Dieta Jabłkowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 13:21   #61
Little_Angel
Raczkowanie
 
Avatar Little_Angel
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: CiEsZyN
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta Jabłkowa

A ja jestem juz po obiedzie zjadłam sobie pieczony brązowy ryż z twarożkiem
i wypiłam pół szklanki maślanki. Jeszcze tylko podwieczorek i kolacja tylko, że
zabardzo nie mam pomysłu co zjem moja lodówka prawie pusta :/
__________________
Człowiek walczy po to by przetrwać,
a nie po to by się poddać...

Little_Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:49   #62
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

Little_Angel, szkoda że wcześniej nie napisałaś, ile masz lat ...
Myślę, że w Twoim wieku dieta niskowęglowodanowa nie jest wskazana [sama się o tym przekonałam :/]...
Więc jedz chlebek pełnoziarnisty nie tylko na śniadanie, ale też na kolację
Po prostu wszystko (co zdrowe ) z umiarem, a będzie OK
Do obiadu mogłaś zjeść jeszcze jakieś owoce!
Ale skoro tego nie zrobiłaś, to może zrób sobie na podwieczorek jakąś sałatkę z owoców/warzyw, a do tego zjedz kilka orzechów i trochę twarogu?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:20   #63
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta Jabłkowa

U tak młodej osoby przemiana materii jest dosyć sprawna i radykalne ograniczenie kalorii tylko ją spowolni. Dzięki temu, że jesteś tak młoda na pewno szybciej schudniesz. Uważam podobnie jak loneliness, że wystarczy, że będziesz odżywiać się zdrowo i z umiarem + aktywność fizyczna, a niedługo zobaczysz efekty

Do obiadku dodałabym surówkę z warzyw.

Jeśli chodzi o podwieczorek i kolację to może jakieś kanapeczki z żytniego pieczywka z serkiem i warzywkami, pózniej jakaś sałatka albo jogurt naturalny z otrębami plus jakieś orzeszki czy migdały
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:40   #64
Little_Angel
Raczkowanie
 
Avatar Little_Angel
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: CiEsZyN
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta Jabłkowa

Na podwieczorek zjadłam sałatke z pomidorów i do tego jabłko.
A na kolacje zjem bułke wieloziarnistą z ogórkiem.
Niestety nie jestem w tej chwili wyposażona w orzechy, a otręby też mi się skończyły (musze zaniedługo się pofatygować do sklepu).
A co do aktywności fizycznej to staram się dużo chodzić a pozatym w wolnych chwilach też ćwicze i uwielbiam tańczyć
Mam nadzieje, że do połowy września lub początku października troche kilo mi ubędzie... w sumie to miałam w planach, że do 1-go września no ale ten miesiąc różnicy to nic strasznego ważne żeby były jak najlepsze efekty.
__________________
Człowiek walczy po to by przetrwać,
a nie po to by się poddać...

Little_Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 20:06   #65
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta Jabłkowa

Wydaje mi się, że w odchudzaniu nie powinien liczyć się czas a trawały efekt Większość osób chce schudnąć jak najszybciej i nie zwracając uwagi na konsekwencje zdrowotne, stosują różnego rodzaju radykalne diety. Może i waga szybko spada na początku, ale później efekt jojo gwarantowany. Nie lepiej schudnąć powoli, ale za to zdrowo i skutecznie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:00   #66
Little_Angel
Raczkowanie
 
Avatar Little_Angel
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: CiEsZyN
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta Jabłkowa

No fakt lepiej jest schudnąć wolniej i być zdrowym no ale jednocześnie jest to bardzo trudne a szczególnie jak inni w twoim otoczeniu jedzą jakieś dobre rzeczy i ciebie też do tego zachęcają no a Ty nie możesz bo jesteś na tej diecie np. drugi tydzień i myślisz ile to jeszcze musisz czekać żebyś coś zjadł normalnego i nie przytył, że jeszcze będziesz musiał czekać dwa, trzy miesiące... to ciężko jest się powstrzymać i tak długo czekać na te efekty szczególnie jak jeszcze nic nie widać.

Jestem już po śniadaniu wypiłam maślanke i zjadłam troszke owsianki nie zadużo bo po tej maślance tak mnie zatkało, że juz nie mogłam :P
__________________
Człowiek walczy po to by przetrwać,
a nie po to by się poddać...

Little_Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:20   #67
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
mono-dietom mówimy zdecydowanie "nie".
dlaczedo nie?!

monodieta na 1 dzień chyba nie może być taka tragiczna!
zwłaszcza jak ktos chce oczyscic organizm!

jestem za jabłkami ale na 1 dzień
Pytanie w jakiej formie je jeść?!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 09:52   #68
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
dlaczedo nie?!

monodieta na 1 dzień chyba nie może być taka tragiczna!
zwłaszcza jak ktos chce oczyscic organizm!

jestem za jabłkami ale na 1 dzień
Pytanie w jakiej formie je jeść?!
Myślę,że FUKSJAA miała na myśli mono-diete stosowaną przez dłuższy okres czasu
Taka diete jednodniowa jest ok, oczyści organizm.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:54   #69
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
dlaczedo nie?!

monodieta na 1 dzień chyba nie może być taka tragiczna!
zwłaszcza jak ktos chce oczyscic organizm!

jestem za jabłkami ale na 1 dzień
Pytanie w jakiej formie je jeść?!
Zwróć uwagę, że autorka wątku pytała o się o dietę jabłkową, bo podobno już w ciągu 3-5 dni można na niej schudnąć 2-3 kg. W tym przypadku mówimy monodietą nie A jeśli chodzi o diety oczyszczające-jednodniowe to już zupełnie inna sprawa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:05   #70
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez Little_Angel
No fakt lepiej jest schudnąć wolniej i być zdrowym no ale jednocześnie jest to bardzo trudne a szczególnie jak inni w twoim otoczeniu jedzą jakieś dobre rzeczy i ciebie też do tego zachęcają no a Ty nie możesz bo jesteś na tej diecie np. drugi tydzień i myślisz ile to jeszcze musisz czekać żebyś coś zjadł normalnego i nie przytył, że jeszcze będziesz musiał czekać dwa, trzy miesiące... to ciężko jest się powstrzymać i tak długo czekać na te efekty szczególnie jak jeszcze nic nie widać.
Ale wiesz, że jak skończysz odchudzanie i wrócisz do swoich "normalnych" nawyków, będziesz się objadać ciastkami, pizzami, hamburgerami, goframi, itp., to będzie efekt yo-yo?
Lepiej zmienić raz na zawsze nawyki żywieniowe i pozwalać sobie na małe co nieco regularnie, ale z umiarem

Cytat:
Jestem już po śniadaniu wypiłam maślanke i zjadłam troszke owsianki nie zadużo bo po tej maślance tak mnie zatkało, że juz nie mogłam :P
To ile Ty tej maślanki zjadłaś ?
Uważam, że lepiej jest prowadzić urozmaiconą dietę.. i zjeść na śniadanie np. kubek tej maślanki i do tego chlebek razowy z chudą wędliną i warzywami. Dodaj koniecznie te warzywka A rano także owoce
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:12   #71
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dieta Jabłkowa

no to teraz wszystko rozumiem

ale jesli jabłka w ciągu 1, Jednego dnia, to jak skomponować posiki, jk podane jabłk! bo narazie ciezko mi sobie to wyobrazic!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 11:16   #72
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez Little_Angel
No fakt lepiej jest schudnąć wolniej i być zdrowym no ale jednocześnie jest to bardzo trudne a szczególnie jak inni w twoim otoczeniu jedzą jakieś dobre rzeczy i ciebie też do tego zachęcają no a Ty nie możesz bo jesteś na tej diecie np. drugi tydzień i myślisz ile to jeszcze musisz czekać żebyś coś zjadł normalnego i nie przytył, że jeszcze będziesz musiał czekać dwa, trzy miesiące... to ciężko jest się powstrzymać i tak długo czekać na te efekty szczególnie jak jeszcze nic nie widać.

Jestem już po śniadaniu wypiłam maślanke i zjadłam troszke owsianki nie zadużo bo po tej maślance tak mnie zatkało, że juz nie mogłam :P
Jesteś młodą osóbką więc powiem tylko tyle, że dieta to nie jest etap w życiu, który trwa tydzien, dwa, trzy lub kilka miesięcy. To plan, który wprowadzamy w życie po to aby być zdrowymi, pięknymi i zadowolonymi z życia. Nie polega to na tym, że odmawiamy sobie czegoś przez jakiś czas, tylko po to, aby po jego upłynięciu zrekompensować sobie nasze "męczarnie". Wybieramy taki sposób żywienia, który nam odpowiada i nie róbmy tego za karę wyłącznie w celu zgubienia 1,2,3 czy 7 kg. Jeśli zaczniemy znów jeść "normalnie" czyli jak rozumiem niezdrowo, efekty naszych męczarni prędzej czy później i tak pójdą na marne. Lepiej założyć, że rezygnujemy z picia coca-coli na rzecz wody, z chipsow na rzecz surowej papryki, z całej czekolady tygodniowo na rzecz jednej lub dwóch tabliczek, czy z jednej pizzy co tydzień na rzecz jednej w miesiącu. To wystarczy i na pewno efekty będą dużo lepsze niż cudowanie przez miesiąc jedzeniem jednej marchewki czy kilograma jabłek. Jeśli dołączymy jeszcze do tego ruch efekty będą widoczne bez dwóch zdań.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:31   #73
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta Jabłkowa

Zgadzam się z agajot Niestety ładna sylwetka wymaga wyżeczeń. I to nie miesiąc lub dwa, ale moim zdaniem praktycznie do końca życia. I nie chodzi o to, że masz rezygnować ze wszystkiego, tylko jeść wszystko z umiarem. Raz na jakiś czas hamburger nie zaszkodzi i to samo tyczy się innych rzeczy. Nie można podchodzić do diety w ten sposób, że ok pomęczę się te dwa miesiące - schudnę, a potem będę mogła jeść słodycze, fast foody itp. rzeczy, bo nie będę już na diecie. Możesz jeść takie rzeczy cały czas Jeśli znajomi jedzą coś słodkiego, to naprawdę nie zaszkodzi jak czasami sobie coś z nimi razem zjesz.

Jeśli teraz będziesz sobie wszystkiego odmawiać i schudniesz, a później za parę miesięcy rzucisz się na słodycze to na pewno znowu przytyjesz. Tak jak już pisałam wszystko z umiarem.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:26   #74
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez agajot
z całej czekolady tygodniowo na rzecz jednej lub dwóch tabliczek
a nie "na rzecz jednej lub dwóch kostek"?

Poza tym popieram w 100%
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:48   #75
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez loneliness
a nie "na rzecz jednej lub dwóch kostek"?

Poza tym popieram w 100%
ja nie jadam więc mam problem z nazewnictwem, ale oczywiście chodziło mi o to małe kilkucentymetrowe
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:12   #76
Little_Angel
Raczkowanie
 
Avatar Little_Angel
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: CiEsZyN
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta Jabłkowa

Wiem, wiem dziewczyny nie chodziło mi o to, że jak schudne te pare kilo to zakończe zdrowo sie odrzywiać tylko mianowicie o to, że jest to ciężkie dla osoby która tak długo odrzywiała się nie zdrowo.

Dzisiaj nie miałam czasu zjeść obiadu więc jem dopiero teraz jem brązowy ryż i twarożek z papryką, rzodkiewką i szczypiorkiem.
__________________
Człowiek walczy po to by przetrwać,
a nie po to by się poddać...

Little_Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:19   #77
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez Little_Angel
Wiem, wiem dziewczyny nie chodziło mi o to, że jak schudne te pare kilo to zakończe zdrowo sie odrzywiać tylko mianowicie o to, że jest to ciężkie dla osoby która tak długo odrzywiała się nie zdrowo.

Dzisiaj nie miałam czasu zjeść obiadu więc jem dopiero teraz jem brązowy ryż i twarożek z papryką, rzodkiewką i szczypiorkiem.
E-tam, dzisiaj to Ty sobie zrób dyspensę na tort - na dole strony glównej widziałam, że obchodzisz dziś urodziny - wszystkiego najlepszego
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 14:23   #78
Little_Angel
Raczkowanie
 
Avatar Little_Angel
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: CiEsZyN
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta Jabłkowa

Torcik będzie dopiero w nidziele ale i tak nie wiem czy będe jadła... jakoś po urodzinach brata mnie nie bierze na tort zjadłam wtedy tylko kawałek a później tak mnie brzuch bolał a w ogóle to narazie nie mam jakoś ochoty na słodycze
a i wielkie dzięki za życzonka
__________________
Człowiek walczy po to by przetrwać,
a nie po to by się poddać...

Little_Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:56   #79
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

a właśnie! zapomniałam
wszystkiego naj naj naj i akceptacji samej siebie hihi
tort obowiązkowy! :P
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 20:06   #80
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Dieta Jabłkowa

Witajcie wszystkie, przeczytałam częściowo ten wątek i złapałam się za zjeżone włosy na głowie. Skąd macie takie sposoby na odżywianie i rady jak schudnąć??? Ja w takie rzeczy wierzyłam kiedy miałam naście lat. Potem na szczęście otworzyli na moim osiedlu siłownię i trener przekonał mnie, że takie odżywanie prowadzi tylko do wyniszczenia organizmu - mięśni, kości i wszystkich innych budulców. Uwierzcie, że na początku męczyłam się po pięciu minutach chodzenia na bieżni, nie miałam po prostu siły. W końcu zaczęłam jeść normalnie - śniadanie, obiad i kolacja i do tego kilka owoców w międzyczasie. Żeby zrzucić komórki TŁUSZCZOWE należy wykonać pracę - spalić kalorie poprzez uprawianie jakiegokolwiek sportu. Żadna dieta nie spali tłuszczu, bo organizm przyswoi najpierw białko z mięśni i dopiero jak nie będzie mógł skorzystać z białka mięśniowego to zacznie spalać tłuszcz. Żeby spalić tłuszcz KONIECZNA jest praca mięśni, wtedy one nie zanikną a organizm pobierze potrzebną energię ze spalanego tłuszczu. Nie da się pozbyć komórek tłuszczowych bez ruchu - no chyba że zdecydujecie sie na liposukcję:|. Ja trenuję już ponad cztery lata i jestem zadowolona ze swojego wyglądu, nie mam żadnego cellulitusu, wiotkiej skóry i tym podobnych problemów. Trening trzy razy w tygodniu to najlepsza dieta pod słońcem. A jak nie możesz albo nie chcesz chodzić na siłownię to zostaje rower, bieganie albo ćwiczenie w domu.
Ja w okresach nie chodzenia na siłownię biegałam z psem (w zimie także) i jeździłam na rowerze a do tego bardzo dużo chodziłam. Zamiast przejażdżki autobusem spacerek...i wszystkim polecam taki tryb życia.
Astra
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 21:14   #81
Little_Angel
Raczkowanie
 
Avatar Little_Angel
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: CiEsZyN
Wiadomości: 51
Dot.: Dieta Jabłkowa

Loneliness dziękuje przyznam się, że zjadłam dzisiaj wspaniałą zapiekanke mojej mamy z kapusty, ryżu i mięsa mielonego mmm... i do tego nie mam wyżutów sumienia bo dzisiaj prawie cały dzień byłam w ruchu więc raczej to spaliłam a jak przyszłam to zjadłam sobie bananka
Co do wypowiedzi astraroth jakoś mnie nie przekonuje wynika z tego, że zdrowe odżywianie prowadzi do wyniszczenia organizmu hmm no przyznam bardzo ciekawe... ja co do tej diety którą mi podały dziewczyny nie mam wręcz żadnych zastrzeżeń poniewasz czuje się przy niej coraz lepiej i jestem prawie codziennie pół dnia w ruchu i raczej szybko się nie męcze.
__________________
Człowiek walczy po to by przetrwać,
a nie po to by się poddać...

Little_Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 21:20   #82
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

astraroth, a Ty? jak się odżywiasz?

wklej swoje fotki!
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 07:15   #83
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta Jabłkowa

To normalne, że aby schudnąć należy dodać do diety aktywność fizyczną Astraroth możesz napisać co dokładnie w sposobie ozywiania, który podaje jest złego Sądzisz, że takie jedzenie doprowadzi do osłabienia organizmu Przecież takie odżywianie pozwala na jedzenie praktycznie wszystkiego (ograniczając rzeczy tłuczące i niezdrowe) bardzo często tylko w mniejszych porcjach. Więc organizm praktycznie przez cały dzień ma co trawić Posiłki mają być kombinacją zdrowych tłuszczów+węglowodany złożone+białko, czyli teoretycznie nic nie powinno zabraknąć organizmowi. Czy możesz dokładnie napisać, co takiego wzbudziło w Tobie "zjeżone włosy na głowie"
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:37   #84
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

astraroth, rację przyznaję Ci tylko w tym, że ruch to podstawa sukcesu No ale przecież nawet jeśli będziemy chodzić 3xw tygodniu na siłownię, a potem będziemy się ciągle zajadać pizzami, fast foodami, chipsami, to ta siłownia na niewiele się zda... nie sądzisz?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:39   #85
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
no to teraz wszystko rozumiem

ale jesli jabłka w ciągu 1, Jednego dnia, to jak skomponować posiki, jk podane jabłk! bo narazie ciezko mi sobie to wyobrazic!
Jeśli chodzi o KRÓTKOTRWAŁE [1-2dni] diety oczyszczające, to polecam ten artykuł:
http://*******/dietadlaciebie/?id=10...=0&sc5=0&sc6=0
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:39   #86
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez astraroth
Witajcie wszystkie, przeczytałam częściowo ten wątek i złapałam się za zjeżone włosy na głowie. Skąd macie takie sposoby na odżywianie i rady jak schudnąć??? Ja w takie rzeczy wierzyłam kiedy miałam naście lat. Potem na szczęście otworzyli na moim osiedlu siłownię i trener przekonał mnie, że takie odżywanie prowadzi tylko do wyniszczenia organizmu - mięśni, kości i wszystkich innych budulców. Uwierzcie, że na początku męczyłam się po pięciu minutach chodzenia na bieżni, nie miałam po prostu siły. W końcu zaczęłam jeść normalnie - śniadanie, obiad i kolacja i do tego kilka owoców w międzyczasie. Żeby zrzucić komórki TŁUSZCZOWE należy wykonać pracę - spalić kalorie poprzez uprawianie jakiegokolwiek sportu. Żadna dieta nie spali tłuszczu, bo organizm przyswoi najpierw białko z mięśni i dopiero jak nie będzie mógł skorzystać z białka mięśniowego to zacznie spalać tłuszcz. Żeby spalić tłuszcz KONIECZNA jest praca mięśni, wtedy one nie zanikną a organizm pobierze potrzebną energię ze spalanego tłuszczu. Nie da się pozbyć komórek tłuszczowych bez ruchu - no chyba że zdecydujecie sie na liposukcję:|. Ja trenuję już ponad cztery lata i jestem zadowolona ze swojego wyglądu, nie mam żadnego cellulitusu, wiotkiej skóry i tym podobnych problemów. Trening trzy razy w tygodniu to najlepsza dieta pod słońcem. A jak nie możesz albo nie chcesz chodzić na siłownię to zostaje rower, bieganie albo ćwiczenie w domu.
Ja w okresach nie chodzenia na siłownię biegałam z psem (w zimie także) i jeździłam na rowerze a do tego bardzo dużo chodziłam. Zamiast przejażdżki autobusem spacerek...i wszystkim polecam taki tryb życia.
Astra
Dlaczego prowadzi do wyniszczenia, skoro spożywa się naprawdę dużo kalorii, ćwiczeniami wzmacnia organizm, wyrabia mięśnie,które spalają nasz tłuszczyk? Spożywając dużo białka + węglowodany głównie złożone (jakiś tłuszcz też się znajdzie) nie można przecież zruinowac sobie organizmu Z węglowodanów czerpiesz energię, a białko "buduje" nasze tkanki, mięśnie etc.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 20:41   #87
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez loneliness
Jeśli chodzi o KRÓTKOTRWAŁE [1-2dni] diety oczyszczające, to polecam ten artykuł:
http://*******/dietadlaciebie/?id=10...=0&sc5=0&sc6=0
Mi się nie wyświetla żadna strona
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:04   #88
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Dieta Jabłkowa

Witaj Kachulec, pisząc o wyniszczeniu organizmu miałam na myśli monodiety, w tym także jabłkową. Jednodniowa monodieta jest ok, ale nie jedzenie jabłek przez trzy lub więcej dni. Poza tym dieta to proces długotrwały, co oznacza co najmniej dwa tygodnie, w moim rozumieniu to jeszcze dłuższy proces a jedzenie przez ten cały okres tylko i wyłacznie jabłek jest po prostu chore, ale jest to moja subiektywna ocena.
Pozdrawiam,
Astra.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:05   #89
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: Dieta Jabłkowa

zamiast ******* wpisać trzeba *******
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:06   #90
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta Jabłkowa

Cytat:
Napisane przez astraroth
Witaj Kachulec, pisząc o wyniszczeniu organizmu miałam na myśli monodiety, w tym także jabłkową. Jednodniowa monodieta jest ok, ale nie jedzenie jabłek przez trzy lub więcej dni. Poza tym dieta to proces długotrwały, co oznacza co najmniej dwa tygodnie, w moim rozumieniu to jeszcze dłuższy proces a jedzenie przez ten cały okres tylko i wyłacznie jabłek jest po prostu chore, ale jest to moja subiektywna ocena.
Pozdrawiam,
Astra.
Oj to chyba całego wątku nie przeczytałaś Bo tutaj wszystkie wizażanki jeśli chodzi o monodietę stosowaną przez dłuższy czas doszły do takiego samego wniosku jak Ty
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.