LUBLIN - szkoła rodzenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 12:04   #1
daffodil81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 18

LUBLIN - szkoła rodzenia


Witam! Mam nadzieję że nie powtarzam żadnego wątku. Przeszukiwałam różne i nie mogę nic znaleźć. Poszukuję informacji na temat szkoły rodzenia w Lublinie. Termin porodu mam na początek maja i zamierzam rodzić na Kraśnickich. Planowałam chodzić do Aktywnej Mamy ale jak mi babka powiedziała że koszt to 600 zł to sie trochę zdziwiłam i nie wiem teraz co zrobić. Czy któraś z Was słyszała coś o szkole rodzenia przy szpitalu wojewódzkim? Czy w ogóle działa taka szkoła i jak się można czegoś o nich dowiedzieć? To już 26 tc i najwyższa pora żeby zacząć taką szkołę... A może polecacie jeszcze jakąś inna? Będę wdzięczna za każde spostrzeżenie.
daffodil81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:17   #2
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Witaj

Ja zamierzam rodzić na Staszica i tam w szpitalu jest szkoła rodzenia, koszt jak dla mnie ogromny bo 500 zł ale postanowiliśmy z mężem go ponieść bo prowadzą go położne z tego szpitala. Słyszałam, że przy szpitalu na Kraśnickich jest również szkoła rodzenia ale nie mogę teraz znaleźć co, gdzie i jak.
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:59   #3
gosia j.
Rozeznanie
 
Avatar gosia j.
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 703
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

My od 17 lutego idziemy do szkoły na Jaczewskiego bo tam rodzimy. A termin mam na kwiecień, a zapisaliśmy się w listopadzie. Koszt też 500 zł.
Na Kraśnickich jest taka kobitka która gdzieś poza spzitalem prowadzi Szkoła Rodzenia Lidii Ruty, na ul. Żulińskiego 8. Tylko tyle wiem. Kiedyś od jednej z wizażanek dostałam.
__________________
Nasz Tymuś wyskoczył 12 kwietnia
Wojtuś pokazał się na świecie 22 stycznia

gosia j. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:39   #4
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Witaj

Ja zamierzam rodzić na Staszica i tam w szpitalu jest szkoła rodzenia, koszt jak dla mnie ogromny bo 500 zł ale postanowiliśmy z mężem go ponieść bo prowadzą go położne z tego szpitala. Słyszałam, że przy szpitalu na Kraśnickich jest również szkoła rodzenia ale nie mogę teraz znaleźć co, gdzie i jak.

ja też rodziłam na Staszica i też uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia. W październiku 2007 kosztowało to 400zł ale dostaliśmy certyfikat i potem bez problemu na ktg w przyszpitalnej przychodni mnie przyjmowali, jak wspomniałóam, że ze szkoły rodzenia jestem ponoć z certyfikatem przyjmuja też na porodówke pomimo braku miejsc, ja z tego nie skorzystałam, bo trafiłam do szpitala po terminie.
Przy porodzie trafiła mi się połozna która prowadziła szkołe rodzenia - super babka, robiła co mogła aby mi pomóc, naprawde się starała, a poród był cięzki.
W naszym przypadku opłacało się zapłacić
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:23   #5
daffodil81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 18
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Dzięki za info A czy wiecie coś więcej na temat szkoły Lidii Ruty? Znalazłam nr tel. ale nie mogę sie dodzwonić. Może któraś z Wizażanek tam chodziła? Nie wiem czy jest jeszcze szansa zapisać sie, skoro zapisywałyście sie już w listopadzie. Może ktoś coś wie o tej szkole?
daffodil81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:07   #6
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Cytat:
Napisane przez daffodil81 Pokaż wiadomość
Dzięki za info A czy wiecie coś więcej na temat szkoły Lidii Ruty? Znalazłam nr tel. ale nie mogę sie dodzwonić. Może któraś z Wizażanek tam chodziła? Nie wiem czy jest jeszcze szansa zapisać sie, skoro zapisywałyście sie już w listopadzie. Może ktoś coś wie o tej szkole?
Na tym wątku Tola chodziła to tej szkoły a Sija obecnie uczęszcza, proponuję zadać im tam pytanie, na pewno odpowiedzą
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=295417
Pozdrawiam.
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 14:19   #7
essence30
Raczkowanie
 
Avatar essence30
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 442
GG do essence30 Send a message via Skype™ to essence30
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Witam! podnoszę wątek, czy są na forum mamy, które uczęszczają obecnie do lubelskich szkół rodzenia? zdajcie relacje
__________________
Urodziłam się 13ego w piątek
Nasz Skarb http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgxzsd71q1.png

Nasze nadchodzące Szczęście http://www.suwaczki.com/tickers/gannugpjm5i8xhb7.png
essence30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 16:05   #8
nella76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Dzień Dobry
Czy ktoś z Was słyszał coś o szkole rodzenia w sportsparku w Lublinie? Widziałam ulotkę u mojego lekarza i chciałabym zasięgnąć opinii kogoś kto ma jakieś doświadczenia. To dla mnie ważne, jak dla kazdej przyszłej mamy
nella76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:35   #9
Dimmi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Witam
Uczęszczałam do szkoły rodzenia Ovea na Szczerbowskiego 5. Jestem zadowolona z zajęć zrówno teoria i ćwiczenia. Zdecydowałam się bo uczą tam masażu Shantala, a bardzo chciałam się go nauczyć. Telefon do nich 815325365.
Dimmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 09:39   #10
Mimio1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Dimmi zgadzam się z Twoją opinią. Też chodziłam do szkoły rodzenia Ovea. Fajne zajęcia i prowadzące. Warto było. Może widziałyśmy się na zajęciach?
Mimio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 09:13   #11
nella76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

To prawda, że szkoła rodzenia bardzo się przydaje, na porodówce czułam się bardziej pewnie i bezpiecznie tym bardziej, że była przy mnie doula, którą znałam a ona znała oddział. Nie miałam problemów z karmieniem bo Pani Monika dopilnowała, żebym od razu przystawiła małą do piersi. Była dla mnie wsparciem również po porodzie kiedy byłam w domu i miałam trudne chwile, jak każda młoda mama.
Polecam każdą formę edukacji przed porodem oraz wsparcie douli w trakcie i po porodzie. Macierzyństwo zdarza się raz lub kilka razy w życiu, warto zadbać o siebie i maleństwo.
A zdecydowałam się na indywidualne zajęcia w szkole rodzenia, prowadzą je położne ze szkoły na monte cassino.
Pozdrawiam wszystkich rodziców maleńkich dzidziusiów
nella76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 14:12   #12
Paletka44
Raczkowanie
 
Avatar Paletka44
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Witam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne mamy. Odświeżę temacik, bo trochę się w tym temacie pozmieniało, a mamy, które korzystały w tym czasie ze szkół rodzenia w Lublinie, z pewnością będą miały coś jeszcze do powiedzenia. Jeśli chodzi o Lublin to z tego co ja się orientuję w temacie (a orientowałam się sporo ostatnio) to bardzo miłą, kompetentną i dodatkowo - bezpłatną- szkołą rodzenia jest Twoja Położna na Jana Kiepury 5. Którajś z wizażowych mam uczęszczała tam i może coś szerzej o tej szkole opowiedzieć?
Pozdrowionka dla Was i Waszych maluszków!
Paletka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 16:21   #13
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Cytat:
Napisane przez daffodil81 Pokaż wiadomość
Witam! Mam nadzieję że nie powtarzam żadnego wątku. Przeszukiwałam różne i nie mogę nic znaleźć. Poszukuję informacji na temat szkoły rodzenia w Lublinie. Termin porodu mam na początek maja i zamierzam rodzić na Kraśnickich. Planowałam chodzić do Aktywnej Mamy ale jak mi babka powiedziała że koszt to 600 zł to sie trochę zdziwiłam i nie wiem teraz co zrobić. Czy któraś z Was słyszała coś o szkole rodzenia przy szpitalu wojewódzkim? Czy w ogóle działa taka szkoła i jak się można czegoś o nich dowiedzieć? To już 26 tc i najwyższa pora żeby zacząć taką szkołę... A może polecacie jeszcze jakąś inna? Będę wdzięczna za każde spostrzeżenie.
2 lata temu chodzilam do szkoly rodzenia Aktywnej Mamy i wowczas zajecia byly bezplatne. Jednak nie moge z czystym sercem polecic tej szkoly. Baaardzo duze parcie na porod naturalny, malo informacji o pielegnacji noworodka, na ktorych najbardziej mi wowczas zalezalo.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 10:25   #14
morelaka
Przyczajenie
 
Avatar morelaka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Mogę doradzić ci bezpłatną szkołę rodzenia n Kiepury nazywa się twoja położna, zajęcia ułożone są tematycznie prowadzone przez położne, grupy nie są duże, więc o wszystko mogłam zapytać. Zapisałam się 20 tc, chodziliśmy razem z partnerem.
morelaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:06   #15
Zuza_Z9
Przyczajenie
 
Avatar Zuza_Z9
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
2 lata temu chodzilam do szkoly rodzenia Aktywnej Mamy i wowczas zajecia byly bezplatne. Jednak nie moge z czystym sercem polecic tej szkoly. Baaardzo duze parcie na porod naturalny, malo informacji o pielegnacji noworodka, na ktorych najbardziej mi wowczas zalezalo.
Hej!
Właśnie zapisałąm się mailowo do tej szkoły, też chcę rodzić na Kraśnickich stąd brałam pod uwagę dwie: Aktywną Mamę i Lidię. Podobno Lidia pracuje na kraśnickich ale w jakim charakterze nie wiem. Chciałabym też doulę i dlatego wybór padł na Aktywną Mamę. Możecie mi podpowiedzieć coś więcej na jej temat??
Zuza_Z9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 14:22   #16
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

czy są tu jakies osoby, które braly udzial w szkole rodzenia w Lublinie? możecie coś polecic?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 08:39   #17
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Witam,
Polecam szkole rodzenia p. Agnieszki Brzescinskiej przy ul Zbożowej o ile dobrze pamiętam. Pracują tam położne ze szpitala przy ul Staszica.

Dwa lata temu zajęcia były bezpłatne.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Rododendron91
Czas edycji: 2018-04-09 o 08:40
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 13:51   #18
aprilla86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 106
GG do aprilla86
Dot.: LUBLIN - szkoła rodzenia

Hej piszę prace magisterska do obrony. Potrzebuję waszej pomocy w wypełnieniu ankiety.

https://☠☠☠☠☠☠☠/forms/ucfSdrVXpotDH8MN2
__________________
.....żyj tak, jakby każdy Twój dzień miałby być ostatni...



aprilla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:51:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.