Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 21:05   #61
Libelle91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Warszawianeczka Pokaż wiadomość
Słodycze- to po pierwsze, jem tłusto i dużo. Ciągle coś podgryzam i nie mogę się opamiętać.
Ja mam podobnie- podjadanie to moja największa zmora. Mogłabym ciągle coś jeść. Nie jestem głodna tylko po prostu mam na coś ochotę i nie potrafię się opanować. Najgorzej jest wieczorem, pochłaniam ogromne ilości wszystkiego: kanapek, słodyczy, chipsów... Nawet jak cały dzień przetrwam na diecie to wieczorem wszystko muszę zaprzepaścić.
Libelle91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:07   #62
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
Witam,

bardzo chętnie się dołączę chcę zrzucić 10 kg, wielokrotnie próbowałam ale nie udawało mi się, albo udało mi się nieco spoczęłam na laurach i znowu wracało i to więcej

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

oto co sobie ustaliłam mój cel to 52kg
1. Absolutny zakaz jedzenie przed TV i komputerem
2. Codziennie łyżka drożdży zalanych wrzątkiem plus jeden orzech
3. Codziennie po przebudzeniu szklanka wody z cytryną
4. Starać się codziennie na śniadanie jadać owsiankę z płatków górskich i otrębami
5. Zakaz podjadania przed TV
6. Ograniczyć do minimum słodycze
7. Często jeść jogurt naturalny bo pobudza trawienie
8. Szkl. Wody 30 min przed posiłkiem albo i więcej
9. Ruszać się kiedy tylko można
10. Min 3 razy w tyg trening min 40minutowy, i codziennie mon 15 min.
11. Całkowity zakaz jedzenia po 19.00
12. Ograniczenie do minimum potraw mącznych, smażonych.
Witaj
A ile obecnie ważysz?
Masz fajne postanowienia i wszystko do osiągnięcia. Kwestia czasu i wytrwałości.
O co chodzi z tymi drożdżami, bo nie jestem w temacie?
Ja już mam w nawyku by pić wodę rano na czczo oraz to, że piję wodę pół godziny przed posiłkiem i pół godziny po nim. Na początku było trudno a teraz robi się to już automatycznie. Zobaczysz uda Ci się
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:09   #63
Eivor
Rozeznanie
 
Avatar Eivor
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 567
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Warszawianeczka Pokaż wiadomość
Ja dużo gotuję i właśnie w tym czasie podjadam bo wszystkiego próbuję czy dobre.
Co jeszcze mogę zrobić?
Najgorszym moim problemem jest brzuch. W pierwszej ciązy przytyłam prawie 30 kg. i skóra okropnie się rozciągnęła. Teraz wyglądam jakbym była w ciąży przez ten brzuch.
Dziś dałam radę ćwiczyć z Ewką 10 min. Był tam podskoki i inne takie. Miałam wrażenie że urwie mi się ten brzuch.
Witaj!
Przestań próbować, jak będzie za mało słone to sobie dosolą Ja też gotuję dla TŻta i przyznam, że zupełnie olewam efekt smakowy - jak narzeka to sam sobie doprawia podczas jedzenia. Dziecko mam na szczęście małe więc przyprawy i tak odpadają ale w przyszłości mam zamiar wprowadzić taką samą taktykę.
Co do brzucha, to chyba kwestia elastyczności skóry? Coś czytałam, że masaże mogą pomóc.
Palnę truizm: zmień ćwiczenia na jakieś łatwiejsze i dające satysfakcję Jak trochę schudniesz i poprawi Ci się kondycja wrócisz do Chodakowskiej.
No i nie poddawaj się!

Mnie wkurzył TŻ. Już doszliśmy do porozumienia n/t chleba (że nie będzie kupował pysznego świeżego białego tylko jakieś bułki grahamki albo ciemne pieczywo, którego nie lubię więc mnie nie kusi) a ten przyleciał dziś z litrowym pojemnikiem moich ulubionych lodów... No zjadłam trochę... Resztę szybko rozdałam rodzinie żeby nie zmienić zdania :P W każdym razie nie rozumiem takich złośliwych zagrywek, on lubi słuchać mojego narzekania na uda, czy co?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
Witam,
1. Absolutny zakaz jedzenie przed TV i komputerem
5. Zakaz podjadania przed TV
Hej! Ja niechcący załatwiłam oba podpunkty: TV mi się popsuł a na biurku mam tak wielką klawiaturę, że talerz i tak się nie mieści Mnie pogrąża podjadanie podczas czytania.
__________________

Eivor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:12   #64
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie- podjadanie to moja największa zmora. Mogłabym ciągle coś jeść. Nie jestem głodna tylko po prostu mam na coś ochotę i nie potrafię się opanować. Najgorzej jest wieczorem, pochłaniam ogromne ilości wszystkiego: kanapek, słodyczy, chipsów... Nawet jak cały dzień przetrwam na diecie to wieczorem wszystko muszę zaprzepaścić.
A starasz się pić wodę zamiast jeść? Woda zapycha żołądek i nie chce się tak jeść. Jeszcze smak miętowy hamuje apetyt.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Eivor Pokaż wiadomość
Witaj!
Mnie wkurzył TŻ. Już doszliśmy do porozumienia n/t chleba (że nie będzie kupował pysznego świeżego białego tylko jakieś bułki grahamki albo ciemne pieczywo, którego nie lubię więc mnie nie kusi) a ten przyleciał dziś z litrowym pojemnikiem moich ulubionych lodów... No zjadłam trochę... Resztę szybko rozdałam rodzinie żeby nie zmienić zdania :P W każdym razie nie rozumiem takich złośliwych zagrywek, on lubi słuchać mojego narzekania na uda, czy co?
Nie przejmuj się, u mnie dziś w domu tak zrobili, bo kupili cukierki i bezczelnie kazali mi się częstować. Nie mają serca:P
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:14   #65
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
2. Codziennie łyżka drożdży zalanych wrzątkiem plus jeden orzech

10. Min 3 razy w tyg trening min 40minutowy, i codziennie mon 15 min.
.

A drożdże na co?
A co do ćwiczeń to zazdroszczę kondycji.
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:14   #66
Libelle91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Właśnie tutaj nie chodzi o uczucie głodu, tylko o takie zachcianki. Mogę być po obiedzie, najedzona, ale będę miała ochotę za kawałek pizzy i się nim dopcham na amen. Staram się pić dużo wody, żeby po prostu coś przełykać.
O tym miętowym nie wiedziała, spróbuję !
Libelle91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:16   #67
rasyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

obecna waga 62kg ale wzrost 163, od razu przepraszam jak na coś źle odpiszę albo zacytuję, od dawna jestem zarejestrowana na forum ale nigdy aktywnie nie uczestniczyłam tylko czytałam ale pomyślałam że w grupie siła
rasyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 21:16   #68
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
Właśnie tutaj nie chodzi o uczucie głodu, tylko o takie zachcianki. Mogę być po obiedzie, najedzona, ale będę miała ochotę za kawałek pizzy i się nim dopcham na amen. Staram się pić dużo wody, żeby po prostu coś przełykać.
O tym miętowym nie wiedziała, spróbuję !
Ale tylko nie pij wody podczas posiłku! Czytałam gdzieś, że wtedy żołądek gorzej nie może poradzić sobie z trawieniem i istnieje wtedy szansa, że pokarm zamieni się w tłuszcz (no coś w ten deseń).
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:17   #69
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

On nie widzi problemu. Ćwiczę proste zestawy Ewki w tej chwili. Nie wiem co innego bym mogła.
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:20   #70
rasyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Warszawianeczka Pokaż wiadomość
A drożdże na co?
A co do ćwiczeń to zazdroszczę kondycji.
Gdzieś wyczytałam że drożdże oprócz tego że fantastycznie na włosy działają (co w przypadku moich zniszczonych włosów jest wskazane) to ponoć spada ochota na słodkie. A co do ćwiczeń to są moje plany a jak bedzie się okrze od jakiegoś miesiąca próbuję ćwiczyć z Chodakowską, początek był kiepski nawet nogi unieść nie mogłam bo tak drżały mi mięśnie , staram si,ę 2 razy w tygodniu ćwiczyć
rasyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:20   #71
Libelle91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Ale tylko nie pij wody podczas posiłku! Czytałam gdzieś, że wtedy żołądek gorzej nie może poradzić sobie z trawieniem i istnieje wtedy szansa, że pokarm zamieni się w tłuszcz (no coś w ten deseń).
O rany, to mnie nastraszyłaś. Będę na to zwracać uwagę. Nie zdawałam sobie sprawy ilu rzeczy jeszcze nie wiem w temacie odżywiania.
Libelle91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 21:20   #72
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
obecna waga 62kg ale wzrost 163, od razu przepraszam jak na coś źle odpiszę albo zacytuję, od dawna jestem zarejestrowana na forum ale nigdy aktywnie nie uczestniczyłam tylko czytałam ale pomyślałam że w grupie siła
Pewnie, że w grupie siła
Dasz radę schudnąć, tylko nie oczekuj, że stanie się to w miesiąc. Tak naprawdę waga wadze nierówna i lepsze są pomiary.
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:22   #73
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
Gdzieś wyczytałam że drożdże oprócz tego że fantastycznie na włosy działają (co w przypadku moich zniszczonych włosów jest wskazane) to ponoć spada ochota na słodkie. A co do ćwiczeń to są moje plany a jak bedzie się okrze od jakiegoś miesiąca próbuję ćwiczyć z Chodakowską, początek był kiepski nawet nogi unieść nie mogłam bo tak drżały mi mięśnie , staram si,ę 2 razy w tygodniu ćwiczyć
A po tym miesiącu jak masz? Ćwiczysz?
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:24   #74
rasyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie- podjadanie to moja największa zmora. Mogłabym ciągle coś jeść. Nie jestem głodna tylko po prostu mam na coś ochotę i nie potrafię się opanować. Najgorzej jest wieczorem, pochłaniam ogromne ilości wszystkiego: kanapek, słodyczy, chipsów... Nawet jak cały dzień przetrwam na diecie to wieczorem wszystko muszę zaprzepaścić.
Łączę się z Tobą w bólu mam to samo, a nawet dodam jeszcze jedno jak wiem żę w domu są jakieś słodycze muszę je zjeść i nie że jednego do dna, wszystko musi zostać puste opakowanie
rasyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:26   #75
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
O rany, to mnie nastraszyłaś. Będę na to zwracać uwagę. Nie zdawałam sobie sprawy ilu rzeczy jeszcze nie wiem w temacie odżywiania.
Spokojnie, każdy z nas powoli się uczy a i tak wiele informacji na temat odchudzania jest sprzecznych.
Pij najlepiej wodę pół godziny przed posiłkiem i pół godziny po nim. To jest takie optymalne. Zresztą, dobrze to wpłynie na trawienie.
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:29   #76
rasyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Warszawianeczka Pokaż wiadomość
A po tym miesiącu jak masz? Ćwiczysz?
Można powiedzieć że gdzieś od 3 tygodni 2 razy w tygodniu ćwiczę z Ewką Skalpel
rasyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:33   #77
Eivor
Rozeznanie
 
Avatar Eivor
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 567
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu mam to samo, a nawet dodam jeszcze jedno jak wiem żę w domu są jakieś słodycze muszę je zjeść i nie że jednego do dna, wszystko musi zostać puste opakowanie
Hah, ja tak czasami robię świadomie - wyjść dzisiaj, nie mieć nic na jutro.
Wchodzą Ci te drożdże? Próbowałam kiedyś pić na włosy ale poległam.
__________________

Eivor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:38   #78
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
Można powiedzieć że gdzieś od 3 tygodni 2 razy w tygodniu ćwiczę z Ewką Skalpel
Ja ćwiczyłam Turbo, pół roku temu. Teraz nie daje rady. Zaczęłam od Szok trening, ale mam za mało miejsca, więc zarzucam Szoki z PNŚ Ewki. Mają po około 5-6 min. Ćwiczę po kilka takich dziennie. Nie wiem czy będzie to miało efekt, bo po 30 min. ćwiczeń tłuszcz zaczyna się redukować. Czy jakoś tak.
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:43   #79
Smuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Hej dziewczyny
Wpadłam na ten wątek przypadkiem i pomyślałam, że przyda mi się trochę motywacji a kto mnie bardziej zmotywuje niż dziewczyny z takim samym problemem jak ja? Więc ważę 70/72 kg (pewna nie jestem bo ważyłam się jakiś mies temu) przy wzroście 164 cm. Moim marzeniem jest waga 50, ale jak chociaż zejde do 58 to będę spełniona. Odchudzać zaczęłam jakiś rok temu, ale było to na zasadzie "przeczytaj o tym wszystko, nie rób nic". Znam więc teorię ale praktyka - lepiej nie mówić.
Smuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 21:45   #80
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Smuack Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wpadłam na ten wątek przypadkiem i pomyślałam, że przyda mi się trochę motywacji a kto mnie bardziej zmotywuje niż dziewczyny z takim samym problemem jak ja? Więc ważę 70/72 kg (pewna nie jestem bo ważyłam się jakiś mies temu) przy wzroście 164 cm. Moim marzeniem jest waga 50, ale jak chociaż zejde do 58 to będę spełniona. Odchudzać zaczęłam jakiś rok temu, ale było to na zasadzie "przeczytaj o tym wszystko, nie rób nic". Znam więc teorię ale praktyka - lepiej nie mówić.
Witaj
A próbowałaś już coś robić z tym czy jednak nigdy się nie odchudzałaś? Musisz być zdeterminowana. Wydrukuj sobie swój cel, żebyś ciągle miała go przed oczami. W ten sposób może łatwiej Ci będzie walczyć.
Wytrwałości życzę
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:01   #81
Smuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Kiedyś zaczęłam ćwiczyć, ale po tygodniu przestałam bo miałam straszne zakwasy. Potem codziennie mówiłam sobie, że dzisiaj poćwicze i nic Może faktycznie jak to wydrukuje to będę bardziej zmotywowana. Dziękuję, tobie również
Smuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:03   #82
rasyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Warszawianeczka Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam Turbo, pół roku temu. Teraz nie daje rady. Zaczęłam od Szok trening, ale mam za mało miejsca, więc zarzucam Szoki z PNŚ Ewki. Mają po około 5-6 min. Ćwiczę po kilka takich dziennie. Nie wiem czy będzie to miało efekt, bo po 30 min. ćwiczeń tłuszcz zaczyna się redukować. Czy jakoś tak.
Ja ćwiczę skalpel tylko przy mojej kondycji niestety nie udaje mi się dokładnie wszystkiego powtórzyć ale próbuję, na nic mocniejszego nie pozwala mi kondycja , dodatkowo niekoniecznie jestem entuzjastką ćwiczeń, ale wiem że bez nich nie da rady ładnie schudnąć
rasyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:18   #83
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Ja wczoraj zrobiłam sobie pomiary w cm i zdjęcia. Za miesiąc sprawdzę czy są efekty
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:19   #84
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Ja dziś nic nie poćwiczyłam. 15 minut temu do domu weszłam i jestem padnięta. Do tego dają mi się we znaki zakwasy od wczoraj. Zmusze się jeszcze dzisiaj do 20 przysiadów ale na więcej sił nie mam. Nic słodkiego dziś w ustach nie miałam i zaczyna mnie nosić. Zjadłam dziś 5 małych posiłków co 3h i czułam się dziś cały dzień głodna.
Mam napisany cel wielkimi literami na tablicy korkowej. Rodzice się ze mnie śmieją. Chłopakowi wreszcie przyznałam się do mojej wagi i ile chcę schudnąć, powiedział mi ze będzie mnie wspierał.

Dziś Dzień 1:0 dla początku diety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:26   #85
Smuack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Ja dziś nic nie poćwiczyłam. 15 minut temu do domu weszłam i jestem padnięta. Do tego dają mi się we znaki zakwasy od wczoraj. Zmusze się jeszcze dzisiaj do 20 przysiadów ale na więcej sił nie mam. Nic słodkiego dziś w ustach nie miałam i zaczyna mnie nosić. Zjadłam dziś 5 małych posiłków co 3h i czułam się dziś cały dzień głodna.
Mam napisany cel wielkimi literami na tablicy korkowej. Rodzice się ze mnie śmieją. Chłopakowi wreszcie przyznałam się do mojej wagi i ile chcę schudnąć, powiedział mi ze będzie mnie wspierał.

Dziś Dzień 1:0 dla początku diety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratuluje wytrwania i zazdroszcze chłopaka, a rodzicom jeszcze będzie głupio gdy już osiągniesz swój cel
Smuack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 08:49   #86
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Smuack Pokaż wiadomość
Gratuluje wytrwania i zazdroszcze chłopaka, a rodzicom jeszcze będzie głupio gdy już osiągniesz swój cel
No i będzie im głupio :-P. Wiesz jeszcze jakby ich nie obchodziło czy jestem gruba czy szczupła czy jak w ogóle wyglądam, a oni cały czas mi na ten temat dokuczają. Najbardziej mnie wkurzyło jak wczoraj mama na kolacje usilnie próbowała mi wepchnąć do zjedzenia wątróbkę (smażoną na głębokim smalcu jak mamę znam) i jak powiedziałam ze tego nie jem to była obraza majestatu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:51   #87
Libelle91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez rasyla Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę skalpel tylko przy mojej kondycji niestety nie udaje mi się dokładnie wszystkiego powtórzyć ale próbuję, na nic mocniejszego nie pozwala mi kondycja , dodatkowo niekoniecznie jestem entuzjastką ćwiczeń, ale wiem że bez nich nie da rady ładnie schudnąć
Dziewczyny jak motywujecie się do ćwiczeń ? Ja mam z tym ogromny problem, Zazwyczaj w ciągu dnia nie ma opcji, a wieczorem, jak położę córkę spać, to sama najchętniej bym zasnęła i zwykle zwlekam się tylko do kąpieli.
Libelle91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:45   #88
rasyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak motywujecie się do ćwiczeń ? Ja mam z tym ogromny problem, Zazwyczaj w ciągu dnia nie ma opcji, a wieczorem, jak położę córkę spać, to sama najchętniej bym zasnęła i zwykle zwlekam się tylko do kąpieli.
JAK SIĘ MOTYWUJĘ?staję tyłem do lustra i oglądam swój celulit, to mnie motywuje. A przyznam że nie za bardzo lubie za każdym razem się zmuszam. Nie czuję satysfakcji, ale ćwiczę dopiero 3 tyg i może nie widać tego wizualnie ale czuję że coś idzie w dobrym kierunku jakby skóra się napinała, mieśnie rzeźbiły. Oczywiście tego jeszcze nie widać, może to tylko moje odczucie.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Wczorajszy dzień mogę nazwać udany pod względem ćwiczeń zrobiłąm Skalpel z Chodakowską i po 19 zjadłam tylko jabłko, wiem miałam nić do ust nie wkładać ale nie mogłam się opanować, niestety co do posiłków się nie wypowiadam dobrze że słodyczy nie jadłam
rasyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:48   #89
Eivor
Rozeznanie
 
Avatar Eivor
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 567
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Libelle91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak motywujecie się do ćwiczeń ?
Jak już jednego dnia zacznę to udaje mi się bez specjalnych rytuałów, gorzej zacząć...

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Chłopakowi wreszcie przyznałam się do mojej wagi i ile chcę schudnąć, powiedział mi ze będzie mnie wspierał.
Super

Ja wczoraj pięknie się trzymałam do wieczora po czym oglądając film zeżarłam pół paczki chipsów - i to jeszcze takich, których właściwie nie lubię. Bez sensu.
__________________

Eivor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 12:11   #90
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cześć dziewczyny Można się dołączyć?
Ja nadwagi nie mam ważę 56kg przy wzroście 169 cm,ale uda mam zbyt masywne,bo jestem typową gruszką i chcę to zmienić. Moim największym problemem jest cellulit,ale tym razem dam sobie 7 miesięcy na walkę z nim ,a nie 2 tygodnie jak to zawsze robiłam.
Mam zamiar pić butelkę wody dziennie,yerba mate,zieloną herbatę,nie jeść w ogóle słodyczy (drożdżówki się nie liczą ),nie jeść chipsów i innych przekąsek oraz regularnie ćwiczyć i się masować
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 20:30:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.