:(( wielki problem z uszami:((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 01:00   #1
sunshine30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 6
Unhappy

:(( wielki problem z uszami:(((


witam,
mam wielki problem z uszami...zresztą na własne życzenie niestety (( Jakis czas temu rozerwały mi się dziurki w obu uszach ( dziurki były robione daaaawno temu w złym miejscu i rozerwały się po pociągnięciu kolczyków ) Zeby jakoś to zatuszowac kosmetyczka zrobiła mi dziurki powyżej tych rozerwanych ale ... od paru dni uszy mnie tak bolały, że musiałam wyjąć kolczyki i ... założyłam klipsy. Teraz moje uszy sa niedosc, ze rozerwane to jeszzce całe opuchnięte i obolałe a nowe dziurki niebezpiecznie powiekszone... Klispy byly oczywiscie równiez do zatuszowania tych rozerwanych dziurek ((( Bardzo proszę o radę jak mam te uszy teraz wyleczyc, moze jakis antybiotyk?? Bo potem pewnie nie obedzie sie bez wizyty u chirurga? Moze ktos mial podobny problem jak ja??? z góry bardzo dziekuje za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie
sunshine30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 08:14   #2
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: :(( wielki problem z uszami:(((

te klipsy na bolace uszy to zdecydowanie nie bylo dobry pomysl...

co do antybiotyku to zdecydowana wiekszosc jest na recepte, wiec przed chirurgiem to powinnas sie po prostu udac do lekarza pierwszego kontaktu...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 16:48   #3
laurntina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 73
Dot.: :(( wielki problem z uszami:(((

Współczuję... moim zdaniem powinnaś przez jakiś czas w ogole nie nosic kolczykow. Ja mam czasem tak ze dziurki mi ropieją i puchną uszy jak nosze jakies tandetne kolczyki (ładne wiszące i tanie z jakiejs blachy). Jak mi się coś takiego zrobi to nie nosze kolczykow przez jakis tydzien i wszystko wraca do normy.
laurntina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 23:43   #4
sunshine30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 6
Dot.: :(( wielki problem z uszami:(((

wiem, ze te klipsy to nie byl dobry pomysl (( ale musialam jakos ukryc te oberwane dziurki i teraz mam za swoje tragedia. a kolczyki, od ktorych zaczeły mnie bolec uszy były srebrne, mam uczulenie na nikiel i nie noszę żadnego "żelastwa" no ale widac i tak nic to nie dało. jak juz mi sie te uszy wylecza - mam nadzieję, że to nastąpi i będę w Polsce to napewno będę musiała się udac do chirurga na zszycie, swoja drogą ciekawe ile taki zabieg kosztuje i jak to potem wygląda, pewnie koniec z kolczykami na całe zycie...
sunshine30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:10   #5
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: :(( wielki problem z uszami:(((

szczerze mowiac to do chirurga to chyba nalezaloby isc jak najszybciej po rozerwaniu

bo jakos nie widze, ze bedzie zaszywal cos jak juz tak naprawde bedziesz miala dwie zagojone czesci ucha :/
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 17:45   #6
xevy88x
Przyczajenie
 
Avatar xevy88x
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Detroit, MI
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: :(( wielki problem z uszami:(((

hmmm a kto mi moze pomoc ??

ja tesz mam ostatnio problemy z uszami

mam juz uszy przekute z 10 lat zawsze nosilam kolczyki z zoltego zlota albo ze srebra z polski, a od kiedy jestem w stanach to mam problemy ze znalezieniem kolczykow od ktorych mi sie uszy nie ropia, zreszta nie wiem do konca czy to jest ropa, ale jakies zolte badziewie z dziurek wycieka, ja zawsze myslalam ze to jest od jakiegos taniego srebra amerykanskiego, ale co sie okazuje ze od bialego zlota mam to samo, co ja mam zrobic ??

wie ktos cos na ten temat ? ??

czy myslicie ze mam isc do jakiegos lekarza ?
xevy88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.