Antidral - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-10, 07:10   #481
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Antidral

hej, kupiłam wczoraj ten antidral.w stalowej woli dałam za niego 13,7 no powiem ze DZIAŁA!!!!!! całkiem inaczej niz po "normalnym" antyperspirancie.mnie nic nie piekło ani nie swędziało, ale uzyłam go dopiero raz -wczoraj wieczorem.pozdrawiam
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 20:44   #482
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Antidral

Ja używałam go przez kilka tygodni co 2-3 dni, w zimie co tydzień, dwa i starczył mi na ok. 1,5 roku.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 18:58   #483
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Antidral

A mi się wiecznie wylewa! Kurde juz 2 buteleczki mi poszły
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 19:04   #484
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Antidral

Dziewczynki niestety wiadomość o wycofywaniu antidralu z aptek potwierdza sie. Moja koleżanka chciała kupic w Krakowie i w 3 aptekach jej tak powiedzieli. Musze kupic na zapas, moze jeszcze gdzieś bedzie. Pytała dlaczego wycofuja, ale nikt nie wie. Bezsensu.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 20:11   #485
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Antidral

Może wycofują bo nie jest to produkt najlepszej jakości... przynajmniej dla mnie. Zakupiłam go, bo dziewczyny na forum bardzo go wychwalały a ja mam problem z poceniem się z... zimna Tak wiem że to dziwne, pierwszy raz takie coś mnie spotkało, przez całą zimę się pociłam, ledwo wyszłam z domu, w szkole czułam że pod pachami mam mokro. Dowiedziałam się też, że mogę się zgłosić do endokrynologa lub dermatologa estetycznego i tak chyba zrobię bo nie wiem co to jest, pewien lekarz internetowo powiedział mi że może mieć to związek z dojrzewaniem, ale jakoś dziwne że tak późno się to objawiło. Poza tym co do stosowania antidralu w ciepłe dni i ogólnie to też mi nie pomaga. Posmarowałam tym wieczorem, zmyłam rano, do tego później antyprespirant w sztyfcie i tak nie pomogło. W sumie nie wszystkim musi pomagać, a szkoda. Pozdrawiam.
agattex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 20:20   #486
kaasieńka
Przyczajenie
 
Avatar kaasieńka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

hej Ja stosuję Antidral od około tygodnia i teraz dopiero widać efekty. Oczywiście nie narzekam, że nie zadziałał od razu, ważne że później niż wcale Nic mnie nie piecze, szczypie. Nie barwi mi też bluzek, jak czytałam w innych wypowiedziach. Jestem z niego w 100% zadowolona, bo efekt jest oszałamiający W ciepłe dni, kiedy normalnie po wyjściu z domu miałam już mokrą bluzkę, teraz mogę się zmęczyć i być "cała" mokra, paszki mam suche cały czas!! Antidral jest tym, co było mi potrzebne już dawno temu
__________________
Gdy kobieta jest grzeszna, mężczyzna nie jest bez winy.
kaasieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 20:35   #487
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki niestety wiadomość o wycofywaniu antidralu z aptek potwierdza sie. Moja koleżanka chciała kupic w Krakowie i w 3 aptekach jej tak powiedzieli. Musze kupic na zapas, moze jeszcze gdzieś bedzie. Pytała dlaczego wycofuja, ale nikt nie wie. Bezsensu.

Nie! nie moga Dla mnie on jest niezastąpiony! Działał już po pierwszym użyciu! Chyba trzeba bedzie zrobić zapas...
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 20:48   #488
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Antidral

Ileż to szczęścia potrafi dać jeden mały produkt...
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:59   #489
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Antidral

ooj tak bardzo duzo szczescia wszególnosci gdy jest tak dobry za niską cene
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:32   #490
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Antidral

o kurde wycofuja? niemozliwe kurcze ja go stosuje 2 lata i jest swietny !!bedzie jakis zastepczy środek ??
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:58   #491
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Antidral

Mi buteleczka starcza średnio na ponad rok,zrobię zapas -kupie 2 czyli starczy mi na ponad 2 lata

Tak przeczuwałam ze kiedys go wycofają z produkcji
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 13:23   #492
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Antidral

Przeszłam ostatnio kilka aptek w poszukiwaniu Antidralu. I tak:
- w pierwszej dowiedziałam się, że był, ale wykupili
- w drugiej i trzeciej, że po prostu nie ma
- w czwartej, że nie ma już w hurtowniach
- w piątej pani myślała, że nie ma, ale był i sama sie zdziwiła Zapłaciłam coś koło 14 złotych

Tylko się zastanawiam, czemu wcześniej nie miałam pojęcia o tym specyfiku. Ja to zawsze zapóźniona.
Użyłam narazie dwa razy. Już po pierwszym był efekt - zero potu i okropnego zapachu pozostającego na bluzkach. Piekło lekko tylko za pierwszym razem, ale przeżyłam.
Cudo! Oby jednak nie wycofywali.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:48   #493
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Antidral

Może w końcu jednak jakiś specjalista orzekł, ze antidral jest niezdrowy, jako zbyt inwazyjnie wpływający na pracę gruczołów i go muszą wycofać? Ciekawe co będzie z Etiaxilem...
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:57   #494
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Antidral

u mnie w 1 aptece jest-chyba dzis kupie
Kosztuje u mnie ok 14 zl.
W innych na razie braklo i mowia ze nie ma.Mam nadzieje ze poskutkuje bo dzis zanim doszlam do szkoly cala bylam mokra

jest on w KWC bo nie moge znalezc?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2007-05-14 o 15:03
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 15:49   #495
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Antidral

Nie wycofują z aptek, tylko wystarczyło, że ktoś rozpuścił plotkę na naszym forum. Koleżanka powiedziałą kolezance. I jak teraz wszyscy hurtowo to kupuja to co tu się dziwić?
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 17:02   #496
pszczolka1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Dot.: Antidral

Absolutnie zgadzam sie z moja przedmowczynia! no bo w koncu czy gdyby byl niezdrowy to wypuszczali by go na rynek....? jesli juz to musieli zmniejszyc produkcje; w aptekach tez nie wiedza na 100% a czy to nie tam najpierw powinny takie informacje sie "rodzić' a nie na forach....? takze zobaczymy jak to dalej sie potoczy
__________________
If you dont' know me don't judge me!
pszczolka1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:42   #497
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Antidral

ja dzis kupilan Antidral- nikt nic nie mowil ze go wycofuja. Nikt nic nie mowil o wycofywaniu itp. Mam nadzieje ze poskutkuje , bo porzucilam dla niego Etiaxil, ktory jest b drogi :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 19:56   #498
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Antidral

ja latałam i szukałam tego antidralu i lipa.. niegdzie nie ma, za to znalazłam etiaxil zaz 35 zł to kupiłam.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:39   #499
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Antidral

U mnioe Antidral ciagle dostępny, ale ja i tak zdecydowanie wolę Etiaxil.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 12:05   #500
łysa_lama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Antidral

Witajcie, mam pytanie dotyczące działania tego środka, ale po kolei.

Jestem facetem i od kilku lat mam problem z nadmiernym poceniem się, co dla ludzi z tego wątku nie jest niczym nadzwyczajnym Otóż dla mnie to był bardzo wstydliwy temat, dlatego nikomu nic nie mówiłem, nawet nie rozmawiałem o tym z żadnym lekarzem. Ostatnio jednak pocenie zaczęło mi bardzo przeszkadzać - mam wiele fajnych ciuchów, które mogę nosić tylko wieczorami albo w wakacje (wtedy się nie pocę) zaś na codzień muszę ubierać się "na cebulkę". Szukałem rozwiązania tego problemu i tak trafiłem na to forum. Zachęcony pozytywnymi opiniami o Antidralu pobiegłem przedwczoraj do apteki i go kupiłem, wczoraj nastąpiła pierwsza aplikacja a dzisiaj mordka mi się cieszy bo żadnych śladów potu pod pachami nie mam.

Jest za to inny problem. Lek zaaplikowałem na noc, oczywiście szczypało, ale dało się przetrwać. Dzisiaj natomiast jak brałem prysznic zauważyłem że skóra pod pachami ma jaśniejszy odcień niż cała reszta... Wygląda jakby lekko wybielona. I tutaj moje pytanie - czy to normalne, czy może moja skóra (jest dość delikatna jak na faceta) nie toleruje tego leku? Czytałem wypowiedź jednej z dziewczyn w tym wątku, która mówiła że po dłuższym stosowaniu leku skóra pod pachami zrobiła jej się ciemniejsza, tak jakby lek wszedł w reakcję z melaniną w skórze, u mnie nastąpiło coś odwrotnego. Czy powinienem zastopować używanie, czy nadal się tym smarować ciesząc się z super efektów?

pozdrawiam wszystkich z podobnym problemem
łysa_lama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 13:49   #501
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez doomka Pokaż wiadomość
Nie wycofują z aptek, tylko wystarczyło, że ktoś rozpuścił plotkę na naszym forum. Koleżanka powiedziałą kolezance. I jak teraz wszyscy hurtowo to kupuja to co tu się dziwić?
To nie plotka z forum. Ja pytałam w paru aptekach i tak mi powiedziano!!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 16:07   #502
kasiula_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: Antidral

dziewczynki pomóżcie!

Mam chyba poważniejszy problem, bo nie pocę się tylko pod pachami... a to jest strasznie krępujące! Jak jestem na przykład gdzieś na dyskotece, chociaż w gorące dni mam to samo, tzn. mam całe plecy mokre i bluzke! Co mam zrobić posmarować się cała tym antidralem? ;D Śmieje się, ale tak naprawdę to już nie wiem co mam z tym zrobić! help...
kasiula_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 16:56   #503
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Antidral

Nie plotka, ja mam to samo i chyba napisałam o tym najwcześniej Widocznie na Pomorzu wycofali najpierw
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 08:53   #504
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Antidral

Łysa_lamo (fajny nick ) nie masz się co przejmować W skłądzie antidralu jest dużo alkoholu, który moze wysuszać i nawet tworzyć przebarwienia. Myślę że ta białoiść to są oznaki przesuszenia jakby, które powoduje antidral, i nie musisz się martwić. Ale licz się z tym, ze używając A. nie będziesz miał pod pachami skórki gładkiej jak u dzieciaczka

Mnie też co jakiś czas skóra tak robi się jaśniejsza.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 09:30   #505
doomka
Raczkowanie
 
Avatar doomka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
GG do doomka
Dot.: Antidral

Łysa_lamo to moim zdaniem normalny objaw wysuszenia skóry. Czyż nie wspaniale mieć tak suchutko i pachnąco pod paszką? Tylko nie przedobrzyj z tym cudeńkiem bo mze przestać działać!
doomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:49   #506
łysa_lama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez doomka Pokaż wiadomość
Łysa_lamo to moim zdaniem normalny objaw wysuszenia skóry. Czyż nie wspaniale mieć tak suchutko i pachnąco pod paszką? Tylko nie przedobrzyj z tym cudeńkiem bo mze przestać działać!
Zaiste wspaniale Ubieram najbardziej opięte koszulki jakie tylko mam i chodzę w nich na najbardziej stresujące zajęcia na uczelni a żadnych plam nie ma
Antidral używam co drugi dzień, teraz spróbuję zrobić przerwę 3 dniową i zobaczę czy efekt przez taki czas się utrzyma. Cały czas nie mogę się nadziwić jak to możliwe, że pod pachą nie mam ANI KROPLI potu! Co było nie do pomyślenia jeszcze przed tygodniem
łysa_lama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 15:16   #507
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Antidral

A u mnie jakos od 2 tygodni przestal dzialac (a uzywam go od co 3-4, czasami 5 dni od jakis 8 miescecy)!!!!!!!!!!!!!!!! !! Wczesniej ZERO kropelki potu, a teraz mimo ze uzywam go ciagle tak samo to nagle zaczely sie pojawiac male plamy potu pod pachami Ciekawa jestem czego to moze byc wynikiem...?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 15:01   #508
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Antidral

A co z nadmiernym poceniem się rąk oraz stópek????? Polećcie coś dobrego
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 20:35   #509
Youngy
Raczkowanie
 
Avatar Youngy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 38
Dot.: Antidral

Antidral to jedna z rzeczy którą poznałam przez to forum, aż się dziwię że tyle czasu się męczyłam a rozwiązanie było obok za 13,50. Dawniej jedynym sposobem były odpowiednie ubrania. Troche piecze bo depiluje pachy praktycznie codziennie. Nie zniszczyło mi nigdy piżamki mimo że pisze coś o niszczeniu lub odbarwianiu ubrań. I najważniejsze: są efekty jakich się nigdy nie spodziewałam!!

Klajdlo, 8 miesięcy temu to był październik więc było przez ten czas bardziej chłodniej. Teraz jest cieplej i to może dlatego - choć nie wiem czy Twój problem bierze się głównie ze stresu, gorąca czy czegoś innego. Proponuje częściej aplikować.

Daisy, myślę że to samo co do paszek, parę razy smyrłam z nudów stópki ale nie wiem czy pomogło. Spróbuje latem jak będę nosić sandałki i wtedy się zobaczy
Youngy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 08:31   #510
monikaa2222
Raczkowanie
 
Avatar monikaa2222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 32
Dot.: Antidral

Używam antidralu już jakiś czas, na początku działał i byłam nim zachwycona!! Używałam go na dzień, czasami na noc. Zaczęłam czytać ten wątek i zdecydowałam że będę robić jak radzicie- stosować go na noc, rano lekko zmyć i zastosować "normalny" antyperspirant. I jak tak zaczęłam robić to już skuteczności nie ma Czy możecie mi coś poradzić? Zmienić czestotliwość lub inaczej go stosować? Ratujcie!!!
__________________
Kocham Cię... życie!
monikaa2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.