NO-scar czy ktos stosowal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-11, 12:22   #1
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162

NO-scar czy ktos stosowal?


Czy ktos stosowal krem no-scar? Moze Pani doktor zetknela sie z tym kremem i cos o nim powie jest skuteczny czy to nastepny "rewelacyjny" specyfik...
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:22   #2
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
NO-scar czy ktos stosowal?

Czy ktos stosowal krem no-scar? Moze Pani doktor zetknela sie z tym kremem i cos o nim powie jest skuteczny czy to nastepny "rewelacyjny" specyfik...
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:30   #3
inkluzja_ultymatywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: NO-scar czy ktos stosowal?

podbijam temat. stosował to ktoś?
inkluzja_ultymatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 12:53   #4
olciap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: NO-scar czy ktos stosowal?

ja dzisiaj zamówiłam bo mam blizny po krostkach i mam wielką nadzieje że to będzie strzał w dziesiątke bo jeśli nie to strace nadzieje...
kupiłam nie dawno nowy krem soraya care& control i szczypie mnie buzia po nim i napina jakby mi wysuszac skóre i napisane jest ze to krem nawilzajacy...no moze mniej mam krost i blizny troszenke zbledły ale za to jak umyje buzie ciepłą woda a to dopiero widac gdzie sa blizny...(ale żel z tej serii jest naprawde sympatyczny)a i krem pachnie jak Cif cytrynowy....fu
olciap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:12   #5
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: NO-scar czy ktos stosowal?

Ja go uzwam juz 2 miesiąc.Na razie efektów brak,ale (pisałam o tym na KWC),moja dermatolog kazała mi go używać ROK!Powiedziała,żebym nie oczekiwała efektów po jednym czy dwóch opakowanich,trzeba byc wytrwałym i ja bde.Jeśli to ma mi pomóc i chociaż troche rozjaśnić przebarwienia to ja sie pomęcze i będe czekać cierpliwie na efekty.
Krem ogólnie jako krem jest ok,bardzo szybko sie wchłania,ale jednoczesnie nie jest to krem matujący czy wysuszajacy,ściagający skórę przez swoja konsystencje.Ja go używam raz dziennie,rano pod makijaż.
Mam opakowanie 30ml i cały czas jest to moje pierwsze opakowanie,wieć jak dla mnie jest on bardzo wydajny.Jedyna rzecza która mnie męczy w nim to ten masaż który trzeba wykonać dla lepszego wchłoniencia się składników.Krem sie szybko wchłania,więc ten masaż jest ciutek trudny do wykonania,bo skoa pod palcami jest "tępa".
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 19:49   #6
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: NO-scar czy ktos stosowal?

Cytat:
Napisane przez olciap
ja dzisiaj zamówiłam bo mam blizny po krostkach i mam wielką nadzieje że to będzie strzał w dziesiątke bo jeśli nie to strace nadzieje...
kupiłam nie dawno nowy krem soraya care& control i szczypie mnie buzia po nim i napina jakby mi wysuszac skóre i napisane jest ze to krem nawilzajacy...no moze mniej mam krost i blizny troszenke zbledły ale za to jak umyje buzie ciepłą woda a to dopiero widac gdzie sa blizny...(ale żel z tej serii jest naprawde sympatyczny)a i krem pachnie jak Cif cytrynowy....fu
Ja stosuje Soraya care & control i jestem zadowolona, ale może to właśnie zależy od cery - jednemu służy a drugiemu szkodzi. Jednak muszę zauważyć, że właśnie bardziej nadaje się na wypryski. Jeśli chodzi o zapach to faktycznie cytrynowy
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 21:30   #7
maruna
Raczkowanie
 
Avatar maruna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Błonie k Warszawy
Wiadomości: 32
Dot.: NO-scar czy ktos stosowal?

mam pierwsze opakowanie. Na efekty za wcześnie ale dobrzesię wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, poza tym dobrze pachnie i wygląda. Wcześniej stosowałam Cepan, efekty rozjaśnienia są po nim widoczne, ale to maść nie krem -tłusta i obciążająca i tak wrażliwą skórę trądzikową
__________________
MARUNA

grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam gdzie chcą
maruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.