Fotobudka jako prezent - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-22, 11:19   #31
DomkaWiadomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Fotobudka jako prezent

My na naszym weselu bardzo chcieliśmy mieć Fotobudkę, ale mieliśmy mały budżet na całe wesele. Oczywiście nie byliśmy zwolennikami otrzymywania od gości kwiatów, win i innych rzeczy. Poprosiliśmy grupę naszych znajomych by te 30-50zł które mają wydać na jakiś upominek oprócz "koperty" przeznaczyli na Fotobudkę. Dla nas było to super rozwiązanie bo dostaliśmy kilkanaście bukietów i win mniej a mieliśmy super pamiątkę i zabawę podczas wesela.

Generalnie co kto lubi i jakie ma możliwości. Myślę, że Fotobudka to nie jest prezent który mógłby kogoś "urazić", więc można zaryzykować i zrobić niespodziankę. A najlepiej szczerze powiedzieć co się planuję i zrobić połowiczną niespodziankę np. z księga gości, wyborem ramki czy podpisu na zdjęciach.
DomkaWiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 14:05   #32
AliceBaskerville
Przyczajenie
 
Avatar AliceBaskerville
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fotobudka jako prezent

Cytat:
Napisane przez Anne_Adjani Pokaż wiadomość
Hej ja też się zastanawiałam nad czymś takim, ale stwierdziłam, że jednak przeznaczymy więcej na fotografa, ALE na jednym z wesel, na którym kiedyś byliśmy, para młoda miała właśnie fotobudkę w pakiecie z fotografem. Co jednak ciekawe, nie była to taka fotobudka w sensie jakieś wielkie pudło stojące :P jak to zazwyczaj ma miejsce, lecz aparat na statywie i pilot, który się brało do ręki i można było sobie robić zdjęcie. Z dwóch stron coś na nas błyskało :P Zrobione fotki wyświetlały się na laptopie, który stał przodem do nas. Wszyscy siadali sobie na wygodnej kanapie, która mieściła jakieś 5 osób. Zabawa była boska, a kolejka do tego tworu ogromna. Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego jaka to będzie fotobudka. Ale moim zdaniem pomysł całkiem spoko
Za jakiś czas "wielki dzień" i ze swoim partnerem zastanawiamy się nad wynajęciem fotobudki na wesele. Osobiście taki pomysł bardzo mi się podoba, ale jak same wiecie taka przyjemność do najtańszych nie należy. Przewertowałam wszystkie fora i tematy związane z fotobudkami, ale ciągle mam wątpliwości. Post Anne_Adjani zmotywował mnie do dalszych poszukiwań. Kilka dni temu natknęłam się na stronę http://photomat.pl/. Jak myślicie, warto zainwestować? W końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu i chciałabym mieć z niego jakąś ciekawą pamiątkę. Od razu uprzedzę pytania - fotograf jest już zamówiony. Ta fotobudka ma być swego rodzaju urozmaiceniem.

Edit: Jak myślicie - czy lepiej wykupić najtańszy pakiet (1h) czy zainwestować w droższą opcję (min. 2h)?

Edytowane przez AliceBaskerville
Czas edycji: 2015-08-10 o 14:17 Powód: skleroza ;P
AliceBaskerville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 20:47   #33
Anonimowy12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fotobudka jako prezent

Nie wiem czy juz po Twoim wielkim dniu czy nie (AliceBaskerville) tak czy siak firma ktora wskazalas to ma dosyc droga oferte, polecam Fotobudka Zakopane oferuja 2h to co twoja propozycja..oni dzialaja glownie w wojewodztwie malopolskim.

Edytowane przez Anonimowy12345
Czas edycji: 2016-02-07 o 10:06
Anonimowy12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 08:08   #34
AliceBaskerville
Przyczajenie
 
Avatar AliceBaskerville
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fotobudka jako prezent

Dziękuję za link Do ślubu zostało jeszcze trochę czasu, a że jestem z gatunku osób, które muszą mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, rozpoczęłam poszukiwania dużo wcześniej. Polecana przez Ciebie fotobudka (jak sam/a mówisz) działa w województwie Małopolskim, dlatego cena po doliczeniu dojazdu nie będzie już tak atrakcyjna :/
AliceBaskerville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 20:24   #35
karoolaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Fotobudka jako prezent

Miałam fotobudkę na weselu. Nie jest to rzecz niezbędna, ale miły akcent, zwłaszcza jeśli połączy się ją z księgą gości. Trzeba zwrócić uwagę na to, ile sekund jest pomiędzy zdjęciami do zmiany pozycji. U mnie było 5s-za krótko, 10s - też za krótko. Dobrze jest mieć fajnego animatora. Może trzeba było wziąść droższą firmę...
karoolaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 12:29   #36
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Fotobudka jako prezent

Cytat:
Napisane przez DomkaWiadomka Pokaż wiadomość
Generalnie co kto lubi i jakie ma możliwości. Myślę, że Fotobudka to nie jest prezent który mógłby kogoś "urazić", więc można zaryzykować i zrobić niespodziankę. A najlepiej szczerze powiedzieć co się planuję i zrobić połowiczną niespodziankę np. z księga gości, wyborem ramki czy podpisu na zdjęciach.
A mi idea fotobudki w ogóle nie podchodzi. Wiele znajomych osób odpowiadało, że to fajna atrakcja, ale do mnie kompletnie nie przemawia. Według mnie strata kasy. Dopiero z tego wątku dowiaduję się, jak dużo trzeba wydać na zaledwie 2 godziny takiej atrakcji...

Wolałabym więcej zapłacić za dobrego fotografa, który zrobi ładne zdjęcia i będzie potrafił wyłapać najfajniejsze momenty wesela i takie oryginalne ujęcia chwili, że akurat ktoś się ustawił w fajny sposób albo coś ciekawego się wydarzyło.

Gdyby ktoś mi zrobił niespodziankę z budka jako prezentem, to z pewnością nie byłabym urażona, ale też na pewno nie cieszylabym się z takiej niespodzianki. W ogóle uważam, że jeśli ktoś chciałby jako prezent ślubny podarować jakąś usługę albo atrakcję na wesele, to powinien to skonsultować z parą młodą a nie robić niespodzianki.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 08:09   #37
sashablack
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 27
Dot.: Fotobudka jako prezent

Jakby nie patrzeć fotobudka jest dość kosztowna, w różnych artykułach może i ją zachwalają ale nic nie mowa o kosztach a jakby nie patrzeć wesele jest i tak sporym nadszarpnięciem budżetu. Owszem, potrafi przysporzyć sporo frajdy ale to bardziej rozrywka dla gości aniżeli dla pary młodej. Moim zdaniem to para młoda powinna przemyśleć co im najbardziej odpowiada.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-07-01 o 15:35 Powód: Link.
sashablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 13:57   #38
rudykonfident
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Fotobudka jako prezent

Moim zdaniem fotobudka może być świetnym prezentem, jednakże to zależy od tego jacy są państwo młodzi.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-14 o 13:22 Powód: Link.
rudykonfident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 09:53   #39
anka6155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fotobudka jako prezent

Prawdę mówiąc fotobudka to fajny pomysł na tak duże wydarzenia jak np. śluby. Ja na swoim miałam taką atrakcje dla gości i byli strasznie tym zachwyceni ;D potem można na przykład za pomocą takich zdjęć wykonać kreatywną księgę gości i w ogóle zrobić fajne pamiątki. Korzystałam z usług akurat tej xxx i polecam.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-14 o 13:21 Powód: Link.
anka6155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:47   #40
sreg
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 40
Dot.: Fotobudka jako prezent

Na pewno fotobudka to super pomysł na wesele, świetna zabawa dla wszystkich gości i niezły ubaw
sreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 18:54   #41
Curtis213
Przyczajenie
 
Avatar Curtis213
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 6
Dot.: Fotobudka jako prezent

Moim zdaniem fotobudka to naprawdę bardzo dobry pomysł Choć moim zdaniem, w przypadku dzieci warto poszukać różnych fajnych zabawek. xx
__________________
Czy to ma znaczenie, co ktokolwiek z nas czuje? - mruknął pod nosem. - Jeśli połączę się z Heleną, znowu wybuchnie wojna. I żadne pragnienia tego nie zmienią.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-03-09 o 08:37 Powód: reklama
Curtis213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-30 19:54:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.