Metamorfoza pomocy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 00:41   #1
zieloniutka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6

Metamorfoza pomocy:)


dtjrxjr

Edytowane przez zieloniutka1989
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:28 Powód: hes
zieloniutka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:38   #2
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

Cytat:
Napisane przez zieloniutka1989 Pokaż wiadomość
Witam juz mam dosc tego monotonnego koloru czarnego i wciaz tej samej fryzury. Mysle o takim bardzo jasnym blądzie wrecz prawie ze białym jak to Krysia Aguilera zwykle miała. Myślałam tez o grzywce ale chyba mam za pyzata buzie. Proszę o porade w tej kwestii
Witaj!
Na grzywkę za pyziata nie jesteś, masz ładny kształt twarzy a grzywka mogłaby to podkreślić. Jeśli chodzi o jasny blond, to raczej bym ci go odradzała. Po pierwsze, przy schodzeniu z czarnego możesz bardzo zniszczyć sobie włosy. A po drugie, wydaje mi się, że bardziej pasowałby Ci brąz, czerwień, ciemny blond.
A co myslisz o ścięciu włosów??
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 11:33   #3
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

na zdjęciu nie widać dokładnie jak długie masz włosy, ale ja na Twoim miejscu podcięłabym je mniejwięcej do ramion i mocno wycieniowała. Jeśli grzywka, to nieco dłuższa, zaczesywana na bok. Ja też nie widzę Cię w blondzie, raczej w jakimś niezbyt ciemnym kasztanie (może jakieś refleksy do tego?)
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:11   #4
zieloniutka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Witaj!
Na grzywkę za pyziata nie jesteś, masz ładny kształt twarzy a grzywka mogłaby to podkreślić. Jeśli chodzi o jasny blond, to raczej bym ci go odradzała. Po pierwsze, przy schodzeniu z czarnego możesz bardzo zniszczyć sobie włosy. A po drugie, wydaje mi się, że bardziej pasowałby Ci brąz, czerwień, ciemny blond.
A co myslisz o ścięciu włosów??
h up y

Edytowane przez zieloniutka1989
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:29
zieloniutka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:40   #5
asikkk20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 31
Lightbulb Dot.: Metamorfoza pomocy:)

hej od jakiegos czasu Was śledze i stwierdziłam, że może któraś mi pomoże- bo kompletnie nie wiem co mam zrobić z swoimi włosami

wstawie jakieś zdjęcia za moment

mam kręcone włosy- chociaż nie są to typowe loczki ;/ na dole, pod spodem jedynie mam typowe ruloniki. niestety na samym czubku głowy moje włosy sa "przylizane" - marze o tym aby były tam gęste fajne- ale pomarzyć moge tylko :P przechodząc do "problemu" chciałabym coś z nimi zrobić- coś nowego- bo dotychczasowa "fryzura" jesli to tak można nazwać znudziła mi się. Zazwyczaj u fryziera przerzedzam włosy i je stopniuje, grzywke lekko na skos podcinam. Niestety po jakimś czasie robi mi się busz i wyglądam tragicznie - dołącze jakieś zdjęcie ( o co mniejwiecej chodzi)

myślałam może o jakiejś grzywce- ewentualnie ją prostować? przeglądałam różne forum ale sama nie wiem na co sie zdecydować i nie każde włosy będą wygladały tak jak mają. Raczej nie myśle o zmianie koloru, chociaż kiedyś marzył mi się ciemny rudy? kasztanowy :P coś takiego

Proszę Was o pomoc

Ps. jak widzicie od góry mam "proste wlosy" ni to krecone nic ;/ ciemne są niektóre zdjęcia ale innych nie mam - bo nie lubię być fotografowana poprostu

na ostatnim zdjeciu czesc szopy! teraz mam leko dluzsze wlosy. zazwyczaj mialam je kawalek za ramiona z 5-8 cm- i nawet podobalo mi sie to. zastanawiam sie nad ta grzywka korci mnie ale nie wiem co

Edytowane przez asikkk20
Czas edycji: 2009-10-11 o 13:42
asikkk20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 07:30   #6
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

Zaloz swoj watek
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 12:03   #7
miszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

z gory sorry za tak brutalna szczerosc ale musz to dla twego dobra!!!
wyglądasz tragicznie ten tandetny kolor wlosow kolczyk ktory w ogole ci nie pasuje i ten makijaz oczy obrysowane na czarno co to w ogole jest .
Wez troce popracuj nad sobą kolor włosow zmien ale na jakis normalny mysle ze brązowy by do ciebie pasowal na penwo platynowy blond to nie twoj kolor. Umaluj sie normalnie nie jakies tandetne krechy tylko cos bardziej kobiecego !!!!
miszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 08:11   #8
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

Cytat:
Napisane przez miszek Pokaż wiadomość
z gory sorry za tak brutalna szczerosc ale musz to dla twego dobra!!!
wyglądasz tragicznie ten tandetny kolor wlosow kolczyk ktory w ogole ci nie pasuje i ten makijaz oczy obrysowane na czarno co to w ogole jest .
Wez troce popracuj nad sobą kolor włosow zmien ale na jakis normalny mysle ze brązowy by do ciebie pasowal na penwo platynowy blond to nie twoj kolor. Umaluj sie normalnie nie jakies tandetne krechy tylko cos bardziej kobiecego !!!!
Zgadzam sie w 100% z tym ze pewnie nie dotrze bo zbyt brutalnie napisane odebrane bedzie jako atak

Pozatym zeby cos konkretnego doradzic potrzebne jakies lepszej jakosci zdjecie.
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:08   #9
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

oj dziewczyny, wcale nie trzeba tak dobitnie kogoś krytykować, żeby wyrazić swoje zdanie.

wg mnie autorko - jestes bardzo ładną dziewczyną o wyrazistej urodzie. kolczyk mi się podoba. rzeczywiście - makijaż oka niezbyt trafiony, ale przecież pytanie tyczy się fryzury. wg. mnie prosta grzywka ładnie podkreśli oczy, odmieni Cię, odświeży wygląd. blond niestety będę Ci odradzać. nie widzę Cię w jasnych włosach. dla mnie jesteś właśnie taką drapieżną brunetką jeśli masz dość czerni, to może przejdź do zdecydowanego brązu?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)

Edytowane przez aktaga13
Czas edycji: 2009-10-13 o 22:23
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:28   #10
zieloniutka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Metamorfoza pomocy:)

tycito

Edytowane przez zieloniutka1989
Czas edycji: 2011-01-04 o 15:29
zieloniutka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.