Sensique: opinie - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 10:35   #91
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Mam dwa cienie tej firmy, i w zasadzie każdy z nich jest baaardzo różny od siebie. Biały ma dość intensywny kolor, ale strasznie się sypie. Znowórz różowo-fioletowy jest praktycznie bezbarwny. I nie ważne ile się go nałoży to kolor jest praktycznie żaden. Ale ten akurat jest nie osypujący się. Także jak dla mnie to żadna rewelacja jest, ale za taką cenę w sumie nie ma się co dziwić. Jednak wolę dołożyć parę złotych i kupić sobie coś bardziej porządnego.
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:26   #92
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

kupilam lakier tej firmy przez pomylke, szybko musialam sie na cos zdecydowac i stal on w przegrodce z innymi lakierami. chwycilam i poszlam, dopiero w domu sie zorientowalam ze chyba powinnam wiecej zaplacic za swoje zakupy i musze przyznac ze mnie milo zaskoczyl dobrze kryje, z odpryskiwaniem to zalezy od tego jak sie chwyta przedmioty, ja mam dlugie paznokcie i jestem przyzywczajona do lapania wszystkiego opuszkami palcow a nie "na sepa". lakier trzymal sie tydzien - tak jak inne, ktore rzekomo powinny byc trwalsze. jestem zadowolona z takiej pomylki
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:30   #93
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Smile Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam 2 cienie z tej firmy , puder brazujacy w kulkach, nie jest drogi wrecz przeciwnie a go chwale no i podklad, tez fajny. Nie narzekam lubie ta firme , kupuje tam zawsze cienie
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:36   #94
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

mam cień z tej firmy,bardzo ładny brudny róż,nie mam nic do zarzucenia
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 17:26   #95
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja lubię Sensique
jedyne co mnie w tej serii odpycha to opakowania. jakieś takie nieładne mi się wydają.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 08:51   #96
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Do tej pory posiadam kulki brązujące, uważam ze są bardzo przyzwoitej jakości, opakowanie wygodne.

Miałam cienie pojedyncze, kolor niestety pozostawiał wiele do życzenia, blakł na powiece, brokat się osypywał.
Miałam też błyszczyk, dla mnie miał okropny smak i zapach, zresztą efekt na ustach mnie nie satysfakcjonował.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:02   #97
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

niedawno kupiłam puder rozświetlający i jestem zadowolona. z czystym sumieniem polecam , jest bardzo trwały i delikatnie matuje.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 12:21   #98
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

A w moich oczach Sensique sie zrehabilitowało trochę.. Kupiłam ich cienie -poczwórne "Glamour". Super kolorki ..Ja mam morskie ,ale są bardzo intensywne , nie schodzą z powieki ani nie zbijają się w załamania..Bardzo jestem z nich zadowolona.Oby tak dalej!!
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:57   #99
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Z tej firmy miałam tylko cienie do powiek. Są do niczego, bo znikają z powieki w przeciągu max. godziny. Nawet baza jest na nie bezsilna.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:05   #100
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
A w moich oczach Sensique sie zrehabilitowało trochę.. Kupiłam ich cienie -poczwórne "Glamour". Super kolorki ..Ja mam morskie ,ale są bardzo intensywne , nie schodzą z powieki ani nie zbijają się w załamania..Bardzo jestem z nich zadowolona.Oby tak dalej!!
Ja właśnie mam ochotę na te poczwórne cienie, ostatnio je oglądałam ale nie byłam do końca przekonana...Podobała mi się paletka z taką ciemną , intensywną zielenią.Chyba w poniedziałek się po nie wybiorę
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:10   #101
kinnia90
Raczkowanie
 
Avatar kinnia90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 38
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja bardzo lubie ta firme mam błyszczyk w koncu bezowy mój wymarzony i puder brązujący w kulkach bardzo wydajny maluje nim nawet powieki i swietnie sie trzyma
__________________
Jestem Nowa Ale Się Staram
kinnia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 15:42   #102
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
niedawno kupiłam puder rozświetlający i jestem zadowolona. z czystym sumieniem polecam , jest bardzo trwały i delikatnie matuje.
Ten?

To także moje niedawne odkrycie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:52   #103
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

używam juz chyba 4 opakowania tego pudru i jestem bardzo zadowolona

cienie mi nie odpowiadają są twarde i ciężko się nakładają a jak już się je nałoży szybko znikają.wolę dołożyć i kupić inglota lub odłoźżyć i kupić cantare lub vollare bo od tych cieni jestem uzależniona

nie polecam zmywaczy do paznokci strasznie wysuszają płytkę po zmyciu mam biały nalot

lakier miałam tylko jeden w kolorze bordowym i byłam baaardzo zadowolona z efektu na paznokciach ładny mat bez smug trzymał się standardowo,ale jak go nie używałaam jakiś czas szybko wysechł
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 16:03   #104
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

@ gosik.s

tak, to o ten puderek chodzi bardzo go polubiłam mimo że mam go chyba od tygodnia

zastanawiałam się jeszcze nad kupnem lakieru do paznokci ale nie wiem czy taki tani nie będzie odpryskiwał.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 14:00   #105
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja dzisiaj zakupiłam sobie puder brązujący w kulkach po przeczytaniu recenzji na kcw oraz moj ulubiony fluid matujacy który bardzo sobie chwale.Cieni nie lubie o wiele lepsze sa ruby rose,natomiast polecam jeszcze tusz pogrubiajacy z wit.E i zmywacz do paznokci w pudełeczku z gąbką.Kiedys kupilam tez blyszczyk taki mlekowy i byl okropny podkreslal suche skórki na ustach ale ogolnie to lubie ta firme bo tanie i dobre
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:02   #106
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Thumbs up Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

polecam- używam: cienie do powiek- nowa receptura jest dużo lepsza,lakiery do paznokci- świetne, choć nie wszystkie super kryjące, na pewno nie odpryskują, a na nóżkach to nawet i dwa tygodnie wytrzymują, pudry, mapki brązujące i rozświetlające - dobre, perły brązujące- według mnie dużo lepsze od Avon-u bo mają ładniejszy bardziej naturalny ( a nie pomarańczowy) kolor, są wydajne i łatwe w aplikacji, podobnie rozświetlające, tusze-kiepskie, kredki- jak sie trafi, korektory- wygodne w użyciu i mocno kryjące, podkłady- dobre dla suchej skóry, pomadki- nowa receptura- bardzo fajne i na dodatek dwa rodzaje- kryjące i transparentne ładnie błyszczące o dobrym, przyjemnym zapachu, błyszczyki- całkiem dobre choć trzeba je umieć zakręcić tak aby nie wypływaly pojawiła się nowa kolekcja jesienna cieni do powiek. Polecam szczególnie dla osób początkujących- bo są tanie i dobre. Bardzo szeroka gama kolorystyczna powinna zadowolić najbardziej wybredne gusta. Choć szkoda że nie ma matowych.
PS. czy Kupowałyście kiedyś produkty typu Tip i tp? Zawsze warto sprawdzić wyściowego producenta-To są POLSkIE kosmetyki!!!

Edytowane przez Feluś
Czas edycji: 2007-11-08 o 17:26 Powód: dopisek
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:10   #107
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kajtecek Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam ochotę na te poczwórne cienie, ostatnio je oglądałam ale nie byłam do końca przekonana...Podobała mi się paletka z taką ciemną , intensywną zielenią.Chyba w poniedziałek się po nie wybiorę
Ja tez mam te ciecie i jestm z nich baaaaaardzo zadowolona Mam właśnie poczwórną paletke z cimną zgniłą zielenia, jasną pistacją, pieknym ciemnym zimnym brązem i jasnym opalizującym złotem....wszystkie kolory cudowne, jakosciow tez świetne...aż nie wierze że kosztuja 6 zł!!!Polecam

Kiedyś miałam tez kulki brązujące-ogólnie były ok, puder rozświetlający-nawet 2 razy, ale mam co do nie go mieszane uczucia...ogólnie troche za mocno "tapetuje" ale rozświetla ślicznie Moja mama używa pomadki z tej firmy niby powiększającej usta czy coś takiego...no powiększenia nie zauważa ale zapach konsystencja i kolor bardzo jej pasują, nie kryje mocno ale na ustach naprawdę fajnie wygląda
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 14:31   #108
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

używała któraś z Was podkładów Sensique? jakie macie o nich opinie? mam ograniczony budżet i duże zaufanie do tej marki.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 17:08   #109
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja moge szczerze polecic cienie-czworeczki z Sensique. mam w domku dwie paletki, jedna z zieleniami,druga braz-bez-morela. Obie moim zdniame sa bardoz udane,nalozone na baze maja naprawde intensywny odcien i wytrzymuja cala impreze w klubie w nienaruszonym stanie
Natomiast cienie pojedyncze,szczegolnie z brokatem to moim zdaniem niewypal-scierajaj sie z powiek dosc szybko i w dodatku nierownomiernie. Drobinki brokatu sa duze i na oku wygladaja dosc tandetnie...zdecydowanie gorsza jakos niz tych z poczwronej paletki...

co do pudrow to mam taka mozaike z trzech odcieni,zakupiona za szalona kwote 3,29 w promocji i mam mieszane uczucia...kolory sa ladne,naturalne, mozna je zmieszac i uzyskac idealny efekt,dowolnie rozswietlajacy lub naturalny czy delikatnie brazujacy. Niestety konsystencja jest jakby zbyt mialka i podczas nakladania go na pedzel jakby kurszy sie/sypie...
no ale za nieco ponad 3 zlote nie mozna miec wszystkiego
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 17:56   #110
antonina05
Przyczajenie
 
Avatar antonina05
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Witam
Z Sensique posiadam puder, podkład, korektor, cienie i odżywkę do paznokci
Więc: z pudru i podkładu jestem bardzo zadowolona, stosowane razem czy oddzielnie świetnie kryją i co najważniejsze dają naturalny efekt (nie wyglądają jak szablonowa tapeta), jeżeli chodzi o korektor to zdecydowanie odradzam. Nie nadaje sie do niczego i utrzymuje się bardzo krótko.
Cienie jak dla mnie są idealne do codziennego stosowania, ale wątpię czy zaryzykowałabym pójść z nimi na imprezę. Po dłuższym czasie potrafią się rozmazywać i skupiać w zagięciach powiek.
Najbardziej podoba mi się odżywka. Łatwo się nakłada, długo się utrzymuje i daje subtelny połysk.

Pozdrawiam
antonina05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:15   #111
Elittle
Raczkowanie
 
Avatar Elittle
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 349
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Bardzo polecam tusze i pudry w kompakcie. Dzisiaj w drogerii pani polecała mi tusz L'Oreal, a ja pojechałam jej: "nie nie... luz, dziękuję, Sensique tani a dobry" Bez słowa odeszła... biedna
__________________
Szłam ulica osobna... jakby nieoswojona jeszcze ze światem.. idę na pewno dalej niż wszyscy, naznaczona niebytem i tak zagłębiona w sobie jak nie bywają nawet ludzie ze śmiercią u wezgłowia...

Spotykasz mnie... zjawę pośrodku tłumu...
Elittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 09:30   #112
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Uwielbiam cienie Sensique Mam ich całe mnóstwo, wg mnie są dobre, perłowe i długo trzymają się na powiekach, a kolory są bardzo ciekawe.
Zakochałam się też w prasowanym pudrze rozświetlającym o najjaśniejszym odcieniu- wygładza i idealnie rozświetla skórę, nadaje jej porcelanowo-alabastrowe wykończenie.
Przepadam też za pudrami w kulkach- rozświetlającym i brązującym.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:30   #113
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

a w jakich kolorach są te poczwórne cienie?brązy,zielenie i co jeszcze?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:40   #114
daria217
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 90
GG do daria217
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

nie jest to firma najlepszej jakosci...wazy sie zostawia grudki praktycznie kazdy kosmetyk tez firmy...ale jesli umiesz sie pomalowac i nalozysz go mniej na pewno efekt bedzie i bedziesz zadowolona
daria217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 17:37   #115
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Jestem zachwycona poczwórnymi cieniami .Na pewno dokupię inne kolorki!
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:57   #116
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

musiałam odgrzebać ten wątek, żeby sie dopisac

kupiłam sobie trzy cienie po trzy kolorki i szminkę. wcześniej posiadałam kuleczki rozświetlające.
kuleczki są rewelacyjne, jak mi sie skończą to może kupie drugie opakowanie.. a skończą się chyba szybko, bo ciągle jakąś gubie....

cienie mnie zaskoczyły intensywnością koloru az się zdziwiłam. Jako bazy używam dermacolu i na tym wytrzymały dziś 12 godzin troche zblakły, ale nie znikły ani się nie zwałkowały

szminka.. hmmm kolor śliczny, fajnie nawilża, nie warzy sie, jest trwała- ogólnie super, ale opakowanie jest badziewne i się nie zamyka
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 09:54   #117
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Ja mam puder rozswietlajacy w kamieniu, chyba ten o ktorym wspomniala Kicia_Wampirzyca Jest ok, u mnie raczej nie nadaje sie na cala twarz, bo mam przetluszczajaca sie cere i po jakims czasie wygladam jak latarnia...ale na policzki polecam Oprocz tego mam cien pojedynczy brazowy z brokatem i w sumie nie narzekam na niego. Troche sie osypuje, ale ja mam na niego sposob i potrafie go nalozyc tak, zeby mi odpowiadal rezultat.
Ogolnie uwazam, ze nie sa to wcale zle kosmetyki, a ze mam dosyc ograniczony budzet, wiec chetnie testuje tansze marki
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:35   #118
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

dziewczyny czy mi sie wydaje czy pudry w kamieniu po zmianie "faktury" zmienily takze kolory?? bo kupilam ten sam numer ktory mialam a tu cos niezidentyfikowanego na twarzy i na dodatek mnie przesusza zepsuli swietny kosmetyk
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:37   #119
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

ja mam puder rozswietlajacy w kamieniu, cienie i podwojny blyszczyk tej firmy. z wszystkiego jestem zadowolona, najbardziej chyba z blyszczyka - ma cudny intensywny czerwony kolor.
a teraz pytanie do posiadaczek pudru rozswietlajacego : uzywacie go na cala twarz? bo ja odkrylam, ze gdy nalozy sie go gabeczka, to jest on superkryjacy i moge go uzywac zamiast podkladu. tylko martwi mnie ten efekt rozswietlenia, nie wiem czy nie jest on zbyt intensywny. uzywa go ktoras z was w ten sposob?
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 20:44   #120
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Sensique: opinie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nesquiki Pokaż wiadomość
ja mam puder rozswietlajacy w kamieniu, cienie i podwojny blyszczyk tej firmy. z wszystkiego jestem zadowolona, najbardziej chyba z blyszczyka - ma cudny intensywny czerwony kolor.
a teraz pytanie do posiadaczek pudru rozswietlajacego : uzywacie go na cala twarz? bo ja odkrylam, ze gdy nalozy sie go gabeczka, to jest on superkryjacy i moge go uzywac zamiast podkladu. tylko martwi mnie ten efekt rozswietlenia, nie wiem czy nie jest on zbyt intensywny. uzywa go ktoras z was w ten sposob?
Pudru rozświetlającego nr 101 używam na całą twarz i wcale się nie świecę , bo to rozświetlenie jest bardzo subtelne, dodaje uroku, a przy okazji nie błyszczę się jak bombka
Ten puder Sensique jest najlepszym pudrem w kamieniu jaki miałam do tej pory, tylko mógłby być ciut jaśniejszy
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 16:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.