Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 18:33   #1
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46

Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne


Przechodzę stopniowo z włosów ciemnych (farbowanych) do blondu. 3 tygodnie temu użyłam Safiry (Blask Księżyca) - delikatnie jaśniejsze, po tygodniu Rozjaśniacza Loreal 001 - zero efektu, po kolejnym tygodniu rozjaśniacza Londy - efekt jest, włosy są jaśniutkie, ale żółte, a przy skórze głowy prawie białe. Całe szczęście w miarę jednolite. Trudno to jednak nazwać kolorem. Teraz planuję nałożyć na nie farbę (póki nie ma jeszcze moich naturalnych, ciemnych odrostów). Efekt powinien być zgodny z moimi oczekiwaniami, gdyż tak jak pisałam włosy są równomiernie jasno-żółte.
Stąd moje pytanie - jaką farbę powinnam nałożyć, żeby tą żółć zlikwidować? Wiem, że odpadają popiele itp. Może któraś z Was miała podobny problem i zaraz po rozjaśniaczu nałożyła farbę? Jeśli tak, to jaką? Jaka firma, kolor?
Nie piszcie, że powinnam iść do fryzjera, bo nie jest to możliwe. Nie piszcie, że powinnam odczekać i w tym czasie myć filotewymi szamponami, bo tak robię i nie przynosi to żadnego efektu, a nie mogę dłużej mieć na głowie takiego "koloru". Zaryzykuję zniszczenie i nałożę po raz ostatni jakąś farbę, tylko proszę o wskazówki.
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!!!
regiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 19:25   #2
bionda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

Hmmm.. trudna sprawa szczerze mówiąc. Skoro nie pomagają płukanki, to sama niewiem. Mi osobiście podoba się taki żółty blond niż platyna, dlatego płukankę robię raz na ok. 3 tygodnie. Odrosty farbuję Wellatonem Bardzo jasny popielaty blond ij estem zadowolona z efektu, więc ze spokojnym sumieniem mogę Ci tą farbę polecić. Słyszałąm (i widziałam) , że fajny efekt jest również po Garnier - Bardzo Bardzo Jasny Blond. Pozdrawiam i Sukcesu życzę
bionda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 00:03   #3
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

Ja zniwelowałam żółć farbą loreal odcień Viking - bardzo jasny blond popielaty, kolor wyszedł niezły, naturalny nie żółty ale dość jasny
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 11:11   #4
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

Z tego, co widzę polecacie popiele, których ponoć mam się wystrzegać na rozjaśnianych włosach. Nie wyjdą zielone? Nie lepiej chlasnąć jakimś beżem albo perłą?
regiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:23   #5
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

używałam też loreal excellence perłowy beż i też było spoko. Włosy nie wyszły zielone po żadnej z nich, mimo że robiłam w odstępie 1 czy 2 dni.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:28   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

pytanie może głupie, ale: czemu włosy mają wyjść zielone?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:05   #7
bionda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

hehe, nie wyjdą zielone ) A może spróbuj szaponem srebre refleksy firmy Kallos (sklep fryzjerski), kosztuje ok. 6 zł, i potrzymaj dłużej, jest naprawde mocny sama się przekonałam, bo mi wyszły poprsotu siwe ;D ale jeśli Ci to faktycznie nie pomoże to właśnie polecam blondy w odcieniach popielatych,
bionda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 21:20   #8
aniulka102
Przyczajenie
 
Avatar aniulka102
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

Ja najpierw robilam pasemka rozjasniaczem dlugi czas az prawie wszystkie wlosy byly jasne, potem na to wszystko polozylam farbe u fryzjera blond i wyszedl blond zolty, podejrzewam ze taki jak Twoj bo te ktore jeszcze byly ciemne zrobily sie zolte i na to wszystko nalozylam farbe Garnier 100% color XL1 superrozjasniajacy blond. Osiagnelam efekt taki jak zawsze chcialam czyli jasny platynowy blond, nie bialy i nie zolty kolor mam taki jak na zdjeciu nie wiem czy o takim myslisz?? powodzenia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_8544.jpg (15,2 KB, 269 załadowań)
aniulka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 23:27   #9
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
pytanie może głupie, ale: czemu włosy mają wyjść zielone?
Z obserwacji i ze słyszenia wiem, że farby, które mają w nazwie "popielaty" w zależności od pigmentu, lubią wyjść zielone.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aniulka102 Pokaż wiadomość
Osiagnelam efekt taki jak zawsze chcialam czyli jasny platynowy blond, nie bialy i nie zolty kolor mam taki jak na zdjeciu nie wiem czy o takim myslisz?? powodzenia.
Śliczny kolorek. Na pewno wypróbuję tą farbę w następnej kolejności, bo już się pospieszyłam i położyłam Loreal Excellence 10.21 b.b.j.perłowy blond. Spodziewałam się, że zlikwiduje mi całą żółć, niestety efekt końcowy to najbardziej sztuczny i "lalkowaty" blond, jaki miałam
Ale się nie poddaję . Po jakimś czasie spróbuję farby, którą polecasz.
regiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:19   #10
bionda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Jaką farbę polecacie po rozjaśniaczu? Pilne

Wklej zdjęcie, jeśli możesz.
bionda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.