Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-12, 14:06   #1
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89

Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie


Przygotowuję się do ślubu, wprawdzie mam jeszcze dużo czasu ale zaczełam się zastanwiać kto mógłby mie uczesać i zrobić mi makijaż. Ja niestety nie mam nikogo sprawdzonego a nie chciałabym iść w ciemno. Bardzo proszę piszcie jak znacie kogoś takiego z Rzeszowa lub okolic.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:34   #2
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

tez niedlugo bede na slubnym kobiercu...
dlatego weszlam tutaj- ale widze ze niestety nie ma odp,
polecam fryzjerke ktora juz dluzy czas miala swoj gabinet u mojej babci na wsi- wbrew pozorom ze na wsi to naprawde rowna babka
duzo "cudowalam" z moimi dlugimi wlosami, trwala, popielate pasemka(na ciemnych wlosach) i wszystkimi Zabiegami zachwycano sie nade mna
trwala byla naprawde "trwala" a przy tym nie zniszczyla wlosow,
farbowanie tez super,
co do czesania- moje znajome byly bardzo zadowolone,
CO NAJWAZNIEJSZE- fryzjerka o ktorej pisze jest niedroga,
wiec nawet teraz mozesz smialo pojsc i wyprobowac,

obecnie ma salon przy ul. Solarza (na os. Krakowska -Południe), tuz obok kosciola i banku , zaraz za bankomatem,

pozdrawiam
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:40   #3
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

zapomnialam dodac ze stosuje kosmetyki bdb jakosci, nie to co niektore salony-"byle czym zeby zarobic" - nie polecam "carmen" na baranowce- tragiczny salon

ceny "mojej" fryzjerki to okolo 70 zl za 2kolorowe pasemka w tym popielaty blond bez zoltego odcienia,
sciecie damskie okolo 15 zl
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 00:00   #4
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Dziękuję! Zawsze to coś A kto Cię będzie malował? Masz już kogoś?
Wizażanki - rzeszowianki poradźcie nam kogoś please!!!
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 11:53   #5
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

makijaz? na poczatku myslalam ze sama- bo czesto malowalam kolezanki na jakies wyjscia... ale bede chyba zbyt nerwowa i rece beda sie trzasc wiec odpada.. moze poprosze jakas znajoma albo... kosmetyczka- ale jaka nie mam pojecia..:/
jesli moge cos powiedziec to nie polecam "Carmen " na ul. Ofiar Katynia, przynajmniej widzac umiejetnosci fryzjerek na sobie, poszlam zeby zrobic jakies pasemka jasniejsze i ozywic kolor brazowy- potem zalowalam miesiacami bo... nalozyla mi baz inny niz chcialam, pasemka wyszly zółte brzydkie grube- tak jakby dopiero sie uczyla (moze wszystkie se tam ucza), poparzyla mi skore suszarka, ale to jeszcze nic... czesto sama farbuje wlosy i nigdy nie zdarzylo sie mi tak "ubrudzic skore" jak ona to zrobila... poprostu ponizej dna, zaluje ze nie bylo wtedy wlascicielki, a ja spieszylam sie do pracy wiec szybko w domu zmywalam "ubarwienie skory"...

NIGDY "CARMEN"... !!!
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:24   #6
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Co do Carmen to całkowicie się zgadzam. Też mnie tam Panie raz zmasakrowały. Zresztą pisałam o nich w wątku fryzjerskim.
Ja chciałabym żeby ktoś zrobił mi makijaż profesjonalny, zastanawiam się nad kilkoma salonami ale nie mam nikogo sprawdzonego. A najlepiej by było żeby w jednym miejscu było wszystko fryzjer, wizażystka, manicurzystka. Może w hotelu prezydenckim...???
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:22   #7
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

sugerujac sie gwiazdkami uslugi sa tam na wysokim poziomie tylko tyle moge powiedziec..
manikiurzystke moge polecic- tzn moja znajoma robi cuda na paznokciach, ma fachowa reke,zestaw narzedzi,ukonczone kursy i oferuje duzo rzeczy od malowania ozdobnego po przedluzanie akrylem itd (nie znam sie na tym tak dobrze)
na terenie rzeszowa dojezdza do klientek, gdzies mam Jej stronke, załącze za chwile.
Ja postanowilam u Niej zrobic paznokcie ( nie wiem jak to zniose bo nie lubie dlugich paznokci )
przynajmniej troszke zaoszczedze niz jakbym szla do salonu jakiegos, poprostu mysle ze czasami niektore rzeczy= salony sa przereklamowane, i bez sensu wydawac na nie duze sumy, przeciez wesele to mnostwo innych wydatkow wiec jakos podchodze realnie do tego
gdzie planujesz urzadzic wesele? w jakim miesiacu?
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 22:40   #8
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

stylizacja paznokci:

http://www.paznokcie.euu.pl/
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:42   #9
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

nie wiem czemu ale nie dziala, znam jeszcze jeden adres:


http://paznokietki-zanetki.blog.onet.pl/
- ten powinien dzialac,
pozdrawiam
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:58   #10
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Oj jest tych wydatków, niestety... Dziękuję za polecenie, być może faktycznie skorzystam. Moje kuzynki poleciły mi natomiast kosmetyczkę - na początku ul. 3-go maja tam jak były dwie księgarnie a teraz zamiast jednej jest bodajże deni cler, więc tam w bramie jest na partarze salon w którym pracuje Pani Jola. Moje kuzynki maluje na każdą większą okazję także jest sprawdzona. Używa kosmetyków Max Factor podobno.
Nasz ślub będzie w lipcu a przyjęcie w Nowym Dworze w Świlczy. To jeszcze ponad pół roku...

Szkda, że tylko my dwie zabieramy tu głos. Nie wierze, że nie ma na wizazu innych rzeszowianek, które wkrótce wychodzą za mąż albo są młodymi mężatkami.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 15:17   #11
sioneki
Przyczajenie
 
Avatar sioneki
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

cześć dziewczyny właśnie przeczytałam ten wątek i mam ten sam problem ;/ miałam rewelacyjnego fryzjera ale już nie pracuje tam gdzie pracował i nie mam jak się dowiedzieć gdzie "zagrzał miejsce". Jestem na etapie rozeznania wśród fryzjerów, jak coś znajdę godnego polecenia to na pewno napisze. Jeżeli chodzi o makijaż to też nie mogę wyczaić nikogo ;/ i doszłam do wniosku że poszukam jeszcze ale na wszelki wypadek zamierzam kupić sobie kosmetyki i zrobić sobie sama makijaż. Dużo czytałam na temat kosmetyków i prawie jestem zdecydowana na firme kryolan:
-taki fluid ultrafoundation
-dermacolor podkład
-i fixer w sprayu dermacolor
jeszcze nie jestem zorientowana do końca gdzie kupić te kosmetyki i ile one będą kosztowały ale dużo czytałam o nich i jestem nastawiona że je kupie. Pozdrawiam
__________________
"Moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie..."
sioneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 17:50   #12
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Mam nowe hobby Jak ide gdzieś to wypatruje salony kosmetyczne i wchodze na rozeznanie Oczywiście niewiele mi to może powiedzieć poza tym, że dowiaduje się o świadczonych usługach i cenach oraz wynosze jakieś (subiektywne) wrażenia. Byłam w:
-beauty boutique - salony tej sieci cieszą się dobrą renomą, mają zachęcającą stronę internetową, niestety nasz rzeszowski jest jeszcze w powijakach, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłam kiedy Pani mi powiedziała, że jeszcze nie wykonują makijażu, w ogóle salon za sklepem wyglądał na nie działający. Cena makijażu ślubengo (jak już zaczną go wykonywać) to min 80zł
- salon o którym pisałam wcześniej - jak się okazało to on nie jest w bramie tylko daleko za nią, na samym koncu podwórka. Ponieważ było ciemno a ja byłam sama zrezygnowałam. Brrrr
- nefrette- na 3-go maja we wspomnanej juz bramie i w kolejnej po tej samej stronie, obydwa na pierwszym pietrze . Salon istnieje od 1990r w 1993r zostal bodajze uznany za najlepszy salon w Polsce czy cos takiego. Pełna gama usług. Wszystko wyglada bardzo profesjonalnie. Makijaż ślubny trwały 70zł próba chyba40zł. (moj faworyt na razie)
- carmen na ul. Zygmuntowskiej - chodze tam na depilacje bo jest tanio i a ryzyko małe Jednak do poważniejszych zabiegów u nich jestem zrazona po doswiadczeniach z ich fryzjerkami.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:59   #13
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

apropo beauty- boutique.. maja nawet w ogloszeniach oferte slubna.... szkoda ze to tylko ogloszenie...
http://www.rzeszowiak.pl/ogloszenia....enie&oid=72957

znalazlam jeszcze cos takiego..
http://www.rzeszowiak.pl/ogloszenia....enie&oid=69612

kbac- mozesz mi przyblizyc koszty wesela w Nowym Dworze??
pozdrawiam
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:12   #14
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Oferta beauty boutique wygląda bardzo zachęcająco. Niestety w salonie Pani mnie po prostu spławiła wciskając mi do ręki ogólny cennik.
http://www.beauty-boutique.pl/pl/zab...ta_slubna.html
Dzięki za namiary, napisze maila na ten adres z drugiego ogłoszenia.
A co do Nowego Dworu to mailem wyślę Ci ich ofertę, tylko że to jest cennik na 2006r.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:19   #15
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

hmmm...nie można wysłać wiadomości z załącznikiem...
W skrócie - cena za osobę to 150-160zł(zależy która sala). W tym są 4 gorące dania, zimne zakąski, ciasta, tort weselny, szyszki dla gości, napoje. Alkohol, orkiestra, ewentualne dekoracje - we własnym zakresie. Pokoje hotelowe dla gości weselnych minus 30% ceny regularnej. Dla pary młodej apartament gratis.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 18:01   #16
beauty-b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

W BB makijaz faktycznie nie jest jeszcze wykonywany, jednak instytut urody działa pełną parą od sierpnia.
beauty-b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:51   #17
sioneki
Przyczajenie
 
Avatar sioneki
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Zapomniałam napisać, że targi ślubne, zdrowia i urody odbywają się 20-21 styczeń na hali podpromie. Nie wiem jak Wy ale ja na pewno będę, czekam już na te targi pół roku... jak dowiem się czegoś ciekawego to z pewnością napisze, buźka
__________________
"Moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie..."
sioneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:23   #18
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Ja też czekam na nie z niecierpliwością. Mam nadzieję na jakieś wielkie olśnienie. Żebyśmy się tylko nie rozczarowały.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 20:05   #19
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

A czy wiecie coś o salonie Laurel na ul. Krajobrazowej? Też mają tam ofertę ślubną http://www.laurelstudio.pl/
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 21:45   #20
sioneki
Przyczajenie
 
Avatar sioneki
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Dowiedziałam się już wstępnie jak wygląda sprawa z targami ślubnymi w Rzeszowie godziny zwiedzania-sobota, niedziela: 10.00-18.00, wstęp: studencki 7zł, normalny 9zł przewidziane liczne atrakcje i konkursy z cennymi nagrodami (m.in. komplety złotej biżuterii, obrączki ślubne, suknie ślubne, garnitury, stroje wieczorowe, garsonki, zestawy kosmetyków itp.) więcej informacji i program targów na www.targirzeszowskie.com.pl
__________________
"Moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie..."
sioneki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 17:04   #21
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Jestem już po. Wszystko miałam robione w Parisette w Hotelu Prezydenckim - makijaż, fryzura i pazurki. Efekt przeszedł moje oczekiwania, zrobiłam furorę na ślubie. Zarówno makijaż jak i fryzurka wytrzymały całonocną zabawę. Czesała mnie Pani Ula a malowała Pani Iza. Gorąco polecam!!!
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 22:23   #22
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Cytat:
Napisane przez sabrina1984 Pokaż wiadomość
tez niedlugo bede na slubnym kobiercu...
dlatego weszlam tutaj- ale widze ze niestety nie ma odp,
polecam fryzjerke ktora juz dluzy czas miala swoj gabinet u mojej babci na wsi- wbrew pozorom ze na wsi to naprawde rowna babka
duzo "cudowalam" z moimi dlugimi wlosami, trwala, popielate pasemka(na ciemnych wlosach) i wszystkimi Zabiegami zachwycano sie nade mna
trwala byla naprawde "trwala" a przy tym nie zniszczyla wlosow,
farbowanie tez super,
co do czesania- moje znajome byly bardzo zadowolone,
CO NAJWAZNIEJSZE- fryzjerka o ktorej pisze jest niedroga,
wiec nawet teraz mozesz smialo pojsc i wyprobowac,

obecnie ma salon przy ul. Solarza (na os. Krakowska -Południe), tuz obok kosciola i banku , zaraz za bankomatem,

pozdrawiam
a nie wiesz gdzie ona sie przeniosla bo tez do niej chodzila a tu patrze i nie ma salonu wiesz moze?czekam na odp
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 13:58   #23
KASHMIR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 52
GG do KASHMIR
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Przepraszam... nie chciałam nikogo urazić jest mi strasznie smutno.. wyraziłam swoja opinię, a nie chciałam zeby to kohggos zabolało, a zwłaszcza bliską mi osobę bardzo przepraszam
__________________
09.08.2008- powiemy sobie TAK
_________________________ _________
http://www.suwaczek.pl/cache/b1b5bb0926.png

Edytowane przez KASHMIR
Czas edycji: 2008-02-07 o 22:11
KASHMIR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 21:47   #24
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
a nie wiesz gdzie ona sie przeniosla bo tez do niej chodzila a tu patrze i nie ma salonu wiesz moze?czekam na odp



mieszkałam jakies 10m od salonu na ul. Solarza, teraz od roku czasu mieszkam w Budziwoju, tu tez kiedys byl salon, obecnie jego nazwa czyli "afrodyta" została zdjęta i chyba ktos inny go prowadzi...
a wspomniana fryzjerkę widuje.. na mszy w kosciele jedynie..
przykro mi- nie pomogę, tylko napisze jeszcze ze ostatnio gdzies w Rzeszowie widziałam szyld "afrodyta".. tylko nie pamietam gdzie wiec moze przeniosła tylko salon

sprobuje sobie przypomniec- ale nic nie gwarantuje bo ost duzo chodze po miescie....
jesli Ty skojarzysz gdzie to daj znac..)
pozdrawiam
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 14:24   #25
M80M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Odświeżam wątek. Szukam dobrej Pani od paznokci, raczej na "stałe". Moja wyjechała za Rzeszów. Możecie polecić jakieś sprawdzone osoby?
M80M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 12:00   #26
karmen26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Jeśli macie problem ze znalezieniem dobrej wizażystki, która wykona Wam profesjonalny i trwały makijaż ślubny i na inne okazje to z miłą chęcią polecam Panią Patrycję i jej salon Wszystkim wBrew. Jestem jej bardzo zadowoloną stałą klientką. Trafiłam do niej całkiem przypadkiem na makijaż właśnie i tak już mi zostało. Makijaż był świetny trzymał się cały wieczór a najważniejsze, że ja się w nim czułam doskonale. Od tamtej pory uwielbiam tam chodzić na regulację brwi, ostatnio byłam też na kwasach jak dla mnie rewelacja - Polecam!!

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Dziewczyny jeśli chcecie mieć piękne i zadbane dłonie to polecam wam wizyty domowe u Ani Kaczmarskiej. Dziewczyna jest świetna w tym co robi. Podsyłam wam linka do fan page na facebooku to sami zobaczycie jakie potrafi cuda zrobić z pazurkami Jest tam zdjęcie moich z czarnym franch'em robi aktualnie furrorę ;D
http://www.facebook.com/AnnStylizacjaPaznokci?fref=ts
karmen26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:13   #27
AnnaLoranty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Byłam na makijażu ślubnym w Studiu Fringuello u pani Dominiki, z całego serca mogę polecić, gdyż byłam bardzo wymagająca co do samego pomysłu na makijaż, a tu się nie zawiodłam! Makijaż trzymał mi się bez zarzutu do samego rana i wszystkie moje koleżanki pytały się mnie gdzie go robiłam bo wyglądałam pięknie
AnnaLoranty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:11   #28
rewelka111
Rozeznanie
 
Avatar rewelka111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 648
Dot.: Fryzjerka i wizażystka z Rzeszowa lub okolic-kogo polecacie

Hej,

ja od dawna na paznokcie chodzę tutaj http://lillyann-studio.blogspot.com/ z usług Marty skorzystam przed ślubem, czyli pazurki i przedłużanie rzęs, jest rewelacyjna. Na makijaż przyjeżdża do mnie Agata Pasterz. Znajdziecie ją na fb.
__________________
...
rewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 20:11:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.