Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 10:23   #301
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a czytała regulamin wątku?
Na pamięć znam echhhhhhh, nie nauczę się
To wszystko przez amyz - namówiła mnie do odwyku

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dogadacie się. Każdy ma gorszy czas. Ja z hukiem docierałam się z tż, a w tym roku 16 lat nam stuknie od slubu
Piękna rocznica

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
uspokuj się!!! na co Ci shiseido

Ale to tak ładnie wygląda

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
i tak zużyje shiseido
Oby nie wykupili pokaże tż jak przyjdzie do pracy
może Ci zafunduje
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:23   #302
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Never od rana w formie ale ja się od Ciebie uczę bo wymyśliłam prawie to samo


Napisałam coś, ale zetytowałam. Co będę się przechwalać
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:24   #303
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Never od rana w formie ale ja się od Ciebie uczę bo wymyśliłam prawie to samo
Widziałam, widziałam, moja krew
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:24   #304
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już przed ślubem była rozmowa, że musi ograniczyć kontakty z rodzicami przez te wszystkie afery, które oni wyczyniali, te wszystkie ploty i w ogóle.
Teraz wielce chce wszystko naprawiać, ale ja nie chcę.
Powiem Wam, że żałuję tego ślubu, i to bardzo

Oktawiaaa trzymaj się, i pamiętaj, że wszystko na początku jest trudne- potem będzie łatwiej, może nie zupełnoe łatwo, alwe łatwiej
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:24   #305
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Aaa myjecie się ja tylko twarz
Kurcze, szkoda. Jak się stronka naprawi to jeszcze poszukam czegoś
Dzisiaj na pół twarzy nałożyłam ten żel matujący z Benefitu, zobaczymy czy coś da

Co klikałaś z rzodkiewą?




promki są
2 maski eisenberg, krem do ciałą origins, krem do ciała z VL, wodę myjącą z eisenberg jeszcze mi zwinęli serum rozświetlające z kosztyka

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już przed ślubem była rozmowa, że musi ograniczyć kontakty z rodzicami przez te wszystkie afery, które oni wyczyniali, te wszystkie ploty i w ogóle.
Teraz wielce chce wszystko naprawiać, ale ja nie chcę.
Powiem Wam, że żałuję tego ślubu, i to bardzo
Weź tak nawet nie mów to powinien być dla was teraz piękny moment
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:28   #306
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
pomysł super, ale gości mamy
Wymyśliłam powerbank solarny i myślę nadal
imieniny? mój dziś obchodzi. dostanie 4 paka z kokardką, chińskie jedzenie i paczkę pampersów , co by za bardzo w piórka nie obrósł

co do powerbanku solarnego nie jestem przekonana. ale może to przez to "solarnego"; nie do końca wiem jak to może działać ;-p
lepiej chłopa jakąś prostą rzeczą zadowolić mój np. jest wielkim patriotom, i gdy chce mu jakiś prezent zrobić to zamawiam mu np. koszulkę patriotyczną, albo jakiś gadżet surwiwalowy, bo wiem, że mu się przyda.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Tylko on może mieć poczucie krzywdy, co matka, to matka. Ty ze swoją masz kontakt non stop, a jemu każesz się odciąć.
Co do żałowania. Może mówisz tak, bo zła jesteś? Z urażoną dumą nie ma żartów. Jeżeli sprawa się uspokoi, a Ty nadal będziesz żałować to (przykro mi to pisać) szkoda życia na błędy.
Ilona, tak dobrze prawisz, że aż bym Ci polała
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:28   #307
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mam kontakt ze swoją mamą, która zawsze pomagała też jemu, kiedy miał problem. Nigdy nie leciał z niczym do swojej mamy, bo jest po prostu głupia, nigdy mu nie pomogła, tylko roztrąbiła aferę i wszystkim jeszcze opowiadała o tym.

Dlatego sam przystał na to, żeby ograniczyć kontakt ze swoją matką, bo tak naprawdę co rozmowa z nią, to zawsze była jakaś afera.


Tak jak pisałam. To jego matka. Prawda jest taka, że matkę ma się jedną. To on ma podejmować pewne decyzje, bez Twoich podszeptów. Inaczej, będzie miał żal do Ciebie. Dużo dyplomacji musisz mieć w tym temacie
Mówię Ci to ja posiadaczka teściowej lever hard
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 10:30   #308
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
2 maski eisenberg, krem do ciałą origins, krem do ciała z VL, wodę myjącą z eisenberg jeszcze mi zwinęli serum rozświetlające z kosztyka

Myśle nad ta wodą myjącą....
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:30   #309
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam, Irmina mi odebrała, bo były tylko do odbioru w Bydgoszczy, Toruniu, Częstochowie i Pile Dziś pewnie będzie u mnie
klask i:

pochwal się, co to fokle jest??

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Miśka padłam
sie wie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Miśka a ja mam kod na 10%, dzisiaj dostałam urodzinowy!
o masz ci los



ja mam farta do dobrych deal'ow, nie ma co
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:30   #310
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Perfumy ma. Kremy też
A z droższych rzeczy? Jakieś gadżety? Muszę coś wymyślić. Chyba już wcześniej wymyśliłam wszystko co mogłam i teraz już nic mi nowego do głowy nie przychodzi
Mój ma jutro urodziny, ale kupiłam mu dwie koszulki polo w abercombie i to takie jakie mu się podobają a nie mi, więc myślę, że będzie zadowolony
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a co lubi? jakie hobby ma? bo inaczej to zostaje Ci sprawdzony prezent czy Ty naga, na szpilkach, z kokardą na biuście i butelką Jacka Danielsa w dłoni )
Mój by się cieszył tylko zamiast jacka danielsa to szampana i to dla mnie, bo on za bardzo nie pije
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Już przed ślubem była rozmowa, że musi ograniczyć kontakty z rodzicami przez te wszystkie afery, które oni wyczyniali, te wszystkie ploty i w ogóle.
Teraz wielce chce wszystko naprawiać, ale ja nie chcę.
Powiem Wam, że żałuję tego ślubu, i to bardzo
Oktawia nie nakręcaj się tak negatywnie. W złości człowiek myśli tylko o wszystkim złym, ale na pewno Twój mąż ma dużo zalet. Skoro wzięliście ślub na pewno się kochacie. Pogadajcie szczerze może powinniście jednak dalej od rodziców zamieszkać. Może on ze względu na Ciebie zgodził się, żebyście u Twoich mieszkali, ale podświadomie go to irytuje. My mamy obydwoje rodziców ok 10-20 min. samochodem od nas i to jest idealne rozwiązanie.
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:32   #311
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Anoli chcąca kupić takie coś mężowi
powerbank solarny
a co to kufa jest
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 10:32   #312
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;62371011]Treść usunięta[/QUOTE]


Wczoraj kupilam powerbank solarny w Lidlu, fajny gadzet, bo mozna ladowac sloncem, albo normalnie z gniazdka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:33   #313
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
imieniny? mój dziś obchodzi. dostanie 4 paka z kokardką, chińskie jedzenie i paczkę pampersów , co by za bardzo w piórka nie obrósł



co do powerbanku solarnego nie jestem przekonana. ale może to przez to "solarnego"; nie do końca wiem jak to może działać ;-p

lepiej chłopa jakąś prostą rzeczą zadowolić mój np. jest wielkim patriotom, i gdy chce mu jakiś prezent zrobić to zamawiam mu np. koszulkę patriotyczną, albo jakiś gadżet surwiwalowy, bo wiem, że mu się przyda.







Ilona, tak dobrze prawisz, że aż bym Ci polała


urodziny
Polej mi kawy☕️

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-06-29 o 10:36
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:34   #314
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a co to kufa jest
Jaki tytuł
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:35   #315
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a co to kufa jest
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:38   #316
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam. To jego matka. Prawda jest taka, że matkę ma się jedną. To on ma podejmować pewne decyzje, bez Twoich podszeptów. Inaczej, będzie miał żal do Ciebie. Dużo dyplomacji musisz mieć w tym temacie
Mówię Ci to ja posiadaczka teściowej lever hard
Wiesz co, on w pewnym momencie jak wybuchła jakaś afera, sam powiedział, że musi ograniczyć kontakty z nimi bo ma dość, że się do wszystkiego wtrącają. Ale widocznie zatęsknił za tym

A w ogóle wiecie, że w dniu ślubu nikt nie przyszedł mu pomóc się wyszykować? Siostry mu powiedziały, że każdy radzi sobie sam...

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
klask i:

pochwal się, co to fokle jest??



sie wie


o masz ci los



ja mam farta do dobrych deal'ow, nie ma co
A nie możesz anulować i kliknąć jeszcze raz?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:39   #317
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jedna dziewczyna na Insta pisala, ze odebrala na slasku.

Ja tez nie wiedzialam, ze istnieje cos takiego

Wczoraj kupilam powerbank solarny w Lidlu, fajny gadzet, bo mozna ladowac sloncem, albo normalnie z gniazdka
ciekawe jak długo musiałby leżeć na słońcu aby się naładować. może to rzeczywiście być przydatna rzecz.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
urodziny
Polej mi kawy☕
z miłą chęcią, ciasto do kawy (urodzinowe) zapewne będziesz miała na zdrowie.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:40   #318
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mój ma jutro urodziny, ale kupiłam mu dwie koszulki polo w abercombie i to takie jakie mu się podobają a nie mi, więc myślę, że będzie zadowolony

Mój by się cieszył tylko zamiast jacka danielsa to szampana i to dla mnie, bo on za bardzo nie pije

Oktawia nie nakręcaj się tak negatywnie. W złości człowiek myśli tylko o wszystkim złym, ale na pewno Twój mąż ma dużo zalet. Skoro wzięliście ślub na pewno się kochacie. Pogadajcie szczerze może powinniście jednak dalej od rodziców zamieszkać. Może on ze względu na Ciebie zgodził się, żebyście u Twoich mieszkali, ale podświadomie go to irytuje. My mamy obydwoje rodziców ok 10-20 min. samochodem od nas i to jest idealne rozwiązanie.
My mamy obydwoje pracę kilometr czy 1,5 od domu. Ciężko się tak wyprowadzić, tu wszystko jest na miejscu i blisko. Poza tym w naszej miejscowości już się rozglądałam za mieszkaniami i lipa straszna, nikt nie sprzedaje, nie wynajmuje
Ale będę myśleć jeszcze o tym...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:41   #319
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na pamięć znam echhhhhhh, nie nauczę się
To wszystko przez amyz - namówiła mnie do odwyku
: hahaha: nie dziękuj :P
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 10:41   #320
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...ct_786920.html

Czeka nieopłacone, wiecie jak pachnie?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:43   #321
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Napisałam coś, ale zetytowałam. Co będę się przechwalać

gratuluję pięknej rocznicy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:43   #322
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha: nie dziękuj :P
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:44   #323
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość



A nie możesz anulować i kliknąć jeszcze raz?
chyba mogę, podrzuć koda jak Ci niepoczebny
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:44   #324
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Nie wrócił na noc do domu...
Oktawio, ja Ci powiem z mojego doświadczenia 12 lat małżeństwa. Małżeństwo i w ogóle związek polega na dawaniu i obie strony muszą dawać od siebie wiele i nie można oczekiwać, że sama miłość wystarczy. Na pewno nie wystarczy. Musicie być dla siebie najważniejsi, kryzysy rozwiązywać a nie pogłębiać ich. Wielu mężczyzn szuka w żonie następczyni matki, albo kogoś, kto rolę matki ma pełnić, bo ona sama się nie spisuje. Szuka takiej relacji, gdzie to on jest w centrum uwagi, ma być rozpieszczany, a jego pragnienia natychmiast spełniane. Matka od ust sobie odejmie, aby synusia nakarmić. Byłam w takim związku 4 lata, niestety nie udało się nic zmienić i związek rozpadł się.
Małżeństwo to partnerski układ i należy wszystkiego, czego oczekuje się od partnera, najpierw oczekiwać od siebie.
Życzę Ci szczęścia, bo jesteście bardzo młodzi, ale życie nie wygląda jak dzień ślubu, jest monotonne i czasami przytłaczające, trzeba w nim odnaleźć sens bycia razem i wzajemnego wsparcia.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:48   #325
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Mój ma jutro urodziny, ale kupiłam mu dwie koszulki polo w abercombie i to takie jakie mu się podobają a nie mi, więc myślę, że będzie zadowolony

Mój by się cieszył tylko zamiast jacka danielsa to szampana i to dla mnie, bo on za bardzo nie pije

Oktawia nie nakręcaj się tak negatywnie. W złości człowiek myśli tylko o wszystkim złym, ale na pewno Twój mąż ma dużo zalet. Skoro wzięliście ślub na pewno się kochacie. Pogadajcie szczerze może powinniście jednak dalej od rodziców zamieszkać. Może on ze względu na Ciebie zgodził się, żebyście u Twoich mieszkali, ale podświadomie go to irytuje. My mamy obydwoje rodziców ok 10-20 min. samochodem od nas i to jest idealne rozwiązanie.
zawartość flaszki już dowolna
mądrze mówisz
Oktawiaaa moze jemu na początku podobała się myśl o mieszkaniu z Twoimi rodzicami, ale teraz zmienil zdanie - może czuje że to prawie to samo co mieszkanie nadal "z mamą" - brak prywatności i samotności (bo np ja bym się tak czuła jakbym się miała wprowadzić do rodziców tż nagle). I może to jest przyczyną jego oporów przed remontem - bo gdy zrobicie remont to już e nieodrwacalna sytuacja będzie. Musisz z nim pogadać. Może on boi sie jak zareagujesz na jego wątpliwości i dlatego ucieka od tematu. Bez szczerości nic z tego nie będzie, tylko zaczniecie sie coraz bardziej oboje frustrować. I z tego robią się własnie takie kłótnie "o nich" jak mieliście wczoraj. Pogadaj z nim jak najszybciej. Najlepiej nie u Ciebie w domu tylko wybierzcie się gdzieś na weekend, pogadać, przemyślec wszystko. zobaczysz że wszystko sie ułoży
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:54   #326
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oktawio, ja Ci powiem z mojego doświadczenia 12 lat małżeństwa. Małżeństwo i w ogóle związek polega na dawaniu i obie strony muszą dawać od siebie wiele i nie można oczekiwać, że sama miłość wystarczy. Na pewno nie wystarczy. Musicie być dla siebie najważniejsi, kryzysy rozwiązywać a nie pogłębiać ich. Wielu mężczyzn szuka w żonie następczyni matki, albo kogoś, kto rolę matki ma pełnić, bo ona sama się nie spisuje. Szuka takiej relacji, gdzie to on jest w centrum uwagi, ma być rozpieszczany, a jego pragnienia natychmiast spełniane. Matka od ust sobie odejmie, aby synusia nakarmić. Byłam w takim związku 4 lata, niestety nie udało się nic zmienić i związek rozpadł się.
Małżeństwo to partnerski układ i należy wszystkiego, czego oczekuje się od partnera, najpierw oczekiwać od siebie.
Życzę Ci szczęścia, bo jesteście bardzo młodzi, ale życie nie wygląda jak dzień ślubu, jest monotonne i czasami przytłaczające, trzeba w nim odnaleźć sens bycia razem i wzajemnego wsparcia.
Dziękuję

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zawartość flaszki już dowolna
mądrze mówisz
Oktawiaaa moze jemu na początku podobała się myśl o mieszkaniu z Twoimi rodzicami, ale teraz zmienil zdanie - może czuje że to prawie to samo co mieszkanie nadal "z mamą" - brak prywatności i samotności (bo np ja bym się tak czuła jakbym się miała wprowadzić do rodziców tż nagle). I może to jest przyczyną jego oporów przed remontem - bo gdy zrobicie remont to już e nieodrwacalna sytuacja będzie. Musisz z nim pogadać. Może on boi sie jak zareagujesz na jego wątpliwości i dlatego ucieka od tematu. Bez szczerości nic z tego nie będzie, tylko zaczniecie sie coraz bardziej oboje frustrować. I z tego robią się własnie takie kłótnie "o nich" jak mieliście wczoraj. Pogadaj z nim jak najszybciej. Najlepiej nie u Ciebie w domu tylko wybierzcie się gdzieś na weekend, pogadać, przemyślec wszystko. zobaczysz że wszystko sie ułoży
Tak, będziemy musieli naprawdę pogadać
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:55   #327
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pytanie z rana, dostaliście info o gold boxach w stacjonarnych S do zakupów od 50zl? Widziałam u dwoch dziewczyn na instagramie, a do mnie znowu nic nie doszło i mi smutno
Też nic nie dostałam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:57   #328
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

aaaa Oktawia dziękuję

mogłam brać więcej szmatek
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:58   #329
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
aaaa Oktawia dziękuję

mogłam brać więcej szmatek
pokazuj coś zamówiła :P
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 10:59   #330
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Myśle nad ta wodą myjącą....
Ale ona już jest wykupiona
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.