zel na naturalnych paznokciach - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 18:56   #121
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

tego typu zel jest rzadki - trudno jest go nałozyć grubą warstwą... tzn, ja sprobowałam i miałam wszystko ma skórkach jesli wszystko dobrze zrobimy bedzie sie trzymał na amen... z własnej obserwacji wiem ze takie zelki częściej odchodzą od strony wolnego brzegu niż od skórek... a jesli o uzupełnienia chodzi to jak najbardziej, uzupełnia się i jest to bardzo przyjemne uzupełnianie bo piłuja sie łatwiutko i odrosty sa zwykle mniej widoczne
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 07:58   #122
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

[/quote]Czy ten żel się uzupełnia? Ze wstępnego testowania żelu na sobie i mamie wynika, że sam odchodzi po tygodniu lub dwóch, więc pojęcia nie mam czy tak ma być czy to ja źle coś zrobiłam.[/quote]

Zapewniam Cię, że zrobiłaś coś źle- bo żel sobie ot tak po prostu sam nie odchodzi nie mam tu na myśli oczywiście skrajnych przypadków- terapię hormonalne, wybitnie problematyczne paznokcie ect.- kiedy przyczepnośc żelu do naturalnej płytki jest ewidentnie czymś zagrożona

najlepiej by było gdybyś wstawiła zdjęcie- będzie widać co się stało i wtedy łatwiej udzielić Ci rady. Zel odchodził od strony skórek- przyczyn... tysiące, czy też od wolnego brzegu- przyczyn.... jedna- źle zabezpieczony wolny brzeg.
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 08:08   #123
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

dubel

Edytowane przez Weronika1010
Czas edycji: 2009-01-12 o 08:00
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:52   #124
ewaz63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

ja też mam z tym problem,nie chcę przedłużać moich paznokci tipsami tylko zażelować moje naturalne i nie wiem czy mogę użyć żelu,którego używałam do tipsów.Zaznaczam ,ze jestem amatorką samoukiem.po pewnym czasie około tygodnia żel na moich paznokciach nie trzyma się na całej płytce i odpada.Natomiast żelując zauważyłam,że gdy wyjmę spod lampy to żel jakby cofa się z końca płytki tzn.nie pokrywa jej całej i na brzegu paznokcia widać ok.1 mm paznokcia bez żelu.
ewaz63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 12:46   #125
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

zel na naturalnych paznokciach - czym się różni od tipsów?

Pytam, bo do tipsów już się zniechęciłam i ktoś mi doradził, żebym poszła do salonu na zażelowanie płytki. Zatem Panie, które się na tym znają... napiszcie fachowym, zrozumiałym dla laika językiem
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:02   #126
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

stylistka nie przedluza ci paznokcia ani na tipsie ani na formie, tylko wzmacnia zelem twoje naturalne paznokcie.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:06   #127
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

anick88 - ale wiesz, że ja mam teraz takie maksymalnie króciutkie paznokcie :/ to mam poczekać aż odrosną i wtedy iść do stylistki na zażelowanie?? I rozumiem, że późniejsze uzupełnianie będzie wydłużało paznokcie?
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 13:42   #128
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Smile Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
anick88 - ale wiesz, że ja mam teraz takie maksymalnie króciutkie paznokcie :/ to mam poczekać aż odrosną i wtedy iść do stylistki na zażelowanie?? I rozumiem, że późniejsze uzupełnianie będzie wydłużało paznokcie?
co do Ciebie Honoratko to jak najbardziej musisz poczekac przynajmniej z tydzien czasu az troche podrosną, bo kosmetyczka musi miec jak ten paznokiec zakonczyć żelem. kolejne uzupelnianie nie wydłuza płytki, tyle, ze jest ona wzmocniona żelem, wiec raczej nie powinna sie łamać. jesli sobie zazyczysz, zeby nie skracano Ci paznokci, to jak najbardziej bedziesz je miala dluzsze za kazdą korektą

ja też mialam na poczatku problemy z zelowaniem naturalnej plytki, najpierw stosowalam zwykly żel ten który stosuje do tipsów, ale nie sprawdzalo sie to u wszystkich osób. odkad pracuje na żelu do naturalnej z spn - u, problem o wiele sie zmniejszyl mam tylko pojedyncze klientki którym żel odchodzi czy sie zapowietrza(winne tu musza byc paznokcie klientki) a tak wszystko idealnie sie trzyma. żel nakłada sie na przygotowaną płytke tak jak do tipsów, czyli dezynfekcja, opiłowanie, zmatowienie, odtłuszczenie, potem primer no i żelowanie, czyli najpierw cieniutka warstwa żelu na cala płytke - do lampki, potem french/ew. inne zdobienie - do lampki i na koniec nieco grubsza warstwa żelu znów na calość. w przypadku żelu silikonowego nie stosuje sie warstwy ostatniej nablyszczającej, bo moglaby powodowac popękanie calej stylizacji. to by było na tyle jak macie jakies pytania to pytajcie
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04

Edytowane przez Hanka20
Czas edycji: 2009-01-11 o 13:44
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:13   #129
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

sa specjalne glossy na zele silikonowe z tego co wiem..


w sumie to kazde naturalne paznokcie mozna pokryc zelem, niezaleznie od ich dlugosci (nie mowie o pazurkach typu "ogryzki").. ale ty sie nie zrazaj do przedluzanianie wszytkie stylistki marza tylko o tym zeby cie skrzywdzic;P pomysl o paznokciach na formiei okrakowie;D
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:32   #130
Hotornotka
Raczkowanie
 
Avatar Hotornotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 63
GG do Hotornotka
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

właśnie ten Kraków cały czas chodzi mi po głowie ))) Oglądałam galerii Pauli... no i po prostu gały wyszły mi na wierzch - to co ona robi to arcydzieła zamienia pazurki w piękności ))
Hotornotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 23:03   #131
Joanas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

dziewczynki a ja mam takie pytanie.dzien przed swietami bylam u kolezanki ktora robi paznokcie w domu.oczywiscie nie jest profesjonalna kosmetyczka ale chcialam zobaczyc jak robi paznokcie no i ze kolezanka to czemu nie sprobowac!i tak sie zawiodlam ze nie wiem co o tym myslec!o godz 18 wyszlam od niej z domu ze zrobionymi paznokciami a o 8 rano juz mi odprysl pierwszy paznokiec!Juz objasniam co mi robila.pierwszy raz mialam nalozony zel na paznokciach,nie robila mi tipsow,chcialam tylko zwyklego frencha i podpowidziala mi ze nalozy mi zel zeby lepiej lakier sie trzymal.no i nalozyla mi zel na plytke i bialym na koncowkach i na koncu poprawila bezbarwnym zelem!no i niby wszystko dobrze zrobila ale no wlasnie,na drugi dzien przed wigilia musialam obgryzac biale koncowki zeby sie nie rzucaly w oczy!!Bylam taka zla ze masakra!oczywiscie zglosilam jej reklamacje,oddala mi pieniadzze,rzadnych przeprosin i wiem ze na pewno juz do niej nigdy nie pojde bo do tej pory mam jeszcze ten zel na paznkokciach i czekam az mi odejdzie sam!kolezanka wytlumaczyla to tak ze poprostu moja plytka paznokcia moze nie przyjmowac zelu i dlatego odpryslo!czy naprawde tak moze byc??Czy poprostu ona cos zle zrobila??no niby mi mowila ze robila tak samo jak innym dziewczyna na tipsach i nie wie dlaczego tak wszystko odpryslo.rece i nogi mi opadaja bo teraz mam tak slabe paznokcie ze masakra!pluje sobie w twarz ze sama sie o to prosilam :/
Joanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 07:49   #132
Nortonkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 29
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Faktycznie może tak być, że ten żel w połączeniu z twoją płytka to nie jest dobra kombinacja Mi np. od razu odpada żel silikonowy SF, który jest właśnie do naturalnej płytki przeznaczony. Dobrze trzyma się natomiast zwykły do tipsów pod warunkiem, że nie jest to Activ. Przy tipsach np. nie mogę mieć używanego żelu nabłyszczającego w pędzelku Reni NAil, a każdy inny jest ok
Nortonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 07:58   #133
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Joanas Pokaż wiadomość
dziewczynki a ja mam takie pytanie.dzien przed swietami bylam u kolezanki ktora robi paznokcie w domu.oczywiscie nie jest profesjonalna kosmetyczka ale chcialam zobaczyc jak robi paznokcie no i ze kolezanka to czemu nie sprobowac!i tak sie zawiodlam ze nie wiem co o tym myslec!o godz 18 wyszlam od niej z domu ze zrobionymi paznokciami a o 8 rano juz mi odprysl pierwszy paznokiec!Juz objasniam co mi robila.pierwszy raz mialam nalozony zel na paznokciach,nie robila mi tipsow,chcialam tylko zwyklego frencha i podpowidziala mi ze nalozy mi zel zeby lepiej lakier sie trzymal.no i nalozyla mi zel na plytke i bialym na koncowkach i na koncu poprawila bezbarwnym zelem!no i niby wszystko dobrze zrobila ale no wlasnie,na drugi dzien przed wigilia musialam obgryzac biale koncowki zeby sie nie rzucaly w oczy!!Bylam taka zla ze masakra!oczywiscie zglosilam jej reklamacje,oddala mi pieniadzze,rzadnych przeprosin i wiem ze na pewno juz do niej nigdy nie pojde bo do tej pory mam jeszcze ten zel na paznkokciach i czekam az mi odejdzie sam!kolezanka wytlumaczyla to tak ze poprostu moja plytka paznokcia moze nie przyjmowac zelu i dlatego odpryslo!czy naprawde tak moze byc??Czy poprostu ona cos zle zrobila??no niby mi mowila ze robila tak samo jak innym dziewczyna na tipsach i nie wie dlaczego tak wszystko odpryslo.rece i nogi mi opadaja bo teraz mam tak slabe paznokcie ze masakra!pluje sobie w twarz ze sama sie o to prosilam :/

idealnie zażelować naturalne paznokcie potrafi tak naprawdę niewiele osób. naprawdę trzeba mieć wiedzę i umiejętności żeby umieć zażelować tak natralsy aby nie było żadnych zapowietrzeń i odprysków tak więc taka zwykła amatorka, koleżanka bez kursu to raczej ciężko żeby wiedziała jak dobrze wzmocnić naturalną płytkę żelem.
musisz znaleźć naprawdę dobrą stylistkę paznokci żebyś w końcu była zadowolona z efektu
ale nie zrażaj się do żelu przez jedną dziewczynę- wybierz się do profesjonalnego salonu i tam napewno zrobią Ci piękne paznokcie! a najlepiej to od razu wybierz się do Karakowa do Pauli
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 08:48   #134
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

moze tak byc, ale skoro napisalas, ze problem tyczyl jednego paznokcie, to pewnie wystapila na tym paznokciu blad w sztuce i rzeczywiscie zazelownie naturalnych paznokietkow do najprostrzych nie nalezy

jednak zastanawia mnie ta zniszczona plytka... pewnie sama sobie zelik spilowalas??
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:24   #135
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
moze tak byc, ale skoro napisalas, ze problem tyczyl jednego paznokcie, to pewnie wystapila na tym paznokciu blad w sztuce i rzeczywiscie zazelownie naturalnych paznokietkow do najprostrzych nie nalezy

jednak zastanawia mnie ta zniszczona plytka... pewnie sama sobie zelik spilowalas??

ja myśle że to pewnie było odrywanie żelu a nie piłowanie
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:33   #136
Joanas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Dziekuje za odzew to po pierwsze a po drugie juz odpowiadam
A wiec tak:nie odszedl mi zel tylko z jednego paznokcia tylko z kazdego po koleji pierwszy odprysl po 8 rano w pracy a do poludnia zostaly mi moze ze dwa cale pomalowane paznokcie.Ja z paznokciami nic nie robilam,tylko ta kolezanka spilowala mi,wypolerowala.nalozyla zel,wlozylam rece pod lampe,pozniej nalozyla zelem biala koncowke,znowu pod lampe i na koniec-tego nie jestem na stowe pewna,nalozyla bezbarwny(chyba lakier,bo nic innego to nie moglo byc po nalozeniu zelu?)lakier.po zdrapaniu zelu,tego ktory sie dal zdrapac,oczywiscie w miare delikatnie,zostaly mi jeszcze jego resztki.kolezanka nie miala nic do usuniecia go z plytki wiec czekam az mi odrosna.wiem ze moge sama spilowac te resztki ale i tak juz mam paznokcie cienkie jak karta papieru wiec wole sie pomeczyc jeszcze troche az mi odrosna.

Do diany33- no niby ta moja kolezanka nie jest zwykla amatorka,ma skonczony jakis 3 dniowy kurs,ma certyfikat i robi w domu normalnie za pieniadze tipsy.No wlasnie bardziej zajmuje sie tipsami z tego co wiem i zdobieniem.moze nie ma pojecia o nakladaniu zelu na naturalnej plytce
po jej minie widzialam ze sama nie wiedziala dlaczego zaczelo mi odpryskiwac albo udala glupia??
Joanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:51   #137
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

moze plytke zle przygotowala, moze zel kiepski, moze udala glupia, a moze wcale nie.. mo ze rzecziwiscie masz wybitnie tlusta plytke, albo nie tolerujesz tego zelu.. trzeba poprobowac..
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:47   #138
ewaz63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Proszę niech ktoś mi odpowie!Czy tylko ja mam problem z moimi pazurkami?Na pewno coś źle robię i prosiłabym o pomoc i wskazówki za co z góry dziękuję.Na mój poprzedni wpis nikt nie odpowiedział.
ewaz63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 17:25   #139
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez ewaz63 Pokaż wiadomość
ja też mam z tym problem,nie chcę przedłużać moich paznokci tipsami tylko zażelować moje naturalne i nie wiem czy mogę użyć żelu,którego używałam do tipsów.Zaznaczam ,ze jestem amatorką samoukiem.po pewnym czasie około tygodnia żel na moich paznokciach nie trzyma się na całej płytce i odpada.Natomiast żelując zauważyłam,że gdy wyjmę spod lampy to żel jakby cofa się z końca płytki tzn.nie pokrywa jej całej i na brzegu paznokcia widać ok.1 mm paznokcia bez żelu.
Ewko takie cofanie sie żelu z brzegu paznokcia zdarza mi sie dosc czesto, wystarczy koncówke przed nastepnym wlozeniem do lampki jeszcze raz delikatnie zażelowac. niektóre stylistki używaja żelu do tipsów na naturalna plytke i dobrze im sie trzyma, jednak nie zawsze tak musi byc. lepiej użyc do tego celu żelu silikonowego taki żel jest bardziej elastyczny i lepiej pracuje na płytce. pozdrawiam
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 07:47   #140
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Czy ten żel się uzupełnia?
najlepiej by było gdybyś wstawiła zdjęcie- będzie widać co się stało i wtedy łatwiej udzielić Ci rady. Zel odchodził od strony skórek- przyczyn... tysiące, czy też od wolnego brzegu- przyczyn.... jedna- źle zabezpieczony wolny brzeg.[/quote]

Nie ma czego wstawiać, bo żel już cały zszedł A odchodził raczej od wolnego brzegu. W jednym moim paznokciu zaczął schodzic od środka płytki, płatami (!!!). Teraz widzę, że to ewidentnie mój błąd był Tylko zastanawiam się jaki... Twardy żel nie schodzi z pazurków moim klientkom, ani się nie zapowietrza, a przygotowałam płytkę tak samo.
To znaczy odsunęłam kopytkiem skórki, zmatowiłam płytkę bloczkiem, dałam primer i na to żel.
Może to w tym primerze tkwi problem....
A nie mogę przecież zacząć robić tego silikonu klientkom, jeśli ekspermenty na sobie wyszły ...jak wyszły
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:44   #141
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Ja ma podobny problem i juz plakać mi się chce...mam to dzis poprawić klientce ale nie wiem co robie źle może to moj żel(jednofazowy a nie silikonowy) a może źle zalewam wolny brzeg najgorsze ze popękał jej tez przedłuzony na formie paznokieć to juz zupelnie nie wiem dlaczego...wrrr i co ja mam zrobić jak mam jej to poprawic ale mi głupio
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:38   #142
Joanas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Kolezance to chociaz przykro! jak moja znajoma zrobila mi paznokcie i zel odprysl,to nawet nic nie powiedziala i nie probowala sie tlumaczyc! :/ Do tej pory nie wiem czy to przez moja plytke paznokcia czy przez jej zel.Nigdy wiecej paznokci u kogos w domu nie znajacego sie na rzeczy!!
Joanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:28   #143
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Dziewczyny, a czy warstwę, którą się nakłada na naturalki, tym żelem silikonowym też się przemywa cleanerem?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:55   #144
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

aulkaaa- żel popękał zapewne dlatego że nie wzmocniłaś linii stresu.


Ana***- oczywiście że żel silikonowy także przemywa się cleanerem


żelowanie naturalnych pazurków nie jest takie proste! sama przez kilka miesięcy się z tym męczyłam i nie spałam po nocach myśląc co robię żle i dlaczego żel odchodzi.
__________________
Moje storczyki

Edytowane przez Diana33
Czas edycji: 2009-01-16 o 12:56
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:20   #145
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
aulkaaa- żel popękał zapewne dlatego że nie wzmocniłaś linii stresu.


Ana***- oczywiście że żel silikonowy także przemywa się cleanerem


żelowanie naturalnych pazurków nie jest takie proste! sama przez kilka miesięcy się z tym męczyłam i nie spałam po nocach myśląc co robię żle i dlaczego żel odchodzi.
..i jakie wnioski, może się podzielisz? co robiłaś źle? ja jeszcze nie robiłam takowych pazurków, ale zbieram się, oj zbieram .
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 12:06   #146
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: zel na naturalnych paznokciach

ja powiem tyle- to są tygodnie ćwiczeń i dochodzenia do wprawy na kursie niby wszystko wytłumaczą i człowiek wie co i jak ma robić a w domu okazuje się że jednak po paru dniach są odpryski- po pierwsze i najważniejsze trzeba dokładnie zażelować wolny brzeg a zawsze gdy zażelowałam go idealnie okazywało się że pazurki są za grube- no więc nic z nich nie wyszło... jak dałam mniej żelu to znowu pękały- no istna masakra!!! nie ma tu jakiejś idealnej rady na to jak zażelować naturalne paznokcie- ja doszłam do tego na podstawie prób i błędów
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:47   #147
casandra79
Przyczajenie
 
Avatar casandra79
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 17
GG do casandra79
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

Witajcie dziewczyny. Byłam dzisiaj w salonie Eweliny Roli i prawdę mówiąc nie jestem zbyt zadowolona.... Wydaje mi się że pazurki nie wyglądają za ciekawie... Już sama nie wiem, może za bardzo się czepiam... Z resztą zerknijcie na fotki i powiedzccie jakie są wasze opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01204.jpg (67,5 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01205.jpg (65,9 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01206.jpg (65,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01207.jpg (59,6 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01208.jpg (46,9 KB, 164 załadowań)
casandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 06:50   #148
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

hmmmm... faktycznie, szału nie robią....
Jeden pazurek jest wyraźnie grubszy na wolnym brzegu, boczki do podpilowania, kształt taki średni szczerze powiedziawszy, no i przede wszystkim spilowana biała końcówka na boczkach - czy ty aby sama tam pilnikiem nie pojechałaś, chcąc poprawić kształt....?

Generalnie wykonanie nie powaliło mnie na kolana, niestety
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:03   #149
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

mnie też nie zachwyciły aż weszłam na blog Eweliny i według mnie jest duża różnica między wykonaniem Twoich paznokci a tamtych... wiem że na blogu zawsze się umieszcza najlepsze zdjęcia ale nie wiedziałam że jest aż taka różnica między najlepszymi a takimi wykonanymi może na szybko aż ciężko uwierzyć że to Jej praca.takie jest moje zdanie.straszne nie są ale idąc do Eweliny spodziewała bym się ładniejszych...
ania86ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 08:23   #150
casandra79
Przyczajenie
 
Avatar casandra79
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 17
GG do casandra79
Dot.: Problem z zażelowanymi naturalkami

agatacia, nic sama nie piłowałam z takimi pazurkami wróciłam wczoraj do domu. ania86ka, pazurki nie były wcale robione szybko - grubo ponad 2 godziny...
casandra79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-26 01:03:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.