Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 17:07   #4231
Anakonda33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam kilka par spodni dresowych z Unisono
https://www.unisono.eu/spodnie-c-36-1.18.36.html

już jakiś czas trwa wyprzedaż, więc tych fajnieszych fasonów już nie ma, ale generalnie są fajne jakościowo i cenowo - polecam
ja tez polecam unisono, spodnie mają fantastyczne, ale ja akurat jestem najwiekszą fanką ich swetrów, są boskie <3 mega kobiece, oryginalne i fajne jakościowo; wyprzedaż trwa, ale mają jeszcze dużo fajnych fasonów
Anakonda33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:30   #4232
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44631370]Jak masz cos do dodania to prosze. Chetnie poczytamy .

No chyba tam jest taka chemia mocna, ze musi byc zapach, aby smród chemii zabic . Ten drugi chyba sie nie nada. Potrzebuje czegos do powietrza wlasne, do stolika, laptopa, telefonu i wielu innych rzeczy. Milo mi jednak, ze o mnie i o mojej zarazkofobii pamietalas .

Widze tylko tu, ale bardzo droga wysylka. Poza tym Retix od weekendu podrozal chyba o dwa zlote, a zestaw Retises o 40 zlotych .

Wiem, ze dla Ciebie jako bronzer sie nie nada . Po prostu napisalam, ze ja nakladalam na podklad (w sumie nie mialam innego wyjscia ) i baza dala rade.[/QUOTE]
Mam w pracy takiego kolegę... Święta by uległa . Typ bardzo męski - wszystko (chyba ) na swoim miejscu . Jak to mówią: "szarpałbym jak Reksio szynkę"

Niestety ostatnio zauważam zniewieścienie wśród męskiej populacji.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:43   #4233
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam w pracy takiego kolegę... Święta by uległa . Typ bardzo męski - wszystko (chyba ) na swoim miejscu . Jak to mówią: "szarpałbym jak Reksio szynkę"

Niestety ostatnio zauważam zniewieścienie wśród męskiej populacji.
Albo szarpalabym jak Jehowy klamke
Niepoprawna politycznie jestem
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:50   #4234
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Albo szarpalabym jak Jehowy klamke
Niepoprawna politycznie jestem
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam w pracy takiego kolegę... Święta by uległa . Typ bardzo męski - wszystko (chyba ) na swoim miejscu . Jak to mówią: "szarpałbym jak Reksio szynkę"

Niestety ostatnio zauważam zniewieścienie wśród męskiej populacji.
jeszcze słyszałam, że jak Tusk państwową kasę i jak wyrywałabym jak Żyd grosika, albo orała jak rolnik pole


Ale zboczuchy z was!

Ja myślałam, że tolerancyjna jestem, ale chyba jednak nie aż tak jak myślałam...jak widzę kolesi w obcisłych spodniach, takich, że ich męskie klejnoty chyba zostają wciśnięte nienapiszegdzie, to trochę mnie odrzuca:/ albo ostatnio widziałam kolesia w makijażu....teraz zaczynam się cieszyć, że nie urodziłam się później bo miałabym ogromne problemy ze znalezieniem odpowiedniego faceta, który byłby facetem takim prawdziwym, a nie coś jak Bieber
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 17:56   #4235
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Albo szarpalabym jak Jehowy klamke
Niepoprawna politycznie jestem
A to też znam.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jeszcze słyszałam, że jak Tusk państwową kasę i jak wyrywałabym jak Żyd grosika, albo orała jak rolnik pole

Ale zboczuchy z was!

Ja myślałam, że tolerancyjna jestem, ale chyba jednak nie aż tak jak myślałam...jak widzę kolesi w obcisłych spodniach, takich, że ich męskie klejnoty chyba zostają wciśnięte nienapiszegdzie, to trochę mnie odrzuca:/ albo ostatnio widziałam kolesia w makijażu....teraz zaczynam się cieszyć, że nie urodziłam się później bo miałabym ogromne problemy ze znalezieniem odpowiedniego faceta, który byłby facetem takim prawdziwym, a nie coś jak Bieber
To o rolniku słyszałam, ale tych pozostałych nie . Daleko by szukać: był ostatnio wątek na modzie odnośnie rurek. Facet się pytał jak dajemy radę w nich chodzić... Chyba go coś za bardzo obciskało . No tak Bieber to też nie mój typ...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:00   #4236
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mam w pracy takiego kolegę... Święta by uległa . Typ bardzo męski - wszystko (chyba ) na swoim miejscu . Jak to mówią: "szarpałbym jak Reksio szynkę"

Niestety ostatnio zauważam zniewieścienie wśród męskiej populacji.
Wstaw fote tego kolegi .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że tolerancyjna jestem, ale chyba jednak nie aż tak jak myślałam...jak widzę kolesi w obcisłych spodniach, takich, że ich męskie klejnoty chyba zostają wciśnięte nienapiszegdzie, to trochę mnie odrzuca:/ albo ostatnio widziałam kolesia w makijażu....teraz zaczynam się cieszyć, że nie urodziłam się później bo miałabym ogromne problemy ze znalezieniem odpowiedniego faceta, który byłby facetem takim prawdziwym, a nie coś jak Bieber
Zgadzam sie. Tez nie lubie zniewiescilych facetow i emocjonalnych sierot. Lubie jak facet jest meski.
A propos goscia w mejkapie, to jest gdzies w naszej polskiej blogowej przestrzeni jakis gosc, ktory naklada wiecej szpachli ode mnie. Wyglada po prostu strasznie. Zaden tam Goss Makeup Artist z niego. Blizej mu do jakiejs dziwnej Barbie. Pamietam jak raz pokazal swoj ubior: szpile, legginsy. Cohones scisniete na maksa. Tragedia, mowie Wam.

edit: nie moge sobie przypomniec jak nazywa sie jego blog .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:01   #4237
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44644100]

Zgadzam sie. Tez nie lubie zniewiescilych facetow i emocjonalnych sierot. Lubie jak facet jest meski.
A propos goscia w mejkapie, to jest gdzies w naszej polskiej blogowej przestrzeni jakis gosc, ktory naklada wiecej szpachli ode mnie. Wyglada po prostu strasznie. Zaden tam Goss Makeup Artist z niego. Blizej mu do jakiejs dziwnej Barbie. Pamietam jak raz pokazal swoj ubior: szpile, legginsy. Cohones scisniete na maksa. Tragedia, mowie Wam.

edit: nie moge sobie przypomniec jak nazywa sie jego blog .[/QUOTE]
Wiem o którym mówisz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 18:17   #4238
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44644100]Wstaw fote tego kolegi .



Zgadzam sie. Tez nie lubie zniewiescilych facetow i emocjonalnych sierot. Lubie jak facet jest meski.
A propos goscia w mejkapie, to jest gdzies w naszej polskiej blogowej przestrzeni jakis gosc, ktory naklada wiecej szpachli ode mnie. Wyglada po prostu strasznie. Zaden tam Goss Makeup Artist z niego. Blizej mu do jakiejs dziwnej Barbie. Pamietam jak raz pokazal swoj ubior: szpile, legginsy. Cohones scisniete na maksa. Tragedia, mowie Wam.

edit: nie moge sobie przypomniec jak nazywa sie jego blog .[/QUOTE]

O nim mowisz?
mrmajlajf.blogspot.com

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:20   #4239
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Aczyżbyś o tym zdjęciu pisała James?

Zdjęcie usunęłam, żeby nikogo nie urazić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2014-01-16 o 19:06
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:22   #4240
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja polecę coś od siebie co prawda to lek na receptę ale jeśli ktoś ma problemy pryszczowe to zbawienie, mowa o Aknemycin plus w płynie. Jeszcze do niedawna miałam na brodzie bolące i czerwone gule tak mi się cera po operacji popsuła.. dostałam antybiotyk w pastylkach i ten na skórę, wcześniej stosowałam epiduo, to i to wysusza ale po aknemycinie widzę efekty. Gule zniknęły.
Mi tez po operacji zepsula sie cera, mocniej sie przetłuszcza. Ratuje ją skinorenem, wit C i kwasem migdałowym . Minely 3 miesiace niestety jeszcze nie jest taka jak przed operacją.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:32   #4241
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Mi tez po operacji zepsula sie cera, mocniej sie przetłuszcza. Ratuje ją skinorenem, wit C i kwasem migdałowym . Minely 3 miesiace niestety jeszcze nie jest taka jak przed operacją.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie to samo nos się świeci jak latarnia
Miałam już sporo kremów typowo na niespodzianki ale nie pomagały więc poszłam do dermatologa. Póki co ( odpukać ) widzę poprawę.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 18:47   #4242
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44348207]

Pokaz sweterki.

.[/QUOTE]
sweterki dopiero pokazuje bo nigdzie w sieci znaleźć ich nie mogłam, Oba bardzo dobrze się noszą, ten w paseczki jest przemilutki i miękki, ale trochę się rozciągnął już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2286.jpg (246,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2289.jpg (140,2 KB, 46 załadowań)
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-16 o 18:49
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:51   #4243
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Załącznik 5546265 czyżbyś o tym zdjęciu pisała James?


Sent from my iPhone using Tapatalk
o maj god. niezła z niego laska ale brwi to mu zazdroszczę!
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-16 o 18:54
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 18:55   #4244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o maj god. niezła z niego laska ale brwi to mu zazdroszczę!
chłopu bedzie brwi zazdroscic,a swoje ma łądne, no wiesz Ty co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:03   #4245
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

W internetowym D. jest nareszcie MAC!

W dodatku dzisiaj wchodzi 5 kodów na gratisy (balsam ck, zestaw z glownej, peeling geomar, lakier revlon i collistar), w sieci są też kupony na -10%, no i newsletter -20 zł (te 2 ostatnie się nie łączą)
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:10   #4246
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;44630177]Potwierdzam, super sprawa. Pełno ludzi, ale udało mi się kupić Chloe edt 50ml za 112zł zamiast 280. Kolorówka z Clinique całkowicie przebrana, widziałam sporo Chanel i Diora.[/QUOTE]

Ja się tam oblowilam obrzydliwie - np lutens za 136, szminy Chanel po 70, lakier do ust ysl za 67, roz frivole za 90, kredka chanel 55, cienie tyz tanio.
Koleżanka ma prade edp 80 ml za cale 180 ;-)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 20:38   #4247
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A to też znam.


To o rolniku słyszałam, ale tych pozostałych nie . Daleko by szukać: był ostatnio wątek na modzie odnośnie rurek. Facet się pytał jak dajemy radę w nich chodzić... Chyba go coś za bardzo obciskało . No tak Bieber to też nie mój typ...

daj spokój, gdyby mi mój luby wyskoczył w rurkach, to chyba musiałabym mu zrobić krzywdę! ale wiem, że to nie nastąpi rozumiem spodnie w fajnych kolorach, np bordowe czy musztardowe, można się ubierać przecież ciekawie, ale wciąż męsko
Świat się zmienia, podoba mi się, że faceci o siebie dbają, używają kremu do rąk czy pod oczy chociaż raz moja koleżanka z grupy była zbulwersowana jak nasz wykładowca użył kremu do rąk! bo to przecież tylko kobiety używają takich rzeczy, a on smarował sobie ręce kremem przy studentach jeszcze!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44644100]Wstaw fote tego kolegi .

Zgadzam sie. Tez nie lubie zniewiescilych facetow i emocjonalnych sierot. Lubie jak facet jest meski.
A propos goscia w mejkapie, to jest gdzies w naszej polskiej blogowej przestrzeni jakis gosc, ktory naklada wiecej szpachli ode mnie. Wyglada po prostu strasznie. Zaden tam Goss Makeup Artist z niego. Blizej mu do jakiejs dziwnej Barbie. Pamietam jak raz pokazal swoj ubior: szpile, legginsy. Cohones scisniete na maksa. Tragedia, mowie Wam.

edit: nie moge sobie przypomniec jak nazywa sie jego blog .[/QUOTE]

Gossa uwielbiam! ale on kiedyś sam powiedział, że on się nie maluje tak, że on nakłada makijaż jedynie do filmików żeby coś pokazać itd
i jest w tym świetny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:08   #4248
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

daj spokój, gdyby mi mój luby wyskoczył w rurkach, to chyba musiałabym mu zrobić krzywdę! ale wiem, że to nie nastąpi rozumiem spodnie w fajnych kolorach, np bordowe czy musztardowe, można się ubierać przecież ciekawie, ale wciąż męsko
Świat się zmienia, podoba mi się, że faceci o siebie dbają, używają kremu do rąk czy pod oczy chociaż raz moja koleżanka z grupy była zbulwersowana jak nasz wykładowca użył kremu do rąk! bo to przecież tylko kobiety używają takich rzeczy, a on smarował sobie ręce kremem przy studentach jeszcze!



Gossa uwielbiam! ale on kiedyś sam powiedział, że on się nie maluje tak, że on nakłada makijaż jedynie do filmików żeby coś pokazać itd
i jest w tym świetny
Gossa nie widziałam muszę oblookac mi nie przeszkadzają faceci w rurkach, a niech tam chodzą jak chcą i jak im pozwalają ich kobiety mój Tz lubi rurkowate spodnie ale takie, które nie upinają mu ud, ostatnio byliśmy w Zarze na wyprzedaży znalazłam męskie spodnie szare, wąskie nogawki ładnie skrojone, i poszliśmy przymierzyć i po ubraniu okazało się ze są to mega skinny i Tz do mnie mówi ze czuje się jak gej i ze go uwierają i ze w takich spodniach to tylko laski mogą chodzić i w ogóle się zbulwersował ze nie ma takich spodni jak on chce


wracając do tematu kosmetycznego szukam podkładu dla siebie od nowa, jestem po odstawieniu pigułek i cera mega mi się pogorszyła, zrobiła się mieszana (suche policzki, tłusta strefa T) wcześniej miałam skore wybitnie sucha i obecnie nie wszystkie kosmetyki ma pasują, na skórze często pojawiają mi się niespodzianki ale stosuje na nie punktowo masc przepisana przez dermatologa i jest później ok.
dziś testowałam podkład MUFE HD fondation w kolorze 125 sand i już myślałam ze będzie mój nr 1 konsystencja i krycie w miarę ok, mogłoby być mocniejsze (mam kilka pękniętych naczynek na policzkach i w dodatku bliznę powypadkowa na żuchwie) MUFE jest na moje skórze trwały do +/- 5h później nos i czoło zaczynają się świeci i mam wrażenie zmęczonej skory, konsultantka dobrała mi zdecydowanie za ciemny kolor w dodatku zbyt różowawy i nie wiem czy barwa skory po nałożeniu HD jest zasługa podkładu czy tylko odcienia? Nie wiem czy iść prosić o próbkę w jaśniejszym kolorze czy dać sobie spokój z MUFE HD. Używała ktoś lub może coś polecić przy moich problemach skórnych?
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:36   #4249
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Anakonda33 Pokaż wiadomość
ja tez polecam unisono, spodnie mają fantastyczne, ale ja akurat jestem najwiekszą fanką ich swetrów, są boskie <3 mega kobiece, oryginalne i fajne jakościowo; wyprzedaż trwa, ale mają jeszcze dużo fajnych fasonów
Dziewczyny, tam rozmiary są "uniwersalne", trudno mi sobie wyobrazic ze jeden model pasuje na drobniutką niewysoką osóbkę i na wysoką jednakowo dobrze. Powiedzcie,czy te spodnie bedą dobrze wyglądały na osobie ze 178 cm wzrostu. Pare modeli kupilabym tylko nie wiem jak z nogawkami
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 22:15   #4250
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz cała czy miniature? Moze zerkniesz na wymiankowy ?
Całą, poszukam tylko daj mi trochę czasu, bo ostatnio jestem tak zawalona pracą, że ledwo pamiętam jak się nazywam
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44632784]Nie badz okrutna .[/QUOTE]

Jamesku kochany byłam dziś w Oysho i widziałam tam tylko słodkich pingwinów, że aż sama na jakiegoś nabrałam ochoty. W GB akurat nie było już małych rozmiarów, ale może u Ciebie będą. Widziałam nawet, nie pamiętam teraz jak się to nazywa, ale takie przepaski na oczy na czas snu z pingwinami ) I paputki, i piżamki i naprawdę fajne sweterki No pingusie jak malowane )

Cytat:
Napisane przez Anakonda33 Pokaż wiadomość
ja tez polecam unisono, spodnie mają fantastyczne, ale ja akurat jestem najwiekszą fanką ich swetrów, są boskie <3 mega kobiece, oryginalne i fajne jakościowo; wyprzedaż trwa, ale mają jeszcze dużo fajnych fasonów
Całkiem ładne te ciuchy, ale rozmiar uniwersalny mnie przeraża, poza tym, jak mój Tżet widzi mnie w takich luźnych krojach to zawsze pyta, czy zasilam szeregi harry krishna

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Albo szarpalabym jak Jehowy klamke
Niepoprawna politycznie jestem
lol
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:30   #4251
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Aczyżbyś o tym zdjęciu pisała James?
I plead the Fifth .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
sweterki dopiero pokazuje bo nigdzie w sieci znaleźć ich nie mogłam, Oba bardzo dobrze się noszą, ten w paseczki jest przemilutki i miękki, ale trochę się rozciągnął już
Fajny ten z zameczkami. Lubie zameczki .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

Gossa uwielbiam! ale on kiedyś sam powiedział, że on się nie maluje tak, że on nakłada makijaż jedynie do filmików żeby coś pokazać itd
i jest w tym świetny
Totez mowie, ze nie jak Goss . Goss calkiem fajny, choc moglby nauczyc sie wypowiadac konkretniej .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Jamesku kochany byłam dziś w Oysho i widziałam tam tylko słodkich pingwinów, że aż sama na jakiegoś nabrałam ochoty. W GB akurat nie było już małych rozmiarów, ale może u Ciebie będą. Widziałam nawet, nie pamiętam teraz jak się to nazywa, ale takie przepaski na oczy na czas snu z pingwinami ) I paputki, i piżamki i naprawdę fajne sweterki No pingusie jak malowane )

Zapomnialam kupic skarpetki i bielizne online, a juz zniknely. Rozumiesz co za tradżedy mowiac jak Nataszka U.?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-16 o 22:32
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 22:42   #4252
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44649871]

Zapomnialam kupic skarpetki i bielizne online, a juz zniknely. Rozumiesz co za tradżedy mowiac jak Nataszka U.? [/QUOTE]

Tragejszon! Co za wstyd. Jak moglas sie tak pomylic!
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 23:01   #4253
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość

wracając do tematu kosmetycznego szukam podkładu dla siebie od nowa, jestem po odstawieniu pigułek i cera mega mi się pogorszyła, zrobiła się mieszana (suche policzki, tłusta strefa T) wcześniej miałam skore wybitnie sucha i obecnie nie wszystkie kosmetyki ma pasują, na skórze często pojawiają mi się niespodzianki ale stosuje na nie punktowo masc przepisana przez dermatologa i jest później ok.
dziś testowałam podkład MUFE HD fondation w kolorze 125 sand i już myślałam ze będzie mój nr 1 konsystencja i krycie w miarę ok, mogłoby być mocniejsze (mam kilka pękniętych naczynek na policzkach i w dodatku bliznę powypadkowa na żuchwie) MUFE jest na moje skórze trwały do +/- 5h później nos i czoło zaczynają się świeci i mam wrażenie zmęczonej skory, konsultantka dobrała mi zdecydowanie za ciemny kolor w dodatku zbyt różowawy i nie wiem czy barwa skory po nałożeniu HD jest zasługa podkładu czy tylko odcienia? Nie wiem czy iść prosić o próbkę w jaśniejszym kolorze czy dać sobie spokój z MUFE HD. Używała ktoś lub może coś polecić przy moich problemach skórnych?
Ja jak miałam takie problemy z bolącymi guziołkami to jedyne podkłady jakie mogłam uzywac i które nie powodowały ich wysiewu były: LRP Unifiance i póżniej Toleriane oba korygujące, Pharmaceris - intensywnie kryjący i od swięta Dior Capture. Były jeszcze dwa inne, ale ich juz na rynku nie ma. Pharmaceris jest do dzis dla mnie pozycją obowiązkową w kosmetyczce. Ale zadanie nr jeden, to doprowadzic skórę do normalności, wtedy i podkłady nie szkodzą, jednak wiem, jakie jest to trudne zadanie, niemniej nie niemożliwe. Powodzenia.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 23:16   #4254
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Tragejszon! Co za wstyd. Jak moglas sie tak pomylic!
A to jakas walijska odmiana tego slowa?

btw: moj blad. Za kare napije sie sody albo juice'a .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-16 o 23:18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 23:22   #4255
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Całą, poszukam tylko daj mi trochę czasu, bo ostatnio jestem tak zawalona pracą, że ledwo pamiętam jak się nazywam
Jasne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 23:36   #4256
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44650405]A to jakas walijska odmiana tego slowa?

btw: moj blad. Za kare napije sie sody albo juice'a .[/QUOTE]

To je ponglish, tego nie ogarniesz
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 23:47   #4257
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
To je ponglish, tego nie ogarniesz
Zazdroscisz jej, ze mowi po angielsku lepiej od Ciebie, ot co.

Tiniak, SWAG i YOLO .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:26   #4258
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
O nim mowisz?
mrmajlajf.blogspot.com

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ała
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:33   #4259
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44650598]Zazdroscisz jej, ze mowi po angielsku lepiej od Ciebie, ot co.

Tiniak, SWAG i YOLO .[/QUOTE]

To az tak oczywiste? :<
Ale przynajmniej lazienke mam ladniejsza i czystsza
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 00:41   #4260
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
O nim mowisz?
mrmajlajf.blogspot.com

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ładna panna z tego faceta
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.