanawiam sie tylko czy pomoże na moje końcówki, bo one są czasem prawie przezroczyste... I jakiś taki nierówny kolor mają.
Ważne zeby choc troche A potem mozna juz stosowac z doskoku. Ja tez oprocz tej odzywki stosuje olejek rycynowy mimo, ze jest on w składzie zarowno herba studio jak i zmywacza palomy. Ale nie zaszkodzi dac go paznokciom jeszcze w czystej formie. Mi herba pomogło na kolor koncowek , są teraz białe
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:51   #1257
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ważne zeby choc troche A potem mozna juz stosowac z doskoku. Ja tez oprocz tej odzywki stosuje olejek rycynowy mimo, ze jest on w składzie zarowno herba studio jak i zmywacza palomy. Ale nie zaszkodzi dac go paznokciom jeszcze w czystej formie. Mi herba pomogło na kolor koncowek , są teraz białe
To super... Moje nigdy nie były białe.
Narazie jeszcze pozapuszczam, żeby tej samej długości były, a potem tylko malowanie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:35   #1258
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
To super... Moje nigdy nie były białe.
Narazie jeszcze pozapuszczam, żeby tej samej długości były, a potem tylko malowanie.
Moje też z natury sa przezroczyste .
sama sie z siebie smieje ze niedawno dopiero odkryłam taka oczywistosc, ze paznokcie piłuje sie w jedna strone . Wczesniej beztrosko je jechałam w te i wewte I sie dziwiłam, ze mimo pilnika szklanego sie strzepia
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:42   #1259
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Moje też z natury sa przezroczyste .
sama sie z siebie smieje ze niedawno dopiero odkryłam taka oczywistosc, ze paznokcie piłuje sie w jedna strone . Wczesniej beztrosko je jechałam w te i wewte I sie dziwiłam, ze mimo pilnika szklanego sie strzepia
Ja niby wiem o tym, ale... Nie wychodzi mi piłowanie w jedną stronę.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cały dzień dziś wcieram, byłam na basenie i co? Pazury nie są wychlorowane jak zwykle!!!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:06   #1260
JustynkaPl
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaPl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tarnów
Wiadomości: 252
Wink Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Ja niby wiem o tym, ale... Nie wychodzi mi piłowanie w jedną stronę.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cały dzień dziś wcieram, byłam na basenie i co? Pazury nie są wychlorowane jak zwykle!!!
szczerze powiem ze ja sie do tego nigdy nie stosowalam i jakis wiekszych problemów po takim piłowaniu nie mialam, a poza tym wydaje mi sie ze pilowanie w obie strony jest szybsze i wygodniejsze
JustynkaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 21:23:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.