Platformy z kokardką ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 22:30   #31
miyu9
Raczkowanie
 
Avatar miyu9
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Ooo taaak jestem kłamczuszką niedobrą kłamczuszką
Ps. Zapomniałam napisać: wystrzegaj się w tych butach spódnic, obcas ma niekorzystną, dziwną wysokość.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

takaja13 Twoje zdanie też mnie nie obchodzi, tym bardziej, ze piszesz w kółko to samo, ja powiedziałam swoje, zdania nie zmienię, nawet jak obrzucisz mnie oszczerstwami autorka edytowała post, więc teraz napisałam jej to co powinnam, czyli napisałam z czym ma nosić buty. Ty ciągniesz to dalej nie wiem po co skoro wszystko już powiedziane. Bez sensu.
__________________
Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca. [G.B. Shaw]
miyu9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 22:48   #32
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Cytat:
Napisane przez miyu9 Pokaż wiadomość
Ooo taaak jestem kłamczuszką niedobrą kłamczuszką
Ps. Zapomniałam napisać: wystrzegaj się w tych butach spódnic, obcas ma niekorzystną, dziwną wysokość.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

takaja13 Twoje zdanie też mnie nie obchodzi, tym bardziej, ze piszesz w kółko to samo, ja powiedziałam swoje, zdania nie zmienię, nawet jak obrzucisz mnie oszczerstwami autorka edytowała post, więc teraz napisałam jej to co powinnam, czyli napisałam z czym ma nosić buty. Ty ciągniesz to dalej nie wiem po co skoro wszystko już powiedziane. Bez sensu.
Wiesz co ???? Ty chyba naprawde jestes juz spiaca i powinnas sie polozyc i odpoczac tak jak pisza dziewczyny
wiesz co oznacza slowo[ oszczerstwo ] widze,ze chyba niestety ale nie wiesz ja pisze tylko prawde a to,ze Tobie sie nie udalo rozkrecic burzy na temat butow to juz tylko Twoja strata jak widze,bo starasz sie zmienic front
nie zapominaj ,ze porzadni ludzie nie lubia i nie toleruja ludzi choragiewek i nie staraj sie na sile wybielac bo idzie to Ci niestety bezskutecznie

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez miyu9 Pokaż wiadomość
Ooo taaak jestem kłamczuszką niedobrą kłamczuszką
Ps. Zapomniałam napisać: wystrzegaj się w tych butach spódnic, obcas ma niekorzystną, dziwną wysokość.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

takaja13 Twoje zdanie też mnie nie obchodzi, tym bardziej, ze piszesz w kółko to samo, ja powiedziałam swoje, zdania nie zmienię, nawet jak obrzucisz mnie oszczerstwami autorka edytowała post, więc teraz napisałam jej to co powinnam, czyli napisałam z czym ma nosić buty. Ty ciągniesz to dalej nie wiem po co skoro wszystko już powiedziane. Bez sensu.
co do czerwonego to moze zostalo powiedziane wszystko przez Ciebie ale nie przez reszte dziewczyn i przezemnie i to tez mnie nie obchodzi niestety
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 22:53   #33
miyu9
Raczkowanie
 
Avatar miyu9
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Nie wybielam się, bo nie mam po co , żadnej burzy nie rozkręcałam, mam w życiu co robić i to na pewno nie jest awanturowanie się na forum, za to Ty wyraźnie się nudzisz. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii, sama tak mówisz, a przyczepiłaś się kiedy ja wyraziłam swoją, zabawne

i przestań już ciągnąć offtop, który- tak masz racje- ja zaczęłam, nie musisz w kółko pisać to samo tylko innymi słowami, Twoim zdaniem jestem "be" i to rozumiem
__________________
Z kobietami zmiennymi łatwiej jest wytrzymać niż z nudnymi. Czasami, co prawda, się je morduje, ale rzadko porzuca. [G.B. Shaw]

Edytowane przez miyu9
Czas edycji: 2011-08-13 o 22:56
miyu9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 23:02   #34
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Cytat:
Napisane przez miyu9 Pokaż wiadomość
Nie wybielam się, bo nie mam po co , żadnej burzy nie rozkręcałam, mam w życiu co robić i to na pewno nie jest awanturowanie się na forum, za to Ty wyraźnie się nudzisz. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii, sama tak mówisz, a przyczepiłaś się kiedy ja wyraziłam swoją, zabawne

i przestań już ciągnąć offtop, który- tak masz racje- ja zaczęłam, nie musisz w kółko pisać to samo tylko innymi słowami, Twoim zdaniem jestem "be" i to rozumiem
Do wyrazania opinii owszem ale o ciuszkach a nie o osobach,bo ja Twoje komentarze zglosilabym komu potrzeba tutaj za oczernianie i znieslawianie.
Koncze temat prowadzacy donikad,wszyscy zreszta czytali kasliwe komentarze wiec ja juz nic nie musze pisac
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 09:30   #35
Gosia2011
Rozeznanie
 
Avatar Gosia2011
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lc
Wiadomości: 719
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Cytat:
Napisane przez miyu9 Pokaż wiadomość
wystrzegaj się w tych butach spódnic, obcas ma niekorzystną, dziwną wysokość.
dziękuję nie skorzystam z Pani rad!

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Co do butów... moim zdaniem są średnie, ale do jakichś szarych lub ciemnych spodni mogą być. Myślę, że fajnie by było jakoś pozbyć się kokardki...
Hmmm mi się te kokardki podobają i wydawało mi się, że są modne jeszcze niedawno przy bokserkach można było znaleźć kokardkę. No ale racja co kto lubi

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetkaa88 Pokaż wiadomość
Ale dyskusja niektórzy chyba zapomnieli, że komentujemy wieszak.
Buty są ok, nie ma tandety oryginalne.

daję 4 gwiazdy
dziękuję za ocenę
__________________



ćwiczę z Ewą skalpel 5

Gosia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 11:15   #36
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość

Hmmm mi się te kokardki podobają i wydawało mi się, że są modne jeszcze niedawno przy bokserkach można było znaleźć kokardkę. No ale racja co kto lubi

Też mam jedne obcasy z kokardką i też mi się mega podobały jednak właśnie przez tę kokardkę nie umiem ich nosić, stąd też taka moja ocena. Po prostu odnoszę wrażenie, że kokardki bardziej na górę się nadają niż na dół, ale racja: co kto lubi
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:01   #37
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Dziewczyny buty z kokardkami czy tez kwiatkami na lato czy wiosne jak znalazl wiadomo,ze wtedy wystarczy ubracz zwyklego t-shirta czy tez bokserke a do tego szorty,spodniczke czy tez legginsy czy tregginsy i stoj jak znalazl gorzej gdyby kozaki mialy takie ozdoby ale wiosenne letnie bucki maa prawa do roznych zdobien
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 12:14   #38
Gosia2011
Rozeznanie
 
Avatar Gosia2011
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lc
Wiadomości: 719
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny buty z kokardkami czy tez kwiatkami na lato czy wiosne jak znalazl wiadomo,ze wtedy wystarczy ubracz zwyklego t-shirta czy tez bokserke a do tego szorty,spodniczke czy tez legginsy czy tregginsy i stoj jak znalazl gorzej gdyby kozaki mialy takie ozdoby ale wiosenne letnie bucki maa prawa do roznych zdobien
ja teraz przestawiłam się całkowicie na legginsy i tregginsy nie mogę sobie dopasować tak wygodnych spodni jak te leg...i chyba już z rok nie nosiłam normalnych jeansów! Koleżanki zimą się dziwiły, jak mi nie jest zimno
__________________



ćwiczę z Ewą skalpel 5

Gosia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:32   #39
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
ja teraz przestawiłam się całkowicie na legginsy i tregginsy nie mogę sobie dopasować tak wygodnych spodni jak te leg...i chyba już z rok nie nosiłam normalnych jeansów! Koleżanki zimą się dziwiły, jak mi nie jest zimno
bo chyba naprawde nie ma wygodniejszych spodni niz wlasnie te ja prawie zawsze w nich latam czy cieplo czy zimno i niech sobie gadaja ,ze mi tylek marznie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 12:37   #40
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Platformy z kokardką ;)

Buty są śliczne moim zdaniem, do czarnych rurek/spódniczki/legginsów i jakiejś gładkiej bluzki albo do jakiejś czarnej, słodkiej sukienki

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2011-08-14 o 12:38
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.