DIOR - kolorówka cz.II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 17:50   #2101
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ni huhu , to nie różowy mówiłam już że ja za różowym nie przepadam ...
to taki trochę nieokreślony jest, nie pamiętam dokładnie. No dobra zaraz polecę popatrzeć to mi się dokładnie przypomni, bo dawno jej nie macałam
Różowy Kochana, jasny różowy
Ale czekam, co z tego patrzenia Ci wyjdzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:58   #2102
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

nooooo wyszło, że nie ale to dla mnie, bo ja bym tym różowego koloru nie namalowała . Dla mnie różowy to taki co go widać, np wściekła fuksja

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

i pisz mi tam lepiej o tym crystallinie że się świeci jak psu...................... ..


oczy

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-03-23 o 17:57
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:58   #2103
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nooooo wyszło, że nie ale to dla mnie, bo ja bym tym różowego koloru nie namalowała . Dla mnie różowy to taki co go widać, np wściekła fuksja
To co to jest wg Ciebie? Bo ciemny cień na pewno nie, tylko jasny i blady :P
A co do środkowego, skoro się tak sypie ten brokat, to szkoda mi nabyć coś, co nie będę w jakiejś tam części używała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:00   #2104
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
powinnysmy zalozyc watek pt. propozycje na makijaz slubny
ciekawa jestem czy musze cos dokupic aby pieknie wygladac
az boje sie pomyslec....
Viki, bedziesz sie malowac sama? Ja chyba jednak spasuje i zatrudnie jakas wizazystke, bo juz sobie wyobrazam jak mi sie beda lapki trzesly - cienie moze i jakos bym nalozyla ale jakas kreske zrobic czy nalozyc porzadnie tusz, ew. sztuczne rzesy - zapomnij
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:02   #2105
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Viki, bedziesz sie malowac sama? Ja chyba jednak spasuje i zatrudnie jakas wizazystke, bo juz sobie wyobrazam jak mi sie beda lapki trzesly - cienie moze i jakos bym nalozyla ale jakas kreske zrobic czy nalozyc porzadnie tusz, ew. sztuczne rzesy - zapomnij
A ja się boję, że wizażystka zrobi ze mnie potwora I TŻ się przestraszy i zwieje
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:04   #2106
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
A ja się boję, że wizażystka zrobi ze mnie potwora I TŻ się przestraszy i zwieje
Tego tez sie boje. Ale mysle, ze ryzyko, ze ona zrobi ze mnie plastusia jest mniejsze niz ryzyko, ze sama sobie kuku zrobie Poza tym - od czego jest makijaz probny dzien przed?
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:04   #2107
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Viki, bedziesz sie malowac sama? Ja chyba jednak spasuje i zatrudnie jakas wizazystke, bo juz sobie wyobrazam jak mi sie beda lapki trzesly - cienie moze i jakos bym nalozyla ale jakas kreske zrobic czy nalozyc porzadnie tusz, ew. sztuczne rzesy - zapomnij
Ja miałam wizażystkę, nie miałam nerwów się sama malowac w taki dzień, zresztą wtedy to nawet nie miałam czym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 18:05   #2108
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

dziewczyny, powiem z własnego doświadczenia - dacie radę same, ja się po swojej wizażystce poprawiałam jak tylko wyszła, bo mi się po mojemu bardziej podobało szkoda kasy, lepiej za to coś sobie kupić a jaki świetny do tego pretekst - "no to jest na ślub, to muszę to mieć żeby pięknie wyglądać"
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:05   #2109
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Tego tez sie boje. Ale mysle, ze ryzyko, ze ona zrobi ze mnie plastusia jest mniejsze niz ryzyko, ze sama sobie kuku zrobie Poza tym - od czego jest makijaz probny dzien przed?
Ja wiem, ale... próba może pójść dobrze a wielkiego dnia wyjdzie kupa. I co wtedy?

I podobnie mam z fryzjerem Ja to się w ogóle BOJĘ fryzjerów. Wiem, że chcę mieć odkrytą szyję ale wszelkie koki, koczki, koczusie odpadają... I co ja mam zrobić?

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-03-23 o 18:07
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:06   #2110
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nooooo wyszło, że nie ale to dla mnie, bo ja bym tym różowego koloru nie namalowała . Dla mnie różowy to taki co go widać, np wściekła fuksja

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

i pisz mi tam lepiej o tym crystallinie że się świeci jak psu...................... ..


oczy
Dla mnie kokietka ma jaśniutki różowy w palecie i kuniec, kłopka
Cristalline cudooownie matuje niczym najpiękniejszy aksamit

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiem z własnego doświadczenia - dacie radę same, ja się po swojej wizażystce poprawiałam jak tylko wyszła, bo mi się po mojemu bardziej podobało szkoda kasy, lepiej za to coś sobie kupić a jaki świetny do tego pretekst - "no to jest na ślub, to muszę to mieć żeby pięknie wyglądać"
Wcale nie, wcale nie! Moja mnie ładnie umalowała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:07   #2111
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja wiem, ale... próba może pójść dobrze a wielkiego dnia wyjdzie kupa. I co wtedy?
Wtedy


Ja tam wierze w ludzi
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 18:09   #2112
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Wtedy


Ja tam wierze w ludzi
Ja się zabieram za jakiś research. Jak znajdę DOBRĄ wizażystkę - zatrudniam od ręki Mam dwa pomysły - albo smoky i naturalne ale matowe usta, albo czerwone, błyszczące usta i beżowe oczy.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:11   #2113
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja się zabieram za jakiś research. Jak znajdę DOBRĄ wizażystkę - zatrudniam od ręki Mam dwa pomysły - albo smoky i naturalne ale matowe usta, albo czerwone, błyszczące usta i beżowe oczy.

A ja chce zeby mi pasowalo do sukienki
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:13   #2114
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Jestem za, bo móje ślubowanie zbliża się wielkimi krokami...
wow, nastepna kandydatka na zone
ja chce aby moj makijaz w dniu slubu byl idealny....chce znalezc jakas super utalentowana wizazystke...z gurlaina albo diora a moze chanela....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:13   #2115
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

[QUOTE=lilypad;
Jak znajdę DOBRĄ wizażystkę - zatrudniam od ręki

no ale właśnie cała sztuka w tym, żeby tą dobrą znaleźć i na dodatek taką co chętna do współpracy - moja mało mnie chciała słuchać, chyba sie nawet troszkę obraziła że śmiałam mieć własną wizję
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:16   #2116
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Viki, bedziesz sie malowac sama? Ja chyba jednak spasuje i zatrudnie jakas wizazystke, bo juz sobie wyobrazam jak mi sie beda lapki trzesly - cienie moze i jakos bym nalozyla ale jakas kreske zrobic czy nalozyc porzadnie tusz, ew. sztuczne rzesy - zapomnij

co Ty Urbanku, ja codziennie rano cwicze sztuke malowania...ale na slub to chce byc idealem a nie jakims pomazancem

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
A ja się boję, że wizażystka zrobi ze mnie potwora I TŻ się przestraszy i zwieje

mozna robic makijaze probne...ja tam jestem zazwyczaj zachwycona jak mnie jakas specjalistka np. z douglasa pomaluje...sama nie potrafie az tak dobrze, a co dopiero do slubu...nigdy w zyciu nie zdecydowalabym sie na wlasnoreczny makijaz
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:16   #2117
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no ale właśnie cała sztuka w tym, żeby tą dorbą znaleźć i na dodatek taką co chętna do współpracy - moja mało mnie chciała słuchać, chyba sie nawet troszkę obraziła że śmiałam mieć własną wizję
O właśnie - chętną do współpracy. Przed studniówką malowała mnie kosmetyczka. O loooooooosieeeeeeeeeee Jak przyszłam do domu od razu zmyłam to, co ona nazywała makijażem wyjściowym, bo wyglądałam jak ofiara pobicia. A mówiłam jej, żeby nie przeszarżowała z fioletami No ale ona wiedziała lepiej przecież
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:18   #2118
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja wiem, ale... próba może pójść dobrze a wielkiego dnia wyjdzie kupa. I co wtedy?

I podobnie mam z fryzjerem Ja to się w ogóle BOJĘ fryzjerów. Wiem, że chcę mieć odkrytą szyję ale wszelkie koki, koczki, koczusie odpadają... I co ja mam zrobić?

to zalezy jaka ktos ma reke....ja planuje zrobic sobie probe u kilku wizazystek z dobrych marek i podjac decyzje ktora kobitke chcialabym zatrudnic na slub....sama na pewno zrobie gorzej niz te kobiety ktore zajmuja sie makijazem od np. 15 lat...a ja to tylko laik
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:21   #2119
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
to zalezy jaka ktos ma reke....ja planuje zrobic sobie probe u kilku wizazystek z dobrych marek i podjac decyzje ktora kobitke chcialabym zatrudnic na slub....sama na pewno zrobie gorzej niz te kobiety ktore zajmuja sie makijazem od np. 15 lat...a ja to tylko laik
Mnie pewnie też będą ciągać po wizażystkach Pożyjem, zobaczym
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 18:24   #2120
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

ujmę to tak: w Polsce pani z Sephory mnie zachwyciła, ale już amerykańskie "specjalistki" że tak to ujmę, z przeróżnych sklepów to mają inne pojęcie o jakości ilości nakładanego makijażu. Normalnie drag queen ze mnie zrobiły za każdym razem
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:24   #2121
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

W sumie ja się obawiałam, ze wizażystka zrobi ze mnie crittersa, ale się miło rozczarowałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:27   #2122
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

na szczęście to było tylko tak, przy okazji robienia zakupów, jakby mnie tak skrzywdziły na ślub to zamiast tego byłby ich pogrzeb tego samego dnia
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:30   #2123
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ujmę to tak: w Polsce pani z Sephory mnie zachwyciła, ale już amerykańskie "specjalistki" że tak to ujmę, z przeróżnych sklepów to mają inne pojęcie o jakości ilości nakładanego makijażu. Normalnie drag queen ze mnie zrobiły za każdym razem
W Stanach malowały mnie laski z EL/Clinique i byłam baaaaardzo zadowolona W czerwcu, przed ślubem siostry ciotecznej też muszę się z nimi jakoś umówić
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:32   #2124
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

w sumie ostatnio się dałam jednej pani z EL dotknąć i ta była z nich wszystkich najlepsza. Nawet mi się podobało za to panie z Diora szerokim łukiem omijam!!!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:35   #2125
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
O właśnie - chętną do współpracy. Przed studniówką malowała mnie kosmetyczka. O loooooooosieeeeeeeeeee Jak przyszłam do domu od razu zmyłam to, co ona nazywała makijażem wyjściowym, bo wyglądałam jak ofiara pobicia. A mówiłam jej, żeby nie przeszarżowała z fioletami No ale ona wiedziała lepiej przecież
o to to! moja z kolei zrobiła mnie trochę "za mało" jak na moje gusta i przyzwyczajenia Tak więc i tak źle i tak niedobrze
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:52   #2126
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

a mnie malowała siostra, ma się zawodowca w rodzinie

Wizazystki z Sephory to koszmar

moniq-c ślicznie wyglądasz
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:16   #2127
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
w sumie ostatnio się dałam jednej pani z EL dotknąć i ta była z nich wszystkich najlepsza. Nawet mi się podobało za to panie z Diora szerokim łukiem omijam!!!

Ja tez Pamietam, ze jak mnie jedna specjalistka wysmarowala Dior Irridescent Leather, to cala podroz do domu (w metrze podziemnym) spedzilam w ciemnych okularach przeciwslonecznych, zeby nikt nie mial okazji zobaczyc tego arcydziela A jak tylko weszlam do domu polecialam do lazienki, az TZa skolowalo, ze o co kaman

Tak mnie to ztraumatyzowalo, ze IR uwazalam za najbrzydsze cienie ever, zaraz po SkyGlow A jakis miesiac temu weszlam przypadkowo w ich posiadanie, maluje sie nimi wlasnorecznie i je kocham
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:22   #2128
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

no bo w sumie to nie ważne skąd dana pani się wywodzi,bo jak widać wszędzie można spotkać i prawdziwe profesjonalistki, i straszaki, najważniejsze żeby umiała dobrze człowieka umalować a przede wszystki wysłuchać czego człowiek oczekuje a nie wciskać na siłę swoje widzimisię

pingwinku

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja tez Pamietam, ze jak mnie jedna specjalistka wysmarowala Dior Irridescent Leather, to cala podroz do domu (w metrze podziemnym) spedzilam w ciemnych okularach przeciwslonecznych, zeby nikt nie mial okazji zobaczyc tego arcydziela A jak tylko weszlam do domu polecialam do lazienki, az TZa skolowalo, ze o co kaman

Tak mnie to ztraumatyzowalo, ze IR uwazalam za najbrzydsze cienie ever, zaraz po SkyGlow A jakis miesiac temu weszlam przypadkowo w ich posiadanie, maluje sie nimi wlasnorecznie i je kocham
urbanku, to ja ci powiem lepszy numer - po tym jak mnie zmalowały kiedyś diorowe panie w dillardsie, i wszystkie się zleciały cmokając jak to pięknie wyglądam, jak im wreszcie uciekłam (czując na sobie spojrzenia wszystkich klientów całego centrum handlowego) i poleciałam do chanela po ratunek, to owszem, zmyły mi te błyskotki diorowe, po czym nawaliły taką samą ilość swoich równie oczopląsowych kolorów, że zwątpiłam, odechciało mi się zakupów i wszystkiego bo wyglądałam jak ruska lalka z tapetą widoczną z kilometra, i zwiałam (na szczęście swoim autkiem) chybcikiem do domu
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:46   #2129
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość


urbanku, to ja ci powiem lepszy numer - po tym jak mnie zmalowały kiedyś diorowe panie w dillardsie, i wszystkie się zleciały cmokając jak to pięknie wyglądam, jak im wreszcie uciekłam (czując na sobie spojrzenia wszystkich klientów całego centrum handlowego) i poleciałam do chanela po ratunek, to owszem, zmyły mi te błyskotki diorowe, po czym nawaliły taką samą ilość swoich równie oczopląsowych kolorów, że zwątpiłam, odechciało mi się zakupów i wszystkiego bo wyglądałam jak ruska lalka z tapetą widoczną z kilometra, i zwiałam (na szczęście swoim autkiem) chybcikiem do domu

No, te specjalistki z centrow handlowych to wlasnie takie gwiazdy (ja sie dalam wysmarowac w Macy`s na 34th st. takiej pani z afro szopa w towarzystwie pana doradcy geja ) Ja sie az momentami zastanawiam, czy aby one przez przypadek nie tak specjalnie, z nudow robia sobie z klientek jaja? W sumie polew niezly
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:50   #2130
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka cz.II

... nudno...

...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.