sukieneczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 09:17   #1
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745

sukieneczka


Kupiłam tą sukienkę w sh. Czy nadaje się do noszenia? Wydaje mi się, że taki fason bombki mnie pogrubia, ale same to oceńcie. Na dekolcie na kokardę, ale chyba nie jest to widoczne na zdjęciu. Nadaje się na co dzień? i teraz kolejny problem, wybór biustonosza, bez ramiączek nosić nie lubię, a z będzie kiepsko wyglądać, wkładek też nie lubię.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:29   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: sukieneczka

Całkiem fajna. Jeśli nie lubisz biustonosza bez ramiączek (błagam, tylko nie myśl o silikonowych!), to może po prostu doszyj do sukienki czarne ramiączka?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:31   #3
ania_sin
Raczkowanie
 
Avatar ania_sin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: sukieneczka

troszkę klocowato wyglądasz w tej sukience, coś w talii by się przydało, bo zero wcięcia
stanik wg mnie bez ramiączek, bo jak sama zauważyłaś z ramiączkami nie będzie dobrze, po to są tuby, żeby ramiączek nie było
no ale długość w sam raz dla Ciebie, masz ładne łydki i to ładnie podkreśla.
Zastanów się czy można coś zrobić z talią i co ze stanikiem i jak nie wymyślisz to moim zdaniem powinnaś się jej pozbyć, albo na plażę tylko
ania_sin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:36   #4
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: sukieneczka

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Całkiem fajna. Jeśli nie lubisz biustonosza bez ramiączek (błagam, tylko nie myśl o silikonowych!), to może po prostu doszyj do sukienki czarne ramiączka?
tak właśnie myślałam o doszyciu ramiączek. silikonowych nie lubię, mają być przezroczyste a i tak je widać! ;/
tu na zdjęciu zdjęłam ramiączka, i biustonosz się niby trzyma, ale nie lubię tak chodzić, bez żadnego podtrzymania

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ania_sin Pokaż wiadomość
troszkę klocowato wyglądasz w tej sukience, coś w talii by się przydało, bo zero wcięcia
stanik wg mnie bez ramiączek, bo jak sama zauważyłaś z ramiączkami nie będzie dobrze, po to są tuby, żeby ramiączek nie było
no ale długość w sam raz dla Ciebie, masz ładne łydki i to ładnie podkreśla.
Zastanów się czy można coś zrobić z talią i co ze stanikiem i jak nie wymyślisz to moim zdaniem powinnaś się jej pozbyć, albo na plażę tylko
klocowato? pierwszy raz słyszę takie określenie, no ale ok
myślałam o pasku na tali, takim cieniutkim. ale nie wiem czy by to dobrze wyglądało
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:46   #5
ania_sin
Raczkowanie
 
Avatar ania_sin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: sukieneczka

no właśnie o jakiś paseczek mi chodziło albo tasiemkę cokolwiek co zbierze to w talii, bo bez wcięcia to niekorzystnie niestety dla Ciebie:
ania_sin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:28   #6
MojitoLover
Zadomowienie
 
Avatar MojitoLover
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 069
Dot.: sukieneczka

w/g mnie pasek w tym przypadku odpada. sama kokarda jest bardzo ozdobna, a z paskiem byloby po prostu za duzo tego wszystkiego.

w sumie nie wydaje mi sie, zeby jakos strasznie Cie pogrubiala ta sukienka - taki ma zwyczajnie kroj.
__________________
I shopping.



Oh you fancy, huh?
MojitoLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:34   #7
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: sukieneczka

jestes szczupla nie ma mowy, ze ta sukienka Cie pogrubia a pasek tu nie pasuje...
fajnie wygladasz
tylko wlasnie cos nie tak na biuscie lezy... moze jakbys sobie dobrala biustonosz, ktory minimalnie wypchnie Ci biust w gore i ciut wyzej podciagnela sukienke byloby lepiej...
ja bym do niej doszyla cieniutenkie czarne ramiaczka bo zle sie czuje w suienkach bez nich
__________________
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 10:42   #8
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
jestes szczupla nie ma mowy, ze ta sukienka Cie pogrubia a pasek tu nie pasuje...
fajnie wygladasz
tylko wlasnie cos nie tak na biuscie lezy... moze jakbys sobie dobrala biustonosz, ktory minimalnie wypchnie Ci biust w gore i ciut wyzej podciagnela sukienke byloby lepiej...
ja bym do niej doszyla cieniutenkie czarne ramiaczka bo zle sie czuje w suienkach bez nich
na tym zdjęciu mam bardotkę, dlatego kiepsko to wygląda, ale akurat taki miałam na sobie
na ogół noszę pełniejsze, w których biust ładnie wygląda. jest "ściśnięty" i wyżej podniesiony mogłam w nim zrobić zdjęcie.
chyba przyszyję ramiączka.
tylko gdzie ją zakładać?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:25   #9
Muskato
Rozeznanie
 
Avatar Muskato
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rymanów
Wiadomości: 652
Dot.: sukieneczka

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Całkiem fajna. Jeśli nie lubisz biustonosza bez ramiączek (błagam, tylko nie myśl o silikonowych!), to może po prostu doszyj do sukienki czarne ramiączka?
Dokładnie! Wybierz się do pasmanterii i kup elastyczną koronkę. Ramiączka z koronki pasują praktycznie do wszystkiego Wypróbowałam, bo też nie lubię nosić bardotek.
__________________
Z aparatem w ręce
i kotem pod pachą.

Dobrze mi z tym


BLOG
Muskato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:13   #10
carryoot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 3 980
Smile Dot.: sukieneczka

Do kina możesz w niej pójść, na imprezę, nadaje się na wiele okazji. Gdybym ją miałas to założyłabym ją na wieczór do restauracji lub spotkanie ze znajomymi. ;']

Nie wiedziałam, że w pasmanterii można kupić koronkowe ramiączka, to dobry patent, który muszę wykorzystać przy swojej tubie.; ']

: roza:
carryoot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:38   #11
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: sukieneczka

Cytat:
Napisane przez Muskato Pokaż wiadomość
Dokładnie! Wybierz się do pasmanterii i kup elastyczną koronkę. Ramiączka z koronki pasują praktycznie do wszystkiego Wypróbowałam, bo też nie lubię nosić bardotek.
nie pomyślałam o czymś takim, ale wypróbuje
i doszyć je do sukienki czy jak?
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.