Antidral - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 13:32   #631
(:amari:)
Raczkowanie
 
Avatar (:amari:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Bydgoszczy
Wiadomości: 61
Dot.: Antidral

Mam problem!!
Uzylam wczoraj tego antidralu. Wiadomo prysznic, potem dokladnie osuszyłam pachy, depilowane je miałam 5 dni temu, więc looz. Posmarowałam okrąg kremem, żeby nadmiar tego nie szczypał mnie w miejscach nie potrzebnych. potem naniosłam to. Kilka razy przejechałam, chyba 2 tym płynem. Szczypało baaardzo leciutko, jak się położyłam trochę swędziało. Szybko zasnęłam.
Dzisiaj rano ubralam kolorową bluzkę, nic nie było, a szłam tylko z psem. Przed chwilą wróciłam z długiego spacerku z koleżanką i niestety mam plamy na szarej bluzce..
Czy zrobiłam coś nie tak?? Kiedy mam posmarować po raz kolejny ?? Pomóżcie !!
__________________
Life is fun!
(:amari:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:37   #632
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Antidral

pierwszy raz go użyłaś
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:44   #633
(:amari:)
Raczkowanie
 
Avatar (:amari:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Bydgoszczy
Wiadomości: 61
Dot.: Antidral

Ale większości pomaga już po pierwszym razie.. to kiedy mam spróbować znowu? Za 3 dni, czy mogę dziś?
__________________
Life is fun!
(:amari:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:49   #634
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Antidral

Broń Boże, nie używaj Antidralu codziennie! Bo skóra się przyzwyczai i nie będzie działał.
Proponuję Ci spróbować użyć go gdzieś za trzy-cztery dni, później możesz zwiększać te odstęp.
Ja używam go obecnie raz na tydzień, dwa tygodnie i działa.
Co do plam na bluzce - moze rano, kiedy się obuzisz, przemyj pachy wodą, taką zwykłą, kranówką. Powinno pomóc
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:58   #635
(:amari:)
Raczkowanie
 
Avatar (:amari:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Bydgoszczy
Wiadomości: 61
Dot.: Antidral

O ile w ogóle będzie działał
Przemyłam paszki rano i psiknęłam trochę dezodorantem. Spróbuję za 4 dni. Może będzie lepiej
Dziękuje
__________________
Life is fun!
(:amari:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 14:13   #636
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Antidral

nie martw się, ja za pierwszym razem tak się stresowałam, czy zadziała, ze aż się spociłam
z każdym użyciem będzie lepiej
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 16:30   #637
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Broń Boże, nie używaj Antidralu codziennie! Bo skóra się przyzwyczai i nie będzie działał.
Proponuję Ci spróbować użyć go gdzieś za trzy-cztery dni, później możesz zwiększać te odstęp.
Ja używam go obecnie raz na tydzień, dwa tygodnie i działa.
Co do plam na bluzce - moze rano, kiedy się obuzisz, przemyj pachy wodą, taką zwykłą, kranówką. Powinno pomóc
z tego co wiem mozna codziennie..a jak zacznie dzialac to zaczac uzywac co 3-4 dni i pozneij wystarczy co tydzien powiedzmy..
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 17:36   #638
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Antidral

amari a ja bym na Twoim miejscu użyła go dziś drugi raz. owszem nie można go później używać codziennie, ale jak teraz na początku zrobisz sobie taką kurację-dwa dni pod rząd nic się nie stanie. będzie skuteczniejszy.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:52   #639
MilkyQueen
Raczkowanie
 
Avatar MilkyQueen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 56
Dot.: Antidral

Ja użyłam Antidralu na początku pięć czy sześć dni pod rząd.
Potem już co tydzień jakoś tak przez jakiś miesiąc.
Jednak stwierdziłam, że w wakacje na razie dam odpocząć paszkom i posmarowałam tylko raz trzy tygodnie temu. Teraz robią mi sie dalej plamy, ale już dużo mniejsze i nawet zaczęłam nosić kolorowe bluzki mimo to!!! Ale zaczęło mi się pocić czoło i plecy, czego wcześniej nie było...

Tylko czy jak teraz będę go używać to znowu muszę dwa trzy razy użyć pod rząd, czy już tylko co tydzień dwa, bo nie jestem pewna...
I czy skóra może się przyzwyczaić do niego? Czytałam gdzieś, że po kilku miesiącach stosowania u niektórych przestaje działać. A jak jest u Was?

Cytat:
nie martw się, ja za pierwszym razem tak się stresowałam, czy zadziała, ze aż się spociłam
Oj miałam tak samo I to po kilku użyciach. Spędzonych na męczarniach nocach. Wyć mi się chciało a po jednym użyciu po przejechaniu ręką miałam paskudnie bolące zadrapania.

Ale warto było pomęczyć się dla suchych pach.
MilkyQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:05   #640
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Antidral

hehe ach te nasze paszki;P ja pamietam smarowalam dzien w dzine sie chyba ze 2 tyug, az mi wyzarło pidzamke;P ale suche pachy przynajmniej sa
tylko ubramia zniszczone i swedzi niemilosiernie
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:45   #641
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Antidral

mi tez raz pomaga raz nie zalezy czy dokladnie podmaruje czy nie.wazne by smarowac sie po prysznicu kiedy pacha jest sucha i czysta wiadomo przez tluszcz nie przejda skladniki aktywne raz na tydziien stosue jak zauwaze ze nie zadzialal to nastepnego dnia jeszcze raz i pozniej znow za tydzien
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 20:47   #642
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Antidral

Mówiąc szczerze jestem zdumiona, ze macie takie problemy!
Mnie swędzą pachy tylko po użyciu na podrażnioną skórę; ba! nic mi nie wyżarło, nie zniszczyło mi pidżamy, bluzki - zero! Jakbym używała normalnego antyperspirantu w kulce.
i zaznaczam, że sprawuje się znakomicie

[ abba antidral! ]
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 21:01   #643
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Broń Boże, nie używaj Antidralu codziennie! Bo skóra się przyzwyczai i nie będzie działał.
Proponuję Ci spróbować użyć go gdzieś za trzy-cztery dni, później możesz zwiększać te odstęp.
Ja używam go obecnie raz na tydzień, dwa tygodnie i działa.
Co do plam na bluzce - moze rano, kiedy się obuzisz, przemyj pachy wodą, taką zwykłą, kranówką. Powinno pomóc
w przypadku antidralu nie chodzi o to że skóra sie przywyczai i nie bedzie działal, tylko jest dosyć mocny i może podrażnić skórę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:33   #644
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Nie, główny składnik to chlorek glinowy. Poźniej gliceryna, alkohol etylowy i woda.


Osobiście jestem zachwycona antidralem. Używam go od roku, albo ponad. Nie pocę się w ogóle! Na początku piekło, ale kilka nocy da się wytrzymac. Zdarzyło mi się (brak doświadczenia) posmarowac nim pachy ogolone tego samego dnia. Nie róbcie tego Bolało i zostały czerwone piekące plamy, które później wyleczyłam . Teraz używam go raz na 2 tyg i zawsze działa. A pachy zapobiegawczo smaruję kremem Bambino
dzieki za odpowiedz,ale kurrcze..glin to to samo co aluminium..czy to nie jest przypadkiem toksyczne? ech,a tak potrzebuje czegos takiego mocniejszego na zapogieganie poceniu:/
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:50   #645
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Antidral

Z tego, co wiem, to nie jest toksyczne - w końcu kupujesz to w aptece, nieprawdaż?
Toksyczna może być zawartość alkoholu - 98 bodajże %. Ale tylko w przypadku wypicia
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:15   #646
malva*
Przyczajenie
 
Avatar malva*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: Antidral

Dzięki Wam drogie wizażystki odkryłam ten super produkt! Antidral - moje wybawienie. Chciałam wam serdecznie podziękować!
malva* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 18:48   #647
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Antidral

cieszymy się, że działa i witamy na forum
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:26   #648
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Antidral

Dziewczyny doradźcie....
Kupiłam Antidral oczywiście pod wpływem wizażu
Posmarowałam się nim raz, drugi i było ok. Tyle, że w te dni siedziałam w domu. Dziś byłam na zakupach, odwiedziłam parę sklepów w których było strasznie gorąco (a ja w kurtce) i po przyjściu do domu zauważyłam pod pachami małe plamki... Co prawda to pryszcz w porównaniu z tym co się działo bez Antidralu, ale jednak. Na ulotce jest napisane, że można stosować codziennie(tzn. w zależności do nasilenia dolegliwości) ale boje się, że mnie podrażni... Poradźcie...
__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:37   #649
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Antidral

moze uzywaj co 2 dni?? codziennie mozna...ale to krotki okres czasu...mnie za 3razem <3dzien z rzedu>podraznil i musialam odstawic na dluzszy czas
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 15:36   #650
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Antidral

ja dokładnie nie wiem, ale chyba codziennie to trochę przesada...
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:26   #651
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Antidral

Witam kiedys tu przecyztalam z eponoc antidral wycofali ze wzgeldu na to ze mialam cale opakowanie nie hcodizlam po aptekach a dzis poszlam do pierwszej lepszej i go kupilam od reki.
Na mnie dziala swietnie antidral stosuje go co 3 dni i ogolnie sie nie poce .pozdrawiam
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 14:13   #652
Darling555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Antidral

Kupiłam Antidral pod wpływem Wizażu
pierwszego dnia włąściwie nic nie pomogło, acz z czasem stał się moim przyzwyczajeniem. Chodzę na taniec hip-hop i po godzinnym treningu praktycznie w ogóle nie ma plam! ogólnie, problem pocenia się przestał mnie już dotyczyć, jeśli chodzi o pachy ^.^

używam antidralu po umyciu wieczorem i rano go nie zmywam.
ale robię to codziennie, gdyż chce miec stuprocentowa pewność. poza tym, mam czerwone ślady na pachach, które nie znikają od dłuższego czasu.

(przez pierwsze dni, straaasznie swędziały mnie podrażnione miejsce, acz z czasem zmniejszyło się to do absolutnego minimum )

Wszystkim bardzo serdecznie polecam ten preparat =D

mam ptanko : czy można tego stosować w inne miejsca, niż pachy? np. dłonie, dekold itp. ?
Darling555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 14:19   #653
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Darling555 Pokaż wiadomość
mam ptanko : czy można tego stosować w inne miejsca, niż pachy? np. dłonie, dekold itp. ?
Na dłonie i stopy - bez problemu. Z dekoltem bym sie bałą - chyba mógł by podrażnić.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 18:53   #654
Rolviś
Raczkowanie
 
Avatar Rolviś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 136
GG do Rolviś
Dot.: Antidral

Odnalazłam Antidral dzięki Wizażowi i dziękuję!
Pocenie się było moją zmorą z powodu choroby - zapalenia tarczycy. Obserwowałam koleżanki, czy mają takie problemy jak ja, próbowałam wszystkich szeroko dostępnych antyprespirantów dla nastolatek - bezskutecznie...
Aż wysłałam moją mamę do apteki. Pierwszy raz z Antidralem to przygotowanie na mękę, bo szczypało i swędziało niemiłosiernie. Każdy następny raz był lepszy
Kupiłam go w aptece za 13 zł
Staram się go stosować co trzeci dzień, zwykle na noc, aby następnego dnia rano oporządzić moje paszki z włosków, odczekam trzy dni, następnie znów antidral na noc...
Czasem, w obawie przed działaniem stresu, stosuję go dodatkowo przed wyjściem. Ale to sporadycznie.
Rolviś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 21:13   #655
akryle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: WARSAW
Wiadomości: 78
Arrow Dot.: Antidral

Ja tez uzywam Antidralu i jestem bardzo zadowolona. Nie moglam go jednak dostaw w aptece bo pdoobno producent chwilowo nie produkowal. Znalazlam aukcje na allegro z Antidralem i kupie bo wlasnie konczy mi sie moj cudowny eliksir
Pozdrawiam
akryle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 17:03   #656
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Antidral

Od kilku miesięcy pocę się więcej, niż kiedyś (myślę, że to częściowo przez to, że mocno ograniczyłam używanie soli). Mam już całą kolekcję antyperspirantów, które na mnie praktycznie nie działają/działają, ale tylko 2-3 godziny/przestają działać po kilku tygodniach stosowania.

Mam Antidral od kilku miesięcy ale dopiero niedawno opanowałam prawidłową metodę jego stosowania. Trzeba przyznać, że używanie Antidralu wymaga od użytkowniczki/użytkownika nieco zachodu, ale ci, którzy mają prawdziwe problemy z nadmiernym poceniem, są gotowi na wiele poświęceń, aby mieć wreszcie sucho pod pachami.

Na początku stosowałam Antidral w sumie jak mi się podobało - często tuż po goleniu, bez czekania aż się wchłonie, w pośpiechu, o różnych porach dnia. I przez to często nie widziałam pozytywnych efektów stosowania (nie wspominając o podrażnionej skórze i pobrudzonych ubraniach). W końcu poszłam po rozum do głowy i zastosowałam się do porad innych stosujących.

Teraz stosuję A. wieczorem (niedługo przed położeniem się do łóżka), na dokładnie umyte i osuszone pachy. Rano smaruję pachy kremem Nivea - aby nawilżyć skórę. Dopiero po południu mogę ogolić pachy. Taki zabieg muszę powtarzać co 3 dni (dzisiaj jest 4 dzień i to nieco za dużo, bo się pociłam). W ten weekend mogłam po raz pierwszy od dawna nałożyć na siebie bluzkę w innym kolorze, niż czerń i nie wstydzić się dużych plam pod pachami. Polecam używać A. z cierpliwością i zgodnie z instrukcjami - naprawdę szybko widać pozytywne efekty. Oczywiście przed wyjściem gdzieś stosuję zwykłe, lekkie antyperspiranty - dla zapachu i zapobiegawczo. Takie połączenie świetnie działa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 12:57   #657
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: Antidral

Antidral jest świetny Zaczęłam go stosować jakiś rok temu gdyż miałam koszmarne problemy z poceniem się, wręcz doprowadzało mnie to do rozpaczy a żadne antyperspiranty nie pomagały. Jest genialny, po nim się w ogóle nie pocę, chyba że latem kiedy są upały. Polecam go
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 05:00   #658
canton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

Witam,
ja stosuje od jakegos czasu antidral na potliwosc stop.
Potwornie mi sie poca nogi caly rok na okraglo. Najgorzej jest jesienia, zima, wiosna. W butach czy papuciach moge chodzic tylko 1,5 miesiaca, bo pozniej sa do wyrzucenia z powodu przeokropnego zapachu.
Zaczynam watpic w jego skutecznosc; nic nie jest lepiej. A na dodatek stopu po posmarowaniu maja niemily zapach. I w ogole nic nie piecze, szczypie; jak wszyscy twierdza.
Co jest nie tak, co robie zle??
Pozdrawiam
canton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 10:12   #659
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Antidral

używałam przez kilka miesięcy etiaxilu (bomba) teraz znalazłam i nabyłam antidral, jednak nie ma na nim instrukcji stosowania. Czy wszystko jest tak jak przy Etiaxilu?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 10:27   #660
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez canton Pokaż wiadomość
Witam,
ja stosuje od jakegos czasu antidral na potliwosc stop.
Potwornie mi sie poca nogi caly rok na okraglo. Najgorzej jest jesienia, zima, wiosna. W butach czy papuciach moge chodzic tylko 1,5 miesiaca, bo pozniej sa do wyrzucenia z powodu przeokropnego zapachu.
Zaczynam watpic w jego skutecznosc; nic nie jest lepiej. A na dodatek stopu po posmarowaniu maja niemily zapach. I w ogole nic nie piecze, szczypie; jak wszyscy twierdza.
Co jest nie tak, co robie zle??
Pozdrawiam
z tego co wiem na stopy lepszy jest undofen...

elianko nie wiem jak sie uzywa etiaxilu wiec nie wiem czy tak samo sie stosuje antidral uzywa sie na noc, na umyta i wysuszona skore, rano sie zmywa lub nie (jak kto woli) na poczatek nie czesto, raz w tygodniu zeby sie skora przyzwyczaila
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.