rada dla początkującej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-03, 18:48   #1
Zooocha
Przyczajenie
 
Avatar Zooocha
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5

rada dla początkującej


Heej Postanowiłam zacząć trochę ćwiczyć aby poprawić swój wygląd. Zależy mi głownie na brzuchu, udach i pośladkach ;p i tu pojawia się moja prośba do was może polecicie jakieś konkretne treningi np. dostępne online, które będą odpowiednie dla początkującej? dodam, że lubię jeździć na rowerze oraz dysponuje stepperem, może podpowiecie jak ułożyć sobie taki "plan ćwiczeń" aby osiągnąć fajne efekty? będę wdzięczna za wszelkie sugestie ;D
Zooocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:27   #2
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: rada dla początkującej

z brzucha i ud chcesz schudnąć czy chcesz je umięśnić?
jeśli schudnąć, szukaj treningów cardio, jeśli nabrać mięśni, kup hantle i zacznij trening siłowy
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 16:48   #3
Laluu6
Przyczajenie
 
Avatar Laluu6
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9
Dot.: rada dla początkującej

Polecam treningi na yt Tiffany Rothe ja z nią zaczynałam 2 lata temu i do dziś lubię włączyć sobie kilka jej filmików i pomachać nieco ciałem w takt muzyki. Polecam, są zabawne, modelują kobiecą sylwetkę, a i zmęczyć się można ładnie. Możesz sama mieszać różne zestawy, żeby wyszło Ci około 30-40 min dziennie na początek.

Spójrz koniecznie na jej słynne tiffoczki, a również:
Tiffany Rothe - Bombshell Booty, Low Impact Butt Sculpting, Sexuality Healing Workout, Mountain Climber.

Przejrzyj sobie na Youtube i wybierz coś dla siebie
Laluu6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 20:00   #4
graczocholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 50
Dot.: rada dla początkującej

Niestety nie da się wybrać skąd będziemy chudnąć. O tym decyduje nasz organizm i n biegając czy też robiąc codziennie po 100 przysiadów nie znaczy że schudniesz z nóg;/ Te partie mięśniowe na pewno wzmocnisz i uwypuklisz ale organizm sam decyduje skąd najpierw brać tkankę tłuszczową i może zacząć od buzi potem ręce, brzuch a na końcu nogi u każdego wygląda to inaczej.
graczocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-07 20:00:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.