Usuwanie żylaków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 22:30   #1
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Arrow

Usuwanie żylaków


Witajcie,
Moim problemem są naczynka które znajdują się na dolnej powiece oka ( ang: periorbital veins ). Naczynka powstały na wskutek zażywanych leku 2-3 lata temu to był izotek, chciałbym te naczynka pozamykać.W polskim internecie nic nie mogę znaleźć do poczytania na ten temat jedynie anglojęzyczne strony internetowe np http://www.lovethatface.com/cosmetic...der-veins.aspx . Z tego co wiem istnieją 2 metody 1.chirurgiczna EVLT i skleroterapia 2.laserowa i wolałbym tą drugą metodę. Kontaktowałem się z wieloma klinikami i salonami laseroterapii zwłaszcza z Warszawy w większości przypadków nie chcą się podjąć tego ponieważ naczynka są blisko oczu pozostałe polecają Mi laserowe zabiegi laserami diodowymi, ND:YAG, KTP lub mikrokoagulacja .
Z tego co wiem lasery na ciele stałym lub cieczy czyli KTP, ND:YAG są skuteczne na te zmiany ale potrafią poparzyć skórę i uwrażliwić na czynniki zewnętrzne . Która metoda ( chirurgiczna lub laserowa ) jest najmniej szkodliwa i najbardziej bezpieczna? Ja jestem za laserem diodowym Varilite jakie są wady tego lasera, czy on nie niszczy skóry? nie robi jej wrażliwszej? Co polecacie ? Czy ktoś miał podobny problem? Piszcie śmiało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy obraz.jpg (9,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201212031271.jpg (7,8 KB, 14 załadowań)
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 15:18   #2
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Usuwanie żylaków

wydaje mi sie , iz najlepszym doradcą bedzie specjalista nie forum
może nie trafiłes na odpowiednią kliniekę specjalistyczną
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 10:59   #3
Judytd
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Usuwanie żylaków

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
wydaje mi sie , iz najlepszym doradcą bedzie specjalista nie forum
może nie trafiłes na odpowiednią kliniekę specjalistyczną
popieram w 100 %
Judytd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:10   #4
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Usuwanie żylaków

Cytat:
Napisane przez lambo19 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Moim problemem są naczynka które znajdują się na dolnej powiece oka ( ang: periorbital veins ). Naczynka powstały na wskutek zażywanych leku 2-3 lata temu to był izotek, chciałbym te naczynka pozamykać.W polskim internecie nic nie mogę znaleźć do poczytania na ten temat jedynie anglojęzyczne strony internetowe np http://www.lovethatface.com/cosmetic...der-veins.aspx . Z tego co wiem istnieją 2 metody 1.chirurgiczna EVLT i skleroterapia 2.laserowa i wolałbym tą drugą metodę. Kontaktowałem się z wieloma klinikami i salonami laseroterapii zwłaszcza z Warszawy w większości przypadków nie chcą się podjąć tego ponieważ naczynka są blisko oczu pozostałe polecają Mi laserowe zabiegi laserami diodowymi, ND:YAG, KTP lub mikrokoagulacja .
Z tego co wiem lasery na ciele stałym lub cieczy czyli KTP, ND:YAG są skuteczne na te zmiany ale potrafią poparzyć skórę i uwrażliwić na czynniki zewnętrzne . Która metoda ( chirurgiczna lub laserowa ) jest najmniej szkodliwa i najbardziej bezpieczna? Ja jestem za laserem diodowym Varilite jakie są wady tego lasera, czy on nie niszczy skóry? nie robi jej wrażliwszej? Co polecacie ? Czy ktoś miał podobny problem? Piszcie śmiało
Widoczne u ciebie naczynia pod oczami to na pewno nie żylaki tylko po prostu dobrze widoczne przez skórę, płytko umiejscowione naczynia włosowate. Metoda EVLT służy do usuwania właśnie żylaków (w obrębie kończyn) tak samo jak i skleroterapia. W przypadku zamykania naczyń włosowatych na twarzy wykonuje się zabiegi laserowe takie jak napisałeś powyżej, elektrokoagulację lub zabiegi z IPL. Osoba wykonująca takie zabiegi (w przypadku lasera lekarz) na pewno poinformuje o końcowym efekcie oraz możliwych skutkach ubocznych

Edytowane przez bellissa
Czas edycji: 2012-12-12 o 15:13
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:31   #5
lambo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Usuwanie żylaków

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i zainteresowanie tematem. Czy usunięcie tych naczynek może spowodować niedokrwienie tego miejsca co może powodować na przykład marznięciem tego miejsca w mrozy ? spotkałem się też z takimi opiniami.
lambo19 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.