Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 18:14   #2341
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, a polecacie jakiś fajny korektor pod oczy, najlepiej w sztyfcie? Bo wszystko, co widzę w drogeriach, to ciemnidła straszne i na tle w miarę jasnego podkładu słabo to wygląda...;(
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:20   #2342
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Nie wiem czy znajdziesz coś jasnego w sztyfcie ja zamówiłam sobie ostatnio ten, zobaczymy co przyjdzie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:41   #2343
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a polecacie jakiś fajny korektor pod oczy, najlepiej w sztyfcie? Bo wszystko, co widzę w drogeriach, to ciemnidła straszne i na tle w miarę jasnego podkładu słabo to wygląda...;(
Maybelline ten "mineralny",ale on jest w pędzelku.
Jest naprawdę jasny,ja mam odcień 02 to jest właśnie najjaśniejszy bo numeracja jest poprzestawiana
Używam go do wszystkiego
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:26   #2344
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja mam trochę z innej beczki pytanie. Jak i czym wymodelować twarz o naprawdę jasnej cerze? Przy ciemniejszej skórze sprawa jest jasna: trochę bronzera/ciemniejszego podkładu pod kości policzkowe i na skronie i wszystko ładnie się modeluje.
Czuję, że moje poliki mają swój łaknący podkreślenia potencjał, ale niestety kończy się zawsze tylko i wyłącznie na różu nałożonym na pyśki.

Jakieś pomysły?
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:29   #2345
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja mam trochę z innej beczki pytanie. Jak i czym wymodelować twarz o naprawdę jasnej cerze? Przy ciemniejszej skórze sprawa jest jasna: trochę bronzera/ciemniejszego podkładu pod kości policzkowe i na skronie i wszystko ładnie się modeluje.
Czuję, że moje poliki mają swój łaknący podkreślenia potencjał, ale niestety kończy się zawsze tylko i wyłącznie na różu nałożonym na pyśki.

Jakieś pomysły?
może za ciemnym pudrem ? ja tez mam pytanie.. głupie a mianowicie: jeśli mam podkład z SPF 20 i puder też z 20 na przykład to jak nałożę je na twarz razem to mam 40, czy dalej 20 ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:33   #2346
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja mam trochę z innej beczki pytanie. Jak i czym wymodelować twarz o naprawdę jasnej cerze? Przy ciemniejszej skórze sprawa jest jasna: trochę bronzera/ciemniejszego podkładu pod kości policzkowe i na skronie i wszystko ładnie się modeluje.
Czuję, że moje poliki mają swój łaknący podkreślenia potencjał, ale niestety kończy się zawsze tylko i wyłącznie na różu nałożonym na pyśki.

Jakieś pomysły?
można jak Azjatki - rozświetlaczem
ja używam bronzera, bo praktycznie nie mam kości policzkowych, ale do mojego odcienia skóry trudno znalexć odpowiednio zimny - nawet ten duo z Flormaru (115), w kolorze kawy z mlekiem, jest wg mnie za ciepły. ja bym chciała czegoś możliwie jak najbardziej szarego, ale rozglądałam sie po Rossmanie i nic takiego nie znalazłam. Wiem, że któraś z mineralnych ma taki naprawdę szary, ale nie widzi mi się sprowadzanie z zagranicy
chochliku, masz bardzo wątpliwe 20 nie wiem, ile trzeba by tego podkładu nałożyć, zeby mieć tą 20-kę

edit:
http://duafterdark.blogspot.com/2011...-bronzery.html
ten Morning Cup byłby dla mnie doskonały, ale gdyby był dostępny w PL...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-04-23 o 20:27
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:39   #2347
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ok, dzięki za odp a tak w ogóle z innej beczki, jest gdzieś u Was w miastach może coś takiego ? bo ja już nie mogę znaleźć To 1 zdj 'katalogowe' to jest 1 wersja chyba i była super a ta 2 to to co mi się udało znaleźć potem w sklepie, ale też mi dodaje objętości, chociaż ta 1 wersja była lepsza
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 21:01   #2348
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja z braku laku- bo nic innego nie mam oprócz ciemniejącego na różowo elemonga.... wróciłam ( ponownie ) do lumene i to był błąd

masakrę mi to zrobiło na twarzy- nie byłam pewna, że to to...ale nic nie zmieniałam w pielęgnacji tylko lumene doszło


no nic, szukam żółtawego podkładu...
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:24   #2349
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, możecie mi pomóc dobrać dobry korektor na krostki? Ogólnie mam ich dosyć mało, ale jak mi wyskoczy jakaś to jest czerwona Rzuca sie w oczy co mi sie nie podoba i źle sie z tym czuję... próbowałam zakrywać włosami ale ciężko włosami zakryć krostke na czole, wręcz lekko nad brwiami. Mam dosyć jasny kolor cery ale nie aż taki blady... ciężki do określenia.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:44   #2350
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Forum jest od wyrażania opinii, dokładnie, a nie szerzenia pseudonaukowych herezji które mogą komuś zaszkodzić, bo są takie "profesjonalne" i wydają się być sensowne.
Przyczepiłam się do drugiego fragmentu Twojej wypowiedzi bo jest naprawdę bezsensowny. Osoby które nie używają filtrów, nie używają ich m.in. właśnie dlatego że chcą się opalić, czyt. leżą na słońcu i solarium. Ich skóra nabiera coraz większej tolerancji na słońce, przez co wcale się nie parzą, a przyjmują szkodliwość promieni z radością. Raka skóry raczej nie dostają osoby filtrujące się, a te smażące na solarium które zamiast filtra używają oliwki. Wg Twojej absurdalnej teorii, te osoby nie czują pieczenia więc promienie im nie szkodzą, tak?
Tak fajnie mieć naście lat i wymyślać własne teorie, z przekonaniem że są najmądrzejsze, zamykając się kompletnie na inne argumenty.
Czyli twierdzisz, że słońce przestaje szkodzić w momencie, gdy posmarujemy się filtrami UVA i UVB ?

W żadnym stopniu nie zamykam się na Wasze argumenty i nie twierdzę, że moja teoria jest naj pod każdym względem.
A to, że mam tyle i tyle lat nie znaczy, że jestem "głupiutka" i nie można porozmawiać ze mną na konkretne tematy, więc może pozostawmy tą sprawę, bo Twój komentarz nie wniósł nic do dyskusji a jedynie mnie obraził. Jak zauważyłam to Ty właśnie zamykasz się na moje argumenty nawet do końca ich nie rozumiejąc.
Odpowiadając na pytanie - NIE
Napisałam, że osoby smarujące się filtrami nie są w stanie określić, kiedy należy zejść ze słońca bo nie odczuwają pieczenia a tym samym wystawiają się na słońce dużo dużo dłużej niż powinny a tym samym promienie szkodzą im bardziej niż w przypadku osób które nie są posmarowane. Bo nawet jeżeli w takim wypadku ktoś się zagapi (np przy pracy) to poczuje pieczenie, które mu przypomni, że może lepiej już zejść ze słońca, założyć podkoszulek etc. Nie twierdzę, że raka dostają osoby, które smarują się filtrem a te które się nie smarują to są chronione. Twierdzę, że jeżeli ktoś ma ochotę się maziać filtrami to już niech robi to odpowiednimi, dobrymi, sprawdzonymi, które rzeczywiście chronią przed słońcem a nie takimi, które udają że to robią i w efekcie mamy z tego więcej minusów niż plusów.

Proponuje zakończyć ten off top, bo rzeczywiście odezwałam się w nieodpowiednim miejscu, za co przepraszam.


Wracając do wątku -dziś zakupiłam korektor w sztyfcie Manhattan clearface cover stick 70 "vanilla" Nie jest ciemny, ładnie zakrywa niespodzianki, jednak po około 3-4h przydałaby się poprawka.. ale ma fajną konsystencję - dobrze się rozprowadza (czy to pędzelkiem czy paluchem )
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:12   #2351
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

pozwól że sie powtórzę:
ale rozumiem co chciała powiedzieć tujestem: że osoby które sie filtrują traca kontakt z własnym ciałem i nie odczuwają szkodliwości słońca (bo nie piecze) i wystawiają sie na promienie UVA. no ale czy to nie lekka przesada? przeciez to ze używam filtru 50 oznacza nie ze bede leżała własnie 8 godzin na plaży w tym filtrze, z upodobaniem myśląc sobie "HA, ja tu sie smaże, o to słońce mnie NIE BIERZE!", tylko że właśnie i tak będę słońca unikała... i na pewno nie będę wystawiała się na słońce dłużej niż osoba nie pofiltrowana, ponieważ niepotrzebny mi jest naturalny sygnał ciała: parzy skóra, schodze z lampy", bo wiem intelektualnie, że nie powinnam wystawiac się na słońce, bo to szkodliwe.
no i zawsze mozna kupić filtr zabezpieczający i przed UVA i UVB, i to zamyka sprawę całkowicie.
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 09:46   #2352
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tujestem, moim celem nie było obrażenie Ciebie, jeśli tak to odebrałaś to przepraszam. Po prostu do pewnego wieku wydaje się człowiekowi że wszystko wie najlepiej i nie zwraca uwagi na inne argumenty. Little witch napisała wszystko - kto smaruje się filtrem 50 i nie wyleguje się później na słońcu godzinami? Są osoby, które muszą przebywać na słońcu bo pracują, i wtedy wg Ciebie lepiej żeby nie używali filtra? Powinni używać żeby zapewnić sobie ochronę, skoro nie mogą się przed słońcem schować. Sytuacja którą wymyśliłaś nie ma żadnego przełożenia na prawdziwe życie, a szerzysz niebezpieczne opinie, które pobieżnie przeczytane, mogą komuś bardzo zaszkodzić. Bo ktoś przeczyta i stwierdzi że nie będzie się smarować filtrem bo to szkodzi.
Pominęłam fakt, że nawet użycie bardzo wysokiego filtra nie chroni (przynajmniej mnie) przed pieczeniem skóry, po prostu od gorąca więc cały czas mam świadomość swojej skóry.

A ludzi niedoinformowanych, nie patrzących na składy kosmetyków jest multum i nie uchroni się ich przed skutkami takiej ignorancji.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:01   #2353
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

po własnych (młodzieńczych i głupich) doświadczeniach odnoszę wrażenie, że jeśli leżąc na słońcu odczuwam pieczenie, to nie jest to sygnał wczesnego ostrzegania, który sugeruje mi zejście ze słońca - jest już zdecydowanie za późno, to ostatni możliwy moment, i ze skóry i tak będzie masakra (przynajmniej przy moim fototypie - jasna, piegowata cera rudzielca) a i udar bliski...
więc, słabo się znam na filtrach, ale szczerze mówiąc to w D mam taki "system ostrzegawczy"
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:09   #2354
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
po własnych (młodzieńczych i głupich) doświadczeniach odnoszę wrażenie, że jeśli leżąc na słońcu odczuwam pieczenie, to nie jest to sygnał wczesnego ostrzegania, który sugeruje mi zejście ze słońca - jest już zdecydowanie za późno, to ostatni możliwy moment, i ze skóry i tak będzie masakra (przynajmniej przy moim fototypie - jasna, piegowata cera rudzielca) a i udar bliski...
więc, słabo się znam na filtrach, ale szczerze mówiąc to w D mam taki "system ostrzegawczy"
Ja jak jeszcze byłam młoda i głupia, leżałam na słońcu smażąc się jak frytka w oleju - oczywiście bez filtra, a dodatkowo wysmarowana oliwą z oliwek - czułam wtedy dreszcze i było mi zimno! To dopiero było ostrzeżenie! Opalenizna po 2 tygodniach codziennego pieczenia była delikatna i ładna, ale w nocy przeżywałam piekło! Brr...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:14   #2355
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja oglądałam wczoraj zdj ze starych płyt i widzę, zdj gdzieś tam z 2007 roku-czerwona twarz i odznaczone okulary zresztą prawie co wakacje wszystko mnie piekło mimo filtrów nawet, bo dużo czasu spędzam w wodzie jak już mam okazję
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:16   #2356
vintagestyle1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja moją jasną cerę podkreślam różowym bądź brzoskwiniowym różem do policzków , wyglada to bardzo ładnie i dziewczęco
vintagestyle1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:19   #2357
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez vintagestyle1 Pokaż wiadomość
Ja moją jasną cerę podkreślam różowym bądź brzoskwiniowym różem do policzków , wyglada to bardzo ładnie i dziewczęco
przyznam, że jak weszłam tu 1 raz i zobaczyłam tytuł wątku to też miałam ochotę tak odpowiedzieć ale potem zagłębiłam się i wiem, że nie o to tu chodzi i to nie jest tylko tego kwestia, bo to to już każdy wie poza tym 6 części z pytaniem czym podkreślić cerę ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:24   #2358
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja jak jeszcze byłam młoda i głupia, leżałam na słońcu smażąc się jak frytka w oleju - oczywiście bez filtra, a dodatkowo wysmarowana oliwą z oliwek - czułam wtedy dreszcze i było mi zimno! To dopiero było ostrzeżenie! Opalenizna po 2 tygodniach codziennego pieczenia była delikatna i ładna, ale w nocy przeżywałam piekło! Brr...
Rabou.... mogę ci zadać bardzo durne pytanie? proszę nie obraź się na mnie za moja ignorancję, ale naprawdę nie mam pojęcia na ten temat. czy ty możesz się opalać w kostiumie gdzieś? bo myślałam że muzułmanki muszą być dość dokładnie ubrane przez większość czasu....

jeżeli coś źle zrozumiałam to przepraszam za swoją idiocję
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.

Edytowane przez little witch
Czas edycji: 2011-04-24 o 20:54
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:13   #2359
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
Rabou.... mogę ci zadać bardzo durne pytanie? proszę nie obraź się na mnie za moja ignorancję, ale naprawdę nie mam pojęcia na ten temat. czy ty możesz się opalać w kostiumie gdzieś? bo myślałam że muzułmanki muszą być dość dokładnie ubrane przez większość czasu....

jeżeli coś źle zrozumiałam to przepraszam za swoją idiocję
W wieku 15 lat byłam jeszcze zbyt głupia by podejmować decyzję o byciu muzułmanką - dlatego wylegiwałam się jak jaszczurka w ogrodzie za domem Wszystko przyszło z czasem Teraz już się nie opalam, a z ubieraniem... hmm nigdy nie lubiłam pokazywać zbyt dużo więc wiele się nie zmieniło
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 20:35   #2360
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hmm.. a może macie jakiś godny polecenia taki brzoskwiniowy róż ?
Bo na lato mam bardzo wielką chęć całkowicie zrezygnować z podkładów. Ewentualnie korektor na niespodzianki i taki róż w celu ożywienia twarzy.
Mam Inglota numer 78 ale to nie jest to o co mi chodzi... przynajmniej nie na tą porę roku bo na zimę był idealny - nie nachalny i bardzo stonowany (brudno różowo beżowy :P takie nie wiadomo co)
Propozycje ?
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:43   #2361
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Hmm.. a może macie jakiś godny polecenia taki brzoskwiniowy róż ?
Bo na lato mam bardzo wielką chęć całkowicie zrezygnować z podkładów. Ewentualnie korektor na niespodzianki i taki róż w celu ożywienia twarzy.
Mam Inglota numer 78 ale to nie jest to o co mi chodzi... przynajmniej nie na tą porę roku bo na zimę był idealny - nie nachalny i bardzo stonowany (brudno różowo beżowy :P takie nie wiadomo co)
Propozycje ?
Może ten ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sh.html&next=1 mam go i jak dla mnie jest ok gdzieś w mojej recenzji swatche
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:27   #2362
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Hmm.. a może macie jakiś godny polecenia taki brzoskwiniowy róż ?
Bo na lato mam bardzo wielką chęć całkowicie zrezygnować z podkładów. Ewentualnie korektor na niespodzianki i taki róż w celu ożywienia twarzy.
Mam Inglota numer 78 ale to nie jest to o co mi chodzi... przynajmniej nie na tą porę roku bo na zimę był idealny - nie nachalny i bardzo stonowany (brudno różowo beżowy :P takie nie wiadomo co)
Propozycje ?
Inglot nr 99 (kupowałąm jakiś czas temu, nie wiem czy się numeracja nie zmieniła), Bourjois 03 Brun Cuivre (mega delikatny efekt) i 16 Rose Coup de Foudre (lekko koralowy), Sephora Blush Me Twice no2 (duo bronzer plus róż, bronzer sobie wiadomo darujemy- za to odcień różu jest piękny brzoskwiniowo-koralowy)
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:14   #2363
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dziewczynki, dzisiaj smarujemy się tylko wodoodpornymi filtrami
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:27   #2364
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny poszukuję dobrego pudru matującego wytypowałam Kobo, My Secret, Manhattan oraz Vipera - oczywiście mówimy o najjaśniejszych odcieniach - zazwyczaj używałam transparentnego z Rimmel Stay Matt ale chcę go zmienić - i tu pytanie i prośba do Was - jeśli używałyście któryś wymienionych przeze mnie to czy możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna gdyż jutro wybieram się po nowy zakup,
świątecznie pozdrawiam
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:50   #2365
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję dobrego pudru matującego wytypowałam Kobo, My Secret, Manhattan oraz Vipera - oczywiście mówimy o najjaśniejszych odcieniach - zazwyczaj używałam transparentnego z Rimmel Stay Matt ale chcę go zmienić - i tu pytanie i prośba do Was - jeśli używałyście któryś wymienionych przeze mnie to czy możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna gdyż jutro wybieram się po nowy zakup,
świątecznie pozdrawiam
Ja mam teraz sypki z Vipery i jestem zadowolona. Daje bardzo naturalne wykończenie i chyba nie da się z nim przesadzić. Jeżeli chodzi o matowienie, to bo 2 godzinach muszę robić poprawki, ale tak mam z każdym pudrem. Jeżeli chcesz coś przenośnego, to może lepiej poszukać pudru w kamieniu? Np. Rimmel z minerałami ma jasny odcień, niektórzy zachwalają jeszcze Manhattan.


Dziewczyny, czy poleciłybyście mi jakiś jakiś puder brązujący w kolorze herbatnikowym o wykonczeniu rozświetającym? Marzą mi się na lato złotawe, połyskujące policzki. Tylko nie chodzi i o wielkie drobiny brokatu tylko coś dyskretnego.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:51   #2366
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Widziałyście Magdalenę Różczkę jako ambasadorkę Lexusa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z9419643O.jpg (42,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zeskanowany dokument-1.jpg (43,2 KB, 64 załadowań)
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 12:11   #2367
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy poleciłybyście mi jakiś jakiś puder brązujący w kolorze herbatnikowym o wykonczeniu rozświetającym? Marzą mi się na lato złotawe, połyskujące policzki. Tylko nie chodzi i o wielkie drobiny brokatu tylko coś dyskretnego.
Bourjois w odcieniu 51 (do jasnej cery), ma delikatny złoty pyłek (żadne nachalne drobiny) widoczny jedynie w słońcu. Osobiście stosuję go jako róż w lato. On plus korektor, tusz, błyszczyk i jestem ready to go. Fajnie też cieniuje się nim załamanie powieki. Nie wiem ile kosztuje obecnie, swój kupowałam rok temu w wakacje Zapodaję link:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...er.html&next=1
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 13:33   #2368
Ktosia:-)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
GG do Ktosia:-)
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, wiem że to nie do końca w tym temacie ale wydaje mi się zawsze, że wy wiecie wszystko najlepiej :P. Czy olej tamanu można stosować w ciąży? I czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania filtrów z określonymi składnikami w tym stanie ?
Życzę przyjemnej resztki świąt kochane J
__________________
Emilia
Ktosia:-) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 13:49   #2369
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że to nie do końca w tym temacie ale wydaje mi się zawsze, że wy wiecie wszystko najlepiej :P. Czy olej tamanu można stosować w ciąży? I czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania filtrów z określonymi składnikami w tym stanie ?
Życzę przyjemnej resztki świąt kochane J
wow, jaki komplement..
co do oleju się nie wypowiem, a co do filtrów, to sama ostatnio nad tym myślałam, i powiem ci tak: hormony ciążowe są takie same jak w tabletkach anty, więc powinno sie tym bardziej smarować filtrami, żeby zapobiegac ewentualnym przebarwieniom mogącym występowac na skórze z powodu podwyższonego poziomu hormonów w reakcji ze słońcem. a co do chemii w filtrach... moja ginekolog mówiła ze niektórzy zakazują uzywania pacjentkom farb do włosów i zakładania żelowych paznokci, żeby chemikalia nie przenikaly im przez skore... no ale mi się to wydaje dość ekstremalne
zresztą, niech się quench wypowie, ona się zna na medycynie najlepiej z nas
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 13:53   #2370
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuję dobrego pudru matującego wytypowałam Kobo, My Secret, Manhattan oraz Vipera - oczywiście mówimy o najjaśniejszych odcieniach - zazwyczaj używałam transparentnego z Rimmel Stay Matt ale chcę go zmienić - i tu pytanie i prośba do Was - jeśli używałyście któryś wymienionych przeze mnie to czy możecie coś polecić? Byłabym wdzięczna gdyż jutro wybieram się po nowy zakup,
świątecznie pozdrawiam
Z tych wszystkich miałam (i nadal mam) tylko rimmela i my secret.. i szczerze mówiąc chyba z rimmela jestem bardziej zadowolona chociaż ze względu na kolor kupiłam po raz 2 my secret. Wiem, że ma dobre opinie, ale na mnie mat nie utrzymuje się długo... będę go musiała potestować jeszcze porządnie z różnymi podkładami i z bazą, ale wątpię, żeby coś fajnego oprócz koloru i nierobienia tapety (więc dobry do poprawek, nie ważne ile warstw nawalę i tak tego nie widać ) w nim było.. pewnie będę go stosować na krótkie wyjścia/zakupy/do poprawek w ciągu dnia,ale i tak nigdy mi się nie chce tego robić .
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.