Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 22:06   #451
sada
Przyczajenie
 
Avatar sada
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Czerwony jak najbardziej Ubrań w tym kolorze nie noszę często,ale ostatnio miałam czerwone włoski-efekt bardzo fajny,wyrazisty(szkoda,że kolor ten ma krótki żywot).Modelka z reklam h&m'u to klasa sama w sobie,zakochałam się w tej stylizacji.Przewineło się gdzieś w tym watku jej zdjęcie nawet.
A co do gotyckości-co ja tam będę ściemniać,powiadają,żem gotka Z tym,że uciekam od szufladkowania tak z natury jakoś.
sada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 12:14   #452
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja sie zastanawiam, jakie kolory ladnie podkreslaja jasna skore, ale taką w odcieniu złotawym (taka mam..) Dobrze mi w czerni, ale juz np czerwien ciepla wyglada srednio zadowalająco na mnie :/ a tak lubie czerwien.. Rozu nie zaloze pod zadną postacia, choc na pewno odcien fuksjowy by mi pasowal. Macie inne pomysly? Cala jesien i zime przechodzilam wlasciwie w czerni (ktorą kocham) ale czasem chcialoby sie cos kolorowego zalozyc...
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 13:40   #453
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny, a co możecie polecić do cery z trądzikiem? Mam ogromnego stracha przez stosowaniem jakichkolwiek kosmetyków, żeby sobie nie zaszkodzić. W tej chwili używam Excipialu, ale jest po prostu za ciemny i nie wygląda to dobrze.
Wyczytałam w tym wątku coś o podkładzie Max Factor pan stick 12. Wypisałam sobie też kilka innych kosmetyków, które mnie zainteresowały (do tej pory prawie się nie malowałam, więc mam słabe doświadczenie ), ale nie wiem czy do cery z trądzikiem będa odpowiednie:
- róż Loreal Strawberry tart,
- puder rozświetlający Sephora Warm Ivory.

Chciałabym dobrać też jakiś puder matujący.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 14:21   #454
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Wydaje mi się, że dla cery trądzikowej Pan Stick jako podkład jest trochę za ciężki, może zatykać pory i wysuszać skórę (za to b. dobrze kryje - coś za coś). Natomiast można go spróbować jako korektora nakładanego punktowo. Ja mam właśnie odcień 12 i jest dobry dla jasnej cery (to chyba jest najaśniejszy odcień). Z pudrów matujących mogę polecić Skin Couture Lumene - jest b. lekki i nie powinien zaszkodzić takiej cerze, są też dostępne b. jasne kolory. Sama go używam i mam kolor transparentny.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 14:45   #455
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez annemon
Wydaje mi się, że dla cery trądzikowej Pan Stick jako podkład jest trochę za ciężki, może zatykać pory i wysuszać skórę (za to b. dobrze kryje - coś za coś). Natomiast można go spróbować jako korektora nakładanego punktowo. Ja mam właśnie odcień 12 i jest dobry dla jasnej cery (to chyba jest najaśniejszy odcień). Z pudrów matujących mogę polecić Skin Couture Lumene - jest b. lekki i nie powinien zaszkodzić takiej cerze, są też dostępne b. jasne kolory. Sama go używam i mam kolor transparentny.
W takim razie będę musiała dalej szukać podkładu dla siebie.
A puder, który polecasz - prawdopodobnie wypróbuję
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 15:05   #456
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie mam co prawda cery trądzikowej, więc zbytnio się nie orientuję, jakie są dla niej odpowiednie podkłady, ale przypominam sobie, że czytałam na KWC o podkładzie korygującym Unifiance La Roche Posay. Ponoć b. dobrze kryje i jest odpowiedni właśnie dla cery trądzikowej, zdaje się, że leczy wypryski. Na KWC jest sporo recenzji na jego temat.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 15:10   #457
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez annemon
Nie mam co prawda cery trądzikowej, więc zbytnio się nie orientuję, jakie są dla niej odpowiednie podkłady, ale przypominam sobie, że czytałam na KWC o podkładzie korygującym Unifiance La Roche Posay. Ponoć b. dobrze kryje i jest odpowiedni właśnie dla cery trądzikowej, zdaje się, że leczy wypryski. Na KWC jest sporo recenzji na jego temat.
Dziękuję, poczytam
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 15:15   #458
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie ma sprawy. Życzę powodzenia w szukaniu odpowiedniego podkładu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 16:13   #459
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
A ja sie zastanawiam, jakie kolory ladnie podkreslaja jasna skore, ale taką w odcieniu złotawym (taka mam..) Dobrze mi w czerni, ale juz np czerwien ciepla wyglada srednio zadowalająco na mnie :/ a tak lubie czerwien.. Rozu nie zaloze pod zadną postacia, choc na pewno odcien fuksjowy by mi pasowal. Macie inne pomysly? Cala jesien i zime przechodzilam wlasciwie w czerni (ktorą kocham) ale czasem chcialoby sie cos kolorowego zalozyc...
Czarna Noc, wydaje mi się, że duży wpływ ma to Twój typ kolorystyczny. Moją jasną cerę np. świetnie podkreślają jasne pastelowe fiolety i róże, ale są to własnie kolory z palety mojego typu (lato-zima). Wcześniej wklejałam fotkę modelki o jasnej cerze (o ciepłym odcieniu) i jej bladość została ślicznie podkreślona przez brązową bluzkę (a brąz generalnie pasuje typom ciepłym).

Skoro źle wyglądasz w ciepłej czerwieni, to prawdopodobnie jesteś typem chłodnym - mimo złotawego odcienia skóry, który niby jest charakterystyczny dla typów ciepłych, ale w gruncie rzeczy wiele typów chłodnych ma odcień cery, który można by tak nazwac (szczególnie kiedy się opalą), z tym że jest to po prostu inny odcień złotego. Trzeba by jeszcze tylko dociec, którym dokładnie jesteś typem i wiedziałabyś co podkreśla Twoją bladość. Takie jest moje zdanie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 16:27   #460
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Joey, dokladnie jestem typem lato-zima (z naciskiem na "zima") I do tego typu wlasnie nadaja się te fiolety i roze (te ostatnie akurat odpadają ) Ale juz np: lodowy blękit wyglada na mnie cokolwiek dziwnie:P jest za jasny. Najlepiej mi chyba w ciemnych odcieniach...
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 16:56   #461
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Wisnia
hmmmm a ja szperejac po necie znalazlam takie cos jak na zdjeciu, na stronie diora tego nie ma, a ja zastanawiam sie czy to by nie moglo byc pomocne
ooo wyglada interesujaco
milk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 17:22   #462
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Joey, dokladnie jestem typem lato-zima (z naciskiem na "zima") I do tego typu wlasnie nadaja się te fiolety i roze (te ostatnie akurat odpadają ) Ale juz np: lodowy blękit wyglada na mnie cokolwiek dziwnie:P jest za jasny. Najlepiej mi chyba w ciemnych odcieniach...
Hm, no to dziwna sprawa Ale może rzeczywiście skoncentruj się na własnie na tych ciemnych kolorach...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-06, 17:48   #463
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
Dziewczyny, a co możecie polecić do cery z trądzikiem? Mam ogromnego stracha przez stosowaniem jakichkolwiek kosmetyków, żeby sobie nie zaszkodzić. W tej chwili używam Excipialu, ale jest po prostu za ciemny i nie wygląda to dobrze.
Wyczytałam w tym wątku coś o podkładzie Max Factor pan stick 12. Wypisałam sobie też kilka innych kosmetyków, które mnie zainteresowały (do tej pory prawie się nie malowałam, więc mam słabe doświadczenie ), ale nie wiem czy do cery z trądzikiem będa odpowiednie:
- róż Loreal Strawberry tart,
- puder rozświetlający Sephora Warm Ivory.

Chciałabym dobrać też jakiś puder matujący.
ja mam ten odcien rozu loreala -moim zdanem odcien idelany dla jasnej cery-nie uczula
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 17:21   #464
pinki13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Miałam jush tu napisac wcześniej ale jakoś się nie mogłam zebrać . ale mam coś dobrego (wypróbowanego na sobie ) na blada cere , piegi i "ciemności" pod oczkami. może to banalnie brzmi ale jest naprawde skuteczne . na blada skore olecam picie codziennie sczku marchewkowe lub schrupanie marcheweczki. natomiast z kosmetyków POLECAM bardzo (!) krem do twarzy Ziaja Masło Kakaowe. Po dłuższym stosowaniu poprawia koloryt skry , swietnie pachnie i jest taniutki (okolo 4-5 zł w kazdym wiekszym sklepie). na oczka polecam woreczki z herbaty(najzwyklejszej) potrzymac chwileczke i oczyscic twarz mleczkiem. a na piegi zeby zniknely jeden magiczny owoc . Cytrynka ;] codziennie nakladac sok z cytryny na piegi. wymymaga to systematycznosci i cierpliwosci ale (chodz powoli) sa efekty
pinki13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 19:31   #465
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ale my tu nie walczymy z nasza bladoscia tylko jestesmy z niej bardzo dumne i wymieniamy sie sposobami na podkreslenie naszego niezaprzeczalnego atutu choc twoje sposoby sa faktycznie dobre i naturalne
pozdrawiam
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 07:24   #466
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez pinki13
Miałam jush tu napisac wcześniej ale jakoś się nie mogłam zebrać . ale mam coś dobrego (wypróbowanego na sobie ) na blada cere , piegi i "ciemności" pod oczkami. może to banalnie brzmi ale jest naprawde skuteczne . na blada skore olecam picie codziennie sczku marchewkowe lub schrupanie marcheweczki. natomiast z kosmetyków POLECAM bardzo (!) krem do twarzy Ziaja Masło Kakaowe. Po dłuższym stosowaniu poprawia koloryt skry , swietnie pachnie i jest taniutki (okolo 4-5 zł w kazdym wiekszym sklepie). na oczka polecam woreczki z herbaty(najzwyklejszej) potrzymac chwileczke i oczyscic twarz mleczkiem. a na piegi zeby zniknely jeden magiczny owoc . Cytrynka ;] codziennie nakladac sok z cytryny na piegi. wymymaga to systematycznosci i cierpliwosci ale (chodz powoli) sa efekty
Tak sie nie podkreśla jasnej cery tylko ją przyciemnia..... A piegi są super fajne, po co mają znikać
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 07:53   #467
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Joey, dokladnie jestem typem lato-zima (z naciskiem na "zima") I do tego typu wlasnie nadaja się te fiolety i roze (te ostatnie akurat odpadają ) Ale juz np: lodowy blękit wyglada na mnie cokolwiek dziwnie:P jest za jasny. Najlepiej mi chyba w ciemnych odcieniach...
Ehhh z tymi kolorami tez sie zupełnie pogubiłam. Tez jestem "lato-zima" obecnie bardziej "lato" bo rozjaśniłam włoski na lato + moja bardzo jasna cera...

jak to ktos ładnie powiedział "Kobieta żeromskiego: źródlane oczy i włosy co schwytały słońce"

yyyy no do tematu.

Pomimo ze jestem typowym chłodnym typem.. najładniej mi w kolorach wiosny. Przy bladej cerze i popielato-brazowych wlosach te kolory "rozweselają".
dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 10:55   #468
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja też mam jasną karnację. Jestem latem, ale w sumie takim nietypowym. Kolor mojej skóry to jak nazwała fryzjerka-woskowy Podoba mi sie bo jest rzeczywiscie jasny i nie wpada w różowy. Zawsze chciałam zrobić sobie kolor włosów srebrno-platynowy, bo myslam ze to właśnie taki pasyje do bardzo jasnej karnacji-nic bardziej błędnego. Zrobiłam taki jasny popielaty i...wygladalam zle.Wspólnie z fryzjerką doszłam do wniosku ze wyglądam lepiej w ciepłych odcieniach blondu.I rzeczywiście jak zrobilam taki miodowy to od razu widac bardziej ze mam zielone oczy skóra jest tez ładniejsza. Więc niekoniecznie jest tak, że blondynkom o jasnej karnacji pasuja zimne odcienie popielate. Trzeba sparawdzic czy bladość ma sie bardziej różowawą czy żóltawą. A taki bardzo jasny popielato-srebrny to pasuje jednak dziewczynom o zimnej ale ciemniejszej karnacji.

A z doborem podkładu to mam mały problem. Bo wiekszosć jasnych podkładów w na naszym rynku ma włąsnie odcień rózowawy i ten cały Max Factor zupełnie do mnie nie pasuje-odcina sie od szyji. Twarz wychodzi różowa a szyja woskowa. Max Factor ma straszne te odcienie. Znalazłam natomista idealny odcien z lumeny-bardzo jaśniutki taki waniljowy, ale jest matujacy i dla skóry tłustej a ja mam suchą...W sumie najlepszy jaki do tej pory mialam podkład to goscha-kryjacy i to o dziwo kolor naturalny!!! Na mojej twarzy wychodzi bardzo jasno.Nie ma różowego odcienie i nadaje mojej skórze kolor woskowy no i skóra jest taka jednolita.Gorąco polecam!!! A może wy znacie jakies podkłady jasne ale z żółtwym odcienie nie różowym!

Aaaa jeszcze jedno ja nie spotkalam sie z nadmierną krytyką ze strony innych ludzi.Wręcz przeciwnie. Nawet te dziewczyny ktore lubia sie opalac mówią, że mam bardzo orginalna urode i wyglądam jak porcelanowa lalka Spotkałam sie tez z porównaniami do... Nicole(lepszego komplemetu nie moze byc ) Mężczyzną tez sie podoba typ porcelanowej laleczki. A Ci ktorzy lubią opalone z odsłonietymi brzuchami i boczkami to niech lubią
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 18:24   #469
pinki13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mysza89
a ja jestem załamana mam jasnącerę wręcz prawie białą i piegi!!!(boze weźcie je) na dodatek mam małe since pod oczami i nie moge sobie dac z tym rady odrazu mówie nie mam anemi hehehe mam kasztanowe włosy i troche zbyt duzy kontrast jest miedzyt buźią a włosami a jak pójde do solarium to mam piegi ale bardzooo widocze takie złociste
Chciałam jedynie pomoc myszce89
pinki13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 12:29   #470
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
Ja też mam jasną karnację. Jestem latem, ale w sumie takim nietypowym. Kolor mojej skóry to jak nazwała fryzjerka-woskowy Podoba mi sie bo jest rzeczywiscie jasny i nie wpada w różowy. Zawsze chciałam zrobić sobie kolor włosów srebrno-platynowy, bo myslam ze to właśnie taki pasyje do bardzo jasnej karnacji-nic bardziej błędnego. Zrobiłam taki jasny popielaty i...wygladalam zle.Wspólnie z fryzjerką doszłam do wniosku ze wyglądam lepiej w ciepłych odcieniach blondu.I rzeczywiście jak zrobilam taki miodowy to od razu widac bardziej ze mam zielone oczy skóra jest tez ładniejsza. Więc niekoniecznie jest tak, że blondynkom o jasnej karnacji pasuja zimne odcienie popielate. Trzeba sparawdzic czy bladość ma sie bardziej różowawą czy żóltawą. A taki bardzo jasny popielato-srebrny to pasuje jednak dziewczynom o zimnej ale ciemniejszej karnacji.
Hm, a to mnie zastanowilo, bo planuje wlasnie farbowanie. Kiedy latem mialam wlosy bardzo bardzo jasne, prawie biale, wygladalam niezle, jakos tak ta bialosc wydobyla ze mnie kolor, z tym ze wtedy mialam wlosy krotkie ok. 3cm. Teraz siegaja mi juz za ucho i mysle o farbowaniu na popielaty lub przynajmniej blond wpadajacy w szary, a nie zolty. Mozna jakos zdiagnozowac co sie bedzie ze mna dzialo, w sensie, ze jesli pasowal mi bialy odcien to szarawy tez bedzie?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 18:32   #471
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

To zależy jaki masz odcien tej bladości i kolor oczu. Moim zdaniem w białym kolorze(srebrnym, perłowym, platynowym itp) dobrze wygladaja dziewczyny które maja ciemne oczy i nie aż taka bladą karnacje, albo z drugiej strony jasnoniebieskie oczy i różowawą cere.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 07:08   #472
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dokonałam odkrycia na miarę Wikingów Czy możliwe, aby w różnych miejscach mojego ciała skóra była w innej tonacji?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 11:08   #473
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja tak mam..np policzki są rózowe ale to przez te durne naczynka:/ ale w ogóle np między nogami a brzuchem też jest różnica ..dziwne to takie
dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 12:28   #474
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Dokonałam odkrycia na miarę Wikingów Czy możliwe, aby w różnych miejscach mojego ciała skóra była w innej tonacji?
Możliwe, bo ja tez tak mam. Na brzuchu mam ciemniejsza niż na dekolcie i twarzy.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 17:09   #475
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Dokonałam odkrycia na miarę Wikingów Czy możliwe, aby w różnych miejscach mojego ciała skóra była w innej tonacji?
mozliwe cale cialo mam ''żółte'', a twarz różowawą (ale i tak najlepiej mi w żółtych podkładach- z innymi na buzi wygladam jak prosiaczek)
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 09:10   #476
kasssandra
Raczkowanie
 
Avatar kasssandra
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja natomiast na całym ciele jestem bielutka, tylko twarz mam różowawą. Z podkładem czy bez niego i tak odcina mi się od szyji
kasssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 20:46   #477
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja wlasnie twarz mam rozowa, szyje zolta a cialo koloru kosci sloniowej. A najbardziej dziwi mnie to, ze dopiero teraz to odkrylam.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 22:54   #478
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mimbi
Hm, a to mnie zastanowilo, bo planuje wlasnie farbowanie. Kiedy latem mialam wlosy bardzo bardzo jasne, prawie biale, wygladalam niezle, jakos tak ta bialosc wydobyla ze mnie kolor, z tym ze wtedy mialam wlosy krotkie ok. 3cm. Teraz siegaja mi juz za ucho i mysle o farbowaniu na popielaty lub przynajmniej blond wpadajacy w szary, a nie zolty. Mozna jakos zdiagnozowac co sie bedzie ze mna dzialo, w sensie, ze jesli pasowal mi bialy odcien to szarawy tez bedzie?
Jesli pasował Ci biały odcień to myśle ze i szrawy będzie dobry ale...spytaj sie kogoś czy rzeczywiście Ci było dobrze w tym zimnym białym? Bo czasami jest tak ze nam się wydaje że wygladamy w czyms dobrze a dopiero inne osoby mogą to właściwie określic. Tak było ze mna jak sie uparłam na zimne blondy.
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 22:57   #479
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia
mozliwe cale cialo mam ''żółte'', a twarz różowawą (ale i tak najlepiej mi w żółtych podkładach- z innymi na buzi wygladam jak prosiaczek)
A jakiego jasnego, żółtego podkładu używałas?
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 11:33   #480
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka
Jesli pasował Ci biały odcień to myśle ze i szrawy będzie dobry ale...spytaj sie kogoś czy rzeczywiście Ci było dobrze w tym zimnym białym? Bo czasami jest tak ze nam się wydaje że wygladamy w czyms dobrze a dopiero inne osoby mogą to właściwie określic. Tak było ze mna jak sie uparłam na zimne blondy.
Nie no, odnosnie tego, ze w bieli bylo mi bardzo dobrze to nie mam watpliwosci - wszyscy byli zachwyceni, wlacznie ze mna. Problem w tym, ze mialam wtedy krotkie, 3-4 cm wlosy, wiec wygladalam jak bialy chlopczyk. Teraz wlosy mam dluzsze (choc ciagle sie zastanawiam czy ich nie obciac, bo same problemy z tym zapuszczaniem)- 10 cm, wiec cala twarz wyglada inaczej, dlatego tez nie jestem pewna, czy w takiej dlugosci, kiedy wlosy okalaja mi twarz i siegaja do polowy szyi - tez bedzie mi dobrze w takich barwach, bo wiadomo - cala buzia sie zmienia. Najprawdopodobniej jednak obetne wlosy na krotko, bo nie ma to jak wygoda i poranne ukladanie w 30 sek. No a jak juz obetne na krotko to raczej zafarbuje na biale lub lekko szare.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.