Sztuczne rzęsy - zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 15:47   #811
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: Czym czyścić sztuczne rzęsy???

Ja też zmywam mleczkiem.
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 18:52   #812
Kociaczek30
Przyczajenie
 
Avatar Kociaczek30
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Czym czyścić sztuczne rzęsy???

Dziekuje wam bardzo

A czym usunac klej z wlasnych rzęs??
Kociaczek30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:10   #813
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

Rozważałam taką opcję makijażu na bal gimnazjalny, żeby przykleić sobie sztuczne rzęsy. Nie wiem tylko czy nie jest to przesada. W końcu to (tylko) komers, a nie jakaś gala, czy bankiet. Jak myślicie?? Wypada, czy nie??
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:31   #814
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

To zalezy jakie. Sa sztuczne rzesy dajace efekt teatralny, albo naturalny tylko zageszczajace nasze rzesy. Jezeli juz bardzo chcesz to zdecyduj sie na ta 2 wersje.
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:34   #815
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

Cytat:
Napisane przez sstokrottka Pokaż wiadomość
Rozważałam taką opcję makijażu na bal gimnazjalny, żeby przykleić sobie sztuczne rzęsy. Nie wiem tylko czy nie jest to przesada. W końcu to (tylko) komers, a nie jakaś gala, czy bankiet. Jak myślicie?? Wypada, czy nie??
Myślę ze to przesada, nie lepiej zaoszczedzic na nowe ciuchy, po wakacjach bedzie jak znalazl do nowego liceum/technikum itp albo na jakis wakacyjny wyjazd? ja nie wiem, teraz to juz na komers musza byc tipsy, sztuczne rzesy LOL, dziewczyno to tylko komers!!! moze i na studniowke to fajna sprawa ale na komers ???????????

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Może lepiej kup olejek rycynowy, w miesiac mi urosly rzesy i zagescily sie, potem tylko ladnie je umalujesz i beda swietne, albo idz na jakis profesjonalny makijaz
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:41   #816
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

Olejek rycynowy ja również polecam - urosły mi po tygodniu codziennego stosowania całkiem sporo, nawet koleżanka mi to mówiła - czyli efekt był widoczny Teraz żeby były bardziej podkreślone wymagają tylko zalotki, nawet nie tuszu do rzęs. Serdecznie polecam, olejek rycynowy działa cuda!
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:37   #817
IlOveMuffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 170
Dot.: Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

a może zamiast sztucznych rzęs lepiej nakleić tzw. `kępki` myślę, że u zupełności wystarczą
__________________

IlOveMuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:11   #818
sstokrottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 75
Dot.: Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

[quote=kumkumkum1986;12446 802]ja nie wiem, teraz to juz na komers musza byc tipsy, sztuczne rzesy LOL, dziewczyno to tylko komers!!! moze i na studniowke to fajna sprawa ale na komers ???????????

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Nie noszę tipsów i sądzę że nigdy nie będę bo są niewygodne, na solarium nigdy nie byłam i pewnie nigdy nie będę. Jestem blada jak ściana i dobrze mi z tym. Nigdy też nie farbowałam włosów, więc sądzę, że podpisałaś mnie pod złą kategorię. Chciałam sztuczne rzęsy, bo strasznie mi się podoba taki efekt:
http://img2.timeinc.net/people/i/200...a_aguilera.jpg
a nie po to, żeby wyglądać tak:
http://www.kissandmakeup.tv/celebrity%20eyelashes.jpg
Źle mnie oceniłaś...
sstokrottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 20:52   #819
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Sztuszne rzęsy na komers...Przesada, czy nie??

dziewczyny ja mam tylko pytanie jak nakładacie ten olejek rycynowy??
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:05   #820
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Wcześniej nakładałam patyczkiem do uszu, teraz spiralką po zużytym tuszu (nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje ) na noc. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo potem mogą być podpuchnięte oczy
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:23   #821
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

ale bardziej na samą rzęsę (włos) czy na nasadę (skóra)?? przepraszam za glupie pytania ale nigdy tego nie uzywalam a chcę zacząć
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 22:00   #822
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Ja nakładam na koniuszki rzęs, potem i tak trochę spływa, więc wychodzi na jedno
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 22:16   #823
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

od siebie polecam rzęsy i klej Kryolana. Są stosunkowo niedrogie a bardzo dobre. Występuję co tydzien na scenie i nie narzekam!
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:59   #824
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Dziewczyny, jak długo nosicie sztuczne rzęsy? Wieczorem ściągacie? Moja znajoma twierdzi,że może nawet 2 tyg. chodzić z przyklejonymi
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:10   #825
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

dziwną masz znajomą
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:45   #826
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

A przez chwilę zwątpiłam...Ona twierdzi,że zmywa sobie tylko makijaż wokół oczu i może nosić rzęsy tak długi czas. Ale właśnie sobie przypomniałam, jak baaaardzo "przydymiony" miała ostatnio makijaż
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 17:49   #827
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: SZTUCZNE RZĘSY? hmm

Przed chwilą zakończyłam przyklejanie kępek z Inter Vion (na klej z Inglota) Uhhhh to nie było łatwe zadanie Przyznam szczerze, że było bardzo trudno. Na prawym oku jakoś poszło, na lewym już gorzej - przykleiłam trzy kępki na lewe i zrezygnowałam. Klej z Inglota jest w małej szklanej fiolce, baaardzo ciężko się go nabiera na kępkę, muszę teraz spróbować z klejem dołączonym do kępek, jest w tubce więc powinno być łatwiej. Klej nie chciał się nabierać, a jak się nabrał to sklejał całą kępkę, przyklejał ją do pęsety, przez co nie chciała ona odkleić się od niej i przylgnąć do powieki
Poza tym - kępki są naprawdę delikatne, zniszczyły mi się gdzieś ze trzy (nie wolno ściągać kleju palcami), trzy zgubiły (jak kępka gdzieś spadnie, to łatwiej jest chyba znaleźć igłę w stogu siana niż ją na dywanie), ale jedną znalazłam przyklejoną na skarpetce - stąd strat w kępkach: 5
Poza tym czyszczenie kępek z tuszu i kleju - masakra Nic nie chce zejść, a kępki są tak delikatne, że momentalnie się niszczą przy mocniejszym ruchu. Chyba się nie zaprzyjaźnię z kępkami. Oczywiście się nie poddam, 11 zł za 60 kępek to nie tak dużo, mogę ćwiczyć Kupię jeszcze rzęsy w pasku i zobaczę, jak się z nimi współpracuje.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:43   #828
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

a mi w ogole nie idzie. czytalam watek, ogladama youtube i nic.. mam sztuczne rzesy essence, intervision i kepki donegala.
essence mialy dobry klej, ale juz mi wysechl, same rzesy zbyt teatralne, intervision kupilam, bo mialy klej ( w drogerii pod blokiem nie bylo samego koleju) i ten klej nie klei. kepki donegala niby maja klej ( nie wiem gdzie, sadze, ze one niby juz maja, bo na opakowaniu jest napis, ze sa z klejem, klejuw tubce nie bylo, a same kepki sie nie trzymaja).. no i sie zniechecilam.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:41   #829
gosia1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
sztuczne rzesy??

mam pytanie jesli chodzi o kępki. probowałam je załozyc i jakos mi nie wychodzi czy moze mi ktos pomóc cgodzi mi czy przyklejac ja na czyste oko czy juz pomalowane???
gosia1202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 13:45   #830
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: sztuczne rzesy??

Wyszukiwarka.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:22   #831
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
od siebie polecam rzęsy i klej Kryolana. Są stosunkowo niedrogie a bardzo dobre. Występuję co tydzien na scenie i nie narzekam!
a którego konkretnie kleju z Kryolana używasz?
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:17   #832
MaDelinne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Smile Wyjazd na wakacje a sztuczne rzęsy

Witam mam pewien problem. Niedługo wyjeżdżam na wakacje, do tej pory korzystałam z całych sztucznych rzęs lub kępek, wiadomo że codziennie w domu można je poprawić i klej nie musi być zbyt mocny. Teraz też chciałabym je nosić tylko wiadomo że nie będzie czasu na poprawkę więc zastanawia mnie czy mogę użyć do przyklejenia ich kleju np tego który używa się przy przedłużaniu rzęs. Chodzi mi o to żeby nie odklejały się już następnego dnia, nie trzeba było malować kreski nad nimi żeby zakryć linię kleju i żeby wytrzymały ok 10 dni. Makijaż zamierzam mieć wtedy oszczędny bądź w ogóle z niego zrezygnować. Co mi radzicie?
MaDelinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:22   #833
ulka01
Raczkowanie
 
Avatar ulka01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wyjazd na wakacje a sztuczne rzęsy

Dobrze rozumiem: Codziennie nakladasz sobie sztuczne rzesy???



Moze warto isc na przedluzanie? widzialam ze niektore salony kosmetyczne przedluzaja i zageszczaja rzesy.
__________________
/przeciez nic nie wiem o ludziach takich jak on./
ulka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:21   #834
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Wyjazd na wakacje a sztuczne rzęsy

Nie ma siły żeby sztuczne rzęsy wytrzymały 10 dni bez konieczności poprawek i rysowania kreski... Nie nosiłam ich nigdy dłużej niż kilka- kilkanaście godzin i szczerze nie wyobrażam sobie tego Ja lubie klej inglota, kosztuje 3 zł a nie mam problemów z odklejaniem się rzęs ale 10 dni to on na pewno nie wytrzyma. Jakimś rozwiązaniem jest przedłużanie ale musisz przygotować się na wydatek rzędu kilkuset złotych.

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2009-06-27 o 13:25
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 11:44   #835
MaDelinne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wyjazd na wakacje a sztuczne rzęsy

Tak codziennie, normalnie trzymaja sie przez caly dzien a nawet kilka dni. Ale wiadomo ze bedac na wakacjach nie bede mogla za bardzo spogladnac w lusterko czy wszystko jest ok. Myslalam o przedluzaniu u kosmetyczki ale czytalam opinie dziewczyn ze moga oslabic naturalne rzesy albo sie zwichrowac co gorsza boje sie ze moglyby wypasc... a z rzesami na pasku czuje sie jakos pewniej

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
Nie ma siły żeby sztuczne rzęsy wytrzymały 10 dni bez konieczności poprawek i rysowania kreski... Nie nosiłam ich nigdy dłużej niż kilka- kilkanaście godzin i szczerze nie wyobrażam sobie tego Ja lubie klej inglota, kosztuje 3 zł a nie mam problemów z odklejaniem się rzęs ale 10 dni to on na pewno nie wytrzyma. Jakimś rozwiązaniem jest przedłużanie ale musisz przygotować się na wydatek rzędu kilkuset złotych.

Ja nosze nawet po kilka dni, trzymaja sie dobrze tylko wiadomo ze po przebywaniu caly dzien na sloncu to moga nie trzymac sie juz tak dobrze, dlatego myslalam o jakims mocnym kleju. Teraz mam czarny wczesniej mialam przezroczysty i uwazam ze przezroczysty lepszy bo nie trzeba tak nad kreska pracowac a poza tym chce je przykleic tak zebym nie musiala kreski rysowac, bo rzeski kupilam takie niezbyt geste tylko dluzsze od moich, wiec wygladaja naturalnie i na takim efekcie mi wlasnie zalezy
MaDelinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:02   #836
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Odświeżam wątek.
Czy wiecie może gdzie można kupić sztuczne rzęsy? (szczecin) Byłam w Douglasie ale tam mają tylko z jakimiś błyskotkami itp.
Albo może gdzieś w internecie? Tylko takie aby wyglądały naturalnie. Może któraś umie mi pomóc?
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:08   #837
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

w zwykłej drogerii sprawdź. ale nei w sieciówce, tylko takiej eee, no normalnej, sklepikowej.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:13   #838
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez essme Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek.
Czy wiecie może gdzie można kupić sztuczne rzęsy? (szczecin) Byłam w Douglasie ale tam mają tylko z jakimiś błyskotkami itp.
Albo może gdzieś w internecie? Tylko takie aby wyglądały naturalnie. Może któraś umie mi pomóc?
Nie wiem, czy zainteresują cię zakupy za granicą, niemniej są organizowane zamówienia ze stronki Cherry Culture, która ma w swej ofercie rzęsy firmy NYX oraz MsCuppyCake i rzęski Red Cherry.
Tu jest link do wątku z zamówieniami, tu link do oferty rzęskowej NYX, a tutaj Red Cherry. Oprócz rzęs można z tych stronek zamówić również kosmetyki kolorowe bardzo dobrej jakości .
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 23:47   #839
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy zainteresują cię zakupy za granicą, niemniej są organizowane zamówienia ze stronki Cherry Culture, która ma w swej ofercie rzęsy firmy NYX oraz MsCuppyCake i rzęski Red Cherry.
Tu jest link do wątku z zamówieniami, tu link do oferty rzęskowej NYX, a tutaj Red Cherry. Oprócz rzęs można z tych stronek zamówić również kosmetyki kolorowe bardzo dobrej jakości .
Ooo!! Dzięki Ci bardzo ... Chyba pomyślę nad tym by podłączyć się w najbliższym czasie na zamówienie.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:38   #840
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Dot.: Sztuczne rzęsy - zbiorczy

Czy wiecie może, jaka jest róznica między klejem do kępek a tym do rzęs na pasku? Czy właściwości są bardzo odmienne?
Właśnie kupiłam w necie kępki i klej Ardell, no i trochę za późno się zorientowałam, że to klej do rzęs "paskowych" Czy od biedy można nim kępki przyklejać?
joda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-01 14:50:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.