Krakowianki XXIV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 19:58   #61
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki XXIV

Ooo, a ja się dziś zastanawiałam właśnie nad tym kiedy ta promocja, jak z mamą gadałam. Super wiadomość

WM, mnie ostatnio bardzo podpasował ten tusz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...x-mascara.html - ma co prawda trochę za wielką szczotkę, ale podoba mi się to jak wygląda na rzęsach i jest trwały.
a z tych co wymieniłaś - moja mama używa False Lash Effect, miałam okazję kilka razy się pomalować i jest super właśnie chyba sobie go kupię.

a poleciłybyście jakiś dobry podkład o jasnych odcieniach? z drogeryjnych na razie temu wymaganiu sprostał tylko Rimmel Match Perfection, ale z kolei na zimę wydaje mi się za leciutki.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:25   #62
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki XXIV

Używają wasi TŻ-owie, ojcowie, bracia golarek elektrycznych? Chcę kupić na prezent i potrzebuję jakiegoś sprawdzonego modelu
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:27   #63
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Ja też używałam 2000 calorie, chyba mnie przyćmiło, jak pisałam post

Cholerka, Figlak, dzięki MF 2000 calorie dołączy do mojej listy zakupowej

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
WM, mnie ostatnio bardzo podpasował ten tusz: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...x-mascara.html - ma co prawda trochę za wielką szczotkę, ale podoba mi się to jak wygląda na rzęsach i jest trwały.
a z tych co wymieniłaś - moja mama używa False Lash Effect, miałam okazję kilka razy się pomalować i jest super właśnie chyba sobie go kupię.
Dzięki
Chyba kupię też False Lash Effect A jaki dawał efekt? Nie osypywał się?

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a poleciłybyście jakiś dobry podkład o jasnych odcieniach? z drogeryjnych na razie temu wymaganiu sprostał tylko Rimmel Match Perfection, ale z kolei na zimę wydaje mi się za leciutki.
Zajrzyj do wątku Rossmann , na kilku ostatnich stronach dziewczyny pisały o jasnych podkładach
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:33   #64
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
J
Dzięki
Chyba kupię też False Lash Effect A jaki dawał efekt? Nie osypywał się?


Zajrzyj do wątku Rossmann , na kilku ostatnich stronach dziewczyny pisały o jasnych podkładach
no moja mama chwali go sobie głównie za to, że daje radę wytrzymać cały dzień i się nie kruszy i nie osypuje.

dzięki, zajrzę
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:35   #65
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Używają wasi TŻ-owie, ojcowie, bracia golarek elektrycznych? Chcę kupić na prezent i potrzebuję jakiegoś sprawdzonego modelu
Używają Mój ma taką i
"tylko jak ktoś ma zarost który rośnie pionowo
mnie się ciężko ogolić tym dokładnie
no działa, ze 3 lata mam, ale mało używam
to jest tak, że nie każdy się tym ogoli dobrze
nie używam jej właściwie, ale mój kumpel się tym goli i jemu dobrze to idzie"
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:40   #66
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a poleciłybyście jakiś dobry podkład o jasnych odcieniach? z drogeryjnych na razie temu wymaganiu sprostał tylko Rimmel Match Perfection, ale z kolei na zimę wydaje mi się za leciutki.
Ja lubię Bourjois 123 Perfect, on ma żółty pigment w sobie, tylko nie jestem pewna czy Ty nie masz jaśniejszej skóry ode mnie.

Ja też uwielbiam tusze Max Factor, od kilku lat tylko ich używam i dopóki się nie popsują, albo nie stanę się bogata, to tak zostanie. Najbardziej lubię 2000 calorie curved brush i False Lash Effect. Później Masterpiece Max, a po nim zwykły 2000 calorie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:46   #67
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki XXIV

Mialam sie powstrzymac ale tak mi sie zaczelo teraz marzyc o tyyylu rzeczach to glowa mala :<
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 20:50   #68
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki XXIV

Eee, to ja spokojnie. Ostatnio nie mam czasu się malować jakoś wymyślnie, więc przyda się tylko podkład i tusz Bourjois na pewno wcześniej sobie obadam.

Figlak - mój TŻ używa, ale zapytam jak wróci
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:53   #69
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Hiper, używałaś może MF False Lashe Effect, MF 2000 calorie, Max Factor Masterpiece MAX i Bourjois Beauty`Full Volume Mascara? Co o nich sądzisz? Który z nich polecasz?
Co prawda to pytanie do Hiper, ale pozwolę sobie
Jeśli nie masz nic przeciwko szczoteczce silikonowej to Lash effect jest najlepszy i musisz go kupić. Piękna czerń, która po 8h pracy i 2h na siłowni wciąż jest na rzęsach a nie pod oczami. Dodatkowo nie zasycha i przy codziennym makijażu starcza na jakieś 4m-ce.
Będziesz zadowolona.
Tuszem podobnym, chociaż mniej trwałym jest Volume Milion Lashes L'oreal'a.

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
To już potwierdzone info przez Rossmann czy poczta pantoflowa?
już potwierdzone
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.

Edytowane przez granatowo
Czas edycji: 2013-11-16 o 20:56
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:57   #70
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Ja też używałam 2000 calorie, chyba mnie przyćmiło, jak pisałam post

Cholerka, Figlak, dzięki MF 2000 calorie dołączy do mojej listy zakupowej


Dzięki
Chyba kupię też False Lash Effect A jaki dawał efekt? Nie osypywał się?


Zajrzyj do wątku Rossmann , na kilku ostatnich stronach dziewczyny pisały o jasnych podkładach
Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Używają Mój ma taką i
"tylko jak ktoś ma zarost który rośnie pionowo
mnie się ciężko ogolić tym dokładnie
no działa, ze 3 lata mam, ale mało używam
to jest tak, że nie każdy się tym ogoli dobrze
nie używam jej właściwie, ale mój kumpel się tym goli i jemu dobrze to idzie"
Dzięki za opinie o golarce, właśnie zastanawiam się nad którymś Braunem.

Co do tuszów to ja z 2000kcal przerzuciłam się na tusz Heanu polecany na kwc, kosztuje całe 12 zł i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona. ALe mi akurat zależy głównie na pogrubieniu, bo mam dość długie rzęsy i do tego nadaje się super, gorzej z wydłużeniem.

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Figlak - mój TŻ używa, ale zapytam jak wróci
Dzięki
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:19   #71
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Donoszę, iż:
- 40% w Rossmann na kolorówkę w dniach 22-28 listopada

Teraz tylko muszę obmyśleć komu co kupić pod choinkę
Grrr zajrzyj sobie to Zary i pomierz kurtki bo są strasznie ciasne w biuście, nawet na mnie
Ja dzisiaj się skusiłam i kupiłam...pierwsza próba była dzisiaj wieczorem-musiałam chodzić rozpięta bo tak mi gorąco było

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
OMD, Ty polecałaś ten zielony tusz z Wibo?
Si Robi rzęsy do nieba ale się osypuje...Nie mam go teraz ale na promocji -40% kupię bo czasem muszę wyjść z domu tylko na 4 godz a wtedy spokojnie daje rade
Teraz mam żółty z lovely-pump it up. Jest ok ale musi trochę poleżeć
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 21:21   #72
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

alma mater, kasiencja - przekonałyście mnie do False Lash Effect
Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Co prawda to pytanie do Hiper, ale pozwolę sobie
Jeśli nie masz nic przeciwko szczoteczce silikonowej to Lash effect jest najlepszy i musisz go kupić. Piękna czerń, która po 8h pracy i 2h na siłowni wciąż jest na rzęsach a nie pod oczami. Dodatkowo nie zasycha i przy codziennym makijażu starcza na jakieś 4m-ce.
Będziesz zadowolona.

Tuszem podobnym, chociaż mniej trwałym jest Volume Milion Lashes L'oreal'a.
Dzięki
Biorę Nie mam nic przeciwko silikonowej szczoteczce
Volume Milion Lashes używałam, byłam zadowolona, ale właśnie czegoś mi w nim brakowało.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:01   #73
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Grrr zajrzyj sobie to Zary i pomierz kurtki bo są strasznie ciasne w biuście, nawet na mnie
Ja dzisiaj się skusiłam i kupiłam...pierwsza próba była dzisiaj wieczorem-musiałam chodzić rozpięta bo tak mi gorąco było
O, dzięki za cynk Muszę w ogóle zobaczyć jakie mają modele, bo bardziej się orientuję w zeszłorocznych
A jaką wzięłaś?

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Biorę Nie mam nic przeciwko silikonowej szczoteczce
Volume Milion Lashes używałam, byłam zadowolona, ale właśnie czegoś mi w nim brakowało.
Miałam te same odczucia Volume jednak po 6h lądował nie tam gdzie trzeba Teraz kupię 4 opakowanie False, i naprawdę uwielbiam zmieniać kosmetyki, ale jednak w tym przypadku wiem, że nie znajdę nic lepszego dla siebie w tej półce cenowej

Kojarzycie, w których Rossach są szafy Bourjois'a? Wreszcie poznam osławiony róż
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:06   #74
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXIV

Wzielam granatowa, taka za pupe, taliowana bez paska z wieeelkim misiem przy kapturze zerknij sobie na ich strone, tam jest wiekszosc modeli (ale moja jest np tylko w bialym kolorze:/).
Modeli jest od groma, po przymierzeniu mialam 3 do wyboru ale ze wzgledu na wygode wzielam wlasnie taka bez paska z puchem kurtki sa jeszcze w mango, camieu i nawet w diversie (ale tylko czarna o sportowym kroju, krotka)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:10   #75
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Kojarzycie, w których Rossach są szafy Bourjois'a? Wreszcie poznam osławiony róż
granatowo, odczytałaś PW ode mnie?

Na Stoku i chyba w Czyżynach.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Wzielam granatowa, taka za pupe, taliowana bez paska z wieeelkim misiem przy kapturze zerknij sobie na ich strone, tam jest wiekszosc modeli (ale moja jest np tylko w bialym kolorze:/).
Modeli jest od groma, po przymierzeniu mialam 3 do wyboru ale ze wzgledu na wygode wzielam wlasnie taka bez paska z puchem kurtki sa jeszcze w mango, camieu i nawet w diversie (ale tylko czarna o sportowym kroju, krotka)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."


Edytowane przez WrednaMyszka
Czas edycji: 2013-11-16 o 22:14
WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:11   #76
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki XXIV

Mnie sie tez zawsze ten róż z Bourjois marzył
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:18   #77
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
granatowo, odczytałaś PW ode mnie?
Na Stoku i chyba w Czyżynach.
Taak, byłam pod wrażeniem Kochana jesteś, naprawdę!


Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Wzielam granatowa, taka za pupe, taliowana bez paska z wieeelkim misiem przy kapturze zerknij sobie na ich strone, tam jest wiekszosc modeli (ale moja jest np tylko w bialym kolorze:/).
Modeli jest od groma, po przymierzeniu mialam 3 do wyboru ale ze wzgledu na wygode wzielam wlasnie taka bez paska z puchem kurtki sa jeszcze w mango, camieu i nawet w diversie (ale tylko czarna o sportowym kroju, krotka)
Taliowana? To nie wklejaj zdjęcia, bo sama szukam granatowej () i właśnie najlepiej bez paska, bo nie lubię być przewiązana w pół Wszystkie po 499?
W tym tyg kupiłam kozaki u Lasockiego i torbę w Parfois, więc muszę doczekać do końca miesiąca i wypłaty i wtedy będę myśleć czy kupować teraz czy ryzykować do %
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:21   #78
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Miałam te same odczucia Volume jednak po 6h lądował nie tam gdzie trzeba Teraz kupię 4 opakowanie False, i naprawdę uwielbiam zmieniać kosmetyki, ale jednak w tym przypadku wiem, że nie znajdę nic lepszego dla siebie w tej półce cenowej

Kojarzycie, w których Rossach są szafy Bourjois'a? Wreszcie poznam osławiony róż
Wygrałam FLE dwa razy i nie był taki trwały jak u Ciebie, może dlatego, że mam bardziej tłustą skórę, a tłuszcz rozpuszcza tusz. Poza tym szybko się kończył, a nie maluję się codziennie.
Obecnie mam VML Excess i strasznie skleja, a już 2 miesiące czekam na zmianę konsystencji. Ma kiepską szczoteczkę, muszę używać grzebyka.

Ten róż jest przereklamowany Kupowałam kiedyś na Sławkowskiej.
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Muffiny są dobre na wszystko niezależnie od tego jakie zrobię, zawsze znikają dość szybko tylko czasami wychodzą trochę za bardzo zbite zamiast puszyste, macie pomysł czego to może być kwestia?
Moje są zbite, ale robię gęste ciasto, lubię się najadać jednym ciastkiem. Gotowce z kartonu są płynne i puszyste. Jeśli nie od proszku/sody, to myślę, że efekt może zależeć konsystencji ciasta.
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A kelnerka usiłowała mi wmówić, że to pieprz opisałam wsio dokładniej na fb, więc część z was już pewnie czytała, ale no.
Widzę, że mój komentarz się spodobał, ale ten z miodem jest lepszy
Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Melka zamówiła atomki i czai się na YSL Manifesto i Belle d'Opium.. No i Chloe Intense
!!!
Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Właśnie Lawrence, zapomniałam nazwiska. Nie wiem dlaczego nie przepadam za nią, strasznie mi się jej uroda nie podoba to po pierwsze, jej role jakoś tez mi nie pasowały, zwłaszcza w jednym filmie gdzie grała z Bradleyem Cooperem, tytułu oczywiście nie pamiętam, film jakiś rok temu miał premiere.
Nie wiem, co ludzie widzą w tym filmie i za co dostała Oscara. Oglądałam go dwa razy, przysypiałam. Zaczął się fajnie, skończył jak romansidło dla nastolatek.
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a poleciłybyście jakiś dobry podkład o jasnych odcieniach? z drogeryjnych na razie temu wymaganiu sprostał tylko Rimmel Match Perfection, ale z kolei na zimę wydaje mi się za leciutki.
Burżuj i Revlon są określane jako najjaśniejsze. Mnie niestety nie odpowiadają ich kolory, więc pozostaję wierna BB (pomarańczowy Skin79 jest okropny).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:32   #79
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Mnie sie tez zawsze ten róż z Bourjois marzył
No bo kto to widział wydawać 50zł na róż. To nie na moją oszczędną kieszeń Ale za 30zł...

OMD, a te sa jeszcze? http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%...3p1324419.html
Mierzyłam ją z miesiąc temu, ale wydawało mi się, że pójdą jak świeże bułeczki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Wygrałam FLE dwa razy i nie był taki trwały jak u Ciebie, może dlatego, że mam bardziej tłustą skórę, a tłuszcz rozpuszcza tusz. Poza tym szybko się kończył, a nie maluję się codziennie.

Ten róż jest przereklamowany Kupowałam kiedyś na Sławkowskiej.
:nie wiem: Po 2h na fitnessie/siłowni wychodzę mocno spocona, na buzi też a tusz zostaje na swoim miejscu
Ostatnie opakowanie kupowałam na promocji w maju, a jeszcze go używam (średnio 2x w tygodniu romansuję z zółtym Maybelline tylko po to by cos zmienić). Może mniej nakładam?
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 22:33   #80
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ciasto zazwyczaj daje się do max. 1/3 foremki, więc może faktycznie dałaś za dużo. Druga sprawa, to to o czym pisze Malla - ciasto było zbyt płynne. Ale takie miało być zgodnie z przepisem, to nie Twój błąd - na blogu upieczone muffinki mają taką gładką powierzchnię, kompletnie niemuffinkowe są W tym przepisie kompletnie zbędny jest jogurt - same banany (rozgniecione a nie zmiksowane na papkę, fuj) i roztopione masło wystarczą za płyn. Wtedy mamy najprostszy przepis na tzw. chlebek bananowy - patrz blog Mojewypieki lub blog Cholerkowy
Ja zawsze daję do pełna

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Btw, dziewczyny, ostrzegam przed tajską restauracją na ul. Brackiej dostałam tam ostatnio makaron udekorowany z bazylią, z której wylazła...mszyca. A kelnerka usiłowała mi wmówić, że to pieprz opisałam wsio dokładniej na fb, więc część z was już pewnie czytała, ale no.
To nie ta restauracja od geslerowej? Po programie podobno miesiąc się czekało na stolik

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a poleciłybyście jakiś dobry podkład o jasnych odcieniach? z drogeryjnych na razie temu wymaganiu sprostał tylko Rimmel Match Perfection, ale z kolei na zimę wydaje mi się za leciutki.
zamówmy BB kremy

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Używają Mój ma taką i
"tylko jak ktoś ma zarost który rośnie pionowo
mnie się ciężko ogolić tym dokładnie
no działa, ze 3 lata mam, ale mało używam
to jest tak, że nie każdy się tym ogoli dobrze
nie używam jej właściwie, ale mój kumpel się tym goli i jemu dobrze to idzie"
za recenzję dla Tż
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.

Edytowane przez mmmmmm
Czas edycji: 2013-11-16 o 22:36
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:35   #81
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
:nie wiem: Po 2h na fitnessie/siłowni wychodzę mocno spocona, na buzi też a tusz zostaje na swoim miejscu
Ostatnie opakowanie kupowałam na promocji w maju, a jeszcze go używam (średnio 2x w tygodniu romansuję z zółtym Maybelline tylko po to by cos zmienić). Może mniej nakładam?
U mnie niestety drzemka w aucie powodowała oko pandy.
Nakładam dosłownie 2 pociągnięcia u góry i 1 na dole.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:38   #82
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXIV

Granatowo ja widziałam jeszcze te kurtki Podobno w listopadzie miała/ma być duża dostawa.
Fajna jest, ale denerwuje mnie, że to futerko jest nieodpinane I przez to ma trochę za dużo wszystkiego, wolę bardziej minimalistyczne
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:42   #83
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki XXIV

6^m, no! Aż sobie obejrzę
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 22:59   #84
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Taak, byłam pod wrażeniem Kochana jesteś, naprawdę!
Jesteś jeszcze? Bo wpadłam na genialny pomysł
Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
za recenzję dla Tż
Przekażę
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 00:34   #85
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Krakowianki XXIV

Aloha! A ja się zastanawiam co tak cicho a tu powstała nowa część, cała ja!
Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie kiedy dokładnie będzie otwarcie Galerii Bronowice?
W ostatni weekend listopada 29 lub 30. Ale szału w sklepach narazie nie ma - z tego co podają. Gdzieś wyczytałam, że na początku mają uruchomić oszołoma i koło 40 sklepów a reszta będzie później. Czyżby mieli problem z najmem?
Ma być Rosmann a ja tak liczyłam na drogerię hebe albo chociaż Naturę ehh.. i ogółem narazie wszystkie sklepy te same co gdzie indziej. Poza pierwszym H&M home. A ja tak liczyłam na kilka sklepów jakich nie ma w Krk....
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 08:09   #86
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość

OMD, a te sa jeszcze? http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/p%...3p1324419.html
Mierzyłam ją z miesiąc temu, ale wydawało mi się, że pójdą jak świeże bułeczki
Mierzylam ja w Kazimierz, ale widzialam tylko 1 sztuke. Nie wiem jak w krakowskiej to byla moja alternatywa dla tej co kupilam fajnje wygladala nawet bez paska, bardzo podobaly mi zie te brazowe lamowki i zlote zamki/buziki szkoda tylko, ze nie ma kaptura


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 10:54   #87
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Krakowianki XXIV

Witam w nowym wątku
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:16   #88
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
!!!


W poniedzialek dzwonie do perfumerii, zeby sie upewnic, czy flaszki sa. Zainteresowana ?
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno

Edytowane przez Melka88
Czas edycji: 2013-11-17 o 11:19
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:16   #89
granatowo
Zadomowienie
 
Avatar granatowo
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 666
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Granatowo ja widziałam jeszcze te kurtki Podobno w listopadzie miała/ma być duża dostawa.
Fajna jest, ale denerwuje mnie, że to futerko jest nieodpinane I przez to ma trochę za dużo wszystkiego, wolę bardziej minimalistyczne
Dla mnie też jest zbyt "strojna", ale to futerko ma bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Jesteś jeszcze? Bo wpadłam na genialny pomysł


Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Ma być Rosmann a ja tak liczyłam na drogerię hebe albo chociaż Naturę ehh.. i ogółem narazie wszystkie sklepy te same co gdzie indziej. Poza pierwszym H&M home. A ja tak liczyłam na kilka sklepów jakich nie ma w Krk....
Też na to liczyłam. Dobrze, że chociaż uraczyli Kraków tym H&M Home, bo RI itp. to chyba nigdy tu nie powstaną

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
Mierzylam ja w Kazimierz, ale widzialam tylko 1 sztuke. Nie wiem jak w krakowskiej to byla moja alternatywa dla tej co kupilam fajnje wygladala nawet bez paska, bardzo podobaly mi zie te brazowe lamowki i zlote zamki/buziki szkoda tylko, ze nie ma kaptura
A mnie właśnie te lamówki i zamki nie przypadłu do gustu. Wydaje mi się, ża dużo tych dodatków jest

Dziewczyny, może jakieś zamówienie z Katherine?
__________________
Czasami musisz zapomnieć, jak się czujesz, przypomnieć sobie, na co zasługujesz i przedzierać się do przodu.
granatowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:59   #90
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość


Też na to liczyłam. Dobrze, że chociaż uraczyli Kraków tym H&M Home, bo RI itp. to chyba nigdy tu nie powstaną
Ani New Look

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 20:59:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.