maseczki do skóry trądzikowej,tłustej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 19:37   #1
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380

maseczki do skóry trądzikowej,tłustej


założyłam ten wątek bo nigdzie nie znalazłam informacji na temat maseczek kupowanych w sklepie do stosowania w domu. Chodze do dermatologa i Stosuje retinoidy na skore(isotexin),sebium akn, skinocrem i white objecting .A wczesniej tez chodizłam do kosetyczki najpierw na oczyszczanie a ostatnio byłam na odzywieniu. Kiedys jak chodizłam do kosmetyczki na oczyszczanie z maseczka jakas. A teraz kupiłam sobie maseczke z LIRENA MASECZKA PEEL- OFF OCZYSZCZAJACO-ROZSWIETLAJACA. Czy ktoras z Was stosowała tą maseczkę. Czy nadaje sie ona do skory tłustej z tradzikiem i bliznami. Chociaz nie pisze ze jest ona na tradzik ale moze sie nadaje.Jak myslicie??A wogole ile trzeba tzrymac taka maseczke na twarzy.Pisze ze az do wyschniecvia czyli ile??Boje sie ze za długo bede trzymac i zrobi mi sie znowu cos nieciekawego z twarza. Jak wiecie cos na ten temat to prosze o rade.Bo chce ja juz zastosowac a boje sie o złe skutki. Jezeli macie jakies pytania odnosnie maseczek kupowanych lub mozecie sie podzielic informacjami o nich .To prosze tutaj.Maseczek oczywiscie do skory tradzikowej i tlustej z porami rozszerzonymi i bliznami i ogolnie strasznie zniszczonej
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:04   #2
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

ja polecam maseczkę wygładzającą i zwężającą pory również z Lirene.

a co do twojej maseczki to pewnie masz jakąś z glinką więc myślę ze powinna byc dobra skoro pisze ze do wyschnięcia trzeba czekac to tak zrób ale zapewne to nie jest długo gdyż glinka szybko wysycha i mysle ze dłuzej niz 15-20 minut nie bedziesz musiała czekac
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:29   #3
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

skład tej maseczki jest taki : Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat., Polysorbate 20, Panthenol, Chamomilla Recutita, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid, PEG-8, Citric Acid, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum,CI 77891, CI 42090. Wiec chyba nie ma tam glinki.To maseczka jest taka ze sie zakłada chyba a pozniej sciaga i mozna ja zastosowac 2 raz.To nie jest taka jak z zielonej glinki ze sie zmywa. A gdzies wyczytałam ze ta maseczka jest z alkoholem.I własnie zastanawiam sie czy moge ja zastosowac przy skorze tradzikowej tłustej. Bo pereparaty z alkoholem nie sa dla mnie.Ale moze jest to mało ilosc dodam ze mam jeszcze skore bardzo wrazliwa i naczynkowa.No i nei weim czy stosowac.Teraz mam zakonczenie roku wiec narazie nie stosuje bo sie boje ze cos sie zrobi nie tak.A jeszcze jedno pytanie mam pisze STOSOWANIE: zawsze, kiedy czujesz, że Twoja skóra wymaga oczyszczenia
i odświeżenia; nanieś maseczkę i pozostaw do wyschnięcia. Delikatnie ściągnij, zaczynając od zewnętrznych części twarzy.
Zmyj twarz ciepłą wodą i zastosuj odpowiedni dla Twojej
cery krem Lirene. czYLI MOGE STOSOWAC JAK PRZYJDE ZE SZKOLY NA BRUDNA TłUSTA SKORE CZY LEPIEJ UMYC SPECJALNYM ZELEM I DOPIERO?? a WOGOLE DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:00   #4
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

najlepsza ze wszsytkich jest maseczka z glinki zielonej http://arpol-fr.com.pl/index.php. Mozna kupic w zielarskich, niektorych aptekach. Na poczatek sprobuj tej w saszetce, czy Ci spasuje, kosztuje ok. 5 zl, starza na 2-3 razy, w zaleznosci ile uzyjesz, a le potem polecam te w tubce, za 22 zl, juz nie musisz jej mieszac z woda tylko wyciskasz i nakladasz na twarz. Fajnie wysusza niedoskonalosci a nie podraznia. Polecam!
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:32   #5
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

DziekiMiałam kiedys z rok temu własnie maseczke z glinki zielonej ta w tubie ale mja kosztowała ponad 40 zł.Ale teraz nie chce zeby mi skore maseczka wysuszyła bo glowny moj problem i to bardzo duzy to plamy, ktore zostały po trądziku.Nie wyciskałam nic ale przezz leki, ktore kiedys stosowałam i to pod opieka lekarza?? dermatologa?? zniszczyły mi twarz. Miałam wtedy robione w aptece masci i tooniki z alkoholem i dawałam tego tak duzo na twarz ze zostalo bardzo bardzo duzo blizn(czerwonych kropek.plamek)i własnie woem ze maseczka tego nei usunie wiec chciałabym zastosowac taka maseczke zeby ogolnie poprawic wyglad skory jej koloryt ale zarazem zeby mi nic nie podrazniło. Sprobuje to maseczke co mowiłam z Lirene peel- off oczyszczajaco- rozswietlajaca ale dopieo gdzies za 2 dni. A jezeli maseczka jest oczyszczajaca to jest to w jakims stopniu cos podobnego do oczyszczania twarzy u kosmetyczki na ktore teez chodziłam??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:45   #6
karolinka1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

z własnego doświadczenia wiem że na cerę trądzikową dobra jest maseczka z drożdży i jest na pewno o wiele tańsza niż ta z glinki... a przede wszystkim można ja zrobic samemu ... wystarczy kawałeczek drożdży ... ze 3 kropelki mleka ... (lub oleju jeżeli ktoś chce dodatkowo nawilżyć skórę ) wymieszać i nakładać na twarz na około 20-30 minut. zmyć Ciepłą woda a następnie spłukać twarz wodą zimną (dla ujędrnienia skóry ) Naprawdę polecam .
karolinka1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:46   #7
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

do skory tlustej...uzyj sobie maseczki z firmy herbapol...maseczka z kwiatu bzu..hjest nie droga...bardzo wydajna i super w uzyciu
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 16:02   #8
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

jednak zrezygnowałam z zastosowania tej maseczki o ktorej mowiłam wczesniej bo tak sie zastanawiam ze jednak to ze w składzie jest alkohol moze zle wplynac na moja cere.A co do maseczki z drozdzy to raczej nie zastosuje bo nie mam jakis ropnych pryszczy tylko ja mam jakies dziwne, slady to sa po nich a wogole wydaje mi sie ze mam inny tradzik od osob ktore go maja.Chociaz patrzec w szkole czy gdziekolwiek to nie ma duzo ludzi z tym probleme.Wszyscy wogkol piekne gladkie cery moze 1 pryszcza dostana na rok i tragedia a co ja mam powiedize. A o tej maseczke z bzu to sobie jeszzce poczytam.
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 17:00   #9
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

polecam maseczke z glinki firmy dermaglin oraz maseczke aspirynowa,a z drozszych czyszczajaca glęboko maseczke firmy clinique tradzik to takze moj problem wiec nie czuj sie osamotniona
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:21   #10
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

kupie sobie jakos z maseczek tylko przeczytam ich skład zeby nie było w nich alkoholu.Jak jestem tu na wizazu to widze ze inni tez maja problem z tradzikiem ale wokol mnie nie zauwazam takich osob
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 23:06   #11
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

bardzo lubię maseczkę soraya drożdżową oraz daxa z gruszką i kaolinem. podobnie jak poprzedniczki, polecam też maseczki z glinką, ja stosuję dermaglin i jestem zadowolona.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 14:36   #12
karolinka1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Skóra trądzikowa wymaga głębokiego oczyszczenia , wiec maseczki to nie wszystko . Ja od niedawna stosuje tonik ziaja do cery trądzikowej i naprawde widze duża poprawe . Stosuje go około 3 razy dziennie masując wacikiem przez 10 minut. Skóra po nim jest gładka . Za taka cene (ok. 5zł) warto spróbować.
karolinka1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 14:39   #13
karolinka1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Wink Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

a Poza tym polecam jeszcze peeling , który należy stosować 3 razy w tygodniu, Można go zrobić samemu wystarczy łyżeczka mleka i łyżeczka miodu i łyżka kawy ( tylko takiej prawdziwe nie rozpuszczalnej) to wszystko wymieszać nałożyć na twarzyczkę i masować .... naprawdę żaden kupiony peeling nie daje takich efektów
karolinka1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 11:11   #14
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Niestety tego o czym mowisz Karolinko nie bede mogła stosowac bo to sa preparaty, ktore mysle mozna stosowac w poczatkowej fazie tradziku.Moj trązik lecze dermatologicznie i takei preparaty jak Ziaja czy preparaty dostepne w drogeriach sa nie dla mnie.Ja nei moge zastosowac maseczek robionychw domu bo mam strasznie wrazliwa alergiczna skore a wogole moj problem to nie jakies gule tylko blizny(czerwone palmki)po tradziku. Pozdrawiam
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:13   #15
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
jednak zrezygnowałam z zastosowania tej maseczki o ktorej mowiłam wczesniej bo tak sie zastanawiam ze jednak to ze w składzie jest alkohol moze zle wplynac na moja cere.A co do maseczki z drozdzy to raczej nie zastosuje bo nie mam jakis ropnych pryszczy tylko ja mam jakies dziwne, slady to sa po nich a wogole wydaje mi sie ze mam inny tradzik od osob ktore go maja.Chociaz patrzec w szkole czy gdziekolwiek to nie ma duzo ludzi z tym probleme.Wszyscy wogkol piekne gladkie cery moze 1 pryszcza dostana na rok i tragedia a co ja mam powiedize. A o tej maseczke z bzu to sobie jeszzce poczytam.
dokladnie ja mam ten sam problem...tez widze pelno dziewczat, ktore wogole nie dbaja o swoje cere a nie maja zadnych prycholi:/
ale co do maseczki z bzu ona jest dobra
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:16   #16
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez karolinka1101 Pokaż wiadomość
a Poza tym polecam jeszcze peeling , który należy stosować 3 razy w tygodniu, Można go zrobić samemu wystarczy łyżeczka mleka i łyżeczka miodu i łyżka kawy ( tylko takiej prawdziwe nie rozpuszczalnej) to wszystko wymieszać nałożyć na twarzyczkę i masować .... naprawdę żaden kupiony peeling nie daje takich efektów

ciekawa ta maseczka...spisalam sobie recepturke i przy najblizszej okazji zrobkam...
ale powiedz mi jeszcze ile trzeba ja masaowac na buzce? 10 minut ? tak jak te inne peelengi ?? czy tak jest jakas specjalna ?
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 21:36   #17
karolinka1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Myślę że 10 minut powinno wystarczyc... tylko nie masuj tak ostro bo sobie skórę podrażnisz ...
karolinka1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 22:01   #18
karolinka1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Niestety tego o czym mowisz Karolinko nie bede mogła stosowac bo to sa preparaty, ktore mysle mozna stosowac w poczatkowej fazie tradziku.Moj trązik lecze dermatologicznie i takei preparaty jak Ziaja czy preparaty dostepne w drogeriach sa nie dla mnie.Ja nei moge zastosowac maseczek robionychw domu bo mam strasznie wrazliwa alergiczna skore a wogole moj problem to nie jakies gule tylko blizny(czerwone palmki)po tradziku. Pozdrawiam

Na blizny po trądziku dobra jest maść CEPAN ( poradziła MI TO KOSMETYCZKA PODOBNO SUPER działanie ) kosztuje ok 20 zł za 30 ml.
wiesz czasem te domowe sposoby bardziej pomogą niż przemęczanie skóry chemicznymi maściami i kremami... z domowych sposobów to wiem że na plamy są dobre okłady z cytryny ( wybielają czerwone plamki), na rany i blizny dobry jest tez aloes ( taki kwiatek o grubych mięsistych liściach , wystarczy rozkroić liść i smarować, na moje zmiany po trądzikowe to pomogło )
A z mniej komfortowych środków leczenia dobre są okłady z moczu ... poczytaj sobie jest o tym sporo na wizażu...
karolinka1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 09:38   #19
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Nom poczytam sobie.Jak skończe te swoje leki, ktore mam od dermatologa, o ktorych pisałam wczesniej na poczatku to wyproboje sobie chyba z tego co podałąs masc cepan. Zastanawiałąm sie nad kremem z masy Inków no scar ale jak mowiłam o tym dermatologowi to powieidział ze to raczej nie i zebym stosowała te masci ktore mi zaspisał.Narazie to skoncze a pozniej zastanowie sie nad cepan lub no- scar
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 21:57   #20
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez karolinka1101 Pokaż wiadomość
Na blizny po trądziku dobra jest maść CEPAN ( poradziła MI TO KOSMETYCZKA PODOBNO SUPER działanie ) kosztuje ok 20 zł za 30 ml.
wiesz czasem te domowe sposoby bardziej pomogą niż przemęczanie skóry chemicznymi maściami i kremami... z domowych sposobów to wiem że na plamy są dobre okłady z cytryny ( wybielają czerwone plamki), na rany i blizny dobry jest tez aloes ( taki kwiatek o grubych mięsistych liściach , wystarczy rozkroić liść i smarować, na moje zmiany po trądzikowe to pomogło )
A z mniej komfortowych środków leczenia dobre są okłady z moczu ... poczytaj sobie jest o tym sporo na wizażu...
a to niby prawda z tym moczem...kazdy kto to sprobowal mowi o cudownych wlasciwoscuach....eee...m oczu...ale ja na razie nie mam az takich problemow zeby siegac do takich drastycznych metop
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 22:03   #21
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez karolinka1101 Pokaż wiadomość
Myślę że 10 minut powinno wystarczyc... tylko nie masuj tak ostro bo sobie skórę podrażnisz ...
ja i moje masowanie :/ ech dziekuje za ostrzezenie -przyda mnie sie i to bardzo
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 19:33   #22
karolinka1101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez alka1989 Pokaż wiadomość
a to niby prawda z tym moczem...kazdy kto to sprobowal mowi o cudownych wlasciwoscuach....eee...m oczu...ale ja na razie nie mam az takich problemow zeby siegac do takich drastycznych metop

Czy to jest drastyczna metoda to bym nie powiedzaiła... ponieważ wiele kremów do twarzy zawiera mocznik . A smarując sie własnym moczem napewno nie niszczysz tak skóry jak drogimi maściami i kremami ...
karolinka1101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 15:51   #23
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez karolinka1101 Pokaż wiadomość
Na blizny po trądziku dobra jest maść CEPAN ( poradziła MI TO KOSMETYCZKA PODOBNO SUPER działanie ) kosztuje ok 20 zł za 30 ml.
wiesz czasem te domowe sposoby bardziej pomogą niż przemęczanie skóry chemicznymi maściami i kremami... z domowych sposobów to wiem że na plamy są dobre okłady z cytryny ( wybielają czerwone plamki), na rany i blizny dobry jest tez aloes ( taki kwiatek o grubych mięsistych liściach , wystarczy rozkroić liść i smarować, na moje zmiany po trądzikowe to pomogło )
A z mniej komfortowych środków leczenia dobre są okłady z moczu ... poczytaj sobie jest o tym sporo na wizażu...

a ten cepan wysusza??? jakie on ma dzialanie na skore?? uzywalyscie go?
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:39   #24
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

A ten cepan mozna stosowac tez na zaskornuiki,pryszcze tzn. jezeli mam blizny i zaskornki to czy to nie zaszkodzi mi na twarz jesli zastosuje cepanN?
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 18:03   #25
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez karolinka1101 Pokaż wiadomość
Czy to jest drastyczna metoda to bym nie powiedzaiła... ponieważ wiele kremów do twarzy zawiera mocznik . A smarując sie własnym moczem napewno nie niszczysz tak skóry jak drogimi maściami i kremami ...
przeciez mocznik, ktyoryt jest w kremach to nie to samo co twoj mocz
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:19   #26
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Hmm.. moja mama kiedys wziela sobie troche moczu na wacik i posmarowala zajady [popekane..]
jak przysychały zwykle tydzien ok. tak jak wysmarowala wieczorem to rano juz byly przysuszone i nie bolały.

Ja wlasnie siedze na twarzy z maseczką antybakteryjną z daxa (gruszka, krzem, glinka termalna)- polecam ją
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 15:40   #27
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

a chyba najlepsza dla skory trądzikowej, z zaskornikami , tlsutej jest maseczka z glinki?? kiedys ja miałam nawet taka w tubce ale chyba mi wysuszała skore chcoiaz nei pameitam dokladnie czy to on awlasnie.CZy tka pmaseczka nadaje sie do skry tlustej i dla skory ktora nie ma ropnych pryszczt tylko czerown plamki czy moze je rozjasnic??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 00:27   #28
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Oczywiście, że się nadaje.
Polecam ci maseczke z Bielendy z dodatkiem zielonej glinki.
A wygląda ona tak http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/275/9923.jpg.
Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:00   #29
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

nie macie jakiegos wysypu po stosowaniu glinki??? w sumie ja raz uzylam blotnej) to pare prycholkow sie pojawilo:/
ale zapewne na dluzsza mete to pomaga
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:00   #30
alka1989
Raczkowanie
 
Avatar alka1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: maseczki do skóry trądzikowej,tłustej

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
A ten cepan mozna stosowac tez na zaskornuiki,pryszcze tzn. jezeli mam blizny i zaskornki to czy to nie zaszkodzi mi na twarz jesli zastosuje cepanN?

no wlasnie tu jest problem...bo nie wiem..tez bym chciala sie dowiedziec
alka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.