Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 15:39   #721
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez tak zrobilam i to samo jeszcze sie okaze, ze u nich taki kryzys, ze tylko zennio zostal
no to rzeczywiście polecieli po całości
albo reszta teraz siedzi w magazynie, pakują paczki i wiążą fioletowe wstążeczki a zenny tylko potrafi wklikiwać poszczególne szablony odpowiedzi do zadawanych pytań. Albo jeszcze inaczej - Zenny to bot, który ma ustawione wysyłanie poszczególnych odpowiedzi, jeśli w danym mailu znajduje się jakieś konkretne słowo - na "unsatisfied" wysyła maila z hasłem "refund" i odpowiednio losowo - 10%, 20%, 50%, 100%
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:15   #722
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście polecieli po całości
albo reszta teraz siedzi w magazynie, pakują paczki i wiążą fioletowe wstążeczki a zenny tylko potrafi wklikiwać poszczególne szablony odpowiedzi do zadawanych pytań. Albo jeszcze inaczej - Zenny to bot, który ma ustawione wysyłanie poszczególnych odpowiedzi, jeśli w danym mailu znajduje się jakieś konkretne słowo - na "unsatisfied" wysyła maila z hasłem "refund" i odpowiednio losowo - 10%, 20%, 50%, 100%
Odpisuje Wam zenio, bo teresa zajęta odpisywaniem ennkusi mnie odpisała i od razu refundnęła 100 %. Widać teresa obsługuje VIPów a zenny..no cóż..co Wam będę mówić
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:18   #723
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Odpisuje Wam zenio, bo teresa zajęta odpisywaniem ennkusi mnie odpisała i od razu refundnęła 100 %. Widać teresa obsługuje VIPów a zenny..no cóż..co Wam będę mówić
to chyba w przerwie między wiązaniem wstążek
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:23   #724
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Widać teresa obsługuje VIPów a zenny..no cóż..co Wam będę mówić
Na pewno Dlatego uznałam, że zakupy w tym dyskoncie to dla mnie za wysokie progi i pokazałam mu (temu dyskontu ) szlachetniejszą część swojego wynędzniałego ciała

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

W sensie:
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:30   #725
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
to chyba w przerwie między wiązaniem wstążek
hehe..możliwe

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Na pewno Dlatego uznałam, że zakupy w tym dyskoncie to dla mnie za wysokie progi i pokazałam mu (temu dyskontu ) szlachetniejszą część swojego wynędzniałego ciała

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

W sensie:
taaaaak? ciekawa jestem czy ta część ciała nie zacznie marznąć i nie trzeba jej będzie jednak schować kiedy przyjdzie czas ogłupiających świątecznych promocji, na które wszystkie tu głuptasy liczą
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 17:16   #726
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
taaaaak? ciekawa jestem czy ta część ciała nie zacznie marznąć i nie trzeba jej będzie jednak schować kiedy przyjdzie czas ogłupiających świątecznych promocji, na które wszystkie tu głuptasy liczą
No jest to jakiś argument
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 18:58   #727
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
powiedz mi proszę jak to możliwe, że Tobie poznański UC wyciąga OC z kartonika a mi nie? Dostajesz wtedy paczkę bez wstążki?
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

dimiti
przecież UC nie ma prawa tak po prostu grzebać w paczkach. Mogą otworzyć za Twoją zgodą i w Twojej obecności. Jeśli nie to muszą dołączyć jakiś tam protokół z przeszukania.
Co do otwierania paczek to mi się coś kojarzy, że jednak u mnie otwieraja, wstażeczka jest krzywo zamotana i jest pieczątka nabita przez celników z wpisaną wagą przed i po otwarciu i właśnie może mi grzebią w paczce, bo dostałam zawiadomienie że ją przechwycili
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 20:01   #728
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Co do otwierania paczek to mi się coś kojarzy, że jednak u mnie otwieraja, wstażeczka jest krzywo zamotana i jest pieczątka nabita przez celników z wpisaną wagą przed i po otwarciu i właśnie może mi grzebią w paczce, bo dostałam zawiadomienie że ją przechwycili
to ja już nie wiem poznański MiłyPanCelnik coś tam mi kiedyś tłumaczył przy okazji załatwiania bajzlu z Cherry Culture. Może to chodziło o naruszanie opakowań, albo cuś?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 20:48   #729
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ja napisałam na info@............... że 2 pomadki z zamówienia są złamane, odpisał zenny żebym wysłała zdjęcia, a potem odpisała rosalinda, że oddadzą mi kaskę
no i oddali za cała przesyłkę czyli za 3 pomadki
ja tam się cieszę
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 20:51   #730
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

niech już będzie nowy miesiąc...
i nowe speciale i topy20
ja chce jakieś fajne cienie i nie ma żadnej oszałamiającej promocji
oczywiście nie potrzebuję ich - ale mam chęć posiadania
i tak zaglądam i zaglądam i nic
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:32   #731
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Zenny chyba wziął się też za tłumaczenie:

Cytat:
A perfectly angled pędzelek with natural bristles
kilk
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 21:40   #732
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Zenny chyba wziął się też za tłumaczenie:

kilk
czego się nie robi dla polskich klientow
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 22:00   #733
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Zenny chyba wziął się też za tłumaczenie:

kilk

Nie wytrzymałam i skrobnęłam im maila że chętnie pomoge w tłumaczeniu strony
Hehe ciekawe co odpiszą
A co do maili do Teresy to ja zawsze wysyłam do niej a najczęsciej odpisuje mi ktoś inny, chyba mają jakies wspólne te skrzynki i odpisuje kto najszybciej odbierze
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 02:47   #734
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Zenny chyba wziął się też za tłumaczenie:

kilk
też już się z czymś takim spotkałam przy jakimś tuszu do rzęs
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 06:36   #735
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście polecieli po całości
albo reszta teraz siedzi w magazynie, pakują paczki i wiążą fioletowe wstążeczki a zenny tylko potrafi wklikiwać poszczególne szablony odpowiedzi do zadawanych pytań. Albo jeszcze inaczej - Zenny to bot, który ma ustawione wysyłanie poszczególnych odpowiedzi, jeśli w danym mailu znajduje się jakieś konkretne słowo - na "unsatisfied" wysyła maila z hasłem "refund" i odpowiednio losowo - 10%, 20%, 50%, 100%
cala reszta te wstazeczki tam chyba tka normalnie

a powiedzcie mi - ile zajmuje mniej wiecej procedura celna w przypadku przesylania im danych faksem? tzn zawsze jezdzilam, albo kogos do nich wysylalam, a teraz nie mam kogo [] i wyslalam dane faksem i, ze chce, zeby mi przyslali poczta to - ile ok moze im to zajac? i jeszcze pytanko - wtedy oplate [jesli nalicza] to sie placi listonoszowi? w okienku pocztowym? czy jak?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 06:42   #736
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Zenny chyba wziął się też za tłumaczenie:

kilk

Właśnie zastanawiałam sie nad kupnem tego pędzelka bo aż wstyd się przyznać ale róż nakładam guerlainowskim do kulek:/

A może polecicie mi jakiś inny tylko do rożu zamiast tego? Byleby droższy nie był
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 06:49   #737
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

tylko, ze to jest do pudru.. z tego, co ja zauwazylam, to te do rozu sa zwykle bardziej miekkie niz te do pudru, z ktorymi sie zetknelam. a ten guerlaina do kulek [mini] twardy jest dosyc
ja uzywam do rozu [i czasami tez do pudru, bo jakos wole miekkie pedzle, a kupilam roz clinique i tam jest idealny pedzel do rozu - taki miekki, skosnie sciety... moze zamiast pedzelka kupisz roz clinique? ] pedzelka z Douglasa, kupilam go przy okazji zakupu brazera i jestem z niego bardzo zadowolona. jest mieciutki i wygodnie sie go uzywa. kosztowal ok 40 zl. moja kumpela uzywa z kolei z sephory skosnie sciety i tez jest zadowolona.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

a tak przy okazji, to uzywala ktoras http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90924/#DETAIL ??
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 06:53   #738
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tylko, ze to jest do pudru.. z tego, co ja zauwazylam, to te do rozu sa zwykle bardziej miekkie niz te do pudru, z ktorymi sie zetknelam. a ten guerlaina do kulek [mini] twardy jest dosyc
ja uzywam do rozu [i czasami tez do pudru, bo jakos wole miekkie pedzle, a kupilam roz clinique i tam jest idealny pedzel do rozu - taki miekki, skosnie sciety... moze zamiast pedzelka kupisz roz clinique? ] pedzelka z Douglasa, kupilam go przy okazji zakupu brazera i jestem z niego bardzo zadowolona. jest mieciutki i wygodnie sie go uzywa. kosztowal ok 40 zl. moja kumpela uzywa z kolei z sephory skosnie sciety i tez jest zadowolona.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

a tak przy okazji, to uzywala ktoras http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90924/#DETAIL ??
Dzięki ilios
O ile sobie dobrze przypominam to Ty chyba zafundowałaś sobie blushing blush Clinique. Ja też chciałam sie na niego skusić ale najpierw musze sprawdzić w Sephorze kolory bo musze mieć jaśniutki a tak w ciemno to sie boję. Czyżby to w nim pędzel buł ok?? Oj jesli tak to już chyba nie będę sie dłużej zastanawiać
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:00   #739
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dzięki ilios
O ile sobie dobrze przypominam to Ty chyba zafundowałaś sobie blushing blush Clinique. Ja też chciałam sie na niego skusić ale najpierw musze sprawdzić w Sephorze kolory bo musze mieć jaśniutki a tak w ciemno to sie boję. Czyżby to w nim pędzel buł ok?? Oj jesli tak to już chyba nie będę sie dłużej zastanawiać
jest naprawde swietny zarowno roz, jego konsystencja, brak zapachu [przy meteorytach wszystkie inne kosmetyki musze miec bez zapachu, bo chyba bym zwariowala ], opakowanie i pedzelek. wszystko mi pasuje pierwszy raz w zyciu uzywam do rozu pedzelka, ktory jest do niego dolaczony [ale powiem tez szczerze, ze moje doswiadczenia z rozami nie sa zbyt bogate, bo zwykle ograniczalam sie do burzui ale to byly stare czasy - zanim odkrylam truskawke ]. jest miekki, skosnie sciety, pomimo tego, ze jest maly, to jest na tyle duzy, ze robi super rumieniec.
kolor mam idealny [roz mial byc dla mamy, ale kupilam jej cos innego, a ten jej bezczelnie podkradlam, bo jest dla MNIE stowrzony] - taki budny roz, delikatny, nie wygladam jak ruska przekupka
niestety, tego koloru [bashful blush #120] juz na tru nie ma, a kolorow, jakie teraz sa nie moge znalezc w necie :/ i nie wiem czy w drogeriach sa.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 07:07   #740
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ooo to będę czuwać aż się pojawi i kupię w ciemno bo z tego co kojarzę to możemy mieć podobny kolor cery (dw sand). Najwyżej pójdzie w świat
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:23   #741
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam sie nad kupnem tego pędzelka bo aż wstyd się przyznać ale róż nakładam guerlainowskim do kulek:/

A może polecicie mi jakiś inny tylko do rożu zamiast tego? Byleby droższy nie był
ja standardowo polecam sephory skośny. Mam i jest super. Jest miękki ale bardzo gęsty i mięsisty. Każdy róż się nim ładnie nakłada. I miękkie i twarde. A teraz ktoś pisał,ze jest 20% w sephorze to wyjdzie na pewno taniej niż ten.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:47   #742
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja standardowo polecam sephory skośny. Mam i jest super. Jest miękki ale bardzo gęsty i mięsisty. Każdy róż się nim ładnie nakłada. I miękkie i twarde. A teraz ktoś pisał,ze jest 20% w sephorze to wyjdzie na pewno taniej niż ten.
to ja

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ooo to będę czuwać aż się pojawi i kupię w ciemno bo z tego co kojarzę to możemy mieć podobny kolor cery (dw sand). Najwyżej pójdzie w świat
no, to prawda, powinien Ci pasowac ja ciagle czekam na ten moj puder clinique, ktory mi celnicy capneli
a ten roz jest w sephorach, mozesz sprawdzic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 07:47   #743
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Ja nie dostałam smsa z Sephory Niewiele tam kupuje i nie mam karty stałego klienta więc nie ma mnie u nich w bazie.

Jutro wybiorę sie do Sephory to oglądne i te pędzle i róże
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:10   #744
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ja mam kartę ale też teraz nie dostałam sms-a. Ale nieraz przesyłałam dziewczynom swojego i mogły z niego skorzystać, więc może CI się uda skołować od kogoś.
A jeszcze mi się teraz przypomniało, ze najlepszy pędzel do pudru jaki mam to rossmanowski. Wydałam nawet sephorowy za 100 PLN a zostawiłam właśnie ten za 17 jest super. A teraz widzę, ze jest w promocji chyba za 14 PLN taki sam do różu, więc może też fajny. Ale nie wiem bo nie używałam.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:13   #745
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja mam kartę ale też teraz nie dostałam sms-a. Ale nieraz przesyłałam dziewczynom swojego i mogły z niego skorzystać, więc może CI się uda skołować od kogoś.
A jeszcze mi się teraz przypomniało, ze najlepszy pędzel do pudru jaki mam to rossmanowski. Wydałam nawet sephorowy za 100 PLN a zostawiłam właśnie ten za 17 jest super. A teraz widzę, ze jest w promocji chyba za 14 PLN taki sam do różu, więc może też fajny. Ale nie wiem bo nie używałam.
jak juz pisalam - ja smsa mam i juz rozsylalam i jesli ktos chetny - niech daje znac na PW
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:15   #746
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jak juz pisalam - ja smsa mam i juz rozsylalam i jesli ktos chetny - niech daje znac na PW
a jak tam Twój radar truskawkowy? namierzył coś ciekawego? bo od mavali nic nie kupiłami coś się zaczynam słabo czuć
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:19   #747
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a jak tam Twój radar truskawkowy? namierzył coś ciekawego? bo od mavali nic nie kupiłami coś się zaczynam słabo czuć
no ja wlasnie nie kupilam nic od zeszlego piatku i az tak dziwnie dobrze, ze mam chyba jeszcze z 2 paczki w drodze, to mam na co czekac
ja czekam na jakas mila promocje, bo chce kupic meteoryty pelnowymiarowe, a oni bezczelni nic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 08:40   #748
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../34247/#DETAIL dziewczyny, która ma taki błyszczyk? kończy mi się mój ulubiony JT ale nie ma go na tru...wynalazłam taki i kolorek mi się bardzo podoba ale nie wiem jaki jest w rzeczywistości
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:11   #749
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a tak przy okazji, to uzywala ktoras http://pl.strawberrynet.com/makeup/b.../90924/#DETAIL ??
Tak, ja go miałam ale puściłam dalej - jak dla mnie był za twardy i strasznie wypadały mu włoski, a ja tego nie cierpię Najlepszy kabuki jaki mam i wielbię to ten
mam go dwa lata i nie wypadł ani jeden włosek, teraz jest troszkę drogi ale ja go upolowałam właśnie na TRU jakieś dwa lata temu za ok. 40zł

Do różu polecam też te co Ilios - od róży clinique i supermięciusi pędzel do różu z Body Shop - kosztuje ok. 42zł
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 09:19   #750
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Tak, ja go miałam ale puściłam dalej - jak dla mnie był za twardy i strasznie wypadały mu włoski, a ja tego nie cierpię Najlepszy kabuki jaki mam i wielbię to ten
mam go dwa lata i nie wypadł ani jeden włosek, teraz jest troszkę drogi ale ja go upolowałam właśnie na TRU jakieś dwa lata temu za ok. 40zł

Do różu polecam też te co Ilios - od róży clinique i supermięciusi pędzel do różu z Body Shop - kosztuje ok. 42zł
ooo, dziekuje Ci bardzo w takim razie bede polowac na ten na tru, albo kupie z EDM long handled kabuki
ja mialam kabuki z sephory i wygladalam po nim jakbym sie golila, ale zapomniala umyc twarzy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.