Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 21:58   #31
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć

Cytat:
Napisane przez klau154 Pokaż wiadomość
Badania mam w porządku. I ja głodna na dukanie nie byłam. Każdy ma inne doświadczenia. Przykro mi z powodu twoich nerek ale widocznie piłeś za mało wody.
Woda nic nie daje, białko = obciążone nerki i wątroba, niezależnie od ilości wody.
Poczytaj trochę o tym jak przebiega trawienie w Twoim organizmie, białko to w zasadzie jedyny makroskładnik, który można przedawkować ( tak samo jak witaminy ).
Lepiej ciesz się, że miałaś farta i nic się nie stało.
Co i tak nie zmienia faktu, że efekty odchudzania zapewne masz mizerne, zbadaj sobie ile % Twojego ciała to tłuszcze, a ile to mięśnie - ciekawe czy wtedy będziesz tak zadowolona.

Cytat:
A próbowałaś wprowadzić wspomagacze? Ja miałam swego czasu dokładnie ten sam problem. Niby ćwiczyłam, niby miałam rozsądną dietę, a nic to nie dawało. Dopiero kiedy wprowadziłam tabletki foreverslim coś ruszyło - dużo lasek tak chudło. Ja straciłam w zasadzie całą nadwage.
Przecież to jest nic innego, niż środki przeczyszczające.
Ta chudło - chyba z mięśni, po tym masz efekt "skinny fat" gwarantowany.

Wierzcie dalej w głupoty i traćcie a nawet 10 kg...z czego 1,5 kg max to tłuszcz, a reszta to mięśnie.

A przecież zdrowe, efektywne odchudzanie jest banalnie proste...nie trzeba nawet dużych wyrzeczeń.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:00   #32
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć

Bez urazy, ale bzdury piszesz takie, że szok. Skoro odchudzanie jest tak proste, to dlaczego większość społeczeństwa ma nadwagę? Czy ty czytasz ze zrozumieniem? Biorąc foreverslim również ćwiczyłam, dbałam o dietę. Nie wiem jak to działa, ale bez tabletek nie miałam takiego efektu.
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 19:19   #33
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale bzdury piszesz takie, że szok. Skoro odchudzanie jest tak proste, to dlaczego większość społeczeństwa ma nadwagę? Czy ty czytasz ze zrozumieniem? Biorąc foreverslim również ćwiczyłam, dbałam o dietę. Nie wiem jak to działa, ale bez tabletek nie miałam takiego efektu.
Kto ma niby nadwagę?
BMI to żaden wyznacznik, bo nie uwzględnia stosunku tkanki tłuszczowej do tkanki mięśniowej czy budowy morfologicznej danego osobnika.


Nawet zaawansowana farmakologia ( dla prosów ) mało co daje i jeszcze ma efekty uboczne.
Po takich "cud" środkach to najwyżej Ci się wydaje, bo stale wypłukują z Ciebie wodę, więc nie ma wahań wagi.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 13:14   #34
cerasi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 55
Dot.: Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć

Japanication, mówisz, że odchudzanie jest w miarę proste, żadnych dieta, sport. ale kobietom jest trudniej zrzucić kilogramy, to kwestia fizjologii
cerasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 22:09   #35
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Gdy zaczęłam biegać przytyłam i nie mogę schudnąć

Cytat:
Napisane przez cerasi Pokaż wiadomość
Japanication, mówisz, że odchudzanie jest w miarę proste, żadnych dieta, sport. ale kobietom jest trudniej zrzucić kilogramy, to kwestia fizjologii
Ooo, chętnie posłucham dlaczego niby kobietom jest trudniej schudnąć.
Nie zapomnij podać linków do badań, fachowej literatury itd.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.