Sukienka czy tunika? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 11:54   #1
melaniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5

Sukienka czy tunika?


Cześć Kobietki!
Może Wy mi doradzicie Za miesiąc wybieram sie na ślub kuzynki no i pojawia sie problem W co sie ubrać? Wszystko by było pięknie i super gdybym nosiła rozmiar S, była mega szczupła itd. Niedawno urodziłam dziecku i mam pozostałości po ciąży w postaci tłuszczyku "tu i tam". A konkretnie nie mam tali i jestem posiadaczką tzw. "boczków". Przytyłam ogólnie w ciązy, tak więc nawet ramiona mam niezbyt szczupłe i ze tak powiem jędrne. No i te uda ... Ogólnie jestem przy kości i nie wiem kompletnie co na siebie włożyć... kupić jakąś sukienkę? jesli tak to jaką?? A moze eleganckie spodnie i tunikę (tylko nie chce wyglądać jak bym była znowu w ciąży ).Doradźcie coś proszę, bo za niedługo wybieram sie na zakupy, tylko nie wiem czego szukać??!?!?!? Wiadomo że przy mojej budowie nie bede wyglądać jak modelka,ale chciałabym wyglądać w miarę korzystnie i przede wszystkim dobrze sie czuć Prosze o jakies propozycje czy zdjecia! Pozdrawiam!
melaniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:04   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sukienka czy tunika?

hm..ja mysle ze spodnie i tunika..teraz jest duzo takich kompletow..wiec nie powinnas miec problemu z wyborem czegos dla siebie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:20   #3
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: Sukienka czy tunika?

Też wydaje mi się że tunika będzie lepszym rozwiązaniem, ogólnie oglądałam kiedyś jakiś program i mówili tam że jak ma się jakieś boczki i brzyszek to najlepiej wybierać tyniki/bluzki odcięte pod linia biustu i na dole tak zwiewnie puszczone
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:42   #4
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: Sukienka czy tunika?

Ja uwazam ze sukienka, spodnie obcisno nie lubiane partie ciala i zawsze cos bedzie zwisac, ze tak to brzydko nazwe, pod sukienka da sie schowac wszystko. A jaka sukienke wybrac ? to zalezy jaki masz typ sylwetki, z twojego opisu wnioskuje ze jest to literka Y chyba ze sie myle. Napisz jak typ sylewtki masz dokladnie a postaram sie cos doradzic, jesli chcesz
__________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 17:52   #5
melaniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka czy tunika?

Jaką mam figurę?? Zmagam sie z naczęstszymi problemami wielu kobiet : brzuch,uda i pośladki no i te "boczki"
melaniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 21:37   #6
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Sukienka czy tunika?

Jeśli nie chcesz wygladać na ślubie,jak sama piszesz jakbyś była w drugiej ciąży to proponuje sukienke.Musisz tylko dobrać odpowiedni,wyszczuplający kruj do swojej figury.W sukience każdej kobiecie jest ładnie.Połaz po sklepach,poprzymierzaj różne sukienki i wybierz tę,w której będziesz wyglądać najkorzystniej
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 21:48   #7
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Sukienka czy tunika?

ja dla odmiany proponuje tunike - polecam w tym wzgledzie promod, maja fajny kroj, sa sliczne i na pewno nie bedziesz w nich wygladac jak w drugiej ciazy warto poprzymierzac do jakis gladkich prostych spodni. zycze milych zakupow i czekam na info co wybralas
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 22:00   #8
mase
Przyczajenie
 
Avatar mase
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z przed kompa
Wiadomości: 6
Dot.: Sukienka czy tunika?

Ja również polecam tunikę... najlepiej zebrana zaraz pod biustem i z lejącego materiału. Do tego eleganckie spodnie i obowiazkowo wysokie obcasy.... w nich się zawsze dobrze wygląda ;D
mase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 17:45   #9
melaniii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka czy tunika?

Dzięki dziewczyny za rady! Połaże po sklepach i może cos znajdę.
melaniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.