Problemy na udach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-18, 09:28   #1
Ana-stazja
Raczkowanie
 
Avatar Ana-stazja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36

Problemy na udach


Witam!
Przeglądałam różne posty, różne tematy, ale wydaje mi się, że nie znalazłam przypadku identycznego co mój. Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Właśnie niedawno po kąpieli odkryłam na 1 udzie po wewnętrznej stronie bliżej kolana czerwone plamy, których tam nigdy nie było. Wygląda to strasznie - trochę tak jakbym się poobijała. Najbliżej co mogłoby być prawdopodobne to pękające naczynka na które skarży się tak wiele dziewczyn. Owszem moje uda są dość duże, ale zawsze takie były-tj. nie od urodzenia ale urosły ze mną i nie doszukiwałam się w tym niczego. Gorzej, że wiem jak wyglądają pęknięte naczynka i tworzą raczej pajęczynę cienkich niteczek, zwykle sinych, a ja mam wielgachną pajęczynę z rozlanych czerwonych placów w kolorze jak po ugdyzieniu komara, czyli jasnej czerwieni, a nie sine. Wystąpiło to po kąpieli bardzo wyraźnie na płacie skóry ok. 13x7cm teraz tego wcale nie widać oprócz 2-3 czerwonych plamek długości paru cm i szerokości 0,5cm. Niepokoi mnie to tym bardziej bo moja młodsza siostra też ma coś podobnego od jakiegoś czasu, ale na obu udach i nie zawsze znika a kolory ma od czerwieni do sinego. Moja babcia miała pękające naczynka(takie cienkie niteczki), moja mama ma i jej brat, ale to co my mamy z siostrą nie wygląda tak samo ani nawet podobnie. Czy może to być początkowe stadium do pękających naczynek?żylaków? czy czegoś innego?Dodam, że mój układ krążenia nie jest rewelacyjny - mam zawsze zimne ręce i stopy.
Ana-stazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 13:29   #2
agataaaaa
Raczkowanie
 
Avatar agataaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szwecja (polska)
Wiadomości: 44
Dot.: Problemy na udach

Najlepiej bedzie jak pojdziesz z tym do dermatologa.On ci pomoze!
__________________


- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś.


agataaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.