KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 17:11   #961
Maroccanmint
Raczkowanie
 
Avatar Maroccanmint
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 97
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Koniec końców kupiłam tę bazę pod cienie i będę testować.
Reszta mnie nie zachwyciła jakoś
__________________
Szczuplenie: jest 64,8 kg, ma byc 60 kg
Zapuszczanie włosów: jest 45cm, ma być 60
Maroccanmint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:36   #962
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

a czy , któraś z posiadaczek matującego podkładu z KOBO może określić jak zasycha ? To znaczy- czy robi się z niego taka 'warstewka' jak z Revlon Colorstay, albo Lancome 'Teint cośtam' czy wchłania się bardziej jak krem [tak jak np. Oriflame Giordani Gold] ?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:42   #963
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez ap-hope Pokaż wiadomość
Ja jestem pozytywnie zaskoczona. Też od kilku tygodni koczowałam i testowałam w naturze KOBO. Jestem szczęśliwą posiadaczką cienia Golden Rose (od pierwszego spotkania) i bazy.

Ciekawa jestem podkładów tej firmy, ale mam innego wypróbowanego faworyta i się waham. Miała któraś z was z nimi do czynienia? (jeśli ponawiam pytanie wybaczcie...)
Ja mam matujacy, moja opinia ponizej Dodam tylko ze bardzo ladnie pachnie, jest dosc gesty i ma fajny wybor kolorow ii nie zapchal mnie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Srednio kryje wieksze krosty - wtedy niezbedny jest korektor Ale za to bardzo ladnie wyrownuje koloryt i przebarwienia no i super matuje (po przyjsciu z pracy dalej mam ten mat chociaz nie uzywam zadnych dodatkowych pudrow w ciagu dnia) Swietnie spisuje sie tez teraz podczas mrozow, w koncu bo wejsciu do pracy nie mam czerwonego nocha Ja naprawde bardzo polecam
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a czy , któraś z posiadaczek matującego podkładu z KOBO może określić jak zasycha ? To znaczy- czy robi się z niego taka 'warstewka' jak z Revlon Colorstay, albo Lancome 'Teint cośtam' czy wchłania się bardziej jak krem [tak jak np. Oriflame Giordani Gold] ?
tak robi sie taka warstewka nie uzywalam co prawda wymienionych przez Ciebie podkladow, ostatnio to tylko fluid z lirene a wczesniej jakies podklady z rimmel'a i maybellin'a i nie ma porownania, KOBO zdecydowanie wygrywa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 18:49   #964
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak robi sie taka warstewka nie uzywalam co prawda wymienionych przez Ciebie podkladow, ostatnio to tylko fluid z lirene a wczesniej jakies podklady z rimmel'a i maybellin'a i nie ma porownania, KOBO zdecydowanie wygrywa
a z Maybelline jaki był podobny w efekcie [ciężko mi wytłumaczyć o co chodzi. Po prostu część podkładów-szczególnie z tych reklamowanych jako super/perfect/colorstay-zostawia na skórze coś a'la gumową powłokę. Np. ten nowy z Maybelline].
Problem w tym,że mam bardzo gładką skórę [na nosie to już w ogóle 'lustro' :P], wąziutkie pory i .... ta powłoczka ze mnie szybko zjeżdża Szczególnie właśnie na nosie te wszystkie 'super-trwałe' podkłady zupełnie się nie trzymają. Dlatego szukam czegoś bardziej w stylu Giordani Gold czy Liquid Minerals od Maybeline. Czyli czegoś nie tworzącego powłoki , a osadzającego się
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 17:28   #965
SnowWhiteNo1
Przyczajenie
 
Avatar SnowWhiteNo1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hej, a jest jakis fajny podklad matujacy z Kobo do baaaaaardzo jasnej cery?

Ja dostalam cienie mat z Kobo i żadna rewelacja, za tą cenę mogliby się postarać. Szczególnbie , ze to nowosc należy sie spodziewac, ze ceny bedą rosnać....

Edytowane przez SnowWhiteNo1
Czas edycji: 2010-12-12 o 15:15
SnowWhiteNo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:04   #966
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy tylko z moim opakowaniem korektorów Kobo jest coś nie tak? Nakrętka ma czarną obwódkę dookoła i za każdym razem jak otwieram pudełko, brudzę paluchy i potem maziam sobie czarnym po korektorku . Dwa dni mi zajęło zanim doszłam, ze nie brudzę się wcześniej kredką czy czymś takim . Napis mi się już też elegancko starł i ogólnie całość wygląda nędznie...
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:58   #967
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy tylko z moim opakowaniem korektorów Kobo jest coś nie tak? Nakrętka ma czarną obwódkę dookoła i za każdym razem jak otwieram pudełko, brudzę paluchy i potem maziam sobie czarnym po korektorku . Dwa dni mi zajęło zanim doszłam, ze nie brudzę się wcześniej kredką czy czymś takim . Napis mi się już też elegancko starł i ogólnie całość wygląda nędznie...
Też tak miałam, starłam cifem
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 22:10   #968
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy tylko z moim opakowaniem korektorów Kobo jest coś nie tak? Nakrętka ma czarną obwódkę dookoła i za każdym razem jak otwieram pudełko, brudzę paluchy i potem maziam sobie czarnym po korektorku . Dwa dni mi zajęło zanim doszłam, ze nie brudzę się wcześniej kredką czy czymś takim . Napis mi się już też elegancko starł i ogólnie całość wygląda nędznie...
Już któraś dziewczyna o tym pisała, jakoś na początku. No nie postarali się z opakowaniem tego produktu
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 11:55   #969
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Już któraś dziewczyna o tym pisała, jakoś na początku. No nie postarali się z opakowaniem tego produktu
Tak, pozują na profesjonalną firme, a opakowanie koretorów to jeden wielki bubel. Ja zmylam tą farbe, przy okazji rozmył mi się napis i gdyby mi ktoś powiedział że to produkt profesjonalny chyba bym go wyśmiała Zawartość niezła, ale jak dla mnie to wielka wtopa, nawet Wibo czy inne tanie marki nie pozwalają sobie na coś takiego
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:25   #970
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Taaak ,opakowania Kobo są okropne.
Ja korektora nie mam, ale narzekam na opakowanie szminki... Opakowania szminek Catrice są bardzo porządne, estetyczne w porównaniu do Kobo (a Catrice są nawet tańsze). A mimo, że szminkę lubię to opakowanie jest tandetne, lekkie, no jakbym kupiła na bazarze za grosze.

Sprawdzałam, jest z Kobo biały cień matowy, wygląda na dobrze napigmentowany
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:31   #971
moon pig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Nie chce mi się czytać wszystkich postów, więc zapytam? Jak lakiery z Kobo? Głównie chodzi mi o trwałość.
moon pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 17:05   #972
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez moon pig Pokaż wiadomość
Nie chce mi się czytać wszystkich postów, więc zapytam? Jak lakiery z Kobo? Głównie chodzi mi o trwałość.
a nam się nie chce odpowiadać
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 12:41   #973
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez moon pig Pokaż wiadomość
Nie chce mi się czytać wszystkich postów, więc zapytam? Jak lakiery z Kobo? Głównie chodzi mi o trwałość.
To ja odpowiem bo kilka dni temu kupiłam lakier Kobo w odcieniu ślicznego granatu.
Niestety jego jakość to porażka, jest gęsty i robi beznadziejne smugi. Trzeba nałożyć aż 3 warstwy żeby nie było ohydnych prześwitów i jakiś konkretny kolor.
15 zł wyrzucone do śmieci :/ a już za 3 zł można mieć dużo lepszy lakier (choćby Wibo z drobinkami, mam ponad rok i nadal super płynny).

P.S. Trwałości nie sprawdziłam bo po pierwsze od razu to zmyłam, a po drugie i tak mam akrylowane paznokcie więc wszystko mi się trzyma co najmniej tydzień

Edytowane przez Iselle
Czas edycji: 2010-12-11 o 12:43 Powód: dopisek
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:01   #974
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Taaak ,opakowania Kobo są okropne.
Ja korektora nie mam, ale narzekam na opakowanie szminki... Opakowania szminek Catrice są bardzo porządne, estetyczne w porównaniu do Kobo (a Catrice są nawet tańsze). A mimo, że szminkę lubię to opakowanie jest tandetne, lekkie, no jakbym kupiła na bazarze za grosze.

Sprawdzałam, jest z Kobo biały cień matowy, wygląda na dobrze napigmentowany
no wiesz jak to jest- ceny wysokie damy, bo zrobimy z siebie profesjonalne kosmetyki, kolorow nawalimy a na opakowaniach zaoszczedzimy moze wzieli pod uwage, ze malo kto kupi tak drogie rzeczy nie znajac marki bo w koncu nowa to i ceny wysokie a koszty produkcji niskie- nie straca az tyle na poczatku

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Tak, pozują na profesjonalną firme, a opakowanie koretorów to jeden wielki bubel. Ja zmylam tą farbe, przy okazji rozmył mi się napis i gdyby mi ktoś powiedział że to produkt profesjonalny chyba bym go wyśmiała Zawartość niezła, ale jak dla mnie to wielka wtopa, nawet Wibo czy inne tanie marki nie pozwalają sobie na coś takiego

szkoda slow wogole...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:31   #975
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Wyleczyłam się z KOBO.
Co prawda mam tylko dwa produkty i uważam,że są świetne(baza pod cienie i cień Golden Rose).
Planuję jeszcze tylko dokupić cień Aubergine i tyle.
Więcej mnie niczym nie skuszą.

Tak czytam co piszecie,to dramat jakiś.
Gów**ne opakowania,słabe jakościowo lakiery.
Ceny są dość wygórowane,jak na nieznaną markę.
Fajne i tanie lakiery polecam z Golden Rose-szczególnie seria ,,with proteine''-cena 3,50 zł ,a bardzo fajny dają efekt,zupełnie nie gęstnieją,niektóre mam ponad rok i nadal są ok.


Ostatnio któraś z Was zachwalała korektor rozświetlający pod oczy.
Testowałam go w sklepie i uważam,że jest okropny.
Twardy jak skała i biały jak mąka.Jak tym się w ogóle malować?!


BTW
Czy ktoś wie,za co dostała bana Lilypad?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:39   #976
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

marry, jak zwykle zgadzam się z Tobą. Choć skusiłam się na pomadkę, bo bardzo zależało mi na kolorze i jej właściwościach. Nie wysusza, nie ma drobinek, jest trwała i bezzapachowa, no i kolor, jakiego długo poszukiwałam. Za te właściwości wybaczam cenę i opakowanie. W sumie nic więcej mnie nie kusi. Z cieni wolę Inglota.

A dobrego korektora pod oczy też poszukuję i wypróbowałam ten żółty w takim okrągłym pudełeczku, za twardy niestety jest.

Ja nawet nie wiedziałam, że Lily dostała Bana, wielka szkoda, bo to jest miła i pomocna wizażanka.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:54   #977
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

lemka a jakich korektorow juz uzywalas?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:02   #978
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

ja tam lubię ich błyszczyki :d w tubce i w słoiczku, cienie które mam są spoko, lepsze niz Inglota (matowe).
jednak na jakiś puder,podkład ,lakier się na razie nie skusze - na razie wolę testować inne marki.
Ale kusza mnie cienie sypkie jednak dopiero jak odlożę trochę kasy

Nie wiem co będzie dalej z Kobo, czekam na limitkę czy coś
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:05   #979
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dimiti, trochę ich już było. Miałam m. in: Maybelline Everfresh, Hean rozświetlający, Max Factor w pisaku, Oriflame taki w tubce, Maybelline Instant Age, Clinique All About Eyes. Może miałam jeszcze jakieś, ale na razie innych nie pamiętam. Ogólnie najlepiej sprawował się Maybelline Instant i Clinique oraz Max Factor.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-12-12 o 16:06 Powód: literówki
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 16:09   #980
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ja tam lubię ich błyszczyki :d w tubce i w słoiczku, cienie które mam są spoko, lepsze niz Inglota (matowe).
jednak na jakiś puder,podkład ,lakier się na razie nie skusze - na razie wolę testować inne marki.
Ale kusza mnie cienie sypkie jednak dopiero jak odlożę trochę kasy

Nie wiem co będzie dalej z Kobo, czekam na limitkę czy coś
a jakie masz kolorki tych blyszczoli w tubce?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dimiti, trochę ich już było. Miałam m. in: Maybelline Everfresh, Hean rozświetlający, Max Factor w pisaku, Oriflame taki w tubce, Maybelline Instant Age, Clinique All About Eyes. Może miałam jeszcze jakieś, ale na razie innych nie pamiętam. Ogólnie najlepiej sprawował się Maybelline Instant i Clinique oraz Max Factor.
a ty masz takie duze cienie pod oczami ? mi pasuje teraz smashbox high definition bo wogole go nie widac a ladnie rozswietla
z maybellina tez lubie korektorki- dobrze kryja korektory z benefitu, dermacol i kamuflaz artdeco, ale sa bardzo ciezkie i tu ten problem:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:15   #981
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

w tubce mam 405 Spring Sunrise a w słoiczku 311 disco
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:16   #982
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dimiti, ja w właśnie potrzebuję czegoś rozświetlającego i trochę kryjącego w kolorze jasnego beżu z nutką żółtego. Mam cienie, ale nie są straszne, choć pewnie wszystko jest kwestią gustu. Zazwyczaj nie odpowiada mi konsystencja, bo jest zbyt pastowata i ciężka. Art deco na pewno będzie zbyt mocne. Zastanawiam się, czy nie kupić sobie tubki tego Maybellina, bo on jest równie dobry, co Clinique, ale delikatniejszy. Tylko tutaj kolor mi nie podpasował, bo odcień light jest strasznie jasny i jeszcze gorzej to wygląda. Ogladałam filmik smileofangel i zastanawiam się, czy nie kupić sobie w inglocie paletki z korektorem.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:20   #983
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dimiti, ja w właśnie potrzebuję czegoś rozświetlającego i trochę kryjącego w kolorze jasnego beżu z nutką żółtego. Mam cienie, ale nie są straszne, choć pewnie wszystko jest kwestią gustu. Zazwyczaj nie odpowiada mi konsystencja, bo jest zbyt pastowata i ciężka. Art deco na pewno będzie zbyt mocne. Zastanawiam się, czy nie kupić sobie tubki tego Maybellina, bo on jest równie dobry, co Clinique, ale delikatniejszy. Tylko tutaj kolor mi nie podpasował, bo odcień light jest strasznie jasny i jeszcze gorzej to wygląda. Ogladałam filmik smileofangel i zastanawiam się, czy nie kupić sobie w inglocie paletki z korektorem.
to ten smashboxa by ci pasowal- tak mi sie cos wydaje dla mnie poki co najlepszy a mialam tez troch tych korektorkow clinique all about eyes dla mnie za ciezki jest- magik od helenki tez jestem dosc ciemna a mimo wszystko odcien fair mi bardzo pasuje takze jak bedziesz miala okazje to poszukaj go gdzies
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:29   #984
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
w tubce mam 405 Spring Sunrise a w słoiczku 311 disco
A te w tubce mają jakiś zapach?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ten smashboxa by ci pasowal- tak mi sie cos wydaje dla mnie poki co najlepszy a mialam tez troch tych korektorkow clinique all about eyes dla mnie za ciezki jest- magik od helenki tez jestem dosc ciemna a mimo wszystko odcien fair mi bardzo pasuje takze jak bedziesz miala okazje to poszukaj go gdzies
Smashbox to pewnie słono będzie kosztował. Jeżeli uda mi się wypróbować najpierw i sprawdzi się, to wtedy kupię, bo ryzykować raczej nie będę. Dzięki za radę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:33   #985
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

pachnie, mało intensywnie, raczej słodko, ale na ustach nic nie czuć.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:35   #986
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A te w tubce mają jakiś zapach?

Smashbox to pewnie słono będzie kosztował. Jeżeli uda mi się wypróbować najpierw i sprawdzi się, to wtedy kupię, bo ryzykować raczej nie będę. Dzięki za radę.
eee nie jest az tak zle
moge ci zrobic zdjecia jak znajde chwile
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:00   #987
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

czy wszystkie tusze Kobo są tak suche jak scenic look?
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:16   #988
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dimiti, ja w właśnie potrzebuję czegoś rozświetlającego i trochę kryjącego w kolorze jasnego beżu z nutką żółtego. Mam cienie, ale nie są straszne, choć pewnie wszystko jest kwestią gustu. Zazwyczaj nie odpowiada mi konsystencja, bo jest zbyt pastowata i ciężka. Art deco na pewno będzie zbyt mocne. Zastanawiam się, czy nie kupić sobie tubki tego Maybellina, bo on jest równie dobry, co Clinique, ale delikatniejszy. Tylko tutaj kolor mi nie podpasował, bo odcień light jest strasznie jasny i jeszcze gorzej to wygląda. Ogladałam filmik smileofangel i zastanawiam się, czy nie kupić sobie w inglocie paletki z korektorem.
Ostatnio na Allegro kupiłam korektor Rimmel Match Perfection, w kolorze Ivory, ale widziałam jeszcze jeden odcień. Dopiero będę wpłacać pieniążki, więc na razie go nie mam. Chyba u nas w drogeriach nie ma tego korektora, ale na YT słyszałam o nim dobre opinie

Zastanawiam się co sobie kupić z Kobo do wypróbowania, ale nadal nie mam pomysłu i ceny mnie jednak nie zachęcają
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2010-12-12 o 20:18
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:21   #989
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
czy wszystkie tusze Kobo są tak suche jak scenic look?
niestety tak
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 20:30   #990
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co sobie kupić z Kobo do wypróbowania, ale nadal nie mam pomysłu i ceny mnie jednak nie zachęcają
Mnie kusi podkład matujący i puder - czytałam tu dobre opinie. Ale póki co twarda jestem i postanowienie mam zużyć chociaż jeden podkład i puder jakie już mam

Dziewczyny - patrzyłam na te korektory w zestawie poczwórnym, ale jakieś takie gumiaste mi się wydały, jak to stosować, jak rozsmarować, żeby nie ponaciągać sobie skóry? Nie widzę tego...

Za to zachwycona jestem pomadką, piękny i kryjący kolor
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.