Sylwestrowo - problem z dodatkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 21:51   #1
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486

Sylwestrowo - problem z dodatkami


Tą sukieneczkę zdecydowałam się założyć na Sylwestra i chyba czarne buty. Mam do wyboru jeszcze beżowe peep toe, ale nie wydają mi się odpowiednie na tą porę roku. Liczę na Waszą pomoc w zakresie dodatków! Mam na myśli rajstopy, biżuterię, torebkę, makijaż, fryzurę - wszystko Wiem, że się nie zawiodę

Dodam jeszcze kolczyki, co do których nie jestem przekonana, ale nie mam pomysłu na inne.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez imma
Czas edycji: 2010-12-15 o 22:02
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 21:58   #2
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Matulu, ale sukienka. Falbanki, bombka i do tego jeszcze kokarda. Jako dodatek pasuje tylko zasmażka.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:01   #3
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Matulu, ale sukienka. Falbanki, bombka i do tego jeszcze kokarda. Jako dodatek pasuje tylko zasmażka.
Nie ma to jak konstruktywna opinia. Nie pytałam się, czy ta sukienka Ci się podoba. Mi Twój styl też nie odpowiada i co z tego? Dla Twojej wiadomości - to nie jest bombka.
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2010-12-15 o 22:03
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:03   #4
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Nie ma to jak konstruktywna opinia. Nie pytałam się, czy ta sukienka Ci się podoba. Mi Twój styl też nie odpowiada i co z tego?
A skąd wiesz, jak ja mam styl?

Opinia może i rzeczywiście nie jest konstruktywna i pewnie zamiast dowcipkować powinnam po prostu napisać, że sukienka jest w złym guście i może raczej poszukaj innej.
Buty ładne za to. Obie pary.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:05   #5
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, jak ja mam styl?

Opinia może i rzeczywiście nie jest konstruktywna i pewnie zamiast dowcipkować powinnam po prostu napisać, że sukienka jest w złym guście i może raczej poszukaj innej.
Buty ładne za to. Obie pary.
Sądząc po avatarze i nicku - nie mój. Może po prostu nie powinnaś pisać niczego, co nie mieści się w temacie. Mimo to, dziękuję.
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:07   #6
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez imma Pokaż wiadomość
Sądząc po avatarze i nicku - nie mój. Może po prostu nie powinnaś pisać niczego, co nie mieści się w temacie. Mimo to, dziękuję.
Jasne, oceniaj mój styl po awatarze, na którym mam maskę na twarzy. Oczywiście chodzę tak na co dzień.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:10   #7
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jasne, oceniaj mój styl po awatarze, na którym mam maskę na twarzy. Oczywiście chodzę tak na co dzień.
A czy ja oceniłam? Napisałam, że nie mój. Tyle na pewno jestem w stanie stwierdzić, resztę sobie niepotrzebnie dopowiadasz. Odsyłam do czytania ze zrozumieniem, przydaje się w życiu.
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 23:22   #8
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Droga immo
Musisz uwazac, zeby nie bylo za czarno.
Czarne buty beda ok, choc te drugie tez sa dobre, bo rozjasnilyby stroj.

Kolczyki ze zdjecia nie pasuja. Wybierz np. cos srebrnego, tzn. ze srebrnymi diamencikami, co by sie odbijalo troche od sukienki. Do tego moze srebrna, najlepiej szeroka bransoletke, tez diamencikowa. Mam nadzieje, ze wiesz, o co mi chodzi ops: Czarne kolczyki beda niewidoczne przy czarnej sukience.

Makijaz: Cien kolorowy, np. fioletowy, raczej nie rob czarnego smokey eyes, bo bedzie za pogrzebowo

Alternatywa do kolorowych powiek: Krwistoczerwona szminka. Bedzie sie ladnie odbijac od sukienki. Wtedy makijaz oczu powinien byc troche bardziej oszczedny.

Rajstopy czarne cienkie, bez wzorkow, bo sukienka jest sama w sobie ozdobna.
Byc moze lepsze bylyby cieniutkie, transparentne rajstopy w kolorze cielistym, ktore dalyby efekt golych nog? Ale tu nie jestem pewna, moze inne wizazanki cos doradza.

Fryzura: Jesli masz dlugie wlosy, to postaw na klasyczna fryzure, ktora nie bedzie przycmiewac sukienki - zadna tam burza lokow, bo bedzie za duzo tego wszystkiego Ale wszystko zalezy od tego, jak wygladasz... Ciezko cos wiecej podpowiedziec bez Twojego zdjecia. Mimo wszystko mam nadzieje, ze troche pomoglam.

Pozdrawiam!
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 23:36   #9
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Oczywiście, że pomogłaś Dziękuję bardzo )) Co do biżuterii - chodzi zapewne o cyrkonie? Choć mam i kolczyki i bransoletkę z cyrkonii, to ich nie założę tylko dlatego, że ich bardzo nie lubię Źle bym się w nich czuła. Myślałam też o perłach, bo może rozjaśniłyby trochę, ale chyba też odpadną w ostatecznym rozrachunku.

Jaki dokładnie powinien być makijaż oczu do czerwonej szminki?

Nadal nie wiem, co zrobić z rajtkami Kupiłam nawet czarne cienkie ze szwem z tyłu (baaardzo lubię), ale wtedy jasne peep toe odpadają nie?
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 23:40   #10
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Matulu, ale sukienka. Falbanki, bombka i do tego jeszcze kokarda. Jako dodatek pasuje tylko zasmażka.
amen

kiecka przesadzona mocno, jedynie kolor mi się podoba. cenię minimalizm, a tu widzę czarną bezę z wielkimi falbanami.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 00:15   #11
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Dziewczyny naprawdę piszcie co chcecie, ale mnie nie interesują komentarze nt. samej sukienki. Ja tylko proszę o pomoc przy dobraniu dodatków. Tak trudno to zrozumieć? BTW Dodaję zdjęcie na modelce H&M w innej wersji kolorystycznej tej sukienki, żeby pokazać Wam, jak leży ta "beza".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg capsule modelka.jpg (25,0 KB, 51 załadowań)
__________________

imma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 07:16   #12
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Ja to widzę w ten sposób: buty moim zdaniem cieliste szpilki, te beżowe ok, jak rajty to tylko bardzo cienkie, najlepiej żeby wyglądały na nodze jakby ich nie było. Biżuteria - tylko kolczyki, może małe srebrne, proste w formie. Albo wogóle bez biżuterii. Fryzura - luźno upięte włosy. Makijaż - ja bym widziała lekko przydymione oko, może w tonacji granatowej lub szarej, usta lekki kolor.
Krój sukienki nie pozostawia Ci pola do popisu z dodatkami, więc musi być oszczędnie.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:55   #13
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

sukienka jest strojna i śliczna, według mnie. Dlatego dodatki do niej-dałabym bardzo oszczędne. Rajstopki czarne z lycrą, najcieńsze, czarne buty (te z fotki są ok, maja fajny połysk), kolczyli delikatne małe srebrne z jakąś cyrkonią (czyms błyszczacym, ale b. dyskretnie). Włosy upiete do góry, gładko zaczesane. Makijaż, hm-czarna kreska na górnej powiece nie zawadzi, ew. szare cienie, róż (np. uniwersalny rose de jaspe z Bourjois)+ szminka koralowa (jesli Ci w takim odcieniu ladnie) albo zgaszony chłodny róż.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:34   #14
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Fajnie, ja założyłabym jasne buciki, choć zależy też jak będziesz prezentowała się z dodatkami. Tu wybrałabym jakieś srebrne lub złote. Rajstopy jakieś proste, bez wymyślnych wzorów.
__________________
TOTALLY OBSESSED WITH FASHION
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:23   #15
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Sukienka jest wspaniała
Tylko ja bym trochę rozjaśniła tą stylizację
Buty beżowe i do tego kopertówka w takim samym kolorze jeżeli chodzi o biżuterię srebro byłoby jak najbardziej ok
Do tego smoky eye i usta w kolorze nudle
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:28   #16
imma
Zadomowienie
 
Avatar imma
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 486
Dot.: Sylwestrowo - problem z dodatkami

Jeśli chodzi o buty, to chyba chciałabym do niej założyć czerwone zamszowe platformy peep toe, ale takowych nie posiadam Widziałyście gdzieś ładne, wygodne?

Jak Waszym zdaniem będzie to wyglądało do cienkich rajstopek ze szwem z tyłu?
__________________


Edytowane przez imma
Czas edycji: 2010-12-20 o 12:55
imma jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.