Prosze o rady, co mogłabym zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 22:21   #1
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Red face

Prosze o rady, co mogłabym zmienić?


Witam Drogie Wizażanki


Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie, a nie za bardzo wiem co.

Proszę o rady odnośnie tego jaka fryzura do mnie pasuje(w obecnej nie wyglądam zbyt dobrze), jak podkreślić oczy (obecnie dolną powiekę maluje czarną kredką, ale mam wrażenie, że moje oczy wydają się przez to troszkę zmęczone ) i ogólnie, co bym mogła w sobie zmienić...


Kilka informacji, które mogą się wam przydać:
1) Mam szaro zielone oczy.
2) Mój typ kolorystyczny to lato.
3) Włosy ciemny blond.
4)
Oprawa oczu jest raczej jasna.
5) Twarz jest sercowato-jakaś tam. Nie wiem, po prostu idealnie sercowata nie jest...


Macie jakieś pomysły?
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:31   #2
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

chyba mam na Ciebie pomysł, ale jeśli byś mogła, to zrób zdjęcie w związanych włosach, najlepiej gładko zaczesanych do tyłu bez przedziałka, nawet jeśli się tak nie czeszesz odsłonisz całą twarz i ułatwi mi to zrobienie symulacji nowej fryzurki, a innym może też makijażu. Wg mnie wyglądasz młodziutko i jeśli jakikolwiek to proponuję bardzo delikatny- tusz i podkreślić usta. Zrezygnowałabym z kredki. Ile masz lat?

P.S. Uśmiechnij się, pozytywna z Ciebie osóbka
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:32   #3
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

podoba mi sie Twoj kolor wlosow, by dodac twarzy blasku proponowalabym dodac kilka jasniejszych pasemek w formie refleksow przy twarzy. mozesz tez pokombinowac z przedzialkiem, zaczesac wlosy na bok lub do gory, teraz wlosy zaslaniaja Ci spora czesc twarzy po obu stronach co daje dosc smutny wyraz i nie widac ladnych oczu moglabys tez nieco wycieniowac wloski z gory.
zrezygnowalabym z podkreslania czarna kredka dolnej powieki, zamiast tego proponuje eyeliner na gornej (niekoniecznie czarny), proponuje tez roz na policzki by ozywic twarz. Masz delikatna urode dlatego widzie Cie w lekkim, jasnym makijazu.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:45   #4
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

dlaczego w tagach widzę słowo.. "mysz" nie przesadzasz troche koleżanko? jak Cię zobaczyłam, to od razu pomyślałam o tej aktorce http://www.filmweb.pl/person/Laura+Prepon-56261

może to mała nadinterpretacja, ale macie jakieś wspólne cechy może tym tropem? jestes bardzo ładna, uśmiechnij sie!!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:46   #5
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

a mi przypominasz troszkę Lily Cole
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:46   #6
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

wycieniuj włosy ... koniecznie przy buzi bo zasłaniają ci twarz ...nie wiem czy miałaś kiedyś grzywkę i mogła byś wstawić zdjęcie ?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:11   #7
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Ogólnie jesteś na prawdę ładna, wystarczy kilka zmian i będziesz już w ogóle super wyglądać Przede wszystkim zrezygnuj z czarnej kredki, za bardzo Cię przytłacza. Wydaje mi się, że ładnie byłoby Ci z cieniami, z kredek spróbuj jakieś szarości/zielenie, sama mam podobne oczy i sobie takie kredki chwal[IMG]file:///C:/Users/Krzys/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]ę Poza tym tak jak dziewczyny mówiły przydałyby się jakieś refleksy na włosach i cieniowanie.
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.



olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 10:16   #8
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Moim zdaniem pasowałby Ci bob
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:47   #9
Bonata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Według mnie w zupełności wystarczy przedziałek na bok i delikatka grzywka

Zkreski na dole oka bym zrezygnowała. Ta na górze jest dobra, ale na dole jakoś tak odbiera Ci świeżości i posmutnia
Bonata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:21   #10
bejbeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 206
GG do bejbeee
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Moim zdaniem idealnie pasowało by do ciebie coś takiego :

http://img684.imageshack.us/img684/6876/91173462.jpg
__________________
moja ciuchlandia

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416164 Zapraszam !!!

Rasowy= Rodowodowy
bejbeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:31   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Zgadzam sie z Bonatä duzo nie trzeba zmieniac,tylko przedzialek i delikatna grzywka ukosna.
Ze zdjec widac ze nie masz ciemnego blondu tylko odcien bräz.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 13:48   #12
Aklatan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

ladna jestes spróbuj zmienic przedzialek , tak bardziej na bok , wydaje mi sie,ze bedzie Ci pasowal
Aklatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:00   #13
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Dzisiaj nie mam możliwości, ale jutro postaram sie dodać zdjęcie z włosami zaczesanymi do tyłu i takie na którym mam prostą grzywkę.

Co do oczu - wiem że czarny je "posmutnia" , ale z drugiej strony wydaje mi się że bez podkreślenia dolnej powieki wyglądam gorzej. Może w takim razie powinnam spróbować z kredką w innym kolorze?

Ps. Mam 15 lat
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:08   #14
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Dodaje zdjęcia

Dwa pierwsze, na których miałam grzywkę, robione jakiś rok temu.
I trzecie z włosami zaczesanymi do tyłu (wiem, wyglądam nieciekawie
).

Mógłby ktoś przy okazji określić jaki mam kształt twarzy?


Wybaczcie, że nie odpowiadam na bieżąco, ale niestety mam limit transferowy, po przekroczeniu którego łącza potwornie
zwalniają , a ja do cierpliwych nie należę, więc nie chce mi się czekać około 40 minut na wstawienie zdjęcia, więc przesyłam je od koleżanki .
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:18   #15
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

wg mnie, TWARZ TRÓJKĄTNA proponuje włosy średniej długości z grzywką lub przedziałkiem na boku, choć przyznam, że wg. mnie bez grzywki wyglądasz lepiej. Jutro spróbuję zrobić symulację w PS, bo dziś jestem tylko na chwilkę.
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:32   #16
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Nie chcę się czepiać, ale kto Ci powiedział, że jesteś latem? Nie jestem specjalistką, ale na moje oko jesteś wiosną lub jesienią. W każdym razie na pewno typem ciepłym.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:45   #17
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

masz podobny kształt twarzy do Ani Przybylskiej. Jeśli grzywka, to tylko wg mnie prosta i gęsta. Co sądzisz? Oczywiście nie zmieniaj swojego koloru włosów, jesteś jeszcze młodziutka, na to będzie czas potem
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:02   #18
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Wiem, że bez grzywki wyglądam lepiej Dlatego teraz zapuszczałam włosy, żeby zmienić fryzurkę.

Ale nie wiedziałam że mam trójkątna twarz. Do pewnego czasu myślałam nawet że jest okrągła , a potem dziwiłam się dlaczego źle wyglądam we fryzurach pasujących do takiego właśnie kształtu.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Nie chcę się czepiać, ale kto Ci powiedział, że jesteś latem? Nie jestem specjalistką, ale na moje oko jesteś wiosną lub jesienią. W każdym razie na pewno typem ciepłym.
Myślałam że jestem latem, bo czytając o typach kolorystycznych najbardziej pasowałam do opisu lata. A teraz to już sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez enterka5220 Pokaż wiadomość
masz podobny kształt twarzy do Ani Przybylskiej. Jeśli grzywka, to tylko wg mnie prosta i gęsta. Co sądzisz? Oczywiście nie zmieniaj swojego koloru włosów, jesteś jeszcze młodziutka, na to będzie czas potem
Wybacz, nie zauważyłam twojej nowej wiadomości W każdym razie nie jestem przekonana do prostej grzywki. Chyba lepiej czułabym się w cieniowanych włosach.
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:22   #19
luke_am_jur_fatrem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś z północy Polski ;)
Wiadomości: 3
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

A ja na okrągło powtarzam, delikatnie skróć i wycieniuj grzywkę, włosy sobie nieco zapuść, zetnij na dwie warstwy (jedna minimalnie nad drugą) i delikatnie wycieniuj. I tyle. I koniec z malowaniem dolnej powieki, tylko górna i połowa dolnej. Widzisz jak fajnie wyglądasz. I możesz użyć fioletowej. Tj śliwkowej. I nie zmieniaj położenia przedziałka. I włosy na wałki. Albo pianka i warkocz na noc.

I będzie cacy.
luke_am_jur_fatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 14:26   #20
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

A jeśli chodzi o mój typ kolorystyczny - mógłby ktoś dokładnie określić czym jestem? Jakie kolory do mnie pasują itd.

Macie może jeszcze jakieś zdjęcia fryzur właśnie z przedziałkiem na boku i cieniowaniem? Do fryzjera wybieram się gdzieś pod koniec wakacji i szczerze mówiąc obawiam się, że zetnie mi włosy nie tak jak chciałam. Bo niestety już kilka razy tak się zdarzyło.
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:46   #21
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

wg mnie zdjęcia często przekłamują jak chodzi o kolor np. włosów itp, więc jeśli chcesz się dowiedzieć mniej więcej jakim typem jesteś to siądź w naturalnym świetle przed lustrem i odpowiedz na następujące pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

/pytania są zaczerpnięte z wątku wizażowego o analizie kolorystycznej/
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:32   #22
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

co do Twoich włosów, to zgadzam się z jedną z wizażanek, ze musi ich być mniej przy twarzy. Myślę, że fryzura, którą załączam da dobry efekt. I pamiętaj, że bez względu na to jak się zetniesz, każda fryzura lepiej wygląda gdy ją wymodelujesz. Nie mam tu na myśli codziennego siedzenia z prostownicą, ale jak suszysz włosy, to np. pianka i odpowiednia (np. okrągła) szczotka.
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 18:48   #23
xkotowax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Cytat:
Napisane przez Bonata Pokaż wiadomość
Według mnie w zupełności wystarczy przedziałek na bok i delikatka grzywka

Zkreski na dole oka bym zrezygnowała. Ta na górze jest dobra, ale na dole jakoś tak odbiera Ci świeżości i posmutnia
Zgadzam się Na dół ewentualnie, biała kreska powiększy oko
xkotowax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 14:15   #24
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Cytat:
Napisane przez enterka5220 Pokaż wiadomość
wg mnie zdjęcia często przekłamują jak chodzi o kolor np. włosów itp, więc jeśli chcesz się dowiedzieć mniej więcej jakim typem jesteś to siądź w naturalnym świetle przed lustrem i odpowiedz na następujące pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

/pytania są zaczerpnięte z wątku wizażowego o analizie kolorystycznej/
1. Opalam się powoli, najpierw na czerwono, potem na jasny, ciepły brąz

2. Kolor oczu - ciemno zielony, z ciemniejszą obwódką, na tęczówce są plamki. Oprawa oczu jest niezbyt ciemna

3. Piegi są raczej złotawe

4. Cera ma ciepły odcień

5. Kolor włosów to brąz, ze złotawymi przebłyskami

6. Usta są jasno różowe

7. Dobrze czuję się w kolorze zielonym, brązowym, bladoróżowym,
Nie pasuje do mnie kolor żółty, pomarańczowy, biały, czarny. Źle się czuję w zdecydowanych kolorach
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 15:10   #25
archer7lv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Masz ladne oczy, nie powinnas ich zaslaniac zadnymi pasmami wlosow. W momencie, gdy masz grzywke, cala uwaga skupia sie na Twoim, powiedzmy sobie szczerze, nie najmniejszym nosie.
Odradzam farbowanie wlosow na ciemniejszy kolor, masz malo wyraziste rysy i bedziesz wygladac nie za ciekawie.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1282288773
Wizazanka pokazala przyklad fryzury. Nie jest zle, ale ja bym bardziej przystawala do rudo-blond. Plus usunela te niepotrzebne wlosy na twarzy.
archer7lv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 16:46   #26
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

a widzisz, joan niby mowisz ze z opisow wydawalo ci sie ze jestes latem a odpowiedzi na pytania wedlug mnie wskazuja jednoznacznie na typ cieply - wiosna lub jesien
co do kolorow to tez wiesz, nie zawsze to co nam sie podoba jako kolor, obiektywnie rzecz biorac pasuje do naszego typu urody.. jesli nie lubisz/niedobrze sie czujesz w zdecydowanych kolorach, co powiesz na jesienna zgnila zielen? ceglasta czerwien? wszystko zalezy od odcienia... w czystym pomaranczowym moze ci byc nieladnie, a juz naprzyklad odcien bardziej koralowy moze ci pasowac (taki wiosenny). aczkolwiek ja w twoim wyèpadku stawiam na przewage jesieni nad wiosna..
lato na pewno nie!
pozdrawiam
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:47   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

zrezygnuj z czarnej kreski. lepiej zrobic kreske na gornej powiece. na dolnej ew. biala! pasowalby Ci rudy kolor wlosow
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:37   #28
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zrezygnuj z czarnej kreski. lepiej zrobic kreske na gornej powiece. na dolnej ew. biala! pasowalby Ci rudy kolor wlosow
A jaki odcień masz na myśli? Bo kilka miesięcy temu zmieniłam kolor włosów szamponetką na rudy, taki wpadający trochę w brąz i nie wyglądałam zbyt dobrze, moja cera wydawała się bledsza. Choć nie o taki odcień mi chodziło, to miał być marchewkowy rudy.
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:25   #29
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

joan moje symulacje w ciemnych kolorach absolutnie nie miały sugerować zmiany Twojego koloru, tylko po prostu nie chciało mi się już bawić. Moim zdaniem jako 15 latka powinnaś pozostać przy swoim naturalnym kolorze, będziesz wyglądać bardziej naturalnie. Postaw na delikatny makijaż podkreślający Twoje rysy, zostaw kolor włosów w spokoju.
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 23:01   #30
joan941
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 219
Dot.: Prosze o rady, co mogłabym zmienić?

Cytat:
Napisane przez enterka5220 Pokaż wiadomość
joan moje symulacje w ciemnych kolorach absolutnie nie miały sugerować zmiany Twojego koloru, tylko po prostu nie chciało mi się już bawić. Moim zdaniem jako 15 latka powinnaś pozostać przy swoim naturalnym kolorze, będziesz wyglądać bardziej naturalnie. Postaw na delikatny makijaż podkreślający Twoje rysy, zostaw kolor włosów w spokoju.
Wiem, że chodziło o fryzurę, nie o kolor Farbować włosów póki co nie zamierzam, nie chcę sobie niszczyć włosów.
joan941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.