Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 07:53   #3091
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Nie bylo mnie jedno popołudnie i wieczór, a tu widzę że nowy szał. Ja dostałam wczoraj 3 paczuszki z 6 więc chwilowo mam próbek do zabawy mnóstwo, ale ten dream world też kusi.
Ale wstrzymam sie na typy kolorystyczne frantic, typy rocki tez powinny byc dla mnie pomocne . Na razie popracuję, a po pracy będe zwiedzac te zakręconą stronę
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 08:26   #3092
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Frantic kusicielko moja Bardzo lubię lumiere VV ale ciut za mało kryje.Możesz mi porównać krycie w Dream world Jeśli będzie większe zamawiam Na EG czekam i czekam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:52   #3093
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja zamówiłam
teraz lecę na wykład, ale niedługo wracam i poszukam
czyli, że dostałaś potwierdzenie?
ja tylko potwierdzenie zapłaty z PP

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-03-12 o 10:53
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 11:05   #3094
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1140721 2]czyli, że dostałaś potwierdzenie?
ja tylko potwierdzenie zapłaty z PP[/quote]

nie, mam tylko z paypala
a co wzięłaś?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 12:08   #3095
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic kusicielko moja Bardzo lubię lumiere VV ale ciut za mało kryje.Możesz mi porównać krycie w Dream world Jeśli będzie większe zamawiam Na EG czekam i czekam
Gołąbku formuła sand kryje zdecydowanie mocniej niż VV.
Ja przebarwień mam już niewiele, w dodatku są jasne więc od pewnego czasu korektor u mnie leży i się kurzy. Zależy mi jednak na mocnym ujednoliceniu koloru skóry bo mam całą twarz w piegach. Przy formule VV z Lumiere piegi są znaczniej mniej widoczne, ale jednak są. Przy formule sand z DreamWorld nie mam w ogóle piegów.
Dzisiaj będę testowac formułę cloud, wieczorem napiszę o niej coś więcej. A przecież jeszcze jest luna, która według opisu kryje jeszcze bardziej niż sand.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:01   #3096
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Gołąbku formuła sand kryje zdecydowanie mocniej niż VV.
Ja przebarwień mam już niewiele, w dodatku są jasne więc od pewnego czasu korektor u mnie leży i się kurzy. Zależy mi jednak na mocnym ujednoliceniu koloru skóry bo mam całą twarz w piegach. Przy formule VV z Lumiere piegi są znaczniej mniej widoczne, ale jednak są. Przy formule sand z DreamWorld nie mam w ogóle piegów.
Dzisiaj będę testowac formułę cloud, wieczorem napiszę o niej coś więcej. A przecież jeszcze jest luna, która według opisu kryje jeszcze bardziej niż sand.
Frantic moja ulubiona kusicielko dzięki To jest nadzieja dla mnie Mam naczynka i zaczerwienienia na polikach do ukrycia i VV lumiere słabo sobie radzi.Ratuję się korektorem .Wolałabym coś bardziej kryjącego Skoro to nie najmocniejsza formuła to jestem ciekawa twoich testów
Idę obejrzeć tą śmieszną stronę


Obejrzałam.Szok w życiu tu nie znajdę średniego beżu

Edytowane przez golabek
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:29
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:48   #3097
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic moja ulubiona kusicielko dzięki To jest nadzieja dla mnie Mam naczynka i zaczerwienienia na polikach do ukrycia i VV lumiere słabo sobie radzi.Ratuję się korektorem .Wolałabym coś bardziej kryjącego Skoro to nie najmocniejsza formuła to jestem ciekawa twoich testów
Idę obejrzeć tą śmieszną stronę


Obejrzałam.Szok w życiu tu nie znajdę średniego beżu
Jak już wspominałam dzisiaj mam na sobie formułę cloud. Mogę o niej powiedzieć tyle, że też jest świetna - ładnie stapia się z moją skórą, nieźle kryje, jednak trochę mniej niż sand. Zatem opis na stronie się w tym względzie zgadza. Formuła cloud przypomina mi bardzo podkład z Lumiere VV. Zatem szukając jakiegoś mocniejszego krycie od Lumiere polecam raczej sand i lunę, chociaż tej ostatniej formuły jeszcze nie mam więc nic o niej powiedzieć nie mogę.
Ja będę chyba typować właśnie formuły sand i luna, bo mniej kryjący podkład mam już z Lumiere.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 17:55   #3098
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Frantic pomóż kochana Gdzie są wyjaśnienia storpnia jasności? Które to medium light medium ? Czuję się jak dziecko we mgle
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 09:55   #3099
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic pomóż kochana Gdzie są wyjaśnienia storpnia jasności? Które to medium light medium ? Czuję się jak dziecko we mgle
Takiego wyjaśnienia to chyba nie znajdziesz. Musisz szukać po kategorii kolorystycznej podawanej z lewej strony tabeli, wybrać sobie odcienie, które Twoim zdaniem będą dobre, a potem napisać maila do właścicielki, wymienić kolory które chcesz wziąć, opisać swoją cerę i poprosić o radę.
Czasem przy niektórych odcieniach jest opis, że np. jest do jasnej cery z żółtymi podtonami, albo że dany odcień jest jaśniejszego od takiego a ciemniejszy od innego. Nie mniej jednak chyba większość odcieni nie ma takiego opisu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:35   #3100
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Takiego wyjaśnienia to chyba nie znajdziesz. Musisz szukać po kategorii kolorystycznej podawanej z lewej strony tabeli, wybrać sobie odcienie, które Twoim zdaniem będą dobre, a potem napisać maila do właścicielki, wymienić kolory które chcesz wziąć, opisać swoją cerę i poprosić o radę.
Czasem przy niektórych odcieniach jest opis, że np. jest do jasnej cery z żółtymi podtonami, albo że dany odcień jest jaśniejszego od takiego a ciemniejszy od innego. Nie mniej jednak chyba większość odcieni nie ma takiego opisu.
Nie jest to pocieszajace ......to już chyba mimo wszystko opisy lepsze na EG Minerals no i EGM mi na maile odpisuje szybko (w przeciewieństwie do Frantic, jej chyba nie lubią )
Jak znajdę czas w weekend to może napiszę do DW i zobaczymy czy i jak ta firma szybko mi odpisze ?....tylko sama nie wiem po co , tak ładnie mi w minerałach EG ....chyba z powodu uzależnienia
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:03   #3101
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Takiego wyjaśnienia to chyba nie znajdziesz. Musisz szukać po kategorii kolorystycznej podawanej z lewej strony tabeli, wybrać sobie odcienie, które Twoim zdaniem będą dobre, a potem napisać maila do właścicielki, wymienić kolory które chcesz wziąć, opisać swoją cerę i poprosić o radę.
Czasem przy niektórych odcieniach jest opis, że np. jest do jasnej cery z żółtymi podtonami, albo że dany odcień jest jaśniejszego od takiego a ciemniejszy od innego. Nie mniej jednak chyba większość odcieni nie ma takiego opisu.
Frantic załamałaś mnie Nigdy tam sobie koloru nie dobiorę Opisy na egm są świetne a tu zero pojęcia o kolorze Szkoda
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 11:48   #3102
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ju już sobie zrobiłam listę z Dream World Czy ja dobrze widzę, że tam nie ma tradycyjnego "wrzuć do koszyka" przy konkretnym kolorze, a trzeba ręcznie wpisywać w okienko jaką formułę i jaki kolor się chce wchodząc do odpowiedniej grupy wielkości produktów ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:52   #3103
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ju już sobie zrobiłam listę z Dream World Czy ja dobrze widzę, że tam nie ma tradycyjnego "wrzuć do koszyka" przy konkretnym kolorze, a trzeba ręcznie wpisywać w okienko jaką formułę i jaki kolor się chce wchodząc do odpowiedniej grupy wielkości produktów ?
Mariola to ja poproszę o wskazówki jakie kolorki wybrałaś
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:02   #3104
karola9393
Zadomowienie
 
Avatar karola9393
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 717
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

mam pytanie, jak dlugo puder mineralny z loreala jest swiezy i zdatny do uzywania po otwarciu?
chodzi mi o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...&produkt=18928
z gory dzieki za odpowiedz
__________________

karola9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:24   #3105
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mariola to ja poproszę o wskazówki jakie kolorki wybrałaś
SAND: Cybelle, Tiamet, Nintu, Ina, Themis, Caliope, Peresphone, Eshara, Almha
LUNA: Maeve, Nanaja, Ereskigal, Damkina, Brighid, Cerridwyn, Nammetun, Anat, Gwyar, Ishkhara
CLOUD: Nerthaus, Nanna, Nanse, Ishtar

Zdaję sobie sprawę, że coś może być za ciemne lub za jasne, ale myślę, że może coś będzie można z tego choćby wymieszać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:33   #3106
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ju już sobie zrobiłam listę z Dream World Czy ja dobrze widzę, że tam nie ma tradycyjnego "wrzuć do koszyka" przy konkretnym kolorze, a trzeba ręcznie wpisywać w okienko jaką formułę i jaki kolor się chce wchodząc do odpowiedniej grupy wielkości produktów ?
Formule chyba mozna wybrac ale kolor recznie :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 12:57   #3107
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
SAND: Cybelle, Tiamet, Nintu, Ina, Themis, Caliope, Peresphone, Eshara, Almha
LUNA: Maeve, Nanaja, Ereskigal, Damkina, Brighid, Cerridwyn, Nammetun, Anat, Gwyar, Ishkhara
CLOUD: Nerthaus, Nanna, Nanse, Ishtar

Zdaję sobie sprawę, że coś może być za ciemne lub za jasne, ale myślę, że może coś będzie można z tego choćby wymieszać
Mariolu bardzo dziękuję Powiedz mi proszę jeszcze tylko jakie kolory ci pasują z edm,lumiere,joppa?

Frantic czy Dreamworld też dają taki efekt rozświetlenia jak EGM ? Jeśli tak to nie dla mnie niestety.Muszę mieć matowe wykończenie.

Edytowane przez golabek
Czas edycji: 2009-03-13 o 13:01
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:02   #3108
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

DM - Luna nie daje rozświetlenia.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:28   #3109
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1142416 8]DM - Luna nie daje rozświetlenia.[/QUOTE]

Dzięki Sunprince To jest nadzieja dla mnie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 13:40   #3110
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dziewczyny, ratujcie!
Powiem krotko: obejrzalam filmiki na temat nakladania podkladu mineralnego, stosuje sie co do instrukcji, ale dzis (w jasnym dziennym swietle) zauwazylam, ze moj make up wyglada okropnie!!
Przede wszystkim zasycha mi na twarzy zanim jeszcze zdaze go porzadnie rozsmarowac, przez co powstaja strasznie nieestetyczne smugi, poza tym mam spory problem z aplikacja pomiedzy i nad brwiami
Dzis dwa razy musialam zmyc taki niewypal, no klapa, az mi brak slow poprostu
Wkoncu skonczylo sie na nalozeniu podkladu 'na sucho', bo juz nie mialam czasu...
Czy Wam tez sie tak kiedys zdarzylo, czy moze to wina kosmetykow??
Zakladam, ze duzo w tym mojej winy, no wiecie, brak doswiadczenia itp, ale zeby bylo az tak zle
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 13:59   #3111
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Nie jest to pocieszajace ......to już chyba mimo wszystko opisy lepsze na EG Minerals no i EGM mi na maile odpisuje szybko (w przeciewieństwie do Frantic, jej chyba nie lubią )
Jak znajdę czas w weekend to może napiszę do DW i zobaczymy czy i jak ta firma szybko mi odpisze ?....tylko sama nie wiem po co , tak ładnie mi w minerałach EG ....chyba z powodu uzależnienia
No włąśnie, mnie EGM nie lubi od pierwszego napisania. Nie zdążyłam nawet zasłużyć na to nielubienie.
Kobietko jestem bardzo ciekawa czy też odbierzesz formułę sand z DW tak jak cover me z EGM czy tylko dla mnie one są identyczne.

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic załamałaś mnie Nigdy tam sobie koloru nie dobiorę Opisy na egm są świetne a tu zero pojęcia o kolorze Szkoda
Faktycznie jest ciężko. Ja się kierowałam dwoma próbkami które mam od Rocki, jej typami, zdjęciami z albumu i własnym przekonaniem. Trochę więc udało mi się wyeliminować.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ju już sobie zrobiłam listę z Dream World Czy ja dobrze widzę, że tam nie ma tradycyjnego "wrzuć do koszyka" przy konkretnym kolorze, a trzeba ręcznie wpisywać w okienko jaką formułę i jaki kolor się chce wchodząc do odpowiedniej grupy wielkości produktów ?
No, utrudnienia na tej stronie na każdym kroku. Myślisz, że już przez wszystko przebrnęłaś, a tu kolejny zonk.

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic czy Dreamworld też dają taki efekt rozświetlenia jak EGM ? Jeśli tak to nie dla mnie niestety.Muszę mieć matowe wykończenie.
Gołabku według mnie cloud jest matowa - tak jak VV z Lumiere, zaś sand daje delikatne glow tak jak cover me z EGM, dlatego tak mi się te formuły wydają podobne. Mimo wszystko jednak spróbuj formuły sand, chociaż jedną próbkę, jest naprawdę fajna.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:03   #3112
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Frantic bardzo dziękuję Glow doprowadza mnie do szału niestety.Próbowałaś lunę? Jaki masz kolor podkładu?Może tak coś wyeliminuję
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:05   #3113
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
dziewczyny, ratujcie!
Powiem krotko: obejrzalam filmiki na temat nakladania podkladu mineralnego, stosuje sie co do instrukcji, ale dzis (w jasnym dziennym swietle) zauwazylam, ze moj make up wyglada okropnie!!
Przede wszystkim zasycha mi na twarzy zanim jeszcze zdaze go porzadnie rozsmarowac, przez co powstaja strasznie nieestetyczne smugi, poza tym mam spory problem z aplikacja pomiedzy i nad brwiami
Dzis dwa razy musialam zmyc taki niewypal, no klapa, az mi brak slow poprostu
Wkoncu skonczylo sie na nalozeniu podkladu 'na sucho', bo juz nie mialam czasu...
Czy Wam tez sie tak kiedys zdarzylo, czy moze to wina kosmetykow??
Zakladam, ze duzo w tym mojej winy, no wiecie, brak doswiadczenia itp, ale zeby bylo az tak zle
ojoj, powodów, dla których podkład nie wygląda na nas dobrze może być mnóstwo. Najważniejsze zasady, żeby wyglądał dobrze (czyli wyeliminowanie przyczyn tego, że tak nie jest to):
- odpowiedni podkład dla nas (znalezienie go wbrew pozorom może wcale nie być łatwe, bo każda cera jest inna i nie każdej z nas pasuje to, co dla innych jest rewelacją). Tutaj mówię nie tylko o marce, ale i rodzaju podkładu.
- właściwy sposób przygotowania cery (i tutaj znowu pojawia się problem odnalezienia odpowiedniego primera, kremu, filtra itd)
- właściwe narzędzia (pędzel to połowa sukcesu)
- odpowiednia aplikacja (chociaż skoro przejrzałaś filmiki na yt, to z tym akurat nie powinnaś mieć problemu), ale część z nas lubi nakładać podkład na mokro, spryskiwać pędzel, pryskać twarz hydrolatami, stemplować wilgotnym wacikiem itd. itp. )
- czasem podkład, którego uzywamy i lubimy z jakiegoś dziwnego powodu pewnego dnia nie wygląda na nas dobrze (tutaj wpływ może mieć kilka czynników- cykl, warunki atmosferyczne, przyjmowane leki itd). A czasem okazuje się, że podkład, który skreśliłyśmy z jakiegoś powodu okazuje się nie być taki zły

I można by pewnie jeszcze wymienić kilka punktów.
Może gdy napiszesz coś więcej- jaką masz cerę, czego użyłaś, jak przygotowałaś twarz, czym nakładałaś podkład, w jaki sposób, to będziemy mogły Ci jakoś pomóc, bo informacja, że podkład nie wygląda dobrze, jest nieco zbyt ogólna

Mi nie zdarzyło się nigdy "zasychanie" podkładu na twarzy, choć na niektorych kremach rzeczywiście trudniej go rozsmarować, więc może to kwestia nieodpowiedniego przygotowania twarzy? I napisałaś, ze w końcu nałozyłaś go "na sucho"? Czy to oznacza, że problemy są przy aplikacji na mokro? Ja na mokro podkładów mineralnych nie używam (jedynie spryskuję na koniec twarz hydrolatem), bo po prostu nie lubię tego sposobu.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-13 o 14:30
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:07   #3114
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

anyołku, ale jakim cudem podkład "zasycha" zanim go nałożyłaś i zrobił smugi? Robiłaś to na mokro?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:10   #3115
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic bardzo dziękuję Glow doprowadza mnie do szału niestety.Próbowałaś lunę? Jaki masz kolor podkładu?Może tak coś wyeliminuję
Nie luny jeszcze nie mam. Mam tylko dwie próbki z wymianki z Rocki, w obu przypadkach kolory są dla mnie niewłaściwe: An (za jasny i za neutralny), Skade (za żółty i chyba ciut za jasny). Także raczej z tym wyeliminowaniem nie pomogę, bo sama jeszcze nie znalazłam swojego odcienia, chociaż po cichu obstawiam Elli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:13   #3116
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie luny jeszcze nie mam. Mam tylko dwie próbki z wymianki z Rocki, w obu przypadkach kolory są dla mnie niewłaściwe: An (za jasny i za neutralny), Skade (za żółty i chyba ciut za jasny). Także raczej z tym wyeliminowaniem nie pomogę, bo sama jeszcze nie znalazłam swojego odcienia, chociaż po cichu obstawiam Elli.
Dzięki będę coś kombinować
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:32   #3117
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cathy, dziekuje za poswiecenie czasu na odpowiedz
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
anyołku, ale jakim cudem podkład "zasycha" zanim go nałożyłaś i zrobił smugi? Robiłaś to na mokro?
zasycha zanim go rozsmaruje na twarzy, nie zanim naloze
Dokladny 'proces' aplikacji opisze Wam, kiedy wroce do domu (jestem w pracy), mam nadzieje, ze uda Wam sie mi pomoc, bo jestem troszke podlamana
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 14:50   #3118
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anyolek- nie ma za co

Mnie też zdziwiła infomacja o zasychaniu podkładu na twarzy przy rozsmarowywaniu, bo to proszek przecież, więc co ma zasychać? Dlatego wnioskujemy, że albo nakładasz podkład na mokro, albo... może Ty używasz minerałów płynnych
Najlepiej będzie, jak opiszesz nam dokładnie, co i jak i wtedy spróbujemy pomóc
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:00   #3119
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Frantic bardzo dziękuję Glow doprowadza mnie do szału niestety.Próbowałaś lunę? Jaki masz kolor podkładu?Może tak coś wyeliminuję
Golabku, to moze mnie sie wreszcie zapytasz? Luna jest absolutnie matowa, naprawde mocno kryjaca, ale nie podkresla mi porow ani sie nie warzy.

Jakie odcienie z innych firm sa dla Ciebie dobre?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 15:24   #3120
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mariolu bardzo dziękuję Powiedz mi proszę jeszcze tylko jakie kolory ci pasują z edm,lumiere,joppa?
Z EDM najlepsze dla mnie to: Perfect, Fairly Light, Fairly Summer, Light Medium, Light Neutral
Z Joppa: Leight Med 1, reszta próbek leży i czeka na testowanie, ale już mi dni w tygodniu brakuje tyle tego się nazbierało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.