pas Vibroaction - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 11:40   #61
Eweeeeeelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: pas Vibroaction

nie kupujcie tego

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

PRZESTROGA
Kochanie chcem każdego przestrzec przed kupnem tego "BADZIEWIA"
ja niestety sie nabrałam na kupno tego szajsu i żałuję! Najpierw po nie całych 10 minutach spalił mi sie zasilacz który musiała ponownie kupic za 18zł! A po tygodniu odmówił mi posłuszeństwa pas wogle nie pasuje tylko burczy!!!!! Próbowałam skontaktowac sie ale nikt oczywiscie nie zamierza z tym zrobic więc otrzeegam nie dajcie sie nabrac na to jak JA!!!!!!!!!!!!!!!!
Eweeeeeelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:49   #62
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: pas Vibroaction

Cytat:
Napisane przez Eweeeeeelina Pokaż wiadomość
nie kupujcie tego

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

PRZESTROGA
Kochanie chcem każdego przestrzec przed kupnem tego "BADZIEWIA"
ja niestety sie nabrałam na kupno tego szajsu i żałuję! Najpierw po nie całych 10 minutach spalił mi sie zasilacz który musiała ponownie kupic za 18zł! A po tygodniu odmówił mi posłuszeństwa pas wogle nie pasuje tylko burczy!!!!! Próbowałam skontaktowac sie ale nikt oczywiscie nie zamierza z tym zrobic więc otrzeegam nie dajcie sie nabrac na to jak JA!!!!!!!!!!!!!!!!
A gdzie go kupiłaś ?

Ja mam swój dwa lata i daję radę , nic się nie spaliło, a ćwiczę ja i Tżet także jest eksploatowany, dla mnie jest ok. Ja kupiłam z mango.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:17   #63
Eweeeeeelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: pas Vibroaction

Hmmmmm ja kupiłam w Vibarction i niestety strasznie żałuję;/
Jeśli wolno spytac ile twój kosztował?
Ostanio zadzwoniłam do tej firmy z pretensjami to maja zamiar mi wymienic na nowy jak widac trafiłam na jakis bubel;/
Mam pytanko czy pomógł ci coś ten pas widziałaś jaką zmianę jednym słowem czy pomaga???
pozdrawiam
Eweeeeeelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 10:18   #64
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: pas Vibroaction

Cytat:
Napisane przez Eweeeeeelina Pokaż wiadomość
Hmmmmm ja kupiłam w Vibarction i niestety strasznie żałuję;/
Jeśli wolno spytac ile twój kosztował?
Ostanio zadzwoniłam do tej firmy z pretensjami to maja zamiar mi wymienic na nowy jak widac trafiłam na jakis bubel;/
Mam pytanko czy pomógł ci coś ten pas widziałaś jaką zmianę jednym słowem czy pomaga???
pozdrawiam
Nie pamiętam ile dałam, to było rok temu jakoś 250albo 350 zł. Pomaga jak się jest konsekwentnym i jeszcze lepiej jak się trzyma diety.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 09:14   #65
prromise22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4
Dot.: pas Vibroaction

Witajcie Kochane
Jak tylko znalazłam ten wątek wiedziałam że muszę coś napisać
Pas kupiłam jakieś 3 miesiące temu, dokładnie jakiś vibro-therm belt. Nie wiem czy to ten z mango bo od jakiś 2 lat telewizor mam do naprawy. Mniejsza z tym...
Najfajniejsze efekty przynosił używany w czasie ćwiczeń na orbitreku. Używany sam raczej nie przynosił mi widocznych efektów, pewnie dlatego że jestem leniuszek i nie zawsze mi się chciało w nim siedzieć. Choć nie powiem bo zakwasy fajnie masuje. Czytając wasz wątek stwierdziłam że chyba pora się z nim przeprosić i zacząc od nowa znajomość
prromise22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:19   #66
aaannneeetttkkkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: pas Vibroaction

Witam,mam do sprzedania 100 procent sprawny pas Vibroaction uzylam go zaledwie kilka razy jezeli ktos z Was jest na kupnie tego urzadzenia to polecam mysle ze z cena sie dogadamy piszcie w odpowiedziach na forum jesli jestescie zainteresowani mozna go bedzie nawet przed zakupem wyprobowac jesli bedzie taka mozliwosc pozdrawiam goraco papa
aaannneeetttkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 12:17   #67
nikolea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: pas Vibroaction

Mam pas od miesiaca ...i w obwodzie mnniej o 5 cm ..tyle że do tego dochodzi mała dietka i chodzę na basen i aerobik ...pas dobry nie narzekam ..a te swedzenia lub pieczenia na poczatku to narmalna kolej rzeczy chodziłam przez jakis czas na rolettic(swoja droga polecam ) i tam tez mnie piekło i swedziało ..ale instruktorka mi mowiła ze jezli tak sie dzieje to działa ..jaiekies tam tkanki sie robijaja itd...wiec tym sie nie martwcie .Wrecz porzeciwnie ..pozdrawiam ;p
nikolea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 21:21   #68
Nataluniaa
Przyczajenie
 
Avatar Nataluniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: pas Vibroaction

.

Edytowane przez Nataluniaa
Czas edycji: 2010-01-11 o 18:46
Nataluniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 22:18   #69
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: pas Vibroaction

kupiłam niedawno ten pas i jestem zadowolona. skóra lepiej wygląda, spadło kilka cm, ale wiadomo - ćwiczenia i dieta także, nie samo siedzenie ;p
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:14   #70
kamilkamilka
Raczkowanie
 
Avatar kamilkamilka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 155
Dot.: pas Vibroaction

Właśnie zamówiłam sobie Pas Vibroaction jestem ciekawa jak sie spisze na dodatek dostane go całkowicie za darmo jeśli chcecie wiedzieć jak to zrobiłam - piszcie
kamilkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:38   #71
kwiatek30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: pas Vibroaction

Ja bardzo długo zastanwaiałam się nad wyborem pasa. Kupiłam w końcu vibroaction w sklepie internetowym http://fitbay.pl/2566-pas-vibroaction.html (jakoś nie mam zaufania do sprzedwaców na allegro, parę razy już się przejechałam). Kupiłam trochę z ciekawości, czy faktycznie to coś w ogóle daje. Poza tym sprzedawca zapewnił, że mam 30 dni na przetestowanie pasa i ewentualny zwrot. Pas mi sie jednak spodobał i nie zamierzam zwrócić. Po miesiącu skóra stała się rzeczywiście jędrniejsza i gładsza. Teraz zamierzam powalczyć z pupą)
kwiatek30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 18:26   #72
cassablanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: pas Vibroaction

Ja mam pas Vibro-therm bet ma podobne działania do Vibroaction tylko ma jeszcze funkcje sauny ale żałuje że go kupiłam bo tak naprawdę te pasy tylko "wibrują", jak dla mnie za delikatnie a ten z reklamy Mango SAUNA VIBRA BELT trzepie aż się kurzy, to wytrzepie trochę tłuszczyku i taki właśnie chciałam tylko pożałowałam kasy to mam, chyba że te wibracje pokazane na reklamie to oszustwo....
cassablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:00   #73
angelka132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
pas Vibroaction

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Pas Vibroaction: A więc i ja się udzielę i wypowiem na jego temat...Mam go już pół roku i myślę że mogę coś na jego temat powiedzieć więcej...Jest to Pas z zasilaczem a więc z tym jest minus gdyż nie mogę się w nim swobodnie poruszać tylko dlatego iż kabel nie jest długi bym mogła po całym pokoju się przemieszczać i dlatego używam go tylko gdy pracuje przy komputerze(około 2 do 3 godzin)...Co do swędzenia one są tylko na początku przynajmniej u mnie tak było a gdy drażni was swędzenie i nie przechodzi to proponuje pas zakładać na odzież i problem z głowy.Wiele osób pisało ze Pas Vibroaction się nagrzewa i zasilacz spala...Oczywiście że się nagrzewa gdyż to jest na podobnej zasadzie jak byśmy ćwiczyli i też się pocimy a więc i Pas gdy pracuje to się nagrzewa ale bez przesady nie do takiego stopnia by parzył jest to przyjemne ciepło a jak mam juz pas pół roku tak nadal chodzi.Czytałam wiele wypowiedzi na temat tego pasa i nie zgodzę się z osobami które twierdzą że nic on nie pomaga gdyż jest to absurdem.Mi on dużo pomógł oczywiście przy odpowiedniej diecie i także ćwiczeniach...Kochani nie oczekujcie że sam Pas zrobi z was piękne modelki gdyż do tego jeszcze jest potrzebna motywacja do ćwiczeń,diety a to możemy sobie sami opracować żadni dietetycy nie są nam potrzebni...Gdy już zaczynamy chudnąć poprzez ćwiczenia i diete pas pomaga nam ujędrnić swoje ciało by ono nie wisiało...Przez pół roku dzięki własnej motywacji,ćwiczeniach,Pas ie Vibroaction,diecie i posiłkach które zawsze szukałam poprzez internet.Schudłam 31 kg oczywiście podkreślam nie głodowałam gdyż jadłam 5 posiłków dziennie w małych ilościach i dużo wody niegazowanej.
Zawsze przez bieganiem lub ćwiczeniami włączałam Pas na 20 minut do 30 by popudzić moje mięsnie i efekty na dzień dzisiejszy są...Nie ma diety cudu kochani a więc ćwiczenia,dieta i przy tym możemy pomóc sobie Pasem a afekty murowane. Powodzenia życzę
angelka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 08:10   #74
aaannneeetttkkkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: pas Vibroaction

Hej już kiedyś pytałam nadal mam pas Vibroaction nie używam go bo nie mam czasu, a tak jak piszecie tu jest on potrzebny. Jeżeli macie zamiar go kupić to napiszcie poniżej. Szkoda przepłacać mój jest na 100 sprawny. aneta_kaminska@vp.pl POZDRAWIAM PAPA
aaannneeetttkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:23   #75
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: pas Vibroaction

Moim zdaniem lepiej uczciwie poćwiczyć niż iść na skróty.
Lepiej poświecić chwile czasu i np. pokręcić hula-hopem przez ulubionym serialem niz siedzieć na kanapie.
Dodatkowo można uzyc pasa neuroprotenowego choć też myślę że, ten pas tylko spala wodę a nie tłuszcz.

Ja własnie krece hula-hopem z owiniętym folia spożywcza brzuchem, trochę brzuszków i nawet samopoczucie jest lepsze
A jezeli u paru osob ten pas Vibroaction powoduje problemy zdrowotne to lepiej się zastanowić czy warto ryzykować tym co możemy osiągnąć bez bez narażania siebie na problemy .
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 22:31   #76
Lovely x3
Rozeznanie
 
Avatar Lovely x3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: podkarpacie 
Wiadomości: 857
GG do Lovely x3
Dot.: pas Vibroaction

Ja mam z Mango Sauna Vibra Belt i jestem zadowolona
Nie wyobrażam sobie moich nóg bez tego pasa (pozbyłam się mnóstwo rozstępów i celulitu)
__________________
Pijąc szczęście bez chwili wytchnienia,
utopisz się w nim.
Lovely x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.