cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 20:09   #601
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Exclamation Dot.: Co tuszuje naczynka?

Mogłybyście podać mi linki do forów o skórze naczynkowej?? Prrosze... jakoś nie mogę znależć
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:13   #602
flowerbomb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witam wszystkich!

W zeszłym tygodniu zamykałam naczynka w Epicentrum, u dr Iwony Marycz-Lange (bardzo sympatyczna lekarka, zresztą zdecydowałam się na nią po Waszych opiniach). Zabieg z konsultacją kosztował 450 zł (50 zł sama konsultacja). Na moje naczynka potrzebne są 2-3 zabiegi. Zabieg jest bolesny, połączenie mocnego uszczypnięcia z jednoczesnym oparzeniem, trwał ok.20 min. Po zabiegu wyglądałam, jakbym dostała za za słoną zupę, cała posiniaczona i spuchnięta, ale to normalne. Wszystko miało zagoić się w ciągu tygodnia, ale sama opuchlizna zeszła po 3 dniach, jutro mija tydzień, ale krwiaczki są nadal, a tu do pracy trzeba iść, bo urlop sie kończy. Co do efektów, to chyba są, ale ciężko coś jeszcze zobaczyć pod sińcami (napiszę jak się zagoją).
Z kremów polecam Eucerin, zwłaszcza pod makijaż (kosztuje 60-70zł), ma zielony kolor i (przynajmniej u mnie) dodatkowo niwelował zaczerwienione miejsca, ew. Hydra Zen Lancome, jako krem łagodzący.
Pozdrawiam wszystkich!
flowerbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 09:34   #603
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: Co tuszuje naczynka?

Cytat:
Napisane przez SylfkaXD Pokaż wiadomość
Mogłybyście podać mi linki do forów o skórze naczynkowej?? Prrosze... jakoś nie mogę znależć
Link do wyszukiwarki: https://wizaz.pl/forum/search.php

A oto część linków do postów o cerze naczynkowej:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=naczynkowa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=naczynkowa


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=naczynkowa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=naczynkowa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=naczynkowa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=naczynkowa
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:20   #604
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Smile Dot.: Co tuszuje naczynka?

dziękuje
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 09:13   #605
Rusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 125
Dot.: Co tuszuje naczynka?

Może ktoś jeszcze sie wypowie?
Rusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 11:00   #606
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co tuszuje naczynka?

Ja dopiero zaczynam moją walkę z rozszerzonymi naczynkami więc też chętnie poczytam różneg rady. Co do maskowania naczynek zadanie pewnie będzie spełaniała zielona baza. W swojej ofercie ma ją inglot (tylko nigdzie nie mogę jej kupić) oraz kryolan a tą widziałam tylko na allegro.
Próbowałam również diroseal- mimo że ma odcień zielony co pomaga zatuszować naczynka to wg mnie nie nadaje się on na dzień pod podkład bo jest straaasznie tłusy. Dlatego go już nie używam
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 11:32   #607
***chatila***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź :)
Wiadomości: 84
Dot.: Co tuszuje naczynka?

ja używam korektora z Oriflame , zielono-beżowy . ładnie pokrywa i jest niewidoczny jak dla mnie najlepszy ze wszystkich , no i nie uczula co w moim przypadku jest częstym problemem
__________________

Lenka 27.08.2009

dumna mama i żona


*zapuszczam włoski <27cm-30cm jest > , 55m będzie (na razie sztuczne)
*solarium
*wybielam ząbki
*odwyk od zakupów


oby się udało

waga : 48kg -> 50kg
wzrost : 174cm

***chatila*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 13:47   #608
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co tuszuje naczynka?

..jesli macie potrzebę prawdziwego i dokładnego pokrycia naczynek to proponuje cos z korektorów-kamuflaży profesjonalnych np firmy Janssen albo Arabeska..sa to zbite ,gęste pasty,mocno kryjące..rozgrzewa sie je na dłoni i nakłada ''steplując''skóre przy pomocy wilgotnej gąbeczki...dobrze nałozony preparat jest praktycznie niewidoczny,wystepuje w kilku kolorach miedzy innymi zielonym,bananowym,białym ... mozna go utwalic albo specjalnym pudrem fixującym,albo zwykłym sypkim jesli chodzi o pielegnacyjne kremy dla naczynkowców,to one nic nie kryją mimo zielonkawej barwy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:22   #609
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Ludzie pomóżcie! Mam 15 lat i mam cerę tłusto-naczynkową. Zawsze mam rozszerzone pory, trądzik na nosie, brodzie i czole. I jeszcze te naczynka... Jak jest zimno, albo troszeczkę się denerwuję to robie się czerwona jak burak! Całą twarz mam bladą, świecącą w strefie T i do tego czerwoną w strefie nos-poliki. Okropne! Obecnie do pielęgnacji twarzy używam peelingo-żelu Garniera Czysta Skóra. Nie używam żadnych kremów Nie wiem czy to dobrze, pewnie nie. Ale nie zamierzam używać podkładów, ani fluidów... Stawiam na naturalność. Ale ta naturalność mi się nie podoba! czytałam ze przy cerze naczynkowej nie mozna sie opalać w solarium i w ogóle ograniczyć opalanie! A ja mam baaardzo jasną cerę i muszę! Co robić? jak pielęgnować cerę....
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:37   #610
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Ja mam również ten sam problem i do niedawna (za sprawą wizażu oczywiścid) stosuję takie oto kosmetyki:
1. codziennie na noc effaclar K (walczy z zaskórnikami, wygładza buźkę i oczysza)
2. codziennie rano tonik effaclar na rozszerzone pory
3. potem krem nawilżający LRP hydraphase lub eris lekki krem przeciwzmarszczkowy do cery naczynkowej
na to kładę makijaż ale od już niedługo dodam do tego jeszcze filtr
4. dokładnie zmywam makijaż używając pianki pharmaceris, potem przemywam tonikiem i na noc jak napisałam wczesniej effaclar k

Muszę Ci powiedzieć że stan mojej skóry bardzo się polepszył. Taki zestaw stosuję
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 13:27   #611
nathalii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cześć! Ja zamykałam naczynka laserem wczoraj w epi-centrum w Poznaniu. Jedno za nosie i jedno na policzku. Konsultacja kosztowała 50zł a sam zabieg 150zł. Wydaje mi sie jednak, że na naczynko na policzku nie podziałało bo w ogóle nic nie widać-jakby nic nie było przy nim robione. Natomiast to na nosie to sama nie wiem...czerwone żyłki są teraz fioletowo-brązowe wiec nie wiem czy tak powinno być??Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź!!!! Za dwa tygodnie idę na konsultację, pani doktor bardzo miła, powiedziała, że jeżeli coś się nie zamknie to "dostrzeli" mi to w cenie zabiegu.

Pozdrawiam wszystkich!!
nathalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 14:38   #612
alena4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

mam sam problem z naczynkami zastanawiam czy ktos zna jakis dobry krem???
alena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:07   #613
nathalii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cześć, bardzo dobry jest krem Avene Dirosal na noc (obkurcza naczynka) od kiedy go stosuje nic nowego mi nie pękło. I ostatnio pani dermatolog z epi-centrum doradziła mi krem tłusty na zimę z firmy FLOS LEK seria naczyniowa. Krem jest super w ogole nie przetłuszcza skóry i jestem bardzo zadowolona.POLECAM!!!
nathalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:05   #614
chybsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 16
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Teraz sie sie dowiaduje ze moja dolegliwosc to raczej rozszerzone niz popekane naczynka. zna ktos jakies sposoby aby sie pozbyc? czy ten krem jest wstanie pomoc?i czy nie zaszkodzi jak elocom;/ a moze jakies inne ktore podzialaly by skuteczne na rumien i rozszerzone naczynka. powiedzialbym ze raczej zalezy mi na tym zeby pozbyc sie tego jak najskuteczniej, niekoniecznie najtaniej. zdaje sobie sprawe ze takie mascie czy kremy malo nie kosztują. proszę o odp. dzieki.
chybsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 19:26   #615
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Jest tu wiele cennych porad na osobnych wątkach o trądziku i o naczynkach. Są długaśne, warto przeczytać. Ja mam cerę mieszaną, już przy lekkim wietrze mam rumieńce jak lala. Na strefę T używam kremu Dax Perfecta lub Galanea, na policzki coś bardziej treściwego lub koloryzującego. Do tej pory drogie kosmetyki mnie rozczarowały (np. Avene Diroseal - rok bez efektów). Unikam wszystkiego, co ma alkohol, a większość drogeryjnych kosmetyków dla cery tłustej ma (wszelkie L'Oreale i Garniery), dodatkowo też szampony Joanna Z Apteczki Babuni. Oczyszczam buzię niewysuszającymi żelami, więc sztucznie nie zwiększam potrzeby produkcji sebum.

Masz trądzik, więc proponuję poszukać wątków Effaclarowych, który na Wizażu zbija furorę.

Moze dołączysz do grona filtromaniaczek? Ochrona naczynek przed słońcem jest wysoce zalecana, dodatkowo niektóre filtry bielą skórę. Z buraka możesz stać się Śnieżką Są też filtry niebielące, zmatować można się po nich skrobią (jest tu grono zwolenniczek tej najtańszej metody!). Jest wątek dotyczący filtrów i tłustej skóry.

Niestety, kosmetyki do tak problemowej cery nie są tanie, ale może uda Ci się wyważyć - drogi filtr i specjalistyczny krem na trądzik plus tania mąka i oszczędność na podkładzie.

Mojej przyjaciółce z podobnie nasilonym jak u Ciebie problemem kosmetyczka niewiele pomagała, stan cery się znacznie pogarszał, gdy nie chodziła do niej regularnie co miesiąc, tylko np. 2 tygodnie później. Na trądzik pomogły jej tabletki antykoncepcyjne. Teraz już odstawiła i leczy blizny potrądzikowe. A naczynka maskuje dobrym, niezapychającym pudrem lub filtrem koloryzującym (nie pamiętam już dokładnie, zapytam jak się spotkamy).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 19:43   #616
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Dosyć sporo wiem na temat naczynek Przejrzałam już wszystko co możliwe i dochodzę do wniosku, że już jest lepiej. Co prawda, to prawda, używam dwóch kremów - nawilżająco - ochronnego na poliki i na strefę T antytrądzikowego Trochę to skomplikowane, ale jest lepiej niż było Rumieńce są mniejsze, trądzik się leczy I nareszcie twarz jest NORMALNA.

Dlatego nie pisałam na wątku... Ale czytam go i czekam na nowe patenty!!!

P.S. Taka skóra jest wyjątkowa...
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:26   #617
Anhedonia
Przyczajenie
 
Avatar Anhedonia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 19
laserowe zamykanie naczyn

czy ktos w lodzi usuwał naczynka na ul franciszkanskiej 49

http://www.klinikamagnolia.pl/


czy polecacie? czy warto tam isc?

dziekuje i pozdrawiam
Anhedonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:16   #618
just2you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

może ktoś z was zna jakiś dobry gabinet w Rzeszowie?muszę się tego pozbyć jak najszybciej a nie chce ryzykować. bardzo mi zależy
just2you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 13:15   #619
nathalii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Jeżeli masz rozszerzone naczynka to bardzo dobry jest Dirosal firmy Avene.Krem stosuje sie na noc, zmniejsza od zaczerwienienie i obkurcza rozszerzone naczynka. Sama stosuje go już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. cena to ok. 60zł jak jesteś z Poznania to polecam aptekę na sw. Marcinie w której raz na jakiś czas jest konsultantka tej firmy.
nathalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 01:39   #620
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Odkopuje watek , bo jestem w kropce. Wszyscy opisuja pekniete naczynka jako pajaczki( mam takowe na nogach), a ja na twarzy mam dwie czerwone kropki.
Jedna pod nosem od dluzszego czasu, a dzis zauwazylam, ze pojawila sie nowa na policzku.Przez caly czas bylam przekonana , ze to pekniete naczynka (mam problem z "czerwona twarza"). Zaczelam szukac watkow o laserowm zamykaniu i zglupialam. Oswieccie mnie - czy moje kropki to rozwalone naczynka?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 07:15   #621
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Miejscowo stosować można Diroseal,polecam tez koncentrat farmony
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 16:50   #622
Marmurkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 23
Question Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Odkopuje watek , bo jestem w kropce. Wszyscy opisuja pekniete naczynka jako pajaczki( mam takowe na nogach), a ja na twarzy mam dwie czerwone kropki.
Jedna pod nosem od dluzszego czasu, a dzis zauwazylam, ze pojawila sie nowa na policzku.Przez caly czas bylam przekonana , ze to pekniete naczynka (mam problem z "czerwona twarza"). Zaczelam szukac watkow o laserowm zamykaniu i zglupialam. Oswieccie mnie - czy moje kropki to rozwalone naczynka?
Mitam Cię Serdecznie,mam dokladnie ten sam problem co Ty,tylko,że jedną taką kropkę mam na samym czubeczku nosa już od dluższego czasu i też zglupialam jak zaczęlam szukać wątków. Proszę,pomóżcie mi ! Co to dokladnie jest,bo kremy na naczyńka nic! nie pomagają!!!
Marmurkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 17:41   #623
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Ja posiaam pekniete naczynka na platkach nosa, z boku i lwasnie pare takich kropeczek na policzkach ale berdziaj w dolnej ich czesci. Zdecydowanie to cera naczynkowa wedlug mnie. Kiedys tych kropek tez nie mialam, ale teraz... Jak jest gorszy dzien to bardzij je widac.
POki co testowalam kosmetyki Flos Leku do cery naczynkowej i... na mnie one dzialaja swietnie, wiec nie umiem wam nic innego doradzic. W tej chwili posiadam tez serum-maseczke Bielendy bo chce sprawdzic ze bedzie lepsza od zelu-maseczki Flos Leku, reszta tzn. mleczko do demakijazu, krem-maseczka, peeline enzymatyczny( jedyny co chodz troche dziala na zaskorniki u mnie), krem tlusty na noc jest z Flos Leku.
A z PL przywiozlam sobie tez mleczko do demakijazu do cery naczynkowej Ziaja, ale chodz jest ok, to konsystenje ma zadsza, pod tym wzgledem wole Flos Lek, ale coz skoncze i chyba nie kupie wiecej. W szyfce czeka tez krem poltlusty Flos Lek jako krem na noc gdy zrobi sie cieplej, na dzien stosuje zawsze filtry
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 21:08   #624
Marmurkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 23
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja posiaam pekniete naczynka na platkach nosa, z boku i lwasnie pare takich kropeczek na policzkach ale berdziaj w dolnej ich czesci. Zdecydowanie to cera naczynkowa wedlug mnie. Kiedys tych kropek tez nie mialam, ale teraz... Jak jest gorszy dzien to bardzij je widac.
POki co testowalam kosmetyki Flos Leku do cery naczynkowej i... na mnie one dzialaja swietnie, wiec nie umiem wam nic innego doradzic. W tej chwili posiadam tez serum-maseczke Bielendy bo chce sprawdzic ze bedzie lepsza od zelu-maseczki Flos Leku, reszta tzn. mleczko do demakijazu, krem-maseczka, peeline enzymatyczny( jedyny co chodz troche dziala na zaskorniki u mnie), krem tlusty na noc jest z Flos Leku.
A z PL przywiozlam sobie tez mleczko do demakijazu do cery naczynkowej Ziaja, ale chodz jest ok, to konsystenje ma zadsza, pod tym wzgledem wole Flos Lek, ale coz skoncze i chyba nie kupie wiecej. W szyfce czeka tez krem poltlusty Flos Lek jako krem na noc gdy zrobi sie cieplej, na dzien stosuje zawsze filtry
Bardzo Ci dziękuję za radę,napewno z niej skorzystam!
Marmurkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 18:53   #625
Ayu
Zadomowienie
 
Avatar Ayu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 641
GG do Ayu
Question Popękane naczyna- co robic?

Witam
Co zrobic, jeśli na cerze dojrzałej pojawiają sie popękane lub poszerzone naczynka? Czy są jakieś domowe sposoby na to? Jakie kosmetyki byście polecały kochane Wizażanki? Bo wiem, że Iwostin dla rozszerzonych naczynek nie działa xD

Z góry dziękuję za pomoc, ja i moja mama ^^
__________________
Rozpasałam się
Zrzucam zbędne kilogramy z Mel B. Mam nadzieję, że uda się przeżyć
Ayu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 19:01   #626
Lady Mia
Raczkowanie
 
Avatar Lady Mia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: Popękane naczyna- co robic?

Na poszerzone naczynka (a najbardziej na rumień) działa dobrze krem z AA do cery naczynkowej I występuje zarówno w wersji na dzień i na noc, jak i w wersji przeciwzmarszczkowej. Oprócz tego nieźle działa maseczka z Perfecty obkurczająca naczynka : )
Kiedyś (daaawno temu) dermatolog przepisał mi również krem Ruboril specjalnie na popękane naczynka. I mimo że nie zliwkidował mi ich całkowicie, to jednak poprawa była bardzo wyraźna i dostrzegalna!
W sumie to naczynek nie da się całkowicie usunąć bez pomocy lasera, ale zawsze można spróbować im 'pomóc'
Oprócz tego od momentu w którym się pojawią, trzeba bardzo uważać na to co się stosuje/je/gdzie się przebywa itd.. Niestety... : )
Lady Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 18:26   #627
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: peeling/cera naczynkowa

Troszeczke nie zrozumialam... czyli ten z aspiryna to kwas BHA, czyli ie dozwolony do cery naczynkowej ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 18:30   #628
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Cera naczynkowa - kremy, pielęgnacja itp. - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
oo widze ze watek juz dawno spi ale zapytam tu...
czy takie zaczerwienienia cery naczynkowej o ktorej piszecie mogły pojawić sie albo nasilic nie od mrozu roraca czy promieniowania uv tylko od wysiłku? bo u TŻta takie zmiany pojawiają sie zawsze po silowni albo jak par dni na budowie pracuje... to nie wiem czy to wogole sa rozszerzone naczynka cyz cos innego??
Bardzo mozliwe, bo ja tak ma, ze wysilek fizyczny powoduje, ze sa jeszcze bardziej widoczne.
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 21:35   #629
curses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

a ja mam dopiero 15 lat i już problem z naczyńkami co prawda nie duży ale... mam dwa pęknięte naczyńka na nosi, pochodzę z Kalisza i tu raczej nie ma lasera żeby je usunąć, na czym polega zwykłe zamykanie naczynek u kosmetyczki... ? byłam dzisiaj i tak przeglądałam cennik, i było : zamykanie naczynek ; jeden impuls - 3zł. Na czym to polega i czy może się sprawdzić
curses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:32   #630
Kiciuss
Przyczajenie
 
Avatar Kiciuss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Hej ja dwa lata temu zamykalam sobie naczynko na nosie i od tego czasu nie ma po nim sladu bylam u dermatologa ktory zakmnal mi je laserem (zabiego kosztowal 100zl) trwalo to moze minutke i po naczynku zostala malutka szara plamka ktora zniknela po 2 dniach naprawde polecam!!!
__________________
Kasiunia
Kiciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.