Wszystko o farbowaniu henną - część II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 09:23   #3601
Kornelia90
Raczkowanie
 
Avatar Kornelia90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
ze względu na miejsce zakupu
możliwe że nie uznali dlatego że gość z allegro nie zaopatrywał się u producenta www.khadi.pl , ja też kupowałam na allegro , ale sprawdzili gościa i jest ok
kurcze z tym indygo to też tak nie do końca czerń , na odrostach tak jakby ta czerń była jaśniejsza po umyciu dziewczyny czy po NAZ też się tak dzieje ? może jest jakaś wizażanka która farbuje na CZARNO bez jakichkolwiek rudości ??
Kornelia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 11:07   #3602
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

kupowałam na www.shea.pl. Współpracują z nimi
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:10   #3603
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cześć Dziewczyny,

Dawno mnie tu nie było - bo w sumie wracam do naturalnego koloru włosów.
Natomiast chciałbym je troszkę przyciemnieć tak na "chłodno" i tak sobie myślałam czy któraś z was nie robiłą może glossa z indygo?

-tak na "chłopski "rozum to indygo by mi najbardziej pasowało bo się wypłukuje. Obawiam się tylko że jak nie dodam w ogółe henny to mi wyjdzie błękit na głowie, a henny nie chcę dodawać gdyż on się nie wypłukuje ( co wiem na własnym przykładzie)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:29   #3604
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

dziewczyny farbowalam wczoraj o 16, ale juz mam kolor wystarczajaco ciemny, nie chce by jeszcze ciemnial. czy moge juz umyc wlosy? jak myslicie?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 13:34   #3605
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
dziewczyny farbowalam wczoraj o 16, ale juz mam kolor wystarczajaco ciemny, nie chce by jeszcze ciemnial. czy moge juz umyc wlosy? jak myslicie?
no jasne mycie powinno przerwać proces utleniania
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:11   #3606
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
A ja jeszcze tu zaglądam bo waham się pomiędzy dekoloryzacją długości a pokryciem odrostów. Może mi pomożecie bo sama już nie wiem. Co bym musiała na ten jasny odrost położyć by wyglądał jak reszta:
- Khadi naturalna - póki co najbardziej jestem za nią, ale nie wiem czy pokryje tak jasny odrost i wyrówna choć trochę kolor
- Khadi orzechowy brąz - nie wiem czy nie wyjdzie za ciemny
- Khadi jasny brąz

Pomóżcie mi proooszę. Bo już sama głupieję. Jestem trochę zła na siebie, że zachciało mi się farbowania chemią zamiast henną.
a co z rudymi? myślałam, że chcesz rudy... Pytałaś chyba nawet w wątku dla rudzielców co robić... Jak dobrze pamiętam, to pytałaś czy można rozjaśnić włosy farbowane henną? ja w sumie też bym chciała wiedzieć. co można, a czego nie można po hennie? Czy ktoś może tak w skrócie napisać? Zrobiłam sobie ostatnio Khadi amla z jatrophą plus kurkuma. No i teraz się dopiero zastanawiam co mi teraz wolno, a czego z pewnością nie wolno robić z włosami po hennie...
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:13   #3607
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Szkoda, że nie przeczytałam dokładnie regulaminu. Zdaje się nie mam szans na darmowe opakowanie Khadi. Zamówiłam je na Allegro

Co do mojego farbowania Jasnym brązem, kolor coraz bardziej mi się podoba. Włosy są już zdecydowanie rudawe, miękkie i błyszczące. Dzisiaj zrobię zdjęcia. Mama też ma już ciepły Orzechowy brąz, a nie zielonkawy. Chciałabym Wam jeszcze raz podziękować za rady i wsparcie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 14:17   #3608
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie przeczytałam dokładnie regulaminu. Zdaje się nie mam szans na darmowe opakowanie Khadi. Zamówiłam je na Allegro

Co do mojego farbowania Jasnym brązem, kolor coraz bardziej mi się podoba. Włosy są już zdecydowanie rudawe, miękkie i błyszczące. Dzisiaj zrobię zdjęcia. Mama też ma już ciepły Orzechowy brąz, a nie zielonkawy. Chciałabym Wam jeszcze raz podziękować za rady i wsparcie
I pochwal się na forum zdjęciami
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 14:52   #3609
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
a co z rudymi? myślałam, że chcesz rudy... Pytałaś chyba nawet w wątku dla rudzielców co robić... Jak dobrze pamiętam, to pytałaś czy można rozjaśnić włosy farbowane henną? ja w sumie też bym chciała wiedzieć. co można, a czego nie można po hennie? Czy ktoś może tak w skrócie napisać? Zrobiłam sobie ostatnio Khadi amla z jatrophą plus kurkuma. No i teraz się dopiero zastanawiam co mi teraz wolno, a czego z pewnością nie wolno robić z włosami po hennie...
Chciałam rudy, nawet położyłam Loreala 7.43 na lepetynkę i mam teraz efekt: włosy w dwóch kolorach . Odrosty się zafarbowały idealnie, ale tam gdzie była henna pozostał czerwony. No i teraz mam piękny gradient na głowie z którym nie wiem co zrobić. Albo dekoloryzuję końcówki, ale położę hennę na odrost i zrobię w kolorze końcówek. Trochę boję się, ze dokoloryzacja zniszy mi włosy. A henna na pewno je odzywi. Więc tak próbuję teraz wykombinowac co tu zrobić z tym czyms na głowie
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:10   #3610
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Chciałam rudy, nawet położyłam Loreala 7.43 na lepetynkę i mam teraz efekt: włosy w dwóch kolorach . Odrosty się zafarbowały idealnie, ale tam gdzie była henna pozostał czerwony. No i teraz mam piękny gradient na głowie z którym nie wiem co zrobić. Albo dekoloryzuję końcówki, ale położę hennę na odrost i zrobię w kolorze końcówek. Trochę boję się, ze dokoloryzacja zniszy mi włosy. A henna na pewno je odzywi. Więc tak próbuję teraz wykombinowac co tu zrobić z tym czyms na głowie
aha... jeśli chodzi o hennę, to zielona jestem w temacie, więc Ci nie poradzę:/ Może koleżanki jakimś cudem odpiszą... Szkoda, że nie zaczęłaś od pasemek... 2-3 serie i miałabyś już dużo jaśniejsze i mogłabyś położyć upragniony kolor... mam na myśli farbę. Ja zdecydowałam się na hennę, bo miałam już mocno zniszczone włosy i chciałam żeby trochę odżyły. Podziałało Dzisiaj już chyba umyję, bo okropnie śmierdzi, tzn.śmierdzi ta henna na moich włosach... Czy to normalne? Strasznie mnie drażni ten "zapach":/
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:15   #3611
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
aha... jeśli chodzi o hennę, to zielona jestem w temacie, więc Ci nie poradzę:/ Może koleżanki jakimś cudem odpiszą... Szkoda, że nie zaczęłaś od pasemek... 2-3 serie i miałabyś już dużo jaśniejsze i mogłabyś położyć upragniony kolor... mam na myśli farbę. Ja zdecydowałam się na hennę, bo miałam już mocno zniszczone włosy i chciałam żeby trochę odżyły. Podziałało Dzisiaj już chyba umyję, bo okropnie śmierdzi, tzn.śmierdzi ta henna na moich włosach... Czy to normalne? Strasznie mnie drażni ten "zapach":/
No farbę już nałożyłam, teraz musze pokombinować.
Henna ma specyficzny zapach, takiego trochę sianka . Ja akurat baaardzo lubię ten zapach. Czasami dodaję odrobiny cynamonu do henny (uwaga, bo może podrażniać wrażliwą skórę) albo łyżka jakiejś intensywnie pachnącej odżywki.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 15:19   #3612
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
aha... jeśli chodzi o hennę, to zielona jestem w temacie, więc Ci nie poradzę:/ Może koleżanki jakimś cudem odpiszą... Szkoda, że nie zaczęłaś od pasemek... 2-3 serie i miałabyś już dużo jaśniejsze i mogłabyś położyć upragniony kolor... mam na myśli farbę. Ja zdecydowałam się na hennę, bo miałam już mocno zniszczone włosy i chciałam żeby trochę odżyły. Podziałało Dzisiaj już chyba umyję, bo okropnie śmierdzi, tzn.śmierdzi ta henna na moich włosach... Czy to normalne? Strasznie mnie drażni ten "zapach":/
Dla mnie zapach farby Khadi jest delikatnie mówiąc uciążliwy. Należę do osób nielubiących tego smrodku. Po farbowaniu bolała mnie głowa. Ale pomyśłam sobie: cóz chcesz być piękna, cierp
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:26   #3613
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dla mnie zapach farby Khadi jest delikatnie mówiąc uciążliwy. Należę do osób nielubiących tego smrodku. Po farbowaniu bolała mnie głowa. Ale pomyśłam sobie: cóz chcesz być piękna, cierp
No to ja chyba zakończę dzisiaj swoje cierpienia Już myślałam, że z moim nosem coś nie tak, hehe

No dobra... jestem dopiero dwa dni po farbowaniu henną, ale już chcę wiedzieć kiedy będę mogła nałożyć farbę? zapewne sto razy już to pytanie tutaj padło, ale może dałoby się jeszcze raz odpowiedzieć?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 15:33   #3614
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
ze względu na miejsce zakupu
Szkoda, że nie uznali. Właściwie to chyba dziewczyny pisały, że dostawały chociaż kupowały na allegro, nie myślałam więc że sprawdzają miejsce zakupu.
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:23   #3615
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dla mnie zapach farby Khadi jest delikatnie mówiąc uciążliwy. Należę do osób nielubiących tego smrodku. Po farbowaniu bolała mnie głowa. Ale pomyśłam sobie: cóz chcesz być piękna, cierp
Jak to mieszam to mam maskę antypyłową na twarzy , wymiotować mi się chce
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 16:32   #3616
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Jak to mieszam to mam maskę antypyłową na twarzy , wymiotować mi się chce
Dla mnie najgorsze było te 1,5godz. z mieszanką na włosach i noc po farbowaniu. Następnym razem wmieszam w mieszanke odżywkę, będzie gloss i może lepszy zapach
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:03   #3617
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Dostałam gratisową farbę khadi. Kolor Henna i zamówiłam przy okazji cassie. Kiedy ja to zużyje Jak jeszcze zostało mi 1/4 opakowania khadi orzechowy brąz.
Ale przetestowania cassi w weekend sobie nie odmówię
Myślicie, że można cassie trochę z miodem i glorią zmieszać i zostawić na noc? Mi się wydaje, że nie powinno być problemów.

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj już chyba umyję, bo okropnie śmierdzi, tzn.śmierdzi ta henna na moich włosach... Czy to normalne? Strasznie mnie drażni ten "zapach":/
Współczucia co do zapachu, ja akurat 100 razy wole zapach khadi niż farb chemicznych
__________________

WŁOSOMANIACZKA
Olejowanie (lniany, archaidowy , słodkie migdały, amla, vatika kokosowa, olejek BD, sezam )
Wcierki, drożdże, pokrzywa i skrzyp - przerwa do 01.03.2012.


Moje włosy


Jestem szczęśliwym nie palącym człowiekiem od: 23.01.2012 r.
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:14   #3618
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Szukam dokładnie informacji co do tego co dokładnie trzeba zrobić, żeby dostać tą farbę gratis i nie mogę znaleźć. Proszę o napisanie gdzie to znaleźć takie informacje.
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:17   #3619
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
Szukam dokładnie informacji co do tego co dokładnie trzeba zrobić, żeby dostać tą farbę gratis i nie mogę znaleźć. Proszę o napisanie gdzie to znaleźć takie informacje.
http://khadi.pl/farby-wlosy-za-darmo
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 20:23   #3620
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Dziękuję, właśnie czekam na przesyłkę z helfów z farbą, więc pewnie skorzystam z tej możliwości
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:47   #3621
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

A ja jednak moglam myc juz rano! Bo tak to mam za ciemne lekko, no ale lepiej za ciemne niz jakby nie bylo nic widac. Bo tak to sie troche wyplucza i bedzie ladnie ale rzeczywiscie kolor jest chlodny po tym orzechowym brazie. Az jestem zdziwiona ze tak bardzo, bo mi nigdy chlodne nie wychodza.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 23:05   #3622
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez mishka 123 Pokaż wiadomość
Witam panie
Z góry proszę o wyrozumiałość, czytałam prawie cały wątek ale nie zrozumiałam go za bardzo

Od początku.
Mój obecny kolor jest taki mniej więcej jak na tym zdjęciu.
Farbowałam Loreal miesiąc temu ale własnie taki kolor mnie nie zadowala.
Chciałabym uzyskać taki płomienny rudy ale taki żeby było widać że to rudy a nie czerwony
Teraz pytanie jak osiągnąć taki płomienny rudy henna?
Jaką henne powinnam kupić? Prosiłabym o konkretne nazwy i odcienie bo kompletnie się nie znam
Jak długo kolor się utrzyma?
Czytałam gdzieś że jedne mieszanki trzeba trzymać w cieple przez kilka godzin inne nie, i cała już zgłupiałam od tego
Z góry dziękuję za wszystkie rady
Płomienny rudy da się zrobić najlepiej na jasnych włosach. Bierzesz dwa proszki khadi:
1. Henna z amlą i jatrophą
2. Cassia
Mieszasz proszki tak, żeby henny było 2x więcej niż cassii. Możesz dodać coś pachnącego, np. cynamon, goździki zmielone. Zalewasz gorącą (nie wrzącą) wodą. Nie musisz czekać z nakładaniem jeśli ci się nie chce. Rudy ma być płomienny, a nie czerwony, więc nawet lepiej będzie jeśli nie zaczekasz i położysz papkę od razu. Trzymasz na głowie jak najdłużej, najlepiej minimum 3h. Potem wszystko tak jak piszemy w wątku: nie ruszasz włosów przez 2 dni i potem możesz robić co chcesz.
Jeśli przed farbowaniem miałaś dobrze oczyszczone włosy, to barwnik wżera się na zawsze, chociaż nie wiem jak do dokładnie będzie na farbowanych chemicznie włosach.

Cytat:
Napisane przez 123sciri
Cześć Dziewczyny,

Dawno mnie tu nie było - bo w sumie wracam do naturalnego koloru włosów.
Natomiast chciałbym je troszkę przyciemnieć tak na "chłodno" i tak sobie myślałam czy któraś z was nie robiłą może glossa z indygo?

-tak na "chłopski "rozum to indygo by mi najbardziej pasowało bo się wypłukuje. Obawiam się tylko że jak nie dodam w ogółe henny to mi wyjdzie błękit na głowie, a henny nie chcę dodawać gdyż on się nie wypłukuje ( co wiem na własnym przykładzie)
A jaki masz teraz kolor włosów? Jeśli jasne, to obstawiam, że po glossie z indygo będzie niebiesko
Cytat:
Napisane przez sylvietta86
a co z rudymi? myślałam, że chcesz rudy... Pytałaś chyba nawet w wątku dla rudzielców co robić... Jak dobrze pamiętam, to pytałaś czy można rozjaśnić włosy farbowane henną? ja w sumie też bym chciała wiedzieć. co można, a czego nie można po hennie? Czy ktoś może tak w skrócie napisać? Zrobiłam sobie ostatnio Khadi amla z jatrophą plus kurkuma. No i teraz się dopiero zastanawiam co mi teraz wolno, a czego z pewnością nie wolno robić z włosami po hennie...
Wszystko wolno. Henna nie wpływa na włosy w taki sposób, że niszczą się bardziej przy wybranych zabiegach. Można rozjaśniać, olejować, odżywkować. Cokolwiek.
Jedyna rzeczą na którą trzeba uważać, to jakiekolwiek rozjaśnianie po mieszankach zawierających indygo - włosy robią się niebieskie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:06   #3623
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;32288790]
Wszystko wolno. Henna nie wpływa na włosy w taki sposób, że niszczą się bardziej przy wybranych zabiegach. Można rozjaśniać, olejować, odżywkować. Cokolwiek.
Jedyna rzeczą na którą trzeba uważać, to jakiekolwiek rozjaśnianie po mieszankach zawierających indygo - włosy robią się niebieskie.[/QUOTE]
Dziękuję za odpowiedź!!!

Umyłam wczoraj pierwszy raz włosy po farbowaniu i nadal czuję zapach henny, choć już nie tak intensywny jak wcześniej a białe końcówki od francuskiego manicure zrobiły mi się seledynowe
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:41   #3624
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
A ja jednak moglam myc juz rano! Bo tak to mam za ciemne lekko, no ale lepiej za ciemne niz jakby nie bylo nic widac. Bo tak to sie troche wyplucza i bedzie ladnie ale rzeczywiscie kolor jest chlodny po tym orzechowym brazie. Az jestem zdziwiona ze tak bardzo, bo mi nigdy chlodne nie wychodza.

Chciałabym tez tak miec po orzechowym ...
ja to po 2 nałozeniu orzecha bylam taka ruda.. ze kazdy pytał jaka ruda farba sie malowałam
Ale pewnie dużo zalezy od koloru wyjsciowego wtedy miałam jasne.

Ostatnio pogniewałam sie na henne przez ta rudosc ale mam zamier wrocic
mam w domu orzech własnie wolałabym sprobowac z ciemnym brązem ale juz tyle tego mi zalega w domu a ja ciagle kupuje cos nowego..
mam zamiar uzyc ciemnego brązu i sie "ustatkowac" bo znowu marzy mi sie włosy rozjasniac .. a zawsze nic z tego dobrego nie wychodzi.. i szkoda tej mojej obsesyjnej pielęgnacji. A henny sie juz nie rozjasni

dziewczyny czy któras z was uzywała.. Farbe do wlosów z amla? Vasmol? http://allegro.pl/farba-do-wlosow-z-...116419006.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 13:08   #3625
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Chciałabym tez tak miec po orzechowym ...
ja to po 2 nałozeniu orzecha bylam taka ruda.. ze kazdy pytał jaka ruda farba sie malowałam
Ale pewnie dużo zalezy od koloru wyjsciowego wtedy miałam jasne.

Ostatnio pogniewałam sie na henne przez ta rudosc ale mam zamier wrocic
mam w domu orzech własnie wolałabym sprobowac z ciemnym brązem ale juz tyle tego mi zalega w domu a ja ciagle kupuje cos nowego..
mam zamiar uzyc ciemnego brązu i sie "ustatkowac" bo znowu marzy mi sie włosy rozjasniac .. a zawsze nic z tego dobrego nie wychodzi.. i szkoda tej mojej obsesyjnej pielęgnacji. A henny sie juz nie rozjasni

dziewczyny czy któras z was uzywała.. Farbe do wlosów z amla? Vasmol? http://allegro.pl/farba-do-wlosow-z-...116419006.html
Mini, wlasńie bo Ty zawsze kombinowalas z tym zimnym brazem. A ja w sumie nawet nie chcialam zimnego, wole sie w cieplych odcieniach. Moze teraz jak na ciemńiejsze nalozysz orzech to bedzie spoko?
Czemu sie niepojawiasz wiesz gdzie?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 14:51   #3626
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

slonce nie mam zamiaru nikogo "uszczesliwiac" swoja obecnoscia
w ogole to lepiej Ci?? jakis czas temu napisałam ci pw
pokazałabys sie! jak ci wyszło :P

a co do henny..
no chyba sie skusze na tego glossa :P tzn dodam odzywki bo ciezko mi sie strasznie nakłada henne..
moze i lepiej bedzie.. ale teraz mam prawie czarne wiec pewnie tylko rudawy odrost wyjdzie :P!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 15:27   #3627
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Niesamowite jak to jeden odcień potrafi różnie wyjść. Mamie farbowałam Orzechowym brązem i wyszedł zimny. Liczyłyśmy, że będzie rudawy

Następnym razem też chyba zrobię gloss.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:06   #3628
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

a ten gloss to zamiast wody sie daje odzywke czy troche odzywki troche wody?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:11   #3629
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a ten gloss to zamiast wody sie daje odzywke czy troche odzywki troche wody?
Nie jestem ekspertem, dopiero pierwsze hennowanie za mną. Z tego co wiem, dodaje się do mieszanki odzywki (nie każda odzywka się nadaje)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 17:28   #3630
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
slonce nie mam zamiaru nikogo "uszczesliwiac" swoja obecnoscia
w ogole to lepiej Ci?? jakis czas temu napisałam ci pw
pokazałabys sie! jak ci wyszło :P

a co do henny..
no chyba sie skusze na tego glossa :P tzn dodam odzywki bo ciezko mi sie strasznie nakłada henne..
moze i lepiej bedzie.. ale teraz mam prawie czarne wiec pewnie tylko rudawy odrost wyjdzie :P!
Oj daj spokoj! A pw nie dostalam zadnego :/ mnie mozesz uszczesliwic albopw chociaz do mnie pisz, nawet tu.
Nieeeee, taz sie nie pokazuje, jestem swiezo po operacji i wygladam nie zdjeciowo
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.