Ciągle mi zimno... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 00:29   #1
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225

Ciągle mi zimno...


Witajcie!
Zawsze byłam zmarźlakiem, ale z wiekiem się to nasila (jestem 40-). Mam wiecznie zimny nos, stopy, często dłonie, pośladki. Chodzę po domu w swetrze, podczas gdy mój mąż w podkoszulku. Długo nie mogę się rozgrzać w łóżku (a po goracej kąpieli nie mogę zasnąć!). Mam tego serdecznie dosyć i zastanwiam się, co można zrobić. Wydaje mi się, że jestem ogólnie zdrowa, nie jestem chudzielcem, jem normalnie. Jedno, co mi przychodzi na myśl, to niskie ciśnienie, ale to chyba wszystkiego nie tłumaczy. A, miałam w życiu dwie przyjemne zimy - kiedy byłam w ciąży .
Czy wiecie, jaki mechanizm odpowiada za ciepło naszego ciała? Czy mam problem z przemianą materii (ale innych objawów nie widzę), a może z krążeniem? Czy są jakieś środki zaradcze poza poduszką elekryczną?
Poratujcie!
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:57   #2
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ciągle mi zimno...

Mam tak samo. Wiecznie mi zimno. Zawsze i wszedzie mi zimno.
Winne jest zle krazenie.
Nie walcze z tym zbytnio, bo i tak mi zimno, cokolwiek robie. Ale tez staram sie unikac tego co moze jeszcze bardziej mi wyziebic organizm.
Nie pije miety w zimie, nie pije zimnych napojow, ubieram sie w miare cieplo.
Rozgrzewam sie pod prysznicem, pije wieczorem cieple mleko z cynamonem (cynamon rozgrzewa). Jem regularnie. Cwicze bo to tez rozgrzewa.
Ale ogolnie, moje zycie w zimie jest ciagla walka z zimnem.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 14:04   #3
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ciągle mi zimno...

Mnie też zimno. Zwłaszcza na wyjazdach - gdzie inna temperatura, niedopasowana do mojego organizmu.
Mnie potrafi być chłodno, gdy jest ok 30 - 35 stopni....
W domu u teściów prawie zawsze łażę w polarze, grubych skarpetkach, a reszta w podkoszulkach
Najbardziej mnie denerwuje, jak mam zimne końcówki - palce u stop, nos, a w sumie w głównej części mojego ciała jest mi ciepło.
Ale jakoś z tym nie walczę, przyzwyczaiłam się
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 16:01   #4
Lewia
Raczkowanie
 
Avatar Lewia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 87
Dot.: Ciągle mi zimno...

czesc. mnie natomiast bardzo szybko marzna dłonie i palce u stop. Uczucie to mnest bardzo nieprzyjemne.Pamietam w zeszlym roku nad morzem pewnego deszczowego dnia ,zrobilismy sobie wycieczke i tak strasznie zmarzly mi rece,że maz musialmi rozcierac, bo niemalze plakalamz bolu. Bylam z tym ulekarza,ktory stwierdzil ,ze to dlatego ,że jestem szcsupla i mam niskie cisnienie. Uspokoilam sie nieco,bo cisnienie mam naprawde niskie.Rano bez kawy ,to nie funkcjonuje.Ale to moze od czegos innego,sama nie wiem.
Lewia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 17:00   #5
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciągle mi zimno...

Mnie też jest często zimno,również z tym nie walczę.Przyzwyczaiłam sie.Jak mi zimno to ubieram sweter albo siedzę pod kocykiem.Ewentualnie rozgrzewam sie herbatką z rumem
Też chodzę w grubych skarpetach
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:03   #6
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Ciągle mi zimno...

No cóż, przynajmniej wiem, że nie jestem zupełnym odmieńcem. Jeśli to problem z krążeniem, to może są jakieś, w miarę łagodne, sposoby jego poprawienia, ziółka, wyciągi roślinne? Wiem, że krążenie poprawia zimny prysznic, ale dla mnie to brzmi jak opis tortury.
Na emeryturze przeprowadzę sie do jakiegoś ciepłego kraju. Ponoć za pieniądze z wynajmu mieszkania w Polsce, w Tajlandii można żyć całkiem dostatnio.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:31   #7
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 280
Dot.: Ciągle mi zimno...

JOna i innedrogie Wizazanki ja mam to samo od kąd pamiętam.Przez większą cześc doby mam zimne łapki i stopy i nos.Miałąm robione badania bo myślałam ze to z krążeniem coś,z sercem i z hormonami tarczycy.I co sie okazało-że taki już mój urok niestety hehe.Znajoma miała tez takie problemy zrobiła badania i sie okazłao ze ma niedoczynnosć tarczycy.Lekarz zapiasął jej jod i na dziś już nie ma tego problemu.Ja sie przymierzam do zakupu preparatu z alg w sklepie zielarskim/aptece.Może pomoże bo ja nawet w lato zasnać nie potrafie bez wełnianych skarpeciszonów hehe.Zdecydowanie jestem istotą ciepłolubną,która w sezonie jesienno-zimowym jest starsznym zmarzluchem a po za nim ciutkę mniejszym.Po prostu taki typ jak ja-już tak ma
__________________
Gucio-kupka psiego nieszczęścia szuka pilnie domu

Korabiewickie schronisko dla zwierząt
Jeżeli nie jest Tobie obojętny los bezdomnych zwierząt prosze Cię o pomocRazem zdziałamy wiele.W pojedynkę nic.
grinajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 20:16   #8
a_gu
Przyczajenie
 
Avatar a_gu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3
GG do a_gu
Dot.: Ciągle mi zimno...

Pomocne mogą się okazać właśnie chłodne prysznice Ogromnym blędem jest gorąca kąpiel i wyjście z łazienki do chłodniejszego pokoju. Każde mycie zakańczamy chlodnym prysznicem(poprawia się krążenie w ten sposób - ciepła woda spowalnia ten proces). Mnie pomaga i to bardzo. Spróbować nie zaszkodzi. Może na początku nie będzie zbyt przyjemnie,ale z czasem można się zahartować.
Pozdrawiam, życząc powodzenia w eliminacji tego nieprzyjemnego problemu
a_gu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 20:55   #9
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Ciągle mi zimno...

witajcie drogie zmarźlaki
mam podobnie na szczęście mój TŻ jest gorący i zawsze mnie rozgrzeje
mój sposób to sport no i nalewka domowej roboty w małych ilościach rzecz jasna
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:17   #10
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ciągle mi zimno...

Jestesmy zmarźlaki ale przynajmniej mamy ciepłe serduszka
Z ciekawości złapałam się za swój nos, dotknełam dłoni i stóp i jakie są? ZIMNE a kaloryfery na 5

Pozdrawiam was bardzoooo ciepłooo
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 22:25   #11
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez a_gu Pokaż wiadomość
Pomocne mogą się okazać właśnie chłodne prysznice Ogromnym blędem jest gorąca kąpiel i wyjście z łazienki do chłodniejszego pokoju. Każde mycie zakańczamy chlodnym prysznicem(poprawia się krążenie w ten sposób - ciepła woda spowalnia ten proces). Mnie pomaga i to bardzo. Spróbować nie zaszkodzi. Może na początku nie będzie zbyt przyjemnie,ale z czasem można się zahartować.
Pozdrawiam, życząc powodzenia w eliminacji tego nieprzyjemnego problemu
A wlasciwie jaka to roznica czy koncze prysznic zimna woda czy wychodze do zimnego pomieszczenia? Efekt ten sam, czyli zimno mi jak choroba
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 22:27   #12
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Ciągle mi zimno...

mi też jest wiecznie zimno
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 02:23   #13
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Ciągle mi zimno...

Mnie ostatnio potwornie marzna stopy...Spie w skarpetkach,czego nigdy wczesniej nie robilam.Niestety nie znam sposobu na te przypadlosc...
Przepraszam za offtop.
Biala Damo,masz wyjatkowy,poruszajacy avatar.Zawsze,ilekroc mam okazje,wpatruje sie w niego..
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 02:57   #14
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ciągle mi zimno...

mnie bylo zimno jak mialam niedowage.Stopy i rece marzna kiedy czlowiek siedzi jak mumia przed kompem bez ruchu pare godzin

Zimne stopu i rece -problemy z krazeniem.W aptece mozna sobie kupic ziolowy srodek do picia ,ktory niby ma pomoc.Niestety nie wiem czy skuteczny,bo nie pije jest niedobry,na dodatek mam skleroze i zapominam
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 10:01   #15
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Ciągle mi zimno...

Ja też jestem zmarzlakiem.Jak widzę,że wszyscy chodzą w podkoszulkach to aż mi głupio,że ja taka wyubierana od stóp po uszy.Próbuję w domu wprowadzać dyktaturę i terroryzuję moje biedne dzieciaczki żeby sie poubierały bo przecież strasznie dziś zimno(buntują się)Wiecznie siedzę w ciepłych skarpetkach przyryta kocem przyklejona do kaloryfera.A jak śpię to szkoda gadać - mama tylko kręci głową z politowania a mąż ma już dość ciągłego słuchania ZIMNO MI

Dodam tylko,że w lecie w pierwszy dzień pobytu na plaży(32 stponie) zmarzłam
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 10:05   #16
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ciągle mi zimno...

Ja tam niedowagi na pewno nie mam
Fakt - siedzę przed kompem sporo, ale kiedys pracowałam inaczej i też mi było zimno.
Swego czasu to nawet w rękawiczkach pracowałam na komputerze.....

Lukreti - ja też marzłam na plaży w takim upale
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 10:34   #17
a_gu
Przyczajenie
 
Avatar a_gu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 3
GG do a_gu
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
A wlasciwie jaka to roznica czy koncze prysznic zimna woda czy wychodze do zimnego pomieszczenia? Efekt ten sam, czyli zimno mi jak choroba
Różnica jest przede wszystkim, że krótki zimny prysznic (choćby skierowany na stopy) bardzo pobudza krążenie, co sprawa, że po chwili robi się cieplej. Ponadto zimny prysznic ułatwia zasypianie. Zawsze pozostaje opcja wiyty u lekarza...
Gorące pozdrowienia
a_gu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 10:43   #18
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Ciągle mi zimno...

Dołączam do Klubu Zmarzlaków!

Zimą śpię w skarpetkach, choć to i tak lepiej niż w młodości, gdy spałam w podkoszulce, koszulce z długim rękawem, spodniach od piżamy, skarpetkach i szaliku.
Marzną mi bardzo dłonie - jestem uzalezniona od rękawiczek, a marznące stopy pozwalają mi na maksymalnie godzinne spacery zimą. (takie spacery na swieżym powietrzu, bez wchodzenia do sklepów )

Fakt, kiedyś miałam kłopty z tarczycą, teraz jest wszystko w porządku.

Co do rozgrzewających ziół i przypraw poza wymienionym przez Lubą cynamonem, sprzedawczyni w sklepie zielarko-medycznym poleciła mi imbir i oregano. A jesli chodzi o marznące "końcówki", to podobno pomagają zabiegi parafinowe, ale nie orientowałam się jeszcze w tym temacie.

Gorące lato też mnie męczy...
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 10:48   #19
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciągle mi zimno...

Teraz siedze przed komputerem i już mam zimne stopy,wręcz lodowate idę założyć skarpety
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 10:52   #20
bonheur
Rozeznanie
 
Avatar bonheur
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 673
GG do bonheur
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mam tak samo. Wiecznie mi zimno. Zawsze i wszedzie mi zimno.
Winne jest zle krazenie.
Nie walcze z tym zbytnio, bo i tak mi zimno, cokolwiek robie. Ale tez staram sie unikac tego co moze jeszcze bardziej mi wyziebic organizm.
Ale ogolnie, moje zycie w zimie jest ciagla walka z zimnem.
no jakbym czytała o sobie
+ jeszcze wiecznie zimne końcówki - stopy, dłonie i nos... brrrr....
ale ja niestety nic z tym nie robie, bo i tak i tak zawsze mi zimno; widać taka nasza uroda
__________________
Zawiadamiam, że znudził mi się ser na pierogi. Pokażę rogi, za walutę. - Ślimak


bonheur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:59   #21
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez a_gu Pokaż wiadomość
Różnica jest przede wszystkim, że krótki zimny prysznic (choćby skierowany na stopy) bardzo pobudza krążenie, co sprawa, że po chwili robi się cieplej. Ponadto zimny prysznic ułatwia zasypianie. Zawsze pozostaje opcja wiyty u lekarza...
Gorące pozdrowienia
Ulatwia? Myslalam,ze wylegiwanie sie w wannie,w ciepelku,to robi...
Ja od dawna sie tylko prysznicuje.
Ja przez to podmarzanie prawie kupilam ostatnio termofor w smiesznym ubranku Jeszcze o tym mysle
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 15:47   #22
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez a_gu Pokaż wiadomość
Różnica jest przede wszystkim, że krótki zimny prysznic (choćby skierowany na stopy) bardzo pobudza krążenie, co sprawa, że po chwili robi się cieplej. Ponadto zimny prysznic ułatwia zasypianie. Zawsze pozostaje opcja wiyty u lekarza...
Gorące pozdrowienia
No tu juz przesadzilas zimny prysznic to mi moze pomóc zapaść w letarg a nie zasnąć
Zdrowa jestem jak ryba a to wieczne zimno jest u mnie spowodowane zlym krazeniem.
Ale nie zamierzem sie katowac teraz zimnym prysznicem. W lecie spokojnie sie oblewam zimna woda ale teraz? Dzieki. Umieram na sama myśl o tym. Pozostane przy moim mleku z cynamonem...

Abuba, nie slyszalam o imbirze i oregano... Musze wyprobowac. Ja wiem tylko, ze imbir zapobiega chorobie lokomocyjnej...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:14   #23
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez jona Pokaż wiadomość

Na emeryturze przeprowadzę sie do jakiegoś ciepłego kraju. Ponoć za pieniądze z wynajmu mieszkania w Polsce, w Tajlandii można żyć całkiem dostatnio.
Może nie będziesz musiała.W młodości byłam straszliwym zmarżluchem.Wiecznie stałam oparta o gorący piec (w domu nie było wówczas kaloryferów) i okutana w gruby szal w ciepłej sukience trzęsłam się z zimna. Wszystkie koszule nocne były z grubej flaneli z długimi rekawami.Wyglądalam w nich cudnie.Z wiekiem przeszło jak ręka odjął.I teraz znowu jestem nie zadowolona.Moja Mama pięknie robi na drutach.W szafie zalegają wiec piekne,fantazyjne sweterki,sukienki wełniane,żakiety z włóczki.Leżą i się nudzą.A ja od stycznia do stycznia ciągle w letnich rzeczach.Śpię w zimie przy otwartym oknie pod fizelinową letnią kołdrą.I marzę żeby w ciepłych skarpetach ,z podwinietymi nogami,okutana w cieplutki koc usiąść przy kaloryferze i czytać sobie książkę.No więc widzicie;i tak żle i tak nie dobrze.
I co dziwne, mimoże jest mi gorąco dłonie i stopy mam zawsze zimne.
Gorące pozdrowienia miłe zmarżluchy.
Biala Damo kilka dni temu natknęlam się po raz pierwszy na Twój avatarek-jest super.Niesamowicie przyciąga wzrok,frapuje i rozbawia.Gratulacje.
__________________
Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:49   #24
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Lukreti - ja też marzłam na plaży w takim upale
Ja tłumaczę sobie to tym,że mieszkamy w południowej części Polski a tu ponoć najcieplej a już najpewniej najduszniej w upalne dni.Taka zmiana klimatu z tym wiatrem znad morza musiała nas zamrozić .
Gdyby nie fakt,że chciałam się opalić pewnie przesiedziałabym w ubraniu.
Niestety może gdybym to zrobiła to wyszło by mi na zdrowie ,a tak to dostałam uczulenie na słońce i reszte urlopu koczowałam ''pod mostem''...czytaj pod molo i goniłam po aptekach za wapnem

Edytowane przez lukreti
Czas edycji: 2007-01-05 o 22:32
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:39   #25
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez starsza pani Pokaż wiadomość
Z wiekiem przeszło jak ręka odjął.I teraz znowu jestem nie zadowolona.Moja Mama pięknie robi na drutach.W szafie zalegają wiec piekne,fantazyjne sweterki,sukienki wełniane,żakiety z włóczki.Leżą i się nudzą.A ja od stycznia do stycznia ciągle w letnich rzeczach.Śpię w zimie przy otwartym oknie pod fizelinową letnią kołdrą.I
Jest promyk nadziei!
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:41   #26
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez lukreti Pokaż wiadomość
Ja tłumaczę sobie to tym,że mieszkamy w połdniowej części Polski a tu ponoć najcieplej a już najpewniej najduszniej w upalne dni.Taka zmiana klimatu z tym wiatrem znad morza musiała nas zamrozić .
Dobre
Ale ten wiatr znad morza - brrr....
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 08:09   #27
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dobre
Ale ten wiatr znad morza - brrr....
Też marznę na plaży jak jest wietrzny dzień.Dlatego zawsze wszyscy plażowicze obtaczają sie parawanami i jest okej. Gorzej jak trzeba wstać, a parawan tylko do ud.brr.....
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 23:09   #28
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ciągle mi zimno...

Następny zmarzluch sie melduje. U mnie też wiecznie zimne końcówki.
Miło wiedzieć, że nie tylko sam człowiek na świecie z taka fantastyczną przypadłością
Wydawałoby się, że skoro ciągle mi zimno, to pewnie uwielbiam gorące klimaty a tu nic z tych rzeczy. Temperat. powyżej 30 stopni jest dla mnie nie do zniesienia. Nie cierpię upałów, wolę już siarczyste mrozy.

W mieszkaniu mamy cieplutko, zimy nie ma, więc nie jest źle.
Po spacerach z córeczką mam wiecznie zimny, czerwony nos (super!), zmarznięte w rękawiczkach ręce a ona ciągle zdejmuje rękawiczki a rączki ma cieplutkie. Mimo wszystko to nadal moje dziecko

W skarpetach zasypiałam już nie raz. Mam takie specjalne bez gumek, w nocy sie zsuwają i nie jest gorąco (czego to ludzie nie wymyślą).

W mieszkaniu ciepło, ale uwielbiam świeże powietrze. Jestem maniaczką wietrzenia. Ubrac się solidnie, zrobic gorącej herbaty i porządnie wywietrzyć mieszkanie. To uwielbiam. Lubię też spać w chłodzie owinięta po nos. Tu jest mi bardzo ciepło a nad głową chłodek. Super się tak śpi. Żeby sie tylko kołderka nie zsunęła
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 00:16   #29
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Następny zmarzluch sie melduje. U mnie też wiecznie zimne końcówki.
Miło wiedzieć, że nie tylko sam człowiek na świecie z taka fantastyczną przypadłością
Wydawałoby się, że skoro ciągle mi zimno, to pewnie uwielbiam gorące klimaty a tu nic z tych rzeczy. Temperat. powyżej 30 stopni jest dla mnie nie do zniesienia. Nie cierpię upałów, wolę już siarczyste mrozy.
to identycznie jak u mnie, no moze poza tymi siarczystymi mrozami dla mnie optymalna temperatura w lato do okolo 25 stopni choc bywa ze jak zajdzie slonce i powieje to odczuwam chlod - to jest rzeczywiscie paradoks - byc zmarzluchem i nie przepadac za latem
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 09:33   #30
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Ciągle mi zimno...

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Też marznę na plaży jak jest wietrzny dzień.Dlatego zawsze wszyscy plażowicze obtaczają sie parawanami i jest okej. Gorzej jak trzeba wstać, a parawan tylko do ud.brr.....
A ja nie lubię parawanów - dlatego najlepiej mi jest najczęściej przy hotelowym basenie - i woda, i ciepełko, i nie wieje...
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-12 07:51:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.